خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه ها شما رو بخدا بیاین و جوابم رو بدین بخدا دارم میمیرم

سلام بچه ها خوبین؟؟راستش من دوهفته پیش رفتم ازاد مهندسی پزشکی ثبت نام کردم و بعدش تکمیل ظرفیت امد و پرستاری قبول شدم.گفتم داداشم سرطان داره و قراره مخفیانه بخونم برای کنکور اما الان یک چیزی شد که بخدا نفسم بالا نیاد هم عجیب نیست.راستش من یک بار انصراف داد از همین رشته مهندسی و بگم ورودی همین امسالم یعنی ۲ ۳ هفته پیش ولی پرستاری رو از همین شنبه اوکی کردم.الان یکبار انصرافم چی میشه؟؟اخه میگن دوبار انصراف یعنی رفتن به سربازی؟؟بخدا قرار بود بخونم امروز دوستم گفت حالم خیلی بد شد واقعا چه کار کنم؟یعنی راهی نیست؟؟جدی جدی و الکی الکی پرستار شدم؟؟کلی برنامه داشتم و قرار بود از امروز شروع کنم.بازم بگم هردو رشته ازاد و هردو دانشگاه شهر خودم هست.هرچیزی میدونین بهم بگین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟؟راستش من دوهفته پیش رفتم ازاد مهندسی پزشکی ثبت نام کردم و بعدش تکمیل ظرفیت امد و پرستاری قبول شدم.گفتم داداشم سرطان داره و قراره مخفیانه بخونم برای کنکور اما الان یک چیزی شد که بخدا نفسم بالا نیاد هم عجیب نیست.راستش من یک بار انصراف داد از همین رشته مهندسی و بگم ورودی همین امسالم یعنی ۲ ۳ هفته پیش ولی پرستاری رو از همین شنبه اوکی کردم.الان یکبار انصرافم چی میشه؟؟اخه میگن دوبار انصراف یعنی رفتن به سربازی؟؟بخدا قرار بود بخونم امروز دوستم گفت حالم خیلی بد شد واقعا چه کار کنم؟یعنی راهی نیست؟؟جدی جدی و الکی الکی پرستار شدم؟؟کلی برنامه داشتم و قرار بود از امروز شروع کنم.بازم بگم هردو رشته ازاد و هردو دانشگاه شهر خودم هست.هرچیزی میدونین بهم بگین
      معافیت تحصیلی آزاد مهندسی پزشکیتو ثبت کردی؟ کامل ثبت نام شدی و شماره دانشجویی هم برات اومد؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم نمیتونم جواب بدم
      برو کانال سوال و جواب علیرضا افشار(( soal_javab_ostad_afshar@ )) سوالتو از طریق ربات بپرس با یکم خواهش و تمنا تا ادمین سوالتو قرار بده
      بع نظرم این بهترین راه و سریع ترین
      چون هر کسی اطلاعاتی که تو میخوای رو نداره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      اگه انصراف دادی و معافیت جدید صادر شده دیگه نمیتونی کنکور بدی اما اگه انصراف دادی ولی معافیت جدید صادر نشده و فقط معافیت قبلیت اصلاح شده میتونی باز هم انصراف بدی
      منظور از انصراف ابطال معافیت قبلی و صادر شدن معافیت جدیده اگه این اتفاق نیفتاده پس مشکلی نداری
      از مهندسی پزشکی که انصراف دادی بهت برگه دادن ببری نظام وظیفه ثبت کنی؟!
      از دانشگاه جدیدت بپرس ببین معافیت جدید صادر کرده یا قبلی رو اصلاح کرده
      اگه جدید باشه کاری نمیشه کرد
      اگه هنوز کاری نکردن خودت بگو قبلی رو برات اصلاح کنن همین
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن