خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question تکمیل ظرفیت چطوریه؟

سلام.وقت همگی بخیر.یه سوال داشتم اینکه تکمیل ظرفیت فرهنگیان چطوریه؟کی اعلام میشه وآیااینکه همین انتخاب رشته ایه که تابستون کردیم وبراساس جای خالی اوناس؟یااینکه مثلا دانشگاهامیگن جاخالی داریم ودوباره کد واردمیکنیم؟

2_توتایپیکای دیگه هم فرهنگیانوگفتم دوستان تاحدی راهنماییم کردن امادقیق جواب نگرفتم.اگه بخام دقیقتربگم من تجربی بودم امسال انسانی دادم شدم1400منطقه3 و5600کشوری وترازتقریبا9000(8950اینا). دانشگاه فرهنگیان رو اولویت27اینازدم قبلش کلاحقوق وفقه وحقوق ومدیریت تهران وحقوق قم وتبریززدم بعدش فرهنگیان.دعوت به مصاحبه فرهنگیان نشدم).اولیش روهم مشاوره وآموزش ادبیات زدم بعد ابتدایی.براهمین میخام براتکمیل ظرفیت عوض کنم بجای دبیری،ابتدایی رواول بزنم که شانسم بیشترشه.(اینطورشنیدم ازدوستان)
      امسال میخام تکمیل ظرفیت فرهنگیانوبه هرقیمتی بیارم نیازبه حقوقش دارم به دلایلی.خب الان بایدچکارکنم جزانتظار؟واینکه بنظرتون اول ابتدایی بزنم که شانسم بیشتره؟کسایی که میدونن بنظرتون تبریزتکمیل ظرفیت میذاره فرهنگیانشو؟واینکه شانس من بالاس آیا؟
      (میدونم شایدچندبارپرسیده باشم ودوستان کمک کردن اماآروم نمیگیرم.توشرایط بسیارناجور روحی وخانوادگی ام.فشاروحشتناکی رومه.مرسی ازهمتون)
      ویرایش توسط happy boy : 16 شهریور 1398 در ساعت 13:29

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا شما وایسا ببینیم اصا تکمیل ظرفیت میده یا نه
      اولویتت دبیری باشه...
      ولی بعدش ابتدایی رو بزن و بینشون فاصله ننداز.
      خداوند آن خویش خویش است

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      حالا شما وایسا ببینیم اصا تکمیل ظرفیت میده یا نه
      اولویتت دبیری باشه...
      ولی بعدش ابتدایی رو بزن و بینشون فاصله ننداز.
      به چه نحوه اصلن؟کدوم یک ازاحتمالای زیره؟
      ۱_۱۰نفرمیخان۲۰نفردعوت میکنن؛بعدمیان بهترین نمره هاروبه ترتیب۱۰تابرمیدارن میبینن اولی چی میخاسته قبولش میکنن مث سراسری وتموم.
      ۲_یااینکه برایه رشته مثلادبیری تاریخ میان بررسی میکنن ۲برابردعوت میکنن؛بعدبهتریه روانتخاب می کنن.وتموم دراینصورت اول بایدهمه ابتدایی بزنن چون خوبااول دبیری میزنن ورقابت سخت تره.کدومش؟؟مرسی اگه میدونیدبگید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نبود؟کسی نیست آیا؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن