خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کدام دفتر برنامه ریزی؟

نظرتون راجع به کتاب مشاوره صفر کلوین چیه؟ ‌‌یا بقیه کتابای مشاوره؟
      ررررررررررررررببببببببببب بشششششششش

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب خوب ای است من خودم این رو استفاده می کردم درباره کتاب های دیگه نمی تونم نظر قطعی بگم
      روش برنامه ریزی اش این طوری است که تا دی ماه پیش 1 و دوم رو تموم می کنه بعد از دی تا اردیبهشت پیش 2 و سوم به همراه برنامه مرور پیش 1 و دوم
      خرداد هم جمع بندی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahkoom نمایش پست ها
      نظرتون راجع به کتاب مشاوره صفر کلوین چیه؟ ‌‌یا بقیه کتابای مشاوره؟
      صفر کلوین برای کسی میخوره که تو برنامه ریزی خیلی خیلی تعطیل باشه یا بخواد خودشو بزنه به تعطیلی!!
      در مورد مشاوره های درسی هم چیزای بدی نگفته اما توقع نداشته باش معجزه کنه........اگه بتونی کنابو از کسی که داره امانت بگیری یکی دو روز میتونی کلش رو بخونی. (فک کنم خیلی خیلی گرون باشه,ه قیمتش نمی ارزه)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا به قیمتش نمی ارزه یا کتابه خوبی نیس؟
      ررررررررررررررببببببببببب بشششششششش

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahkoom نمایش پست ها
      حالا به قیمتش نمی ارزه یا کتابه خوبی نیس؟
      من که کتابو دیدم و استفاده هم کردم.هم کتاب خوبیه و هم به قیمتش می ارزه.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اونقدرا هم کتاب بدی نیست چون اومده کل درس هایی که تو کنکور میاد رو درس به درس و مبحث به مبحث آنالیز کرده و یه دید کلی راجع به هر درس بهتون میده____ولی از لحاظ مشاوره ای که مثلا چه جور خوابتون رو کنترل کنید چه جور تست بزنید و... ضعیفه و برای این جور مسائل کنکورت رو قورت بده خیلی سبز خیلی بهتر کار کرده در ضمن اومده پایان هر درس بهتون کتاب های خوب تست تو بازار رو معرفی کرده که این کار رو تو هیچ کتاب مشاوره ای ندیدم____کلا از 20 بهش 17 میدم

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      اونقدرا هم کتاب بدی نیست چون اومده کل درس هایی که تو کنکور میاد رو درس به درس و مبحث به مبحث آنالیز کرده و یه دید کلی راجع به هر درس بهتون میده____ولی از لحاظ مشاوره ای که مثلا چه جور خوابتون رو کنترل کنید چه جور تست بزنید و... ضعیفه و برای این جور مسائل کنکورت رو قورت بده خیلی سبز خیلی بهتر کار کرده در ضمن اومده پایان هر درس بهتون کتاب های خوب تست تو بازار رو معرفی کرده که این کار رو تو هیچ کتاب مشاوره ای ندیدم____کلا از 20 بهش 17 میدم
      خیلی سبز واسه هردرس منبع معرفی کرده؟اینجورباشه که عالیه!اونوقت مثل قلم چی همش نگفته کتابای خودشون رابخونین!
      اگه حوصله داری ی کم از ضعفاش بگو!میخوام بخرمش

پیش پیش ممنون داداش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      خیلی سبز واسه هردرس منبع معرفی کرده؟اینجورباشه که عالیه!اونوقت مثل قلم چی همش نگفته کتابای خودشون رابخونین!
      اگه حوصله داری ی کم از ضعفاش بگو!میخوام بخرمش

پیش پیش ممنون داداش
      قربونت داداش___همونجور که قبلا هم گفتم معرفی منابع کنکور رو فقط تو کتاب صفر کلوین دیدم و خیلی سبز در مورد هر درس هیچ منبعی رو تو کتابش معرفی نکرده______خیلی سبز بیشتر تمرکزشو رو شیوه های صحیح مطالعه *شیوه تمرکز رو مطالب*شیوه صحیح تست زنی و کنترل خواب بیداری* چگونگی انتخاب رشته و رشته های دانشگاهی*و کلا بیشتر رو مسائل روانشناسی کار کرده و من این کتاب رو بیشتر به خاطر همین موضوعات که روشون مشکل داشتم گرفتم ولی صفر کلوین اومده تمرکزشو بیشتر رو مسائل درسی گذاشته مثلا برای فیزیک اول تعداد تست های هر مبحثو گفته بعد اومده مبحث به مبحث فیزیک رو آنالیز کرده که مثلا فصل حرکت شناسی چی هاش مهمه و چه جوری این فصل رو بخونیم وچه جور ازمباحثش تست میاد و از این جور حرفا حالا تو بسته به سلیقت میتونی یکی از این 2 کتاب و شاید هر2 کتاب رو انتخاب کنی!!!!موفق باشی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کدام دفتر برنامه ریزی؟

سلام

به نظرتون کدوم دفتر برنامه ریزی بهتره؟
      در حال حاضر من از دفتر برنامه ریزی کانون استفاده میکنم که خود کانون داده، ولی دفترهای مختلفی رو دیدم.
      گاج چندین مدل دفتر برنامه ریزی داشت، مبتکران، هر انتشاراتی برای خودش دفتر برنامه ریزی چاپ کرده.

شما از چه دفتری استفاده میکنید؟ مزیت ها و معایبش رو بگید. (قدیما یه دفتر سفید میخریدیم، خودمون توش جدول میکشیدیم، اما الان معلوم نیست چی به چیه!)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم کانون دارم و هم کتاب صفر کلوین از تخته سیاه.خیلی خوبه چون روش درس خوندنم داخلش هست اما وقتی همراه من مهر و ماه رو دیدم واقعاً حال کردم!!البته کوله پشتی هم یه کتابی داره برنامه ریزی با طعم فلفل اونم کتاب خوبیه!!دفتر برنامه ریزی کانون فقط و فقط به ساعت مطالعاتی تکیه کرده و بنظر باید با دفتر برنامه ریزی دیگه ای مکملش کنی!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سلام

در حال حاضر من از دفتر برنامه ریزی کانون استفاده میکنم که خود کانون داده، ولی دفترهای مختلفی رو دیدم.
      گاج چندین مدل دفتر برنامه ریزی داشت، مبتکران، هر انتشاراتی برای خودش دفتر برنامه ریزی چاپ کرده.

شما از چه دفتری استفاده میکنید؟ مزیت ها و معایبش رو بگید. (قدیما یه دفتر سفید میخریدیم، خودمون توش جدول میکشیدیم، اما الان معلوم نیست چی به چیه!)
      من همون خطکشی کردن رو توصیه میکنم!!
      تخته سیاه رو دیدم
      عالی نیست ولی نسبت به بقیه کتب بهرته

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adviser نمایش پست ها
      من همون خطکشی کردن رو توصیه میکنم!!
      تخته سیاه رو دیدم
      عالی نیست ولی نسبت به بقیه کتب بهرته
      کدوم کتاب تخته سیاه؟ همین صفر کلوین که همه اسمش رو میبرند یا کتاب دیگه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      من هم کانون دارم و هم کتاب صفر کلوین از تخته سیاه.خیلی خوبه چون روش درس خوندنم داخلش هست اما وقتی همراه من مهر و ماه رو دیدم واقعاً حال کردم!!البته کوله پشتی هم یه کتابی داره برنامه ریزی با طعم فلفل اونم کتاب خوبیه!!دفتر برنامه ریزی کانون فقط و فقط به ساعت مطالعاتی تکیه کرده و بنظر باید با دفتر برنامه ریزی دیگه ای مکملش کنی!!
      یعنی چی که به ساعت معالعاتی تکیه کرده؟ مگه بقیه به چی تکیه میکنند؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله همون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کدوم کتاب تخته سیاه؟ همین صفر کلوین که همه اسمش رو میبرند یا کتاب دیگه ای داره؟

یعنی چی که به ساعت معالعاتی تکیه کرده؟ مگه بقیه به چی تکیه میکنند؟
      ببین یعنی به جای این که بگه تو این چند ساعت باید این مباخثو بخونم میاد میگه فقط ساعتتو بنویس!!مثلاً اون کسی که مبحث تابع رو تو 5 ساعت خونده با اونی که تو 8 ساعت نصف مبحث تابع رو هم نخونده وقتی مقایسه بشه میبینی اون 8 ساعتیه بیشتر درس خونده!!البته منم با دوست عزیزم آقای adviser کاملاً موافقم!!خط کشی کردن بهترین راهه!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

من یه دفتر 100 برگ دارم کارامو تو اون باداشت میکنم خیلی هم از دفتر برنامه ریزی بهتره کانون فقط ساعت مطالعه براش مهمه نه تعداد تستی نه مبحثی هیچی ولی اگه حال نداری خودت دفتر درس کنی تخته سیاه عالیه ولی با برنامه پیشنهادی‌اش نرو با کانون برو جلو

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)