خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

کنکور و اشتباه!!!

های بچها
      تجربه ی ما کنکوریا اشتباه پشت اشتباه بوده و همه از ته دل واقعا اینو میخوایم که حسرتمون حسرت بقیه نشه منظورم حسرت قبول نشدن نیست منظورم حسرتیه که قبل از کنکورم هست حسرت دبیرستان تو تابستون سال اخر ، حسرت تابستون تو مهر، حسرت مهر تو ، عید حسرت عید تو خرداد و حسرت همون ماه اخر که میتونستیم تلاش کنیم و نکردیم و وقتمون شد ی هفته و بازم اگه بخوایم برای سال بعد شروع کنیم میذاریم برای بعد کنکور و از همون ی هفته شروع نمیکنیم

و بعد یاد نصحیتایی که شد و ساده از کنارشون گذشتیم و حالا میخوایم ی کاری کنیم ک بقیه اشتباه مارو تکرار نکنن و این چرخه ادامه داره حتی بعضیا مثل من سال دومم ادم نمیشن سال سومم هدر میدن و تو یکی دو ماه اخر سال سوم بالاخره به خودشون میان ولی ایندفه با اراده بی قید و شرط اوچن ماه رو درس میخونن و اشتباهات تکراریشونو تکرار نمیکنن
      امیدوارم این ماه که هرچی پراکنده تو دو سال خونده بودمو جمع کردم بتونم تو کنکور بهترین خودم باشم حالا هرچی که شد تو خونه که خوبه ایشالا بعد کنکور نتیجه رو میگم اگه خوب شد انگیزه برای سال های بعد و اگه بد شد درس عبرت
      دوسال قبل رو واقعا بی استرس کنکور دادم چون تقریبا هیچی حالیم نبود حالا که ی ماه تلاش کردم طبیعیه از هدر رفتنش و هدر رفتن 3 سال عمرم میترسم چون قطعا واسه سال بعد نمیمونم چون میدونم درس خوندنم همون ی ماه اول و تحت تاثیر جو کنکوریه دوباره از سرم میپره و تکرار اشتباهات دوباره میرسم به کنکور و بدبختی ماه اخر (اینو واسه اونایی گفتم که تعدادشونم کم نیس و تحت تاثیر جو پرقدرت شروع میکنن و پرقدرتم سقوط میکنن) وقتی شروع میکنین به هوساتون نه بگین و فک کردن به رشته و تخصص و فلان جز یکبار برای تعیین هدفتون بقیشو بذارین برای بعد کنکور اگه هدفتون پزشکیه 7 سال وقت دارین به تخصص فک کنین و بقیه ارزوهاتون بقیه رشته ها هم همینه وقت واسه فک کردن زیاده الان وقت درسه حتی ازمون تعیین سطح تابستونم از دست ندین به بهونه خستگی و یا اینکه چه فاید داره ما که کنکورو خراب کردیم تعیین سطحم خراب میکنیم یا کنکوریای جدید بگن هنوز تابستونو خودمون کار کنیم از مهر با قلمچی مطمئن باشین 90 درصدتون تابستونو از دست میدین و مهر که شد با همون سطح تو کانون شرکت میکنین
      تو ازمونا شرکت کنین و تو تک تک ازموناتون جدی باشین و اگه ترازتون تو ی ازمون 4000 هم شد وقت واسه جبران زیاده تمرکز رو ازمون بعد بذارین( کری که من هیچوقت نکردم ) از سختیه ازمونا و اینکه به درد کنکور نمیخوره و کنکور ساده تره گله نکنین تلاش کنین هرجور که هست پیشرفت کنین و ازمونو جدی بگیرین هر دفه فک کنین کنکوره بد شد تو ازمونای اینده که تکرار شد مباحث جبران کنین نه اینکه وقت ازمونو بعدو برای درست کردنش بذارین و اگه خوب شد ازش غافل نشین پیوسته و تو بازه های مشخص مرورش کنین که فراموش نشن مرور پیوسته و همزمان باعث میشه 10 بار از اول شروع نکنین و فک کنین مطالب یادتون میره و توهم نزنین
      راجب استرس هم به نتیجه و حرف دیگران فک نکنین چون میگذره حتی پدر و مادرتونم هم ی هفته سرکوفت بزنن بگن تو هیچی نمیشی و انتخاب رشته کن ی هفته بعد دوباره پشتتن چ موندن چ رفتن
      شرایط ازمونو و تعداد سوالاتی ک قرار جواب بدین منطقی تعیین کنین و اگه به هدفتون تو ی درس نرسیدین فدای درسای دیگتون نکنین کنکورم یه ازمونه مث ازمونای ازمایشی هیچ فرقی نداره سطحشم از قلمچی خیلی نرمال تره ، نه به اینکه امسال قبول میشین یا نه فک کنین ، نه به اینکه سال بعد بمونم یا انتخاب رشته کنم فقط تمرکزتون رو بذارین رو شرایط ازمون دادنتون نه حواشی کنکور گردو ببرم یا نه پسته یا میوه یا خرما نمیگم نبر لازمه که قند طبیعی خونتو ببری ولی اگه به این چیزا فک میکنی قطعا تو حاشیه ای ذهن وقتی میخاد 270 سوالو تو ی زمان میانگین فک کنم 250 دقیقه جواب بده قطعا باید بدونین قراره تو هر ساعت سر ازمون چیکار کنین با خودتون چند بار مرور کنین همه چیو که سر ازمون به جای فک کردن به این چیزا رو سوالاتون تمرکز کنین
      الانی که این مطلبو مینویسم کلی درس دارم که باید بخونم ولی استرس ندارم و تا حدی که بتونم ازشون جمع میکنم و الان واقعا توان درس خوندن به معنای واقعی نداشتم خیلی خستم و مغزم نمیکشید یکم ورزش کردم بعدم به ذهنم رسید که ی مطلب راجب کنکور بخونم و نهایتا تو سایت ثبت نام کردم و باعث شد این تاپیک و بزنم
      منی که کل عمرم بیشتر تو ی روز از چن ساعت درس نخوندم از اوایل خرداد تا امروز روزانه نمیدونم دقیقشو ولی از ساعت 8 صبح که بیدار میشم تا 1 شب بی قید و شرط با تمرکز رو تست و مباحث پر شانس و ی تورق سریع میخونم ازین 17 ساعت 1 ساعت واسه ناهارو شام ی ساعتم ی دوش بعد از ظهر ک کلا ریکاوریم میکنه شاید بگم 1 ساعتم تحلیل شرایط کنکورو اینکه تا حالا چند تا تست جمع کردم از هر درس و این کارا
      امیدوارم تلاشم نتیجه بده و شمام ازین 10 روز غافل نشین به جا فک کردن و زیاد کردن استرستون تلاش کنین حتی شده ی قدم برا هدفتون بردارین ک اگه تونستین نسبت به درصدای اخر قلمچیتون ی ذره پیشرفت کنین بدونین ک نشدنی نیس و میتونین ب هدفتون با ی سال موندن برسین
      و اینکه اونایی که ازمون دارن روز ازمون به جای منتظر موندن واسه شروع و بیشتر شدن استرستون خیلی عادی ک انگار فرصت دارین بشینین تا میتونین درسا رو تو ذهنتون مرور کنین یا شرایط ازمون رو، اگه چیزیم یادتون نیومد فکرتونو درگیرش نکنین چون قطعا قرار نیس ک دقیقا از چیزی ک اون لحظه حضور ذهن ندارین سوال بیاد احتماله اگه اومدهم ازش رد شین و سعی نکنین فرمولشو ب یاد بیارین چون تا ب خودتون بیاین چن دقیقه صرف اون سوال کردین
      موفق باشین و خدانگهدار تا بعد این مصیبت

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی زود دیر میشه بچه ها پیوستگی مهم ترین چیزه شده کل تابستونو 5 ساعت بخونید ولی پیوسته باشه من هیچوقت تو عمرم نتونستم یک ماه پشت سرهم بخونم کل هفته هام اینجوری بود که سه روزشو 12_14ساعت میخوندم 4روزشو هیچی نمیخوندم هیچوقت فکرشو نمیکردم به این نقطه برسم که کنکورم هفته بعد باشه همیشه خیلی زود دیر میشه همیشه فکر میکردم که زمان هست هنوزم وقت دارم ولی زود تموم شد من خوندم تلاشمو کردم سعیمو کردم ولی این سعی و تلاش کافی نیست سال کنکورت باید بهترینه خودت باشی .شجاع باشی من از مهر میگفتم عیب نداره پشت کنکوری بشم چندروز پیش یکی از رفیقام که وضعه رتبه و درصداش خوبه بهم میگفت سال اولی که کنکور دادم پیش خودم میگفتم یه رتبه ای بیارم علوم ازمایشگاهی قبول شم ازاولش این طرز فکرم بود اخر سرش رتبم جوری شد که علوم ازمایشگاهی قبول شدم وقتی میخواستم پشت کنکور وایسم پیش خودم گفتم شجاع باش بی پروا بهترینو واسه خودت بخواه درحد همونم تلاش کن الانم شدم دارم همون نتیجه ای میارم که میخوام به کم ققانع نباشید شجاعانه بهترینارو بخواید
      اولین باری که الارمتون زنگ زد صبح بیدار نشدین مقدمه ای میشه که ادامه سالو هم به همون الارم بی توجه باشید مططمعن باشید اولین باری که کتابخونه رو به یه بهونه ای بپیچونید یاداخلش درس نخونید اونجا دیگه واسه شما جایه خوندن نیست اولین باری که تو میزتون گوشی بازی کنیدو قایمش کنید مقدمه ای میشه که کل سالو به همین کار اامه بدین اولاش پیش خودتون میگید هنوز وقت هست هنوز اگه بازی کنم چیزی نمیشه امروزم زیاد بخوابم چیزی نیمشه ولی میرسید تو جایی که الان من هستم میبینیدیه هفته به کنکورتون مونده و هیچ کاری ازتون برنمیاد بجز حسرت خوردن من داشن اموز درس خونی بودم وقتی شروع کردم وااسه کنکور خوندم تابستون یازدهم بود شروع کردم خوندم تا دوازدهم بدترینه خودم شدم چون از اولش انرژی منفی دادم به خودم گفتم نمیشه من همچینم از یازدهمم پایین کشید از تراز قلم چی تا نفطه قوتام الانم که دارم کنکورارو میزنم میبینم چقدر تو دوازدهما ضعیفم هرچی دارم از کتابایه پایه دارم چون اون موقع خودمو باورداشتم میگفتم میخوام همون سال اول شرشو بکنم چون اون موقع میرفتم کتابخونه بدون سلام علیکو حاشیه که فقط درس بیخونم من امسال سقوط کردم خیلیم بد سقوط کردم چون تمام اولینام امسال اتفاق افتاد امسال واسه اولین بار تو کتابخونه به رفیق بازی عادت کردم تو اتاق به قایمکی گوشی بازی عادت کردم امسال من امروز و فردا کردم پیش خودم گفتم اوووو حالا مهره کو تا کنکور و زمین خوردم من امسال با همه لجبازی کردم با خانواده سر درس خوندن با معلما با رفقام با برنامه قلم چی با کتاب تستام با همه با عالمو ادم لج کردم من امسال واقعا شکست خوردم به معنای واقعی خودم خودمو زمین زدم ولی کلی درس بود واسم من امسال فقط چوب کارایه خودمو خوردم فقط میتونم بگم حواستون باشه به لحظه لحظه زندگیتون زود میگذره الان تابستونه اگه درس بخونید سال سختی در انتظارتونه ممکنه طول بکشه ثانیه ها واستون ولی اگه دست دست کنید امروز فردا مطمعن باشید سریع ترین سال عمرتونه و سوزوندینش
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چه تاپیک خوب و مفیدیه برای کسایی که میخوان تصمیم بگیرن پشت کنکور بمونن
      عبرت بگیرید
      کسی سوالی داره میتونه رو من حساب کنه
      به عنوان کسی که 3سال پشت کنکوره و امسال سال آخرش خواهد بود

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      خیلی زود دیر میشه بچه ها پیوستگی مهم ترین چیزه شده کل تابستونو 5 ساعت بخونید ولی پیوسته باشه من هیچوقت تو عمرم نتونستم یک ماه پشت سرهم بخونم کل هفته هام اینجوری بود که سه روزشو 12_14ساعت میخوندم 4روزشو هیچی نمیخوندم هیچوقت فکرشو نمیکردم به این نقطه برسم که کنکورم هفته بعد باشه همیشه خیلی زود دیر میشه همیشه فکر میکردم که زمان هست هنوزم وقت دارم ولی زود تموم شد من خوندم تلاشمو کردم سعیمو کردم ولی این سعی و تلاش کافی نیست سال کنکورت باید بهترینه خودت باشی .شجاع باشی من از مهر میگفتم عیب نداره پشت کنکوری بشم چندروز پیش یکی از رفیقام که وضعه رتبه و درصداش خوبه بهم میگفت سال اولی که کنکور دادم پیش خودم میگفتم یه رتبه ای بیارم علوم ازمایشگاهی قبول شم ازاولش این طرز فکرم بود اخر سرش رتبم جوری شد که علوم ازمایشگاهی قبول شدم وقتی میخواستم پشت کنکور وایسم پیش خودم گفتم شجاع باش بی پروا بهترینو واسه خودت بخواه درحد همونم تلاش کن الانم شدم دارم همون نتیجه ای میارم که میخوام به کم ققانع نباشید شجاعانه بهترینارو بخواید
      اولین باری که الارمتون زنگ زد صبح بیدار نشدین مقدمه ای میشه که ادامه سالو هم به همون الارم بی توجه باشید مططمعن باشید اولین باری که کتابخونه رو به یه بهونه ای بپیچونید یاداخلش درس نخونید اونجا دیگه واسه شما جایه خوندن نیست اولین باری که تو میزتون گوشی بازی کنیدو قایمش کنید مقدمه ای میشه که کل سالو به همین کار اامه بدین اولاش پیش خودتون میگید هنوز وقت هست هنوز اگه بازی کنم چیزی نمیشه امروزم زیاد بخوابم چیزی نیمشه ولی میرسید تو جایی که الان من هستم میبینیدیه هفته به کنکورتون مونده و هیچ کاری ازتون برنمیاد بجز حسرت خوردن من داشن اموز درس خونی بودم وقتی شروع کردم وااسه کنکور خوندم تابستون یازدهم بود شروع کردم خوندم تا دوازدهم بدترینه خودم شدم چون از اولش انرژی منفی دادم به خودم گفتم نمیشه من همچینم از یازدهمم پایین کشید از تراز قلم چی تا نفطه قوتام الانم که دارم کنکورارو میزنم میبینم چقدر تو دوازدهما ضعیفم هرچی دارم از کتابایه پایه دارم چون اون موقع خودمو باورداشتم میگفتم میخوام همون سال اول شرشو بکنم چون اون موقع میرفتم کتابخونه بدون سلام علیکو حاشیه که فقط درس بیخونم من امسال سقوط کردم خیلیم بد سقوط کردم چون تمام اولینام امسال اتفاق افتاد امسال واسه اولین بار تو کتابخونه به رفیق بازی عادت کردم تو اتاق به قایمکی گوشی بازی عادت کردم امسال من امروز و فردا کردم پیش خودم گفتم اوووو حالا مهره کو تا کنکور و زمین خوردم من امسال با همه لجبازی کردم با خانواده سر درس خوندن با معلما با رفقام با برنامه قلم چی با کتاب تستام با همه با عالمو ادم لج کردم من امسال واقعا شکست خوردم به معنای واقعی خودم خودمو زمین زدم ولی کلی درس بود واسم من امسال فقط چوب کارایه خودمو خوردم فقط میتونم بگم حواستون باشه به لحظه لحظه زندگیتون زود میگذره الان تابستونه اگه درس بخونید سال سختی در انتظارتونه ممکنه طول بکشه ثانیه ها واستون ولی اگه دست دست کنید امروز فردا مطمعن باشید سریع ترین سال عمرتونه و سوزوندینش
      داداش چه استرسی بهم دادی خدایی واقعا استرس گرفتم منم مثل خودت یه روز کلی می خونم یه روز هیچی !
      خلاصه انشاءالله کنکور خوبی بدی!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تموم این مسائل و هرکس پشت بمونه قشنگ به تک تکش میرسه‌..واقعا عالی بود دمت گرم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      حرفامو کامل کردی حرفات عین تجربس ولی با این تفاوت که بازم زمان خوبی بهش رسیدی

از اسم تاپیک پشیمون شدم چون آدم ی دفه اشتباه میکنه بار بعد دیگه انتخابه

تو اشتباه کردی ولی امیدوارم برعکس ما انتخابتو درست انجام بدی

نذار این تجربهات واسه بقیه باشه خودت ازشون درس بگیر اگه موندی سر هوس و درس شک نکن که اگه شک کنی راه مارو ادامه دادی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      داداش چه استرسی بهم دادی خدایی واقعا استرس گرفتم منم مثل خودت یه روز کلی می خونم یه روز هیچی !
      خلاصه انشاءالله کنکور خوبی بدی!
      مهم اینه این تاپیک یه روزه اثر نذاره جوگیرت نکنه
      مهم اینه واقعا از همین ساعت تلاشتو شروع کنی تو هر سطحی که هستی شروع کن ی قدم پیشرفت تو همین ی هفته میتونه جرقه ی موفقیتت باشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من این چهارمین کنکورمه و مطمعنم بازم خراب میکنم
      با هزار کلک معافیت گرفتم و 4 سال عمرمو حروم کردم
      الان تا مغز استخونم پشیمونم و حسرت میخورم
      که چرا همون اول ول نکردم کنکورو
      خلاصه اینکه یا رومیه رومی یا زندیه زند
      مطمعن باشید بدون کنکور و کارمندی هم میشه موفق شد
      حتی خیلی بیشتر
      حداقلش اینه که حرفه ی پدرتونو ادامه بدین
      هزار و یک راه هست برای موفقیت
      من 4سال زندگی نکردم یه تفریح حسابی نداشتم یک لحظه راحت نبودم همیشه گوشه ی ذهنم استرس کنکور بوده چشمام ضعیف شد و اضافه وزن پیدا کردم
      قبل از اینکه پشت کنکور بمونید به این چیزا هم فکر کنید
      خانوادتونم دشمن که نیستن اگه نمیتونید بهشون بگید که کلا از فکر کنکور خارج بشه کل خونتون
      [IMG][/IMG]

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امسال اولین کنکورمه و پر بود از اشتباهات ، کنکور رو دادم میام مفصل تعریف می‌کنم ولی خیلیاش همین نکاتیه که پارسا گفت
      D e A d I n S i D e

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      حتی خیلی بیشتر
      من 4سال زندگی نکردم یه تفریح حسابی نداشتم یک لحظه راحت نبودم همیشه گوشه ی ذهنم استرس کنکور بوده چشمام ضعیف شد و اضافه وزن پیدا کردم
      خانوادتونم دشمن که نیستن اگه نمیتونید بهشون بگید که کلا از فکر کنکور خارج بشه کل خونتون
      حرف دل

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      حتی خیلی بیشتر
      واقعا عالی خوندی و نشد؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      واقعا عالی خوندی و نشد؟
      منظورش از تفریح نداشتن و استرس داشتن عالی خوندن نیس ما هممون تفریح نداشتیم کنج ی اتاق با اینترنت
      تفریح بیرونیم که داشتیم ی فکرمون تو خونه استرس کلی کتاب نخونده ولی میرسیدیم خونه با همون استرس هرکاری میکردیم الا درس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      چه تاپیک خوب و مفیدیه برای کسایی که میخوان تصمیم بگیرن پشت کنکور بمونن
      عبرت بگیرید
      کسی سوالی داره میتونه رو من حساب کنه
      به عنوان کسی که 3سال پشت کنکوره و امسال سال آخرش خواهد بود
      من کنکوره اولمه ولی انواع اقسام اشتباهاتو داشتم و روشون پافشاری میکردم و قبول نمیکردم دارم اشتباه میرم امسال وضعیتم بد نیست درسته شاید قبول نشم ولی میتونم رتبه پیرا پزشکیا خوبو بیارم ولی خیلی دلم پره که چرا من اینقدر سماجت داشتم تو اینکارام یجاهایی خودم اشتباه کردم یجاهایی هم یه عده اسیب زدن بهم یازدهم میرفتم کتابخونه بدون اینکه با هیچکی حرف بزنم خر میزدم رفیقی که تو خیلی کارا منو کشوندو همین چند وقت پیش خبردادن بهم میره یه محل دیگه عین چی میخونه جلو روم یچیز دیگه میگفت تا بهمن و اسفند خوب پیش رفته بودم بعدش ****** رفتم دهم که بودم واسه زیست کل الگو رو کار کردم یازدهم هم کل الگو رو کار کردم تابستون امسال میکرو گاج زارع رو زدم تا قبل عید الگو دوازدهم هم تموم کرده بودم تا عید ریاضی رو کلشو از مهروماه زده بودم جز هندسه فقط مقاطعم مونده بود از عید تا الان نه قبلیارو درست مرور کردم (یه ماهی هست دوباره دارم میخونم)نه اون مقاطع که همه میگفتن راحته رو جمع کردم تو زیست درست دو ماه بود زیست دهم یازدهمی که واسش الگو میکرو حتی خیلی سبز رو کار کرده بودم رو نخوندم و مرور نکردم هرچی کار کرده بودمو سوزوندم شیطنت داشتم انواع اقام کارایه اشتباهو اتجام دادم ولی بازم تا حد مطلوبی حداقل نه مثل الانم پیش رفته بودم ولی از اسفند و عید به اینور واقعا گند زدم هرروز گفتم یه برنامه میچینم جمع میکنم هی نوشتم هی انجام ندادم اولین ازمونو با 6000شروع کردم جایه اینکه ارتقا بدمش هرروز ماتم گرفتم که نمیتونم بجایه پیشرفت کردن شروع کردم بهونه گیری که ازمون فلانه ازمون بهمانه تقلب میشه تراز کم میده نیومدم به جای اینکارا یکی از اون ازمونامو تحلیل کنم با تخیمنو اینا اشنا شدم هی میرفتم درصدایه مختلفو میزدم کمو زیاد میکردم خیلی همین کارنامه دیدنا اسیب زد پیش خودم میگفتم اووو چجوری قراره فیزیکو برم 60 بزنم عمرا بتونم درصورتی که همین دیروز فیزیک 97 خودم 51 زدم پیش خودم گفتم واقعا جایه اینکارا میخوندی الان نیتونستی همون60 رو بزنی؟خیلی اوقات توهم خوندن داشتم نمیگم نمیخوندم ولی واقعا درحد یه کنکوری که میخواد قبول شه نمیخوندم درحد اون ترازی که هر ازمون از خودم توقع داشتم نمیخوندم ولی عزاشو میگرفتم که چرا نتونستم . از درس خوندن واسه خودم این تصورو داشتم که باید هر روز 14 ساعت بخونم جالبه میشستم یروز میخوندم 14 ساعت فرداش هیچی نمیخوندم بیشترین بازه ای که تونستم بخونم عید بود هر روزشو 14 ساعت خوندم ولی از 13 ام دیگه هیچ فک میکردم حتما باید کار عجیبی انجام بدم من امسال با چشم خودم دیدم رفیقیم که تو مدرسه خیلی چیزارو من بهش یاد میدادم میومد ازم مشورت میگرفت درس میپرسید معقول خوند ولی پیوسته و از من جلو زد از منی که سال یازدهمش تو قلم چی حداقل 1000تا ترازم ازش بالاتر بودم امسال کلی حاشیه داشتم تو مدرسه یازده سال درس خوندم مامان بابام فقط بخاطر کارنامه میومدن امسال nبار مجبور شدن بیان مدرسه البته اکثر مشکلاتی که پیش اومد تقصیر من نبود ولی میتونستم مثل بقیه بچه ها بگم خوب معلمام بدن مدرسه وقتمو تلف میکنه بدون حاشیه کاره خودمو بکنم ولی گیر دادم که این معلم نباید تو این مدرسه باشه سواد نداره حق هم داشتم اگهه ببینیدش واقعا ماله درس دادن نبود ولی من خودمو کشیدم تو حاشیه

تو یه لکه نور نشونم بده

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه ورزش واسه تخلیه روحی برید
      خیلی خیلی تست بزنین
      هیچ درسی تاکید میکنم هیچ درسیو رها نکنید حتی زمین
      سپاس !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی حاضرم ققسم بخورم اگه پیوسته روزی 8 ساعت هم بخونی دنباله بهونه نباشی تو حاشیه نری موقع درس خوندن فکرت جایه دیگه نباشه ازمون که میری بجایه بهونه اوردن اشتباهاتتو پیدا کنی و برطرفش کنی تو همون ازمونا درست خوندنو یاد بگیری نتیجشو میبینی هیچکی نیستش که بگه خوندمو نشد مطمعن باش اون فرد یا توهم خوندن داشته یا اشتباه خونده و تو اشتباهش پافشاری کرده هیچوقت تلاشتون زحمتتون بی نتیجه نمیمونه
      دیگه فک کنم امروز خیلی شبیه بابابزرگا شدم نصیحت کردم ولی جون بچه نداشتتون (یا داشته)بیاید با پیوستگی و نورمال بخونید

تو یه لکه نور نشونم بده

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن