خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتابای کمک درسیم چطوره ؟؟

سلام دوستان
      من یکسری کتاب های کمک درسی برای کنکور 96 گرفته بودم که اون سال قبول نشدم
      حالا قصد دارم کنکور 99 شرکت کنم راستنش نمیخوام دوباره کتاب کمک درسی بگیرم یعنی اونایی که خوب هستن رو میخونم اونایی هم که خوب نیست رو به ناچار یکی دیگه میگیرم
      اینم در نظر داشته باشید کتاب ها برای سال 95 هستن به جز این که منابع خوبی هستن یا خیر اینم میخوام بدونم کدوماشون تغییرات اساسی داشتن که دیگه برای کنکور 99 مناسب نیست ؟
      زیست 1 نشر الگو زیست 2 نشرالگو و خیلی سبز زیست جامع گاج ( اینو برای زیست پیش گرفتم)
      شیمی : جامع گاج فیزیک : جامع گاج ریاضی : 30 سال کنکور قلمچی ( تعریف مهر و ماه رو زیاد شنیدم بدرد نظام قدیم میخوره ؟)
      ادبیات : قرابت معنایی نشر الگو و هامون سبطی و املا و واژگان هامون سبطی زبان فارسی : گاج
      عربی : جامع خیلی سبز دین و زندگی : گاج نقره ای زبان : شهاب اناری
      دوستان برای تک تک دروس راهنمایی کنید کدوم کافیه و کدوم نیاز به کمک درسی جدید هست
      در نظر بگیرید این کتاب ها برای سال 95 و کتاب هایی که معرفی میکنید برای کنکور نظام قدیم باشه
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیستو نمیدونم چون رشته م ریاضیه
      اما بقیه دروس:
      شیمی:جامع گاجو یه بار دیدم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم به نظرم خوب نیومد ولی اگه دوسش داری به حرف هیچکس گوش نده و بخون
      فیزیک گاج نقره ای خوبه و درصد بالایی رو میتونی باهاش بزنی
      ریاضی:اگه 30 سال قلم چیو کامل کار کنی به نظرم برای درصد بالا کافی باشه هرچند خودم با کتابای قلم چی نمیتونم ارتباط برقرار کنم و ازشون خوشم نمیاد
      کتابای ادبیاتت خوبه ولی زبان فارسی گاجو ندیدم نمیتونم نظر بدم
      عربی: جامع خیلی سبز کتاب خوبیه
      دینی گاج نقره ای بهترین کتاب واسه نظام قدیمه شک نکن
      زبان:شهاب اناری هم کامله هم کافی
      چاپ کتاب ها هم از 95 به بعد تغییری نکرده و فقط کنکورا اضافه شده
      من خودم بعضی کتابام ماله 93 هست اما تونستم تا الان باهاشون درصد خوبیو به دست بیارم رو زمان چاپ حساس نشو
      این کتابایی که گفتی همه شون خوبه اگه بتونی باهاشون ارتباط برقرار کنی و بخونی
      همه کتابا تستای کنکورشون یکیه و تست ها سنجشم میزارن
      فقط تو تستای تالیفی باهم فرق دارن که اونم همه کتابا خوب کار کردن
      هر کدومو که خودت بهش علاقه داری بخون نه صرفا اونی که همه میگن خوبه
      من خودم شیمی بهمن بازرگان سوم و پیش رو دوست نداشتم با اینکه تعریف زیاد میکردن اما حالا راضیم که یه کتاب دیگه رو خوندم چون میتونم سوالات کنکورو جواب بدم
      مهم انتخاب خودته به حرف بقیه خیلی توجه نکن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام دوستان
      حالا قصد دارم کنکور 99 شرکت کنم راستنش نمیخوام دوباره کتاب کمک درسی بگیرم یعنی اونایی که خوب هستن رو میخونم اونایی هم که خوب نیست رو به ناچار یکی دیگه میگیرم
      اینم در نظر داشته باشید کتاب ها برای سال 95 هستن به جز این که منابع خوبی هستن یا خیر اینم میخوام بدونم کدوماشون تغییرات اساسی داشتن که دیگه برای کنکور 99 مناسب نیست ؟
      زیست 1 نشر الگو زیست 2 نشرالگو و خیلی سبز زیست جامع گاج ( اینو برای زیست پیش گرفتم)
      شیمی : جامع گاج فیزیک : جامع گاج ریاضی : 30 سال کنکور قلمچی ( تعریف مهر و ماه رو زیاد شنیدم بدرد نظام قدیم میخوره ؟)
      ادبیات : قرابت معنایی نشر الگو و هامون سبطی و املا و واژگان هامون سبطی زبان فارسی : گاج
      دوستان برای تک تک دروس راهنمایی کنید کدوم کافیه و کدوم نیاز به کمک درسی جدید هست
      در نظر بگیرید این کتاب ها برای سال 95 و کتاب هایی که معرفی میکنید برای کنکور نظام قدیم باشه
      ممنون
      سلام این دوتایی که قرمز کردم تغییرات داشتن البته زیست گاج نقره ای تغییراتش در جهت حذف تستهای که بدرد کنکور نمی خوره بوده و اضافه کردن تست های جدید.
      اون زرد هم نمی دونم.
      برای زیست پیش الگو بگیر با ایکیو
      شیمی هم یا ایکیو یا موج ازمون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      زیست:الگو ها تغییرات خاصی نداشتن(حداقل من ندیده ام)ولی گاج جامع بعد از کنکور 96حسابی ویرایش شده والان دیگه تک جلدی هست.البته کتاب خیلی شاخی هم نیست.
      شیمی: شیمی تغییری نداشته.البته به نظر من فقط همین منبع کافی نیست،آیکیو یا موج آزمون رو هم همراهش کار کن.
      ریاضی:خیلی سبز رو تهیه کن.
      بقیه درس ها منابعت خوبن ومشکلی نداره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون
      کسی دیگه ای نظری نداره ؟
      محصوصا درسای تخصصی ؟
      122 نفر پست رو دیدن همش 2 نفر ؟؟!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط baraneh نمایش پست ها
      سلام این دوتایی که قرمز کردم تغییرات داشتن البته زیست گاج نقره ای تغییراتش در جهت حذف تستهای که بدرد کنکور نمی خوره بوده و اضافه کردن تست های جدید.
      اون زرد هم نمی دونم.
      برای زیست پیش الگو بگیر با ایکیو

شیمی هم یا ایکیو یا موج ازمون
      ممنونم
      خب الان برای پیش زیست چی کا رکنم جامع گاج چاپ جدیدشو بگیرم خوبه ؟ که 1 جلدی هم هست ؟
      نشر الگو قرابت معنای چطور ؟ چه چیرایی عوض شدن ؟
      شیمی حتما در کنار گاج یکی از این دوهم میگیرم ایکیو یا موج ازمون
      راستی زیست گیاهی ارام فر هم دارم اون بدرد میخوره ؟
      بقیه اوکی هستن؟
      اون قسمتی که زرد کردی قرابت سبطی که همش اموزش که تمام شعرهلا خارج کتابه لغت و املا هم که اضافه و کم نشده همونه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم
      خب الان برای پیش زیست چی کا رکنم جامع گاج چاپ جدیدشو بگیرم خوبه ؟ که 1 جلدی هم هست ؟
      نشر الگو قرابت معنای چطور ؟ چه چیرایی عوض شدن ؟
      شیمی حتما در کنار گاج یکی از این دوهم میگیرم ایکیو یا موج ازمون
      راستی زیست گیاهی ارام فر هم دارم اون بدرد میخوره ؟
      بقیه اوکی هستن؟
      اون قسمتی که زرد کردی قرابت سبطی که همش اموزش که تمام شعرهلا خارج کتابه لغت و املا هم که اضافه و کم نشده همونه
      به نظر من لازم نیست چون بیشتر اومده حذف کرده و تست های سراسری جدید رو اضافه کرده شما هم که اخر سر یک کتاب برای جمع بندی می گیری که اون کنکور ها رو داره. برای همین ایکیو و الگو رو بگیر .
      قرابت تست هاش رو عوض کرده اضافه کرده ولی به گفته خودشون می تونی استفاده کنی از سایت خودشون برات نقل قول می گیرم :

ر سلام.من چاپ صد و سی و پنجم(شصت و نهم الگو) ۱۳۹۵ رو دارم .واجب هست دوباره هزینه کنم واسه کنکور نود و هفت؟ ۲۵ آبان ۱۳۹۶
      پاسخ نشر الگو

سلام. خیر نیازی نیست. هرچند کلیه کتابهای مبحثی در اردیبهشت ۹۶ ویرایش شدند و کنکورهای آزمایشی جدید متناسب با موضوع به فصلهای کتاب اضافه شدند و کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور همه رشته‌ها تا سال ۹۵ هم متناسب با موضوع به فصلهای کتاب اضافه شدن. بعد از برگزاری کنکور ۹۶، سوالات و پاسخهای تشریحی کنکور سراسری داخل و خارج کشور ۹۶ همه رشته‌ها به صورت ضمیمه انتهای کتاب آورده شدند.
      اره بقیه شون اوکی هستن به نظرم البته من ریاضی تخته سیاه گرفتم . ولی یکم پاسخنامه ش خوب نیست من بیشتر بخاطر اینکه تست های سراسری ریاضی و ازمون های ازمایشی هم داشت گرفتمش. اها پاسخنامه ش هم به شکل PDF هست باید پرینت کنی خودت.
      ویرایش توسط baraneh : 09 مرداد 1398 در ساعت 23:45

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همشون خوبه فقط بنظر من البته شیمی مبتکران بگیر

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی موج ازمون بهتره یا ای کیو سطحم متوسطه برای زدن 50% تو کنکور کدومش کفایت میکنه
      چون نمیخوام با تست های خیلی سخت که برای درصدهای خیلی بالا هست وقتم گرفته بشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1 سوال دیگه از اونجایی که زیست جامع خیلی حجیمه و چاپ جدیدش تک جلدی شده بهتر نیست چاپ جدیدش رو بگیرم و تست هایی که کارایی نداشته درچاپ قدیم رو براش وقت نذارم
      کلا زیست پیش چه کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      موج آزمون شیمی پیش و پایه رو حتما بگیر و در طول سال همراه آزمونا کارش کن
      کتاب آی کیو کتابی خوبی هست ولی برای ترکیبی خوندن و نکات جدید عالیه
      ولی برا 50،60 زدن همون موج رو بگیر

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir amini نمایش پست ها
      موج آزمون شیمی پیش و پایه رو حتما بگیر و در طول سال همراه آزمونا کارش کن
      کتاب آی کیو کتابی خوبی هست ولی برای ترکیبی خوندن و نکات جدید عالیه
      ولی برا 50،60 زدن همون موج رو بگیر
      ممنون
      برای زیست پیش گاج جامع رو دارم چیز دیگه ای هست بهتر باشه ؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      درباره فیزیکت چیزی ننوشته بودی
      و اینکه حتما منابع زیست و شیمیتو عمض کن
      زیست ایکیو
      شیمی به نظرمن البته پایه مبتکران پیش خیلی سبز
      اگه درصد بالای ۷۰ اینا میخوای تالیفیای ایکیو خیلی کمکت میکنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      همه منابعت خوبن. به نظرم نیازی به هزینه کردن اضافه نیست. زیست گاج تغییرات داشته یه جلدی شده و یه سری سوالات حذف شدن و یه تعدادی هم اضافه شده. به نظرم میتونی کنارش ای کیو رو بگیری و یا خط ویژه تا اون بخش هایی که گاج جامع پوشش نمیده رو مطالعه کنی.
      نظام قدیم کتابها رو دیگه به روز نمیکنن بیشتر انتشارات ها ( اگه من اشتباه میکنم دوستان من رو تصحیح کنن )
      موفق باشین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      شیمی یعنی مبتکران ، اول آخر مبتکران ، نداریم از مبتکران بالاتر ، در ضمن موج آزمون هم علاوه بر سبک قدیمی کتابش ، دقت پایینی داره ، پیشنهاد نمیشه اصلا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)