خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 161
    1. Top | #106
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنونم از پاسخگوییتون
      پارسال قلمچی شرکت کردم... اصلا به مباحث ازمون نمیرسیدم و دائما بعد از ازمون با دیدن رتبه و ترازم انگیزم پایین می اومد
      به نطرتون واسه سال بعد گزینه ۲ شرکت کنم یا بازم قلمچی بمونم؟
      من به خاطر حرف بقیه که میگفتن بهترین برنامه مال قلمچیه، شرکت کردم توی مباحث جبرانی هم بقیه ی مباحث اینقد زیاد بودن که جبرانیهاشم جا میموندن

2. Top | #107
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من ترتیب کیفیت و فایده ی آزمون ها رو برای شما به این شکل میبینم:
      در درجه اول گزینه دو
      در درجه بعد ماز
      همین دو تا!
      قلمچی معایب و ضررهاش بیشتر از فوایدش هست به نظر من

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      من ترتیب کیفیت و فایده ی آزمون ها رو برای شما به این شکل میبینم:
      در درجه اول گزینه دو
      در درجه بعد ماز
      همین دو تا!
      قلمچی معایب و ضررهاش بیشتر از فوایدش هست به نظر من
      ببخشید به نظرتون آزمون های گزینه دو چه ویژگی خاصی دارند وکدوم درسا با کیفیت بیشتری سوال ازشون طرح می شه؟

4. Top | #109
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      ببخشید به نظرتون آزمون های گزینه دو چه ویژگی خاصی دارند وکدوم درسا با کیفیت بیشتری سوال ازشون طرح می شه؟
      گزینه دو ویژگی "خاص" نداره! اما امتیازش مثلا نسبت به قلمچی از دید من هم کیفیت استاندارد تر و نزدیک تر بودن سوااتش به سوال های کنکور و دید طراح های کنکور هست هم این که یه خرده منطقی تر هست برنامه آزمون هاش. مثلا یه مشکل اساسی برنامه قلمچی اینه که شما ممکنه فصل های اول هر کتاب هر درس رو چندین دور بخونید و مرور بشه ولی فصل های آخر کتاب ها رو جهشی آزمون میگیره. از طرف دیگه سه هفته ای بودن گزینه دو به نظر من مناسب تر هست برای اکثریت دانش آموز ها. با تجربه ای که دارم فقط اون دسته از بچه هایی که تراز بالای ۷۰۰۰ تو قلمچی دارن اگه دو هفته یکبار آزمون بدن ایرادی نداره. بچه اونایی که هنوز در این حد قوی نیستن برای بالا کشیدن خودشون نمیتونن قاعدتا نباید دقیقا همون برنامه رو داشته باشن

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر خوبین
      انشا الله

ازمون گاج خوبه ؟
      و اطلاع دارید چه تراز ی میتونه پزشکی بیاره منظورم تو گاج است ؟

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گزینه دو ویژگی "خاص" نداره! اما امتیازش مثلا نسبت به قلمچی از دید من هم کیفیت استاندارد تر و نزدیک تر بودن سوااتش به سوال های کنکور و دید طراح های کنکور هست هم این که یه خرده منطقی تر هست برنامه آزمون هاش. مثلا یه مشکل اساسی برنامه قلمچی اینه که شما ممکنه فصل های اول هر کتاب هر درس رو چندین دور بخونید و مرور بشه ولی فصل های آخر کتاب ها رو جهشی آزمون میگیره. از طرف دیگه سه هفته ای بودن گزینه دو به نظر من مناسب تر هست برای اکثریت دانش آموز ها. با تجربه ای که دارم فقط اون دسته از بچه هایی که تراز بالای ۷۰۰۰ تو قلمچی دارن اگه دو هفته یکبار آزمون بدن ایرادی نداره. بچه اونایی که هنوز در این حد قوی نیستن برای بالا کشیدن خودشون نمیتونن قاعدتا نباید دقیقا همون برنامه رو داشته باشن
      سلام ؛ دکتر گفتین که شرایط درسیم رو براتون توی تل ارسال کنم ، ارسال کردم اما دو روزه پاسخی ندادین ، اگر ممکنه یه چک بکنین ، متشکرم .
      stars can't shine without darkness

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      خوشبحالتون چ تراز هایی داشتین ایول!!

8. Top | #113
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سلام
      خوشبحالتون چ تراز هایی داشتین ایول!!
      درس خوندیم! زحمت کشیدیم

9. Top | #114
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      میشه بیاید تل؟

10. Top | #115
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقای دکتر .. نظرتون در مورد آقای سینا تهرانی چیه ؟ میپرسم چون اخیرا یه تاپیک توی همین انجمن گذاشته شده که ظاهرا تبلیغ ایشونه.. ذهن من رو حقیقتا درگیر کرده.

پ.ن:حس غریبیه از یه مشاور راجع به یه مشاور دیگه پرسیدن .. مثل این میمونه که زنگ بزنی فست و فودی و شماره ی فست فود اون طرف خیابون رو بخوای..

11. Top | #116
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر یه سوال دارم خدمتتون.
      به نظر شما یه نفر با استعداد متوسط (نه نابغه و نه خیلی داغون) که تا حالا تستی نخونده بخواد از تابستون سال کنکور بخونه و درست هم بخونه حداکثر چه رتبه ای می تونه بیاره؟؟؟آخه خیلی ار رتبه برترها یا از سال های پایه درس خوندن یا یه سال پشت کنکور موندن .
      ممنون می شم اگه جواب بدید .

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام
      اینجا یکم بحث های بی‌ربط به تاپیک هم پیش میاد و من ممکنه بعضی از پیام ها رو گم کنم یا نبینم و با یکم با تاخیر جواب بدم
      به خاطر همین براتون دوباره زدم بلکه جواب بگیرم ازتون :

http://forum.konkur.in/thread66986-5.html#post1461764

همچنین اینجا رو کلاً نا مفهوم و بی جواب رها کردید ممنون می شیم در همون تاپیک جواب بدید :

http://forum.konkur.in/thread66699-6.html#post1462588

با تشکر

13. Top | #118
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درس خوندیم! زحمت کشیدیم
      شما فکر کنم الان در دوره های اخر اینترنی باشین,چطور وقت میکنید ک اینجا پاسخگو بچه ها باشید

14. Top | #119
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      شما فکر کنم الان در دوره های اخر اینترنی باشین,چطور وقت میکنید ک اینجا پاسخگو بچه ها باشید
      خوبه اینو بقیه بچه ها هم بخونن تا هر ۱۲ ساعت گله نکنن چرا پاسخ نمیدم! البته اواخر استیجری هستم نه اینترنی

15. Top | #120
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مقایسه جالبی کردن درباره مشاوره و فست فود!
      آقای سینا تهرانی مشاور خوبی هستن انصافا ولی دو تا اشکال عمده هم دارن یکی این که خیلی گرونه قیمت هاشون و از توان اکثر بچه ها خارجه. دو این که خیلی زیاد علاقه دارن به این نوع تبلیغات از خودشون! که معمولا هم متاسفانه خیلی رنگ و بویی از واقعیت نداره البته این ها رو نمیتونم با اطمینان بگم ولی چون سند و مدرکی ندیدم از این که دانش آموزهاشون چه موفقیت هایی کسب کردن نمیتونم از بابت کیفیت کارشون اونطوری که خودشون درباره خودشون میگن مطمئن باشم. جدا از این ها دو تا مزیت بزرگی که دارن و باعث میشه بیشتر از مشاورای معروف بهشون امتیاز بدم یکی همین سابقه موفقیت خودشون توی کنکور هست و دیگه هم تخصصی که تو زمینه مشاوره دارن. گمان میکمم که بچه های با تراز زیر ۶۰۰۰ نسبت به بچه های قوی تر بهتر بتونن پیشرفت کنن با ایشون

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن