خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از اینا بهتره ؟

رأی دهندگان
    118. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • معماری

4 3.39%
    • تغذیه

9 7.63%
    • فیزیوتراپی

90 76.27%
    • بینایی سنجی

33 27.97%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 148 از 148
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اولویت شخصی خودم برای انتخاب رشته امسال :

1_داروسازی
      2_فیزیوتراپی
      3_شنوایی سنجی
      4_بینایی سنجی
      5_پزشکی
      6_علوم آزمایشگاهی
      شنوایی شناسی* اونجا چی میگه ؟ :-/
      فقط در یه حالت میتونی شنوایی رو به بینایی و پزشکی! ترجیح بدی اونم زمانیه که بابات وارد کننده سمعک باشه :-))
      اگه من ۳ ساله تو توانبخشی درس میخونم و با این رشته ها از نزدیک اشنا هستم بهت میگم کلا شنوایی رو بزار بعد پزشکی قبل علوم آز !

2. Top | #137
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موفق باشی استارتر

3. Top | #138
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      فقط در یه حالت میتونی شنوایی رو به بینایی و پزشکی! ترجیح بدی اونم زمانیه که بابات وارد کننده سمعک باشه :-))
      اگه من ۳ ساله تو توانبخشی درس میخونم و با این رشته ها از نزدیک اشنا هستم بهت میگم کلا شنوایی رو بزار بعد پزشکی قبل علوم آز !
      نظر من برعکسه
      پزشکی حداقل 12 سال درس خوندن میخواد به علاوه دوسال طرح و....توی این 14 یا 15 سال وضعیت من جوری نیست که از پس هزینه های درس خوندن وزندگی توی شهر دیگه بربیام ... میانگین درصدام توی کنکور امسال بین 55 و 60 هست به خاطر همین توی تهران که شانس پزشکی صفره و فقط شانس کمی توی شهرستان ها وجود داره اونم که برای من ممکن نیست

درمورد شنوایی سنجی هم درسته که بیشترشون توی کار سمعک هستن ولی خیلی راه های دیگه ای هم برای درامدزایی وجود داره....ولی با این حال لازمه بیشتر درموردش تحقیق کنم ممکنه جاش رو با بینایی سنجی تغییر بدم ... ممنون بابت نظرت

ویرایش توسط Zero_Horizon : 15 شهریور 1399 در ساعت 09:39

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظر من برعکسه
      پزشکی حداقل 12 سال درس خوندن میخواد به علاوه دوسال طرح و....توی این 14 یا 15 سال وضعیت من جوری نیست که از پس هزینه های درس خوندن وزندگی توی شهر دیگه بربیام ... میانگین درصدام توی کنکور امسال بین 55 و 60 هست به خاطر همین توی تهران که شانس پزشکی صفره و فقط شانس کمی توی شهرستان ها وجود داره اونم که برای من ممکن نیست

درمورد شنوایی سنجی هم درسته که بیشترشون توی کار سمعک هستن ولی خیلی راه های دیگه ای هم برای درامدزایی وجود داره....ولی با این حال لازمه بیشتر درموردش تحقیق کنم ممکنه جاش رو با بینایی سنجی تغییر بدم ... ممنون بابت نظرت
      حتما جاشو با بینایی سنجی عوض کن و توش شکی نکن ... این راهنمایی من به تو
      اصلا این دو رشته قابل مقایسه نیستن بینایی سنجی چند لول بالاتره. به محض ورود به دانشکده توانبخشی اگه رتبت به بینایی میخورده ولی تو شنوایی زدی تو دو ترم اول مثل چی پشیمون میشی.

5. Top | #140
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حتما جاشو با بینایی سنجی عوض کن و توش شکی نکن ... این راهنمایی من به تو
      اصلا این دو رشته قابل مقایسه نیستن بینایی سنجی چند لول بالاتره. به محض ورود به دانشکده توانبخشی اگه رتبت به بینایی میخورده ولی تو شنوایی زدی تو دو ترم اول مثل چی پشیمون میشی.
      فکر نمیکنم کار به اونجاها بکشه...بین دارو یا فیزیو یکی رو قبولم....موقع چینش رشته ها دقیق تر برسی میکنم ممنون بابت راهنمایی

6. Top | #141
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شنوایی شناسی* اونجا چی میگه ؟ :-/
      ببخشید درآمد و جای پیشرفت رشته بینایی و شنوایی سنجی چقدره؟ من رشته مد نظرم دارو هست اما شاید امسال نیارم، به نظرتون برای دارو یه سال دیگه بخونم یا نه اگه اون نشد بینایی و شنوایی سنجی رو هم بزنم؟

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه یکم در مورد بینایی سنجی و شنوایی سنجی و کاردرمانی توضیح بدین؟؟
      من هیچ اطلاعی راجب شون ندارم
      مخصوصا راجب شرایط کار و بازار کار و درآمدش

8. Top | #143
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر من برعکسه

من فكر ميكنم شما ديگه كارت به رشته های پایین نرسه
      داروسازی
      دیگه در بدترین حالت فیزبوتراپی رو قبولی

9. Top | #144
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولویت شخصی خودم برای انتخاب رشته امسال :

1_داروسازی
      2_فیزیوتراپی
      3_شنوایی سنجی
      4_بینایی سنجی
      5_پزشکی
      6_علوم آزمایشگاهی
      میتونم بپرسم چرا اول دارو؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

10. Top | #145
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      میتونم بپرسم چرا اول دارو؟؟
      به شیمی و رشته های تحقیقاتی علاقه دارم
      فرصت های شغلی داروساز متنوع وزیاده
      بازار کار خوبی داره

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نظر من برعکسه

پیامتو دیدم دلم نیومد نگم بهت اینو
      به عنوان یه دوست که به قول قدیمیا چند پیرهن از تو بیشتر پاره کردم!!توصیه بسیار بسیار اکید میکنم اگر حتی حدس میزنی که رتبت به پزشکی و دارو میرسه فقط از بین این دوتا رشته انتخاب کنی
      پزشکی اگرمیتونی‌ دورترین شهر هم قبول بشی برو نگو ۱۲-۱۳ ساله،الان اموزش نوین پزشکی شده ۶ ساله بعدشم ۲ سال طرح داری و تمام
      تو یه لیسانس بخونی فرقش ۲ ساله با پزشکی ولی بعدا توی کاریابی و درامدت وضعت بسیار بسیار متفاوت خواهد بود
      برای انتخاب رشته احساسی فکر نکنید و احساسی تصمیم نگیرید حتما از افرادی که اطلاعات موثق دارن و کارشون تو اون زمینس تحقیق کنید

12. Top | #147
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      پیامتو دیدم دلم نیومد نگم بهت اینو
      به عنوان یه دوست که به قول قدیمیا چند پیرهن از تو بیشتر پاره کردم!!توصیه بسیار بسیار اکید میکنم اگر حتی حدس میزنی که رتبت به پزشکی و دارو میرسه فقط از بین این دوتا رشته انتخاب کنی
      پزشکی اگرمیتونی‌ دورترین شهر هم قبول بشی برو نگو ۱۲-۱۳ ساله،الان اموزش نوین پزشکی شده ۶ ساله بعدشم ۲ سال طرح داری و تمام
      تو یه لیسانس بخونی فرقش ۲ ساله با پزشکی ولی بعدا توی کاریابی و درامدت وضعت بسیار بسیار متفاوت خواهد بود
      برای انتخاب رشته احساسی فکر نکنید و احساسی تصمیم نگیرید حتما از افرادی که اطلاعات موثق دارن و کارشون تو اون زمینس تحقیق کنید
      ممنون بابت راهنمایی

حالا ببینیم نتایج چی میشه
      شاید پرستاری رو هم به زور آوردم

ولی با این حال به فرض که برای پزشکی توی یه شهر دور شانس داشته باشم...به نظرتون کسی که نه مهارت خاصی داره که بتونه ازش توی دوران دانشجویی درامد زایی داشته باشه و نه خانواده پولداری داره چطور میتونه این همه سال ازپس هزینه های تحصیل و زندگی توی یه شهرستان دور بربیاد...والا به نظر خودم اگه بدون درنظر گرفتن همه جنبه ها فقط به خاطر اسم یه رشته تصمیم بگیرم میشه احساسی تصمیم گرفتن
      سعی میکنم بعداز اعلام نتایج با توجه به همه موارد تصمیمم رو نهایی کنم
      حتمن از تجربیات ونظرات شما و بقیه دوستان استفاده خواهم کرد
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 22 شهریور 1399 در ساعت 09:39

13. Top | #148
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام بین این ۴ رشته اگر علاقه براتون تعیین کننده نیست و صرفا به عنوان یک شغل بهش نگاه می‌کنین، فیزیوتراپی از لحاظ بازار کار بسیار مناسبه
      در حسرت عطر سیب

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)