خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      برای نظام جدید ریاضی مهروماه رو شک نکن از هر نظر کتاب خوبیه ، ولی برای کنکور 99 چاپ جدیدش که مطابق با کنکور 99 هستش رو حتما بگیر
      به نظرم از الان زوده مباحث مشترک رو بخون ، تو تیرماه استارت جدی رو بزن و منابع ویرایش شده مطابق کنکور 99 رو بگیر و بخون
      بدرود
      ممنون از راهنماییت
      فقط 1 مورده دیگه الان شروع کردم به خوندن دروس تخصصی فقط
      بیشتر زیست میخونم از کتاب درسی و منابع نظانم قدیم اینجوری مشکلی ایجاد نمیشه اگه بخوام شیفت کنم به نظام جدید؟
      کتاب زیست کدوم پایه یا دروس مشترک هستن که فعلا اونا رو بخونم؟

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییت
      فقط 1 مورده دیگه الان شروع کردم به خوندن دروس تخصصی فقط
      بیشتر زیست میخونم از کتاب درسی و منابع نظانم قدیم اینجوری مشکلی ایجاد نمیشه اگه بخوام شیفت کنم به نظام جدید؟
      کتاب زیست کدوم پایه یا دروس مشترک هستن که فعلا اونا رو بخونم؟

خواهش میکنم
      بهترین کار رو کردید، از الان عمومی خوندن برای 99 آب در هاون کوبیدن هستش
      سعی کنید این تایم تا کنکور 98 فقط دروس تخصصی بخونید و خودتون رو جلو بندازید
      دروس تخصصی که درشون ضعف پایه ای دارید باید الان بخونید حالا هر درسی که هست
      اینطوری بگم که زیست نظام جدید تفاله مباحث زیست نظام قدیم هستش، شما زیست نظام قدیم کامل مسلط باشید نظام جدید آب خوردنه براتون
      به نظرم شما نظام قدیم بخون فعلا ، اگر هم انتخابی شد که احتمالش زیاده و خواستی نظام جدید کنکور بدی مشکلی نخواهید داشت چون گفتم زیست نظام قدیم مسلط باشید نظام جدید براتون آب خوردنه
      موفق باشید

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

خواهش میکنم
      بهترین کار رو کردید، از الان عمومی خوندن برای 99 آب در هاون کوبیدن هستش
      سعی کنید این تایم تا کنکور 98 فقط دروس تخصصی بخونید و خودتون رو جلو بندازید
      دروس تخصصی که درشون ضعف پایه ای دارید باید الان بخونید حالا هر درسی که هست
      اینطوری بگم که زیست نظام جدید تفاله مباحث زیست نظام قدیم هستش، شما زیست نظام قدیم کامل مسلط باشید نظام جدید آب خوردنه براتون
      به نظرم شما نظام قدیم بخون فعلا ، اگر هم انتخابی شد که احتمالش زیاده و خواستی نظام جدید کنکور بدی مشکلی نخواهید داشت چون گفتم زیست نظام قدیم مسلط باشید نظام جدید براتون آب خوردنه
      موفق باشید
      ممنون دوست عزیز

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول تشکر ویژه از دوست عزیزمون آقای
      Mohamad_R
      دوم دوستانی که نظر خاصی دارند، مثلا فکر می کنند برای فلان درس فلان کتاب بهتر هست معرفی کنند و انقدر استارتر بنده خدایی که اومده حرکتی رو شروع کرده بحث نکنند و نکوبند !
      همه این 5 صفحه پستها رو خوندم ، اگر شما دوستان عزیز نظری دارید شما هم مثلا استارتر کتابهای خودتون از انتشاراتی که هستند رو معرفی کنید و دلیل بیارید.
      از همه دوستانی که نظر می دن و دلسوزانه سعی دارند بهترین ها کتاب ها رو معرفی کنند تشکر می کنم .

5. Top | #65
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام
      اول تشکر ویژه از دوست عزیزمون آقای
      Mohamad_R
      دوم دوستانی که نظر خاصی دارند، مثلا فکر می کنند برای فلان درس فلان کتاب بهتر هست معرفی کنند و انقدر استارتر بنده خدایی که اومده حرکتی رو شروع کرده بحث نکنند و نکوبند !
      همه این 5 صفحه پستها رو خوندم ، اگر شما دوستان عزیز نظری دارید شما هم مثلا استارتر کتابهای خودتون از انتشاراتی که هستند رو معرفی کنید و دلیل بیارید.
      از همه دوستانی که نظر می دن و دلسوزانه سعی دارند بهترین ها کتاب ها رو معرفی کنند تشکر می کنم .

این تاپیک رو هم مطالعه کنید :
      http://forum.konkur.in/thread66699.html

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن