خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 248
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

« کـــنـکـــوری هـــــای 99 »

سلام به همگی..
      حقیقتا یه تاپیک توی این انجمن هست با عنوان پاتوق کنکوریای 99 که در اصل پاتوق پشت کنکوریاس که قصد دارن برای بار nام در کنکور شرکت کنن و متاسفانه در تمام 4 صفحش بحث حول محور اینه که آقا بلاخره چی کار کنیم .. بمونیم واسه 99 یا چی ..
      ولی خب این تاپیک رو من خواستم ایجاد کنم چون واقعا جای خالیش حس میشه و دیگه فکر کنم کم کم باید ایجاد میشد..
      اینجا اولویت با دانش آموزای نظام جدیده چون برای نظام قدیم هایی که قصد دارن کنکور سال آینده رو شرکت کنن تاپیک های زیادی هست.. از شیوه و روش های مطالعه گرفته تا برنامه برای شروع از صفر از همین الان و غیره و ذالک
      اینجا ولی مختص نظام جدیداس ...
      دوستای نظام جدید و کنکوریای 99 عزیز... بیاید بگید کجای کارید ..
      تابستون سال قبل و قبل ترش آیا مسیر کنکور رو شروع کردین یا نه ..
      برنامتون چیه ...هدفتون چیه و حدود ترازتون چجوریاس... میتونیم اینجا راجب منابع و تجربیاتمون صحبت کنیم .. میتونیم چالش ساعت مطالعه بزاریم و راجب چیزای دیگه بحث کنیم..
      منتظر حضور گرمتونم

دوستان تصمیم گرفتم منابع مناسب برای کنکور 99 رو بهتون معرفی کنم .. قبلش یه موردی بگم اونم اینه که من برای تهیه این لیست خیلی خیلی خیلی زحمت کشیدم.. خیلی تاپیک خوندم.. نظرای مختلف رو جمع آوری کردم و کلی کتاب بررسی کردم... تقریبا تمام سایت هایی که توی اینترنت منابع مناسب رو معرفی کردن رو چک کردم + ویس های افشار و منابع پیشنهادیش رو شنیدم و تمام تاپیک های این انجمن درباره منابع کنکور نظام جدید رو بررسی کردم..
      این لیست میتونه تقریبا لیست نهایی اطلاق بشه.. و فکر نکنم بتونید بهتر از این چیز دیگه ای رو پیدا کنید ..
      خب بریم سراغ منابع :
      دروس عمـــــومــــــی :
      ادبــیــــــــــات :
      ادبیات موضوعی نشر الگو + ادبیات درس به درس میکرو پایه + ادبیات درس به درس میکرو دوازدهم

•( این که من برای مطالعه ادبیات شیوه ای مرکب از دو سبک درس به درس و موضوعی رو پیشنهاد می کنم دلیلش اینه که اول از همه .. مطالعه ادبیات به شیوه موضوعی چیزیه که همیشه برای آزمون ها و کنکور پیشنهادمیشه .. ولی دانش آموزای نظام جدید به دلیل این که علاوه بر کنکور امتحانات کشوری رو هم در پیش دارن .. بنابراین نباید از خوندن ادبیات به شیوه درس به درس غافل بشن.. علاوه بر این ، کلا کتاب میکرو ادبیات خیلی خوب ظاهر شده بین منابع ادبیات و برای کنکور هم بسیار مناسبه )

عـــــــــربــــی: درسنامه و تست آموزشی : سیر تا پیاز ، تست جوندار : IQ

•بچه ها علاوه بر این کتابا.. من پیشنهاد می کنم حتما حتما کتاب "جمع بندی عربی خیلی سبز" رو هم تهیه کنید .. توجه کنید که حتما کتاب جمع بندی رو تهیه کنید و نه تست... نوشته آقای میلاد ناصح زاده..و این کتاب رو همراه با فیلم های جمع بندی عربی نظام جدید آلا که خود آقای ناصح زاده تدریس میکنن کتاب رو کار کنید.. تعدا فیلم ها خیلی کمه و با یه برنامه ریزی تر و تمیز خیلی زود
      تموم میشه.. اگه همه ای کارا رو انجام بدین.. درصد 100 رو به راحتی یک لیوان آب خوردن کسب می کنید..

دیـــــــنـــــی : خیلی سبز پایه + خیلی سبز دوزادهم

• بچه ها برای دینی .. به هیچ عنوان از متن کتاب غاقل نشید.. پیشنهاد من اینه که اول یه دور متن کتاب رو بخونید و خودتون جاهای مهمش رو پیدا کنید و خط بکشید و هایلایت کنید و بعد درسنامه خیلی سبز رو بخونید رو بخونید و نکته هایی که توی درسنامه هست ولی شما موقع خوندن کتاب بهشون توجه نکردین و به چشم شما نیومده رو حتما وارد کتاب کنید.. در مورد پیام آیات باید بگم سعی کنید خودتو پیام آیات استنباط کنید.. با توجه به متن قبل از آیه.. در ضمن خیلیا میگن برای دینی میکرو منبع بهتریه.. من هردو رو بررسی کردم و به جرات می تونم بگم که درسنامه خیلی سبز یه سروگردن از میکرو بالاتره.. کار راحتیه برید توی سایت بانک کتاب پایتخت و اسم کتاب هارو سرچ کنید و پی دی افشون رو دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید.

زبـــــــــان: مبتکران نوشته شهاب اناری + خیلی سبز ( نوشته رضا کیاسالار) + و نترسیم از متن ( انتشارات شبقره)

•بچه هایی که زبانشون خیلی خوب نیست لازم نیست دوتا کتاب شهاب اناری و کیاسالار رو بگیرن.. یکیش کفایت میکنه که پیشنهاد من مبتکران اناریه.. همونو بخرید و خیلیی خوب و با دقت متن درسنامه رو بخونید و خلاصه نویسی کنید و هر شب تست بزنید.. اما من خودم هردو رو تهیه می کنم چون سرعتم خوبه و میتونم دوتارو تموم کنم..

دروس اخـــــتـــصـــــاصـــــی :

زمیــــــــن: خیلی سبز یا میکرو

ریاضی : ریاضیات جامع تجربی مهرو ماه

زیــــــــســــــــت: میکرو + خیلی سبز
      •بچه ها راجب منبع زیست .. من بازم پیشنهاد میکنم اگه توان مالیشو دارید هردو رو تهیه کنید.. اما یه نکته : به هیچ عنوان برای درس زیست درسنامه نخونید.. این تجربه شخصیه منه .. فقط و فقط کتاب درسی ! پیشنهاد می کنم فیلم های تدریس زیست آلا توسط آقای جلال مقاری رو حتما ببینید .. حتی اگه نمی خواید همه رو نگاه کنید چندتاشو ببینید و با شیوه نکته در آوردن از متن کتاب آشنا بشید.. من برای یازدهمیا فصل ایمنی رو پیشنهاد می کنم حتما ببینن... بعد از مطالعه متن کتاب تست بزنید و تصحیح کنید و حتما حتما حتمـــــــا متن پاسخنامه رو بخونید ! خصوصا پاسخنامه ی میکرو که خیلی خیلی مفیده و خودش یه درسنامه ی دیگه س .. اگه توی پاسخنامه ، جایی به درسنامه ارجاع داده اونوقت برگردین اون قسمت از درسنامه رو بخونید.. نکته های خوبی که از پاسخنامه پیدا می کنید رو حتما وارد کتاب کنید.. اگه نمی خواین و یا نمی تونید دوتا منبع بخرید پیشنهاد من از بین این دو کتاب ، میکرو هستش..

فــــــیـــــزیـــــک: میکرو پایه + میکرو دوزادهم

شیـــــــمــــــی : خیلی سبز + میکرو
      • این بار اگر برای شیمی می خواید باز یک منبع رو کار کنید پیشنهاد من خیلی سبز هستش..توجه کنید که اگه هردو منبع رو می خواین تهیه کنید حتما ابتدا بعد از مطالعه درس از روی متن کتاب تست های خیلی سبز رو بزنید و بعد برید سراغ میکرو.. تست های میکرو رو لازم نیست همش رو بزنید اون سوال هایی رو که شماره سوال آبی رنگه در واقع سوال های منتخب تیم تالیف هستش و همونارو هم بزنید کفایت میکنه... در ضمن اگه در درس شیمی ضعیف هستین و به یه درسنامه خیلی خیلی کامل نیاز دارید کتاب مبتکران آقای بازرگان رو هم بررسی کنید و در کل نظر اغلب مشاور ها و حتی رتبه های برتر اینه که آقای بازرگان کتاب هاشون در نطام قدیم خیلی درخشان تر بوده .. و در مورد نظام جدید ظاهرا اینطور نیست.. و یه اشکال دیگه ای هم که به کتاب های اقای باازگان وارده اینه که درسنامه ها خیلی خیلی خیلی طولانی هستن و فقط برای کسایی که واقعا ضعیف هستن پیشنهاد میشه..اگه دوازدهم هستین و سال آخرید پیشنهاد میشه که این همه وقت رو صرف خوندن درسنامه نکنید و همین دو کتابی که معرفی کردم حتما شما رو به درصد عالی میرسونه

•یـــه پیشنـــــهــــاد : پیشنهاد می کنم اگر توان مالیش رو دارید علاوه بر کتاب های بالا .. برای دروس اختصاصی کتاب های آبی و سه سطحی قلمچی رو تهیه کنید..

•یـــه نکتــــــه: بچه ها شاید به نظرتون بیاد که این تعداد منابع خیلی زیاده و واقعا سال کنکور وقت نمیشه همه ی اینارو خوند .. باید بگم به هیچ عنوان لزومی نداره همه تست هارو حتما حتما تا تموم کنید (لکن طوری هم نشود که هیچ تستی نزنید دیگه ) برای مثال تصور کنید شما برای آزمون دو هفته آینده باید 2 فصل زیست بخونید.. میرید میکرو و خیلی سبزو نگاه می کنید می بینید این دوتا کتاب جمعا 500 تا تست دارن.. شاید 500 تا تست زیست در طول دو هفته برای شما زیاد باشه .. در این صورت این تعداد رو نصف کنید یعنی در کل 250 تا تست بزنید نصفش رو از یک منبع و نصف دیگرش از منبع دیگه ( مثلا تست های فرد میکرو و تست های زوج خیلی سبز ) نگران تست هایی که باقی می مونن نباشید.. در طول سال و برای آزمون های جامع و یا آزمون های بعدی که یه مقداری از بودجه آزمون قبلی رو هم پوشش میده اون تستارو می زنید...

امیدوارم براتون مفید باشه
      ویرایش توسط liaa : 15 فروردین 1398 در ساعت 16:04 دلیل: اضافه کردن منابع مناسب کنکور 99 نظام جدید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خوب هستی؟اول سال نوروتبریک میگم دوم ممنون ازتابیکت.من دانش آموزسال 11هستم مدرسه غیردولتی ازیک منطقه محروم.
      سال قبل معدلم19.61وامسال18.91کلن ابتدایی ازبهترینای مدرسه بودم وراهنمایی هم همینطورطوری که دیگران منوبادست نشون میدادن سال راهنمایی کارایی کردم که تصورشم نمیتونیدبکنید ولی چون ساعت مطالعم بایین بوداین موفقیتاتودبستان متوقف شد راهنمایی توجورقابت بودم ولی وقتی رسیدم دبیرستان کسی روبرای رقابت ندیدم بایه جمعی ازنمونه قبول شدم اونارفتن ولی من به خاطردوری نرفتم به همین دلیل خوبارفتن سال قبل مدرسه عادی بودم نه گوشی دارم نه اهل اینترنتم فقط گاهی میام انجمن ولی تنبلم وامروزوفردامیکنم وهمین باعث شده عقب بیفتم ازیه مشاوربیشترمیدونم همه ی منابعومیشناسم دانای کلم ولی عمل نمیکنم.
      امیدوارم توسال98یه کمی عوض شم زیستوخیلی صفحات ازکتاب درسی رویه بارم نخوندم به همین خاطرضعیفم شیمی وضعم بهتره ولی نه درحدکنکور..........
      توفیزیک وریاضی مستعدم ولی خب استعدادخالی به دردنمیخوره اگه تست بزنم معرکه میشم.
      همش به انتظارفردانشستم هی برنامموتغییردادم ولی همه ی برنامه هام روکاغذموند.دهم ویازدهم روکلن به بطالت گذروندم ازوقتی چشمموبازکردم دیدم معلمابه دردنمیخورن ینی هم تومدرسه وقتم تلف میشه هم توخونه.
      توعربی وادبیات خوبم دلیلشم آسونیشونه ومنابعی که باهفته ای 1ساعت بالای 80میزنمشون.
      دینی هم خوب نیست چون گفتم کتاب درسی روهم خوب نخوندم زبان هم چون نه کلاس رفتم نه وقت گذاشتم.
      هیچوقت براموفقیت باچنگ ودندون تلاش نکردم وازهمه عقب موندم.
      برامعدلم اگه کتاب درسیارو1بارمیخوندم20میشدخی ی درساروحتی توامتحان ترم 2ساعت میخوندم حتی زیستو.خیلی تجربه دارم ومستعدم ولی توتلاش0مطلق.
      فعلا درحال برنامه ریزی هستم که انشالله98روهدرندم برنامه ای متفاوت ازهمه یه جورایی میخوام به جایی فله ای وبراکنده خوندن مطالب موضوعی ومنسجم بخونم به این صورت که توکنکورنمیگن مثلا تابع دهم تابع یازدهم وتابع دوازدهم فقط ازتابع سوال میدم درسته باقلمچی وبرنامه ی خیلیامنطبق نیست ولی کنکورمهمه وبس.چون اینطوری بهتریادمیگیرم.
      منابعم هم تکمیل نیستن یه کانال یافتم همه ی کتاباروکه میخواستم تاصفحه آخرش گذاشته فقط مونده یه دانلود.
      اولویتی ندارم فقط بزشکی تهرانوبس وانشالله براش میجنگم ممکنه ولی خیلی سخته.
      سرتونودردنیارم این بودشرح من.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 03 فروردین 1398 در ساعت 23:34

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزی که کنکوریه 98 هستن..
      یا کسایی که سال های قبل به هدفشون رسیدم وفکر می کنن میتونن مارو راهنمایی کنن لطفا دریغ نکنید
      اگه نکته ای هستن.. مشاوره ای .. تجربه ای و یا هرچیزی که خودتون ازش ضربه خوردین یا برعکس کلی نفع و سود بریدن رو با ما به اشتراک بزارید خیلی خیلی استقبال می کنیم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نظام قدیمی هستم الان سال اخر کارشناسیم و دارم واسه ۱۴۰۰ میخونم .خب تا حدی با تجربه ام .. شایدم جام تو این تاپیک نباشه... اما خب اگه بخام یه تجربه ب بدرد بخور رو بهتون بگم میگم که از الان تمام انرژیتونو بزارین رو پایه ... تا حد زیادی میزان تسلططون رو درسای پایه حدود رتبه ی کنکورتونو مشخص میکنه.
      اگه تونستین درس عربی رو تو همون تابستون سال کنکورتون کامل ببندین که فقط مرور کنین و یه شب در میون یه درک مطلب کار کنین.از ادبیات هم دو سه تا موضوع رو تو همون تابستون ببندین: ترجیحا آرایه و قرابت و زبان فارسی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من نظام قدیمی هستم الان سال اخر کارشناسیم و دارم واسه ۱۴۰۰ میخونم .خب تا حدی با تجربه ام .. شایدم جام تو این تاپیک نباشه... اما خب اگه بخام یه تجربه ب بدرد بخور رو بهتون بگم میگم که از الان تمام انرژیتونو بزارین رو پایه ... تا حد زیادی میزان تسلططون رو درسای پایه حدود رتبه ی کنکورتونو مشخص میکنه.
      اگه تونستین درس عربی رو تو همون تابستون سال کنکورتون کامل ببندین که فقط مرور کنین و یه شب در میون یه درک مطلب کار کنین.از ادبیات هم دو سه تا موضوع رو تو همون تابستون ببندین: ترجیحا آرایه و قرابت و زبان فارسی
      ۹۸ نه
      ۹۹نه
      ۱۴۰۰؟
      قصد دخالت ندارم ولی خدا میدونه تا اونموقع چی میشه کنکور هست نیست تاثیرمعدل چطوریه
      شما توی یک سال خوندن یا کمترم میتونین بهترین رتبرو بیارین..
      موفق باشید با ارزوی بهترینا برای شمااا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      ۹۸ نه
      ۹۹نه
      ۱۴۰۰؟
      قصد دخالت ندارم ولی خدا میدونه تا اونموقع چی میشه کنکور هست نیست تاثیرمعدل چطوریه
      شما توی یک سال خوندن یا کمترم میتونین بهترین رتبرو بیارین..
      موفق باشید با ارزوی بهترینا برای شمااا
      شرایطم یکم خاصه .. دنبال اینم اگه شد ۹۹ اگه نه که همون۱۴۰۰.. ممنون از لطفتون
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=fatemehp1381;1452745]سلام خوب هستی؟اول سال نوروتبریک میگم دوم ممنون ازتابیکت.من دانش آموزسال 11هستم مدرسه غیردولتی ازیک منطقه محروم.
      سال قبل معدلم19.61وامسال18.91کلن ابتدایی ازبهترینای مدرسه بودم وراهنمایی هم همینطورطوری که دیگران منوبادست نشون میدادن سال راهنمایی کارایی کردم که تصورشم نمیتونیدبکنید ولی چون ساعت مطالعم بایین بوداین موفقیتاتودبستان متوقف شد راهنمایی توجورقابت بودم ولی وقتی رسیدم دبیرستان کسی روبرای رقابت ندیدم بایه جمعی ازنمونه قبول شدم اونارفتن ولی من به خاطردوری نرفتم به همین دلیل خوبارفتن سال قبل مدرسه عادی بودم نه گوشی دارم نه اهل اینترنتم فقط گاهی میام انجمن ولی تنبلم وامروزوفردامیکنم وهمین باعث شده عقب بیفتم ازیه مشاوربیشترمیدونم همه ی منابعومیشناسم دانای کلم ولی عمل نمیکنم.
      امیدوارم توسال98یه کمی عوض شم زیستوخیلی صفحات ازکتاب درسی رویه بارم نخوندم به همین خاطرضعیفم شیمی وضعم بهتره ولی نه درحدکنکور..........
      همش به انتظارفردانشستم هی برنامموتغییردادم ولی همه ی برنامه هام روکاغذموند.دهم ویازدهم روکلن به بطالت گذروندم ازوقتی چشمموبازکردم دیدم معلمابه دردنمیخورن ینی هم تومدرسه وقتم تلف میشه هم توخونه.
      توعربی وادبیات خوبم دلیلشم آسونیشونه ومنابعی که باهفته ای 1ساعت بالای 80میزنمشون.
      دینی هم خوب نیست چون گفتم کتاب درسی روهم خوب نخوندم زبان هم چون نه کلاس رفتم نه وقت گذاشتم.
      برامعدلم اگه کتاب درسیارو1بارمیخوندم20میشدخی ی درساروحتی توامتحان ترم 2ساعت میخوندم حتی زیستو.خیلی تجربه دارم ومستعدم ولی توتلاش0مطلق.
      فعلا درحال برنامه ریزی هستم که انشالله98روهدرندم برنامه ای متفاوت ازهمه یه جورایی میخوام به جایی فله ای وبراکنده خوندن مطالب موضوعی ومنسجم بخونم به این صورت که توکنکورنمیگن مثلا تابع دهم تابع یازدهم وتابع دوازدهم فقط ازتابع سوال میدم درسته باقلمچی وبرنامه ی خیلیامنطبق نیست ولی کنکورمهمه وبس.چون اینطوری بهتریادمیگیرم.
      منابعم هم تکمیل نیستن یه کانال یافتم همه ی کتاباروکه میخواستم تاصفحه آخرش گذاشته فقط مونده یه دانلود.
      سرتونودردنیارم این بودشرح من.[

سلام دکتر حامد حامدی برای زیست خوبه؟ دی وی دی داره 1ملیون بنظرتون خوبه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور خوبه
      کنکور بدین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=V.z.g;1452960]
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام خوب هستی؟اول سال نوروتبریک میگم دوم ممنون ازتابیکت.من دانش آموزسال 11هستم مدرسه غیردولتی ازیک منطقه محروم.
      سرتونودردنیارم این بودشرح من.[

سلام دکتر حامد حامدی برای زیست خوبه؟ دی وی دی داره 1ملیون بنظرتون خوبه
      دی وی دی خریدن برازیست فایده نداره به جزژنتیک.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها
      کنکور خوبه
      کنکور بدین
      کنکورندیم چیکارکنیم؟

او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من هم سال 99 کنکور دارم. برای دهم تنها کاری که کردم این بود که مثلا خواستم تابستون جمعش کنم و خیالم از بابتش راحت بشه اما نمیدونم.... اصلا نتونستم جمعش کنم. با برنامه قلم چی هم پیش میرفتم اما برای منی که تو طول سال تست نزده بودم خیلی سنگین بود و از پسش بر نیومدم. الان که فکرش و میکنم به خودم میگم کاشکی با قلم چی پیش نمیرفتم!
      برای یازدهم هم تا الان حسرت به دل موندم یه بار برنامه مدرسه و کانون یخورده با هم هماهنگ بشه. در کل هیچوقت به برنامش نرسیدم. ترازمم تو پنج هزار و خوردی گیر کرده.
      از ریاضی و فیزیک هم متنفرم. صد در صد درصداشون اوکی نیست.

در کل کاشکی یکی بیاد بگه چجوری میشه تو دوران مدرسه با کانون پیش رفت؟!

ویرایش توسط Parla11 : 04 فروردین 1398 در ساعت 15:27

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      سلام
      من هم سال 99 کنکور دارم. برای دهم تنها کاری که کردم این بود که مثلا خواستم تابستون جمعش کنم و خیالم از بابتش راحت بشه اما نمیدونم.... اصلا نتونستم جمعش کنم. با برنامه قلم چی هم پیش میرفتم اما برای منی که تو طول سال تست نزده بودم خیلی سنگین بود و از پسش بر نیومدم. الان که فکرش و میکنم به خودم میگم کاشکی با قلم چی پیش نمیرفتم!
      برای یازدهم هم تا الان حسرت به دل موندم یه بار برنامه مدرسه و کانون یخورده با هم هماهنگ بشه. در کل هیچوقت به برنامش نرسیدم. ترازمم تو پنج هزار و خوردی گیر کرده.

سلام ببین این اصلا باورغلطیه که حتما بایدباکانون بری جلوبرنامه کانون خوبه ولی نه برای بلندمدت.توبخون برای کنکورکاریت نباشه.موفق باشی.

او شنوا و داناست .

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      سلام

سلام عزیزم .. اتفاقا من برخلاف فاطمه جون معتقدم که برنامه کانون همیشه باید اولویتت باشه ... طبق تجربه شخصیم متوجه شدم پیش رفتن با مدرسه و این که حالا برامون نمره پرسش و مستمر و یا حتی نمره ترم مهم باشه همش کشه و نهایتا به جای خوبی ختم نمیشه ...
      تمام تمرکزتو بزار روی برنامه کانون و کاری به کار مدرسه نداشته باش.. خصوصا اگر مدرسه ات هم عادیه ..
      من که دانش آموز فرزانگانم مدرسم دوزار نمی ارزه و به درد لای جرز می خوره.. تو هم متکی به خودت باش ..
      مگر این که مدرسه برای تو موثر بوده باشه و دبیرای خوبی داشته باشی.. اون موقع قضیه اش فرق میکنه.. در هر صورت شما مصاحبه های رتبه برتر هارو هم اگه مطالعه کنی متوجه میشی که همشون اولویتشون برنامه کانون بوده..

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام ببین این اصلا باورغلطیه که حتما بایدباکانون بری جلوبرنامه کانون خوبه ولی نه برای بلندمدت.توبخون برای کنکورکاریت نباشه.موفق باشی.

خب با برنامه کانون پیش نمیرفتم باید چیکار میکردم
      اون موقع چون آزمون میدادم طبق برنامش پیش میرفتم ولی در کل، اگه بر میگشتم عقب اون کارو نمیکردم. بخاطر اینکه تحت تاثیر حرفای همینجا که میگن برنامه کانون بهترینه من فکر میکردم دارم بهترین کارو میکنم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      سلام عزیزم .. اتفاقا من برخلاف فاطمه جون معتقدم که برنامه کانون همیشه باید اولویتت باشه ... طبق تجربه شخصیم متوجه شدم پیش رفتن با مدرسه و این که حالا برامون نمره پرسش و مستمر و یا حتی نمره ترم مهم باشه همش کشه و نهایتا به جای خوبی ختم نمیشه ...
      تمام تمرکزتو بزار روی برنامه کانون و کاری به کار مدرسه نداشته باش.. خصوصا اگر مدرسه ات هم عادیه ..
      من که دانش آموز فرزانگانم مدرسم دوزار نمی ارزه و به درد لای جرز می خوره.. تو هم متکی به خودت باش ..
      مگر این که مدرسه برای تو موثر بوده باشه و دبیرای خوبی داشته باشی.. اون موقع قضیه اش فرق میکنه.. در هر صورت شما مصاحبه های رتبه برتر هارو هم اگه مطالعه کنی متوجه میشی که همشون اولویتشون برنامه کانون بوده..
      شما الان آزمون میدی؟
      خیلی دلم میخواد با مدرسه پیش نرم ولی یه جوریه... چطور بگم؟ زورم میاد چون میدونم خیلیا هستن که میتونن آزمون و مدرسه رو با هم پیش ببرن.
      من فکر میکردم فرزانگان اوکی باشه. عجیبه!

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن