خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بهترین آموزشگاه کنکوری اردبیل

سلام بچه ها من امروز رفتم ثبت نام کلاس کنکور، آموزشگاه جهش اردبیل. به نظرتون آموزشگاه خوبیه؟ معلماش چطورن؟ اصلا بهترین دبیرای کنکوری اردبیل کیا هستن؟ اگه میدونین جواب بدین اردبیلی ها.
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من پارسال یه معلم فیزیک داشتم.علی ایزدخواه.شنیدم اردبیل هم درس میده اگه اسم اونو دیدی فقط فرار کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امروز رفتم ثبت نام کلاس کنکور، آموزشگاه جهش اردبیل. به نظرتون آموزشگاه خوبیه؟ معلماش چطورن؟ اصلا بهترین دبیرای کنکوری اردبیل کیا هستن؟ اگه میدونین جواب بدین اردبیلی ها.
      عه جدی؟...منم پارسال میرفتم اونجا..البته برای 2 درس فیزیک و زیست..فیزیک اقای جاویدان و زیست اقای بنیادی دبیرم بودن..البته از شهرستان پا میشدم میرفتم ولی آقای جاویدان تو درس فیزیک فوق العادست..اگه معلم فیزیکتون آقای جاویدان باشه بشدت ازش استفاده کنین..

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed79 نمایش پست ها
      عه جدی؟...منم پارسال میرفتم اونجا..البته برای 2 درس فیزیک و زیست..فیزیک اقای جاویدان و زیست اقای بنیادی دبیرم بودن..البته از شهرستان پا میشدم میرفتم ولی آقای جاویدان تو درس فیزیک فوق العادست..اگه معلم فیزیکتون آقای جاویدان باشه بشدت ازش استفاده کنین..
      خوب درس میداد؟ منظورم اینه با حوصله و قابل فهم..آخه میدونید که معلمهای تا‌پ معمولا عصبی و کم حوصله برخورد میکنن. و اینکه جهش آموزشگاه خوبیه به نظرتون؟
      To the hope of it all..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خوب درس میداد؟ منظورم اینه با حوصله و قابل فهم..آخه میدونید که معلمهای تا‌پ معمولا عصبی و کم حوصله برخورد میکنن. و اینکه جهش آموزشگاه خوبیه به نظرتون؟
      عالی درس میداد.با آرامش خاصی...البته سطح کلاس هر چقد میخوایین میره بالا..حالا متناسب با خودتون اوایل کلاس با خودشون صحبت کنین که در چه سطحی هستم تا معلم با 1 شناخت قبلی درس رو شروع کنه...در مورد آموزشگاه هیچی نمیدونم.فقط میدونم کنار اداره اوقافهفقط میرفتم داخلش درس میدادن 2 نفر میومدم بیرون

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معلم بگیر برا درسا..اگه توانش رو داری.من خودم یه معلم گرفته بودم برا ریاضی ولی اصلا راضی نبودم یکی دو جلسه کار کردیم دیدم همون مطالب مهروماهو کپی پیست میکنه با اینکه معروفم هست تو اردبیل ولی نمیتونست درس بده!..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      معلم بگیر برا درسا..اگه توانش رو داری.من خودم یه معلم گرفته بودم برا ریاضی ولی اصلا راضی نبودم یکی دو جلسه کار کردیم دیدم همون مطالب مهروماهو کپی پیست میکنه با اینکه معروفم هست تو اردبیل ولی نمیتونست درس بده!..
      اردبیلی هستی؟ آموزشگاه جهش رو میشناسی؟ معروفه تو اردبیل؟ من معلم داشتم برای شیمی آقای علیمحمدی خیلی خوب بود، برای فیزیک هم آقای دانش. اونم خوب بود. مفید درس میدادن و حاشیه نمیرفتن. اون تیپ معلم لازم دارم. شنیدم نعمت الله زاده و فکر کنم علی پور(یا پور علی!) بهترین معلمای ریاضی و فیزیکن..عربی هم آقای شعاع. اینا تو کدوم آموزشگاه درس میدن؟ میدونی یا اگه بشه میتونی از دوستات بپرسی بگی؟
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      من پارسال یه معلم فیزیک داشتم.علی ایزدخواه.شنیدم اردبیل هم درس میده اگه اسم اونو دیدی فقط فرار کن
      منم یه معلم زیست داشتم قادری. تو هم اسم اونو شنیدی تا جون داری دَر رو. یعنی از زندگی بیزار میشی بهت درس بده
      To the hope of it all..

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed79 نمایش پست ها
      عالی درس میداد.با آرامش خاصی...البته سطح کلاس هر چقد میخوایین میره بالا..حالا متناسب با خودتون اوایل کلاس با خودشون صحبت کنین که در چه سطحی هستم تا معلم با 1 شناخت قبلی درس رو شروع کنه...در مورد آموزشگاه هیچی نمیدونم.فقط میدونم کنار اداره اوقافهفقط میرفتم داخلش درس میدادن 2 نفر میومدم بیرون
      خب خداروشکر. دیدم اداره اوقافم قشنگ 10 برابر آموزشگاهه اندازه اش خوبه که سطح کلاس بر اساس سطح دانش آموز باشه. الان که ضعیفم هم برام قابل فهمه، قوی تر شدم هم مفید خواهد بود. ممنون از پاسختون. موفق باشید.
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اردبیلی هستی؟ آموزشگاه جهش رو میشناسی؟ معروفه تو اردبیل؟ من معلم داشتم برای شیمی آقای علیمحمدی خیلی خوب بود، برای فیزیک هم آقای دانش. اونم خوب بود. مفید درس میدادن و حاشیه نمیرفتن. اون تیپ معلم لازم دارم. شنیدم نعمت الله زاده و فکر کنم علی پور(یا پور علی!) بهترین معلمای ریاضی و فیزیکن..عربی هم آقای شعاع. اینا تو کدوم آموزشگاه درس میدن؟ میدونی یا اگه بشه میتونی از دوستات بپرسی بگی؟
      اره اردبیلیم .بهترین معلمای اردبیل معمولا نمونه یا تیزهوشان درس میدن قادری معلم ما بود تو نمونه خیلی درگیره باخودشنعمت الله زاده فکر کنم ایندگان درس میداد اون زمانی که من میرفتم کلاس عسگری شیمی برا ایندگان اونم ریاضی میگف اونجا.پورعلی و پیرسیاوش هم برا فیزیک خوبن اموزشگاه هاشونو دقیق نمیدونم چون من خصوصی میگرفتم
      ویرایش توسط میثم93 : 04 بهمن 1397 در ساعت 14:57

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره اردبیلیم قادری.بهترین معلمای اردبیل معمولا نمونه یا تیزهوشان درس میدن قادری معلم ما بود تو نمونه خیلی درگیره باخودشنعمت الله زاده فکر کنم ایندگان درس میداد اون زمانی که من میرفتم کلاس عسگری شیمی برا ایندگان اونم ریاضی میگف اونجا.پورعلی و پیرسیاوش هم برا فیزیک خوبن اموزشگاه هاشونو دقیق نمیدونم چون من خصوصی میگرفتم
      قادری فامیل اصلیش سرداری عه پسرعموش معلم ریاضیم بود زیستمو نابود کرد قادری. بگردم شاید بقیه معلمای خوب رو هم پیدا کردم. ممنون از پاسختون.
      To the hope of it all..

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قادری فامیل اصلیش سرداری عه پسرعموش معلم ریاضیم بود زیستمو نابود کرد قادری. بگردم شاید بقیه معلمای خوب رو هم پیدا کردم. ممنون از پاسختون.
      برا عربی ستاره دان و مدبر هم هستن دبیرای تیزهوشانن مدبر عالیه ...قادری جکه کلا اداش رفتارش تو کلاس جوریه که حواس ادم به درس نمیره همش به رفتاراش میخندیدیم!!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نعمت الله زاده جزوه داره از رو اون درس میده اگه بخوای کلاس بگیری با اون فک کنم اول باید خودت مطالب اول دبیرستان رو مسلط بشی چون کنکوری درس میده شاید برات مفید نباشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه مشکلت با این ها حل نشد بعدا بهم بگو یه معلم فیزیک شمارشو بدم شاید یکم کم نامو نشون تر باشه ولی کارش درسته.ولی اول اینای که که دنبالشون هستیو ببین اگه نشد اونو ...

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه مشکلت با این ها حل نشد بعدا بهم بگو یه معلم فیزیک شمارشو بدم شاید یکم کم نامو نشون تر باشه ولی کارش درسته.ولی اول اینای که که دنبالشون هستیو ببین اگه نشد اونو ...
      من خیلی دنبال آقای شعاع دبیر عربی و آقای پور علی برای فیزیک و نعمت الله زاده هستم..شنیدم بهترینای اردبیلن.
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن