خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

الان خیلی داغونم ... کی میاد همفکری؟

سلام

اول ببخشید از طولانی بودن متن شرمنده اما بخونین تو رو خدا
      یکم از خودم بگم اول
      من متولد 71 هستم یک سال هم جهشی خوندم دبستان
      رشته ام هم تجربی
      سال اول که کنکور دادم بخاطر مشکل اعصاب و روانی که داشتم (وسواس شدید و اضطراب) تحت درمان بودم و عملا نتونستم درسی بخونم و به توصیه ی پزشک گذاشتم کنکور رو برای سال بعدش یعنی سال 90 چون کنکور 89 که چیزی نخونده بودم افتضاح شدم 30 هزار
      شروع کردم برای کنکور 90 خوندن خدا رو شکر مشکلم حل شده بود و ذهنم اماده بود روند خیلی خوبی داشتم که بهمن ماه مریض شدم دوباره البته دیگه مشکل اعصاب و روان نبود یه بیماری داخلی بود که باعث شد بیمارستان بستری شم و و تا اخر اسفندم رفت و دیگه نتونستم درس بخونم چون اردیبهشتش هم دوباره چند روز بستری شدم با این حال رفتم سر جلسه و رتبم 8000 شد
      انتخاب رشته کردم به اصرار خانواده مدیریت زدم و دانشگاه سراسری شبانه قبول شدم و از نیمه ی دوم رفتم اما اصلا نتونستم با این رشته ارتباط برقرار کنم و از دی 91 دوباره نشستم برا کنکور خوندم و 8600 شدم امسال
      عاشق پزشکی ام اما علوم آز رو زدم و در کمال ناباوری هیچ جا قبول نشدم
      چون تو کارنامه های قلم چی سال پیش 11 هزار هم قبولی داشت و من اکثر شهرها رو زده بودم اما نشده
      حالا شدیدا داغونم تمام سختیای چند سال اومده جلو چشم نمی دونم چرا این سرنوشت من که با ایم که 3 بار کنکور دادم اما هیچ کدوم شرایط نرمال نداشتم و باعث شده به هدفم نرسم
      حالا بریم سر اصل مطلب
      اگه شانس بیارم احتمال بالا علوم آز آزاد قبول شم
      اما از سر شب زده به سرم دوباره بشینم کنکور بخونم اما می ترسم از این که اگه قبول شم هم 22 سالگی میرم دانشگاه تازه البته من سربازی معافم و این طوری عملا دو سال جلو افتادم ولی خب با این حال هم اگه سال دیگه پزشکی قبول شم بازم احساس می کنم سنم بالا با این شرایط
      چون پزشکی عمومی که انچنان دیگه چیز خاصی نیست و بخوای تخصص هم بخونی حدود 40 سالگی شانس بیارم می تونم کار کنم
      یا این که همین ازاد علوم از اگه قبول شدم و برم و تا دکترا ادامه بدم
      اما عشق همیشگی ام یعنی پزشکی رو از دست میدم
      نمی دونم کشش دارم با این همه شکست دوباره بلند شم و شروع کنم به تلاش برای کنکور 93 ؟
      تو رو خدا یکم راهنمایی ام کنین
      مرسیییییییییییییییی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام

اول ببخشید از طولانی بودن متن شرمنده اما بخونین تو رو خدا
      یکم از خودم بگم اول
      من متولد 71 هستم یک سال هم جهشی خوندم دبستان
      رشته ام هم تجربی
      سال اول که کنکور دادم بخاطر مشکل اعصاب و روانی که داشتم (وسواس شدید و اضطراب) تحت درمان بودم و عملا نتونستم درسی بخونم و به توصیه ی پزشک گذاشتم کنکور رو برای سال بعدش یعنی سال 90 چون کنکور 89 که چیزی نخونده بودم افتضاح شدم 30 هزار
      شروع کردم برای کنکور 90 خوندن خدا رو شکر مشکلم حل شده بود و ذهنم اماده بود روند خیلی خوبی داشتم که بهمن ماه مریض شدم دوباره البته دیگه مشکل اعصاب و روان نبود یه بیماری داخلی بود که باعث شد بیمارستان بستری شم و و تا اخر اسفندم رفت و دیگه نتونستم درس بخونم چون اردیبهشتش هم دوباره چند روز بستری شدم با این حال رفتم سر جلسه و رتبم 8000 شد
      انتخاب رشته کردم به اصرار خانواده مدیریت زدم و دانشگاه سراسری شبانه قبول شدم و از نیمه ی دوم رفتم اما اصلا نتونستم با این رشته ارتباط برقرار کنم و از دی 91 دوباره نشستم برا کنکور خوندم و 8600 شدم امسال
      عاشق پزشکی ام اما علوم آز رو زدم و در کمال ناباوری هیچ جا قبول نشدم
      چون تو کارنامه های قلم چی سال پیش 11 هزار هم قبولی داشت و من اکثر شهرها رو زده بودم اما نشده
      حالا شدیدا داغونم تمام سختیای چند سال اومده جلو چشم نمی دونم چرا این سرنوشت من که با ایم که 3 بار کنکور دادم اما هیچ کدوم شرایط نرمال نداشتم و باعث شده به هدفم نرسم
      حالا بریم سر اصل مطلب
      اگه شانس بیارم احتمال بالا علوم آز آزاد قبول شم
      اما از سر شب زده به سرم دوباره بشینم کنکور بخونم اما می ترسم از این که اگه قبول شم هم 22 سالگی میرم دانشگاه تازه البته من سربازی معافم و این طوری عملا دو سال جلو افتادم ولی خب با این حال هم اگه سال دیگه پزشکی قبول شم بازم احساس می کنم سنم بالا با این شرایط
      چون پزشکی عمومی که انچنان دیگه چیز خاصی نیست و بخوای تخصص هم بخونی حدود 40 سالگی شانس بیارم می تونم کار کنم
      یا این که همین ازاد علوم از اگه قبول شدم و برم و تا دکترا ادامه بدم
      اما عشق همیشگی ام یعنی پزشکی رو از دست میدم
      نمی دونم کشش دارم با این همه شکست دوباره بلند شم و شروع کنم به تلاش برای کنکور 93 ؟
      تو رو خدا یکم راهنمایی ام کنین
      مرسیییییییییییییییی
      من شخصا 2نفر رو میشناختم (یکی22 یکی 27ساله) تونستن پزشکی قبول شن.
      22ساله با کلاس رفتن موفق به این خواسته شد و 27 ساله بعد چند سال به سرش زد درس بخونه و همه چیش قلمچی بود آخر سر هم به خواستش رسید.
      ولی موضوعی که هست باید دید اونها چی کار کردن که شما نکردی یا تو این دو سه سال شما چه کارهایی کردی که نباید میکردی(فارغ از مشکلات شخصی)
      تجربه نشون داده که بدون کلاس و جزوه هم مییشه موفق شد اما به نظرم برای یه پیشرفت نجومی بهتره کلاس بنویسی (البته کلاس درست و درمون)
      مهم ترین موضوع ذهنیت شماست ...اگه شما با خودت کنار بیای که تو این سال به گذشته فکر نمیکنی و یه سری کارهارو انجام بدی میتونی موفقیت رو برای خودت حتمی کنی....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      الان دوست داری چی بهت بگیم ؟؟؟!
      خب داداش گلم شما سربازی معافی و این به نظر من یعنی سه سال از بقیه جلو تری نه دو سال

در ضمن تاریخ اینو میگه نه من

اگه بخوای یه کاریو انجام بدی و بیشتر تمرکز حواستو روی اون قرار بدی حتی میتونی پرواز کنی

ما انسانیم و این چیزه کمی نیست ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      عزیز من دانشجو هستم الان..22 سالمه و برق روزانه دارم می خونم..ولی فقط به خاطر اینکه علاقه ندارم و آینده کاریش خوب نیست دارم تو 22 سالگی دوباره کنکور می دم و اگه همین سال اول قبول شم تو 23 سالگی میرم پزشکی..مهم خودت و ارادت و خواستته..هیچ چیز نشدنی نیست..پدر جراحی کبد خاور میانه تو 25 سالگی کنکور قبول شده.رستگار رحمانی همتو 25 سالگی. هیچوقت دیر نیست.فکر الان رو نکن.فکر 40 50 سال دیگه رو بکن که قراره با کارت و رشتت و حرفت زندگی کنی.
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      لا اله ال الله

شما اگه عشقت پزشکی باشه می شینی براش تلاش می کنی و حتما قبول میشی ولی اینکه بگی من پزشکی علاقه دارم و براش تلاش نمیکنم امکان نداره قبول شی
      هیج کس هم نیست که کمکت کنه

فقط فقط خودت می تونی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان خیلی ممنونم از همه اتون
      خدا کنه از این دودلی رها شم

کلاس کجا برم بنظرتون ؟
      عربی و ریاضی و فیزیک

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خیلی ممنونم از همه اتون
      خدا کنه از این دودلی رها شم

کلاس کجا برم بنظرتون ؟
      عربی و ریاضی و فیزیک
      تهران آموزشگاه هدف
      عربی هورفر
      فیزیک میحسینی
      ریاضی مقدم نیا(ملاک پور فقط دخترونه درس میده)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال برای اولین بار از ته قلبم ارزو می کنم ازاد علوم از تهران قبول نشم
      که دودل نباشم و بتونم با تمرکز بشینم برا کنکور بخونم

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      به قول ما ترکها بالغی هر زامان سودان توتسون تازادی( معنی: ماهی رو هر وقت از آب بگیری همون موقع تازه هسش). هیچ وقت دیر نیس اقدام کنید به خوندن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما همین الانش 7 سال از من کوچیکتری اونوقت میگی سنت بالاست ؟ پس من باید بوی کافور بدم ! چون منم همین امسال دارم برای کنکور میخونم . فکر نکن که آسونه توی این سن بخوام یه همچین حرکتی بزنی ولی نشستم با خودم فکر کردم و به این نتیجه رسدیدم که فقط در یک صورت آدم میتونه بیخیال آرزوهاش بشه و اون ، وقتیه که تو بدونی همین فردا میمیری و صد در صد هم بابتش مطمئن باشی ! در غیر این صورت هیچ معنی نداره که مانعی رو جلوی خودم ببینم .
      شما خیلی راه داری و خیلی هم جوونی . همت کن و به هیچ چیز دیگه ای جز درس فکر نکن . وقتی رشته ی مورد علاقت رو قبول شدی ، آتیش روشن کن و همه ی این کتابا رو بریز توش اما الان باید باهاشون رفیق باشی که به هدفت برسی
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیر جان منم سال چهارمه کنکور میدم.من تا دکتر نشم ول نمیکنم چون ارزش داره پس پیش بسوی دکتر شدن ما میتونیم قول میدم

12. Top | #12
      royan
      نمایش مشخصات
      شما همین الان از بنده هم 4-5 سال کوچکتری و منم تازه میخوام برای بار اول بیام تجربی البته راهی جز قبول شدن همین بار اول ندارم پس قبول میشم! وقتی هم که وارد دانشگاه بشی اینقدر از این ها میبین که سن و سال های مختلف اومدن میخونند که دیگه بیخیال میشی.
      من کسی رو میشناسم توی 32 سالگی رفت داروسازی و زودتر از همه هم تموم کرد.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      trust your emotions,believe your dream
      سلام دوست عزیز.ببین هیچ وقت دیر نیست.شما مسیری رو انتخاب کن که واقعا دوس داری.به این هم فکر نکن که سنت میره بالا.کسانی هستند که وضعیت مشابه شما رو دارن ولی بازم همچین تصمیمی رو گرفتن.اگه یه مدت به این فروم سر بزنی خودت دستت میاد.(تازه این فروم یه جامعه کوچک از افراد شرکت کننده در کنکور هستند).خیلی ها هم با مدارک بالاتر این تصمیم رو گرفتن.که این خودش ناشی از فاکتور های زیادی از قبیل عدم رضایت باطنی از رشته تحصیلی-عدم وجود فرصت برابر در رشته های تحصیلی مختلف و ... داره.شما قبل از شروع یه ارزیابی جامع از خودت انجام بده و یه سری باید ها و نباید ها رو بر اساس تجربه های قبلیت از کنکور برای خودت مشخص کن.از تجربیات مفید افراد استفاده کن و از کسانی که باعث ایجاد دلسردی در شما میشن دوری کن.امیدوارم که به هدف زیبات برسی.
      و در اخر:success is a journey,not destination
      سبز باشید
      ویرایش توسط master_2013 : 22 شهریور 1392 در ساعت 22:09

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان واقعا از همه اتون ممنونم نمی دونم چطوری تشکر کنم

حالا مشکل اینجاست که من این قضیه رو تقریبا به خانواده گفتم البته کامل نه فقط حرفش حدودی زدم اما خانواده سریع گارد گرفتن که اصلا و کار احمقانه ای و یه وقت فکرش نکنی ایشالله همین ازاد علوم آزمایشگاه قبول میشی و همین میری
      اما نمی دونم چجوری اینا رو متقاعد کنم ...

15. Top | #15
      royan
      نمایش مشخصات
      دوستان واقعا از همه اتون ممنونم نمی دونم چطوری تشکر کنم

حالا مشکل اینجاست که من این قضیه رو تقریبا به خانواده گفتم البته کامل نه فقط حرفش حدودی زدم اما خانواده سریع گارد گرفتن که اصلا و کار احمقانه ای و یه وقت فکرش نکنی ایشالله همین ازاد علوم آزمایشگاه قبول میشی و همین میری
      اما نمی دونم چجوری اینا رو متقاعد کنم ...
      حالا اینو داشته باش
      برادر من بنده خدا امسال چقدر خودش اصرار میکرد که آزاد علوم آز بزنم برم(تازه سال اولشم بود) یا اینکه مهندسی های بدون آزمون بزنم برم(تغییر رشته ای بود و امده بود تجربی) کلا ما گفتیم حرف نباشه و سال بعد!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)