خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      قبل از سال۹۵ هم تاثیر معدل قطعی بود،
      و بودن کسایی که با معدل کم رتبه ی خوبی آوردن حتی دو رقمی.
      سخته ولی غیرِ ممکن نیست.
      کسی که معدلش پایینه باید با درصدای بالای کنکور جبران کنه،
      یا از ترمیم معدل استفاده کنه.
      اینا شاید چن نفر باشن که معلوم نیست حقیقت داشته باشه هنوز کسی کار نامه واقعی نذاشته
      تازه چن مدت گیر دادن به رستگار رحمانی اون بنده خدا یه با کنکور ریاضی داده بود دورقمی شده بود اصلا هم تنبل نبوده و نمراتش عالی بودن فقط به خاطر سربازی نتونسته ود دانشگاه ثبت نام کنه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmiid.r نمایش پست ها
      ینی فردا صد در صد اعلام میشه دیگه؟؟
      اره ساعت 15.15تو کمیسیون رای گیری میشه تا بره صحن علنی اونجام راگیری کنن

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تعیین تکلیف نحوه تاثیر معدل در کنکور/ بطحایی و غلامی به کمیسیون آموزش می‌آیند

سرویس فرهنگی
      سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات در کمیسیون متبوعش در هفته جاری خبر داد و گفت: نحوه تاثیر معدل در کنکور طی هفته جاری تعیین و تکلیف می‌شود

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار جلسه فردا (یکشنبه 29 مهر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی "طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد" با حضور رئیس این دانشگاه و معاونین وی خبر داد و گفت: در این جلسه طرح "اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور" تعیین و تکلیف می‌شود؛ این طرح پیش از این در کمیسیون مطرح شد اما نتیجه نهایی آن در جلسه آتی مشخص می‌شود.نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه آیا نتیجه طرح "اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور" فردا نهایی می‌شود، بیان کرد: از آنجایی که این طرح جلسه گذشته بررسی شد و مقرر گردید کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس اطلاعات موردنیاز در این زمینه را به دست آوردند این طرح در جلسه فردا تعیین و تکلیف می‌شود.از آنجایی که اعتبارات کلانی به موسسات پژوهشی از جمله این صندوق از طریق معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجلس پرداخت و تسهیلات بسیاری برای آنان فراهم شده است نمایندگان بر اعمال ماده 236 تاکید دارند

انتخاب اعضای کمیته بررسی درخواست اعمال ماده 236 صندوق نوآوری و شکوفاییوی با بیان اینکه در جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش مجلس اعضای کمیته بررسی درخواست اعمال ماده 236 صندوق نوآوری و شکوفایی انتخاب می‌شوند، افزود: از آنجایی که اعتبارات کلانی به موسسات پژوهشی از جمله این صندوق از طریق معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجلس پرداخت و تسهیلات بسیاری برای آنان فراهم شده است نمایندگان بر اعمال ماده 236 تاکید دارند؛ بایستی اقدامات و عملکرد صندوق نوآوری و شکوفایی مورد ارزیابی قرار گیرد.بررسی سوالات نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون آموزشسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین سوالات نمایندگان از وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش را به عنوان دستور کار دیگر کمیسیون متبوعش در روز سه‌شنبه عنوان کرد و اظهار کرد: نمایندگان از وزیر علوم و آموزش و پرورش سوالاتی دارند که اولویت اول کمیسیون رسیدگی به این سوالات با حضور دکتر منصور غلامی و دکتر محمد بطحایی است.اعضای ناظر در شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی مشخص می شوندبه گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین مقرر است در روز یکشنبه (29 مهر ماه) دو نفر از نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عنوان ناظر در شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی انتخاب شوند./

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من که میگم شما با یه مشاور کاردرست مشورت کنی بهتره
      تو کنکور سال بعد معلوم نیست چه اتفاقی میفته
      به نظر من که رشته فوریت رشته بدی نیست خیلیم خوبه...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z.Hosseini نمایش پست ها
      من که میگم شما با یه مشاور کاردرست مشورت کنی بهتره
      تو کنکور سال بعد معلوم نیست چه اتفاقی میفته
      به نظر من که رشته فوریت رشته بدی نیست خیلیم خوبه...
      رشته که رشته خوبیه
      مشکل اینجاس من هنوز نفهمیدم به چی علاقه دارم!!!!!

برای همین میخوام بفهمم اگه چیزی به جز فوریت علاقه دارم بخاطرش یه سال دیگه بخونم

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      اینا شاید چن نفر باشن که معلوم نیست حقیقت داشته باشه هنوز کسی کار نامه واقعی نذاشته
      تازه چن مدت گیر دادن به رستگار رحمانی اون بنده خدا یه با کنکور ریاضی داده بود دورقمی شده بود اصلا هم تنبل نبوده و نمراتش عالی بودن فقط به خاطر سربازی نتونسته ود دانشگاه ثبت نام کنه
      رستگار رحمانی که قضیه اش کاملا فرق می کنه.
      تو همین انجمن بود کسی که با معدل۱۶ و خرده ای،
      دندون پزشکی گرگان قبول شده بود.سال۹۴.
      این m.a_935267 اسم کاربریشونه میتونی سرچ کنی.کارنامه هم گذاشته.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      رستگار رحمانی که قضیه اش کاملا فرق می کنه.
      تو همین انجمن بود کسی که با معدل۱۶ و خرده ای،
      دندون پزشکی گرگان قبول شده بود.سال۹۴.
      این m.a_935267 اسم کاربریشونه میتونی سرچ کنی.کارنامه هم گذاشته.
      خب خدا رو شکر ما که بدمون نمیاد کسی که معدلش پایینه به هدفش برسه ان شا... همه موفق بشن و به ارزوشون برسن البته فردا دیگه تکلیفش مشخص میشه

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رشته که رشته خوبیه
      مشکل اینجاس من هنوز نفهمیدم به چی علاقه دارم!!!!!

برای همین میخوام بفهمم اگه چیزی به جز فوریت علاقه دارم بخاطرش یه سال دیگه بخونم
      پس همون...
      شما با یه مشاور مشورت کن...
      یه مشاوری که رشته ها رو خوب بشناسه بتونه خوب راهنماییتون کنه
      مشاوری که اطلاعاتش به روز باشه و از وضعیت کنکور خبر داشته باشه
      خوب بتونه خوبیا و بدیای پشت کنکور موندن یا خوندن این رشته باتوجه به روحیات خودتون رو براتون توضیح بده تا راحت تر تصمیم بگیرید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بالاخره هیچ وقت یه پزشک جای یک نفر که فوریت پزشکی میخونه رو پر نمیکنه....جامعه به همه ی شغل ها احتیاج داره!
      باید بسنجی ببینی ماکزیمم حقوقش چقدره....و اگه تو الان سر این کار بودی و درست تموم شده بود میتونستی با حقوقت زندگی ای که واقعا آرزوشو داری رو بسازی یا نه....من تا حالا با کسایی که فوریت پزشکی خوندن برخورد داشتم،توی آمبولانس مشغول میشی، وقتی میری بالای سر یه مریض همه خانواده ها تو رو به عنوان یه منجی وفرشته میبینن که اومده به دادشون برسه (تا قبل از رسیدن به بیمارستان تو مسئول جون مردمی) وخلاصه از نظر شأن اجتماعی نگرانش نباش،خوبه!در کل کار پر استرس و حساسیه...ولی درآمدشو نمیدونم.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aylar.b نمایش پست ها
      بالاخره هیچ وقت یه پزشک جای یک نفر که فوریت پزشکی میخونه رو پر نمیکنه....جامعه به همه ی شغل ها احتیاج داره!
      باید بسنجی ببینی ماکزیمم حقوقش چقدره....و اگه تو الان سر این کار بودی و درست تموم شده بود میتونستی با حقوقت زندگی ای که واقعا آرزوشو داری رو بسازی یا نه....من تا حالا با کسایی که فوریت پزشکی خوندن برخورد داشتم،توی آمبولانس مشغول میشی، وقتی میری بالای سر یه مریض همه خانواده ها تو رو به عنوان یه منجی وفرشته میبینن که اومده به دادشون برسه (تا قبل از رسیدن به بیمارستان تو مسئول جون مردمی) وخلاصه از نظر شأن اجتماعی نگرانش نباش،خوبه!در کل کار پر استرس و حساسیه...ولی درآمدشو نمیدونم.
      هی روزگار اوضاع اقتصادی چه بلایی سر دانش اموزا اورده دیگه فقط چاره ای جز درس خوندن برا پول ندران بر خلاف علاقشون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فوریت پزشکی

İnsan Bazen Büyük Hayallerini
      Küçük İnsanlarla Ziyan Eder

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیگه معدلم داره مثبت میشه پشت کنکورم میتونی بمونی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      فوریت پزشکی
      چرا؟؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      دیگه معدلم داره مثبت میشه پشت کنکورم میتونی بمونی
      آره خداروشکر
      میشه موند

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چرا؟؟
      چون شرایط رفته رفته سخت میشه ، اما اگه اهل ریسک و تلاش زیادی حتما بمون پشت کنکور

İnsan Bazen Büyük Hayallerini
      Küçük İnsanlarla Ziyan Eder

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)