خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 221
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      عه وا شمام تبریزی ؟؟ یه دقه مشخصاتتو دیدم توجهم جلب شد !

حموم رفتن فکر خوبیه امتحانش میکنم.... مرسی !
      آره اهل تبریزم ... حالا خواستی قهوه هم میتونی بخوری ... 1 کیلوش 70 80 تومنه بخر بخور حال کن
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      حاجی 12 ساعت که یه ضرب نمیخونم ... بین هر تایم 10 دقیقه اینا برا استراحته .. شاید یه دوری با دوچرخه زدم بیشتر از 10 دقیقه نمیشه ... ولی باور کن استراحت هم جزو ساعات مطالعه محسوب میشی چون مطالب سازماندهی میشن تو مغزت ولی آره ... وقت تلف نمیکنم مثلا بخونم برم نیم ساعت بعد بیام .. یه ساعت بخوابم یا چه میدونم اینور اونور وقت تلف کنم ...
      حله
      من ۱۰ دقیقه فقط وقت میکنم یه چایی واسم خود بریزم بخورم توکه دوچرخه سواری هم میری حس میکنم زمان واسه من خیلی زود میگذره

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره اهل تبریزم ... حالا خواستی قهوه هم میتونی بخوری ... 1 کیلوش 70 80 تومنه بخر بخور حال کن

قهوه میخورم اتفاقا وگرنه اگه نخورم روزی 10 , 11 ساعت میخوابم بهرحال مرسی ازپیشنهادات

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چیز خیلی چرتیه عین مواد مخدر میمونه حتی در موردش سرچ نکن تو گوگل سمتشم نرو برو پی زندگیت گرون هم هست نمیتونی از عهده اش بربیای
      قبل اینکه پیامتتو ببینم رفتم سرچ کردم بدیاش بیشتر از خوبی اش بود ولی خب ی چیزی ک هست من خیلی زود بیحال میشم واقعا نمیدونم چکار کنم ک جوون داشته باشم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      قبل اینکه پیامتتو ببینم رفتم سرچ کردم بدیاش بیشتر از خوبی اش بود ولی خب ی چیزی ک هست من خیلی زود بیحال میشم واقعا نمیدونم چکار کنم ک جوون داشته باشم
      داش ورزش کن ... قدرتی یا استقامتی فرقی نمیکنه ...راستش من باشگاه میرم بعد باشگاه درسته خسته ام ولی یه حس خاص انرژی مانندی داره .. سر حالم میاره ...
      میتونی قهوه بخوری یا کافئین همراه ویتامین مصرف کنی ...
      در هر حال هرچی هم که بود سمت قرصای ریتالین یا هرچی که در مورد حافظه و رفع خستگی و این چیزاست نرو ...
      یه چیزم هست اگه هدف مشخص نداشته باشی یا انگیزه نداشته باشی بی حال میمونی باس ببینی برا چی میخوای تلاش کنی ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اونایی که کنکور اولشونو شاید ندونن که شروع کنکور با ساعت بالا باعث میشه از اردیبهشت کامل کم بیارید.به نظرم تا زمستون 8 ساعت خوبه.از اواسط بهمن 10 ساعت.و از بعد عید 14 ساعت.به این میگن تقسیم انرژی بین فصول .حالا کسی که از الان 12 میخونه ممکنه کم نیاره که انگشت شمارن ولی شک نکنید ساعت مطالعه خیلی بالا از الان اونقدر خوب نیست.8ساعت با کیفیت بخونید .
      ?

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داش ورزش کن ... قدرتی یا استقامتی فرقی نمیکنه ...راستش من باشگاه میرم بعد باشگاه درسته خسته ام ولی یه حس خاص انرژی مانندی داره .. سر حالم میاره ...
      در هر حال هرچی هم که بود سمت قرصای ریتالین یا هرچی که در مورد حافظه و رفع خستگی و این چیزاست نرو ...
      یه چیزم هست اگه هدف مشخص نداشته باشی یا انگیزه نداشته باشی بی حال میمونی باس ببینی برا چی میخوای تلاش کنی ...
      فردا صبح حتما با ورزش شروع میکنم ببینم حالم خوب میشه...هدف دارم ولی گاهی اوقات واقعا بدنم نمیکشه وزنمم کمه 50کلیوم نمیدونم شاید کم خون باشم مرسی از راهنماییت

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فردا صبح حتما با ورزش شروع میکنم ببینم حالم خوب میشه...هدف دارم ولی گاهی اوقات واقعا بدنم نمیکشه وزنمم کمه 50کلیوم نمیدونم شاید کم خون باشم مرسی از راهنماییت

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jerjis نمایش پست ها
      نه 14 ساعت مفید 2 ساعت گاه گاه
      گاهی مثلا برنامه دارم که مثلا درس زیستم تموم میشه حالا تو اون 2 ساعت آخر مروری دارم بر زیست همیشه گی نیست
      خوابمم معمولا از ساعت 10 و نیم تا 4و نیم صبح حالا گاهی که مرور طول میکشه از 12 تا 4و نیم میخوابم
      4و نیم هم که پا میشم یه حموم میرم که خواب بپره تقریبا تا 6و 45 میخونم بعد میرم صبحانه و بعد میرم کتابخونه تا5 بعدش باز میام خونه و...اولا خیلی سخت بود ولی عادت کردم اگه تقریبا 2 هفته تکرار بشه واسم یه چیز عادی میشه برام البته بستگی به چیزش هم داره!
      شما اینهمه ساعت مطالعه داری هنوز متوجه نشدی همیشگی رو همیشه گی نمینویسن ؟
      تو سوالای زبان فارسی هس !

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      برعکس.این چیزایی که شما و بقیه میگین فقط 2تا آدم ناشی که میان پستاتونو میخونن گمراه میکنه
      اگر احمق نبودی میدیدی نوشتم ۱۰ساعت
      ولی ادما احمقی نظیر تو خلق شدن برای اینکه همه جا نقش حیون تو سیرک بازی کنن و بش افتخار کنن

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      اگر احمق نبودی میدیدی نوشتم ۱۰ساعت
      ولی ادما احمقی نظیر تو خلق شدن برای اینکه همه جا نقش حیون تو سیرک بازی کنن و بش افتخار کنن
      اون تعداد تستی که تو زدی تو همین 10 ساعت رو هرکسی نمیتونه بزنه.اگه هم بزنه و واقعا تستای با کیفیتی باشن قطعا ترازش بالای 7000 نه 6000 !
      احتمالا از گلواژه تست میزنی یا آمار الکی میدی
      البته کسی بهش برنخوره.حدود این تراز واسه شروع خوبه.میشه پیشرفت کرد راحت
      و اینکه اگه من سطح شعورم پایینه واسه تو کجاس؟
      من هدفم تو پست اول تیکه انداختن بود نه مسخره کردن.خودمم میخوام باز کنکور بدم.چیزی واسه مسخره کردن نیست
      موفق باشی
      ویرایش توسط _StuBBorN_ : 26 مهر 1397 در ساعت 08:47

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      اون تعداد تستی که تو زدی تو همین 10 ساعت رو هرکسی نمیتونه بزنه.اگه هم بزنه و واقعا تستای با کیفیتی باشن قطعا ترازش بالای 7000 نه 6000 !
      احتمالا از گلواژه تست میزنی یا آمار الکی میدی
      البته کسی بهش برنخوره.حدود این تراز واسه شروع خوبه.میشه پیشرفت کرد راحت
      و اینکه اگه من سطح شعورم پایینه واسه تو کجاس؟
      من هدفم تو پست اول تیکه انداختن بود نه مسخره کردن.خودمم میخوام باز کنکور بدم.چیزی واسه مسخره کردن نیست
      موفق باشی
      بازم میگم چون سطح فکرت پایین بجای سوال پرسیدن قضاوت عجولانه میکنی
      نخوندی گفتم عمومیا و فیزیک تا دیماه با برنامه شخصی میرم و از دی تراز اصلیم مشخص میشه؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مدیر بودم تاپیکو می بستم:/ بدون توهین نمیتونید حرف بزنید
      بنظر منم فعلا رو10ساعت اینا نگه دار ساعت مطالعتو از این بالاتر برای الان بدرد نمیخوره

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      استارتر جوش آورد
      ببین بستگی داره من خودم 8 تا 10 میخوندم
      با میانگین 150 تا 200 تست
      ولی الان 3 روزه مریض شدم لا کتابا رو هم نتونستم باز کنم
      اعععععه چه بد ان شاءالله زودتر خوب بشید
      خب اشکال نداره جبرانش میکنی وقت زیاده

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      میای از وقتت میزنی ک دوتا چیز یاد بگیری همینا خوندن پیامشون وقت ادمو میگیره آخرم میبینی چرت نوشتن
      افرین اگه همه درک کنن چرت نمینویسن وقت ادم گرفته بشه
      خدایی من از مطالب اینجا استفاده کردم که پیگیرم اینقدر

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن