خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation دینامیک رو بخونم یا نه؟

سلام دوستان انجمن کنکور
      ببخشید من توی درس ریاضی به نسبت ضعیف هستم و الان برای خوندن فصل دینامیک دچار شک شدم چون میگن این فصل توش ریاضی خیلی کاربرد داره!!حالا به نظرتون این فصل رو بخونم؟و درجه سختی سوالاتش تو کنکور و کنکورای آزمایشی چطوره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دینامیک جزء مباحث دشوار فیزیک حساب میشه که نیاز به زمان زیادی داره برای مسلط شدن به انواع تیپ های تستی
      ریاضی هم ک میگن همون محاسباته به نظرم ریاضی توی حرکت شناسی بیشتر کاربرد داشته باشه تا توی دینامیک

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من الان وقت حذف نیست اما اگر خواستی حذف کنی تکانه و حرکت دایره ای رو بخون حتما

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دینامیک و حرکت مبحث زمان بری هست و طول میکشه تا مسلط شی ولی الان وقت داری باید بخونی به نظر م

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه تا الان اصلا نخونديش و هيح پيش زمينه اي ازش نداري به نظرم حذف كن چون زمان ميخواد تا مسلط بشي
      البته حركت دايره اي و تكانه رو بخون چون آسونن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خیلی سخته دینامیک و سینماتیک

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام دوستان انجمن کنکور
      ببخشید من توی درس ریاضی به نسبت ضعیف هستم و الان برای خوندن فصل دینامیک دچار شک شدم چون میگن این فصل توش ریاضی خیلی کاربرد داره!!حالا به نظرتون این فصل رو بخونم؟و درجه سختی سوالاتش تو کنکور و کنکورای آزمایشی چطوره؟
      سلام...در مساعل سطح شیب دار برای تجزیه نیرو ها لازم هست کمی مثلثات بلد باشی .فقط در این حد که بدونی مثلا کسینوس ضلع مجاور هست وسینوس ضلع مقابل وهمچنین مقدار سینوس وکسینوس چند زاویه خاص رو باید بلد باشه.در کل اگه مثلثات رو در حد اول دبیرستان بلد باشی کارت راه میفته.که البته همه ی این مطالب در فصل بردار ها هست.بهتره قبل از دینامیک بردار هارو بخونی اینطوری به مشکل نمیخوری

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام دوستان انجمن کنکور
      دینامیک هندسه میخواد ( کم و در حد فصل 1 هندسه پایه و نهایتش یه قضیه ی سینوس ها ) و یکم مثلثات ابتدایی . چیزی که دینامیک رو سخت میکنه زیاد بودن انواع نیروئه.یعنی شما خواص نیروی فنر کشش طناب وزن و اصطکاک و ... رو باید بشناسی
      حرکت دایره ای خیلی سادس و مفاهیمش تو نوسان هم استفاده میشه
      قوانین نیوتون رو حتما بخون.هرجا نیرو هست قوانین نیوتون میتونه استفاده شه که ریسکه نخوندنش
      تکانه هم سادس
      فوقش سخت میاد نمیزنی.ولی یهو دیدی تکانه و حرکت دایره ای گلابی بود.حسرت میخوری نخونی !
      الآن وقت حذف نیست.نذار دستت به حذف باز شه
      بیا تو 2 ماه تیکه تیکه بخون.چند روز یه بار یکی دو ساعت وقت بذار واسش خسته نشی.اینجوری تا آخر عمرت یادت میمونه همه چیش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی نیازی به ریاضی نداره فقط تجزیه برداره
      به نظرم خیلی فصل شیرینیه منتنها اولش یکم وقت میبره ک مسلط بشی
      نمیتونم بگم بخونین یا نه
      ولی میتونم بگم اگه تصمیم به خوندن گرفتین زود ازش خسته نشین ی کم خودتونو درگیر این فصل کنید
      موفق باشید
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن