خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستانی که پیام نور بودن یا اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنید

ببخشید من برای کنکور سومم پیام نور ثبت نام کردم (فعلا به صورت اینترنتی چهار شنبه ثبت نام حضوری) حالا می خواستم بدونم فرایند مرخصی گرفتن چطوریه باید بعد از ثبت نام مرخصی بگیری یا موقع ثبت نام باید بگی مرخصی می خوام یا کارش با امور دانشجویی و بعد ایا ممکنه با سر مرخصی گرفتن اذیت کنن اخه یه خانومی که اونجا مسئل امور دانشجویی بود خیلی گنده دماغ بود از اون روانیای عقده ای بود و اینم بگم من رشته ام تجربی بود ولی مهندسی برق زدم براساس سوابق ایا اونم مرخصی میدن؟
      ویرایش توسط mohhamad1234567 : 01 مهر 1397 در ساعت 20:27

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      ببخشید من برای کنکور سومم پیام نور ثبت نام کردم (فعلا به صورت اینترنتی چهار شنبه ثبت نام حضوری) حالا می خواستم بدونم فرایند مرخصی گرفتن چطوریه باید بعد از ثبت نام مرخصی بگیری یا موقع ثبت نام باید بگی مرخصی می خوام یا کارش با امور دانشجویی و بعد ایا ممکنه با سر مرخصی گرفتن اذیت کنن اخه یه خانومی که اونجا مسئول ثبت تام بود خیلی گنده دماغ بود از این گیر و گوری بود و اینم بگم من رشته ام تجربی بود ولی مهندسی برق زدم براساس سوابق ایا اونم مرخصی میدن؟
      سلام

قانونش به این صورته که اگه ترم یک رو پاس کنی (حداقل 12 واحد ) ترم بعدی رو میتونی مرخصی بگیری . ولی واسه من هر دو ترمو مرخصی دادن

بعد از ثبت نامتون ، موقع انتخاب واحد از طریق سایت گلستان درخواست مرخصی میکنین و منتظر میمونین که تاییدش کنن

بله مرخصی میدن . ربطی نداره ار چه رشته ای اومدین داخل مهندسی برق

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما در سیستم گلستان مرخصیتونو ثبت میکنیدو شهریه ثابت اون ترمو میپردازید و تمام.نیازی به رفت و آمد حضوری نیست برای مرخصی گرفتن
      کلا هیچ نیازی به رفتن حضوری نیست.همه ی کاراتون با سیستم گلستان انجام میشه.چه انتخاب واحد چه مرخصی
      واسه اغلب رشته ها تعداد مرخصی مجاز،دو ترمه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه بعد از ثبت نام حدود ۱۰ مهر انصراف بدم مشکلی واسه سال بعد پیدا نمیکنم؟؟
      واسه انصراف حضوری باید برم یا غیر حضوری
      ممنون میشم جواب بدین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkourist نمایش پست ها
      سلام

قانونش به این صورته که اگه ترم یک رو پاس کنی (حداقل 12 واحد ) ترم بعدی رو میتونی مرخصی بگیری . ولی واسه من هر دو ترمو مرخصی دادن

بعد از ثبت نامتون ، موقع انتخاب واحد از طریق سایت گلستان درخواست مرخصی میکنین و منتظر میمونین که تاییدش کنن

بله مرخصی میدن . ربطی نداره ار چه رشته ای اومدین داخل مهندسی برق
      ببخشید فقط منظورتون از ثبت نام اینترنتیه یا حضوری اخه تو سایت نوشته ثبت نام اصلی به صورت حضوری باباما ونجا از رییس اموزشش سوال کرده مثل اینکه گفته باید به صورت حضوری بیای پولم حضوری بدی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirepesar نمایش پست ها
      ممنون میشم جواب بدین
      والا من در مورد انصراف شنیدم درسته که میگن تا یک سال کاری باهات ندارن ولی هر چی دیر تر انصراف بدی بهتره مثلن مرداد یا شهریور سال بعد بعد از اعلام نتایج بهتره چون مملکت مارو که میدونی هر روز یه قانون میاد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      ببخشید فقط منظورتون از ثبت نام اینترنتیه یا حضوری اخه تو سایت نوشته ثبت نام اصلی به صورت حضوری باباما ونجا از رییس اموزشش سوال کرده مثل اینکه گفته باید به صورت حضوری بیای پولم حضوری بدی
      ثبتنام دوبخش غیرحضوری و حضوری داره.برای تبتنام تودانشگاه بله باید حتما حضوری برید و مدارک مورد نیازو تحویل بدید و چندتا مهر و امضا و اینا رو طی کنید.ولی برای شهریه من خودم همیشه اینترنتی و از طریق سیستم گلستان پرداخت میکردم و هیچوقت حضوری پولیو ندادم و نمیدونم میشه یا نه.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بر همگی
      دوستان سوالم چندان به موضوع استارتر ربطی نداره ولی بازم بی ربط نیست
      من برای ثبت نام اینترنتی به مشکل خوردم اینجوری ک تا مرحله پايش و سنجش توانمندي‌ها، مهارت‌ها و علائق دانشجويان رفتم ولی تو این مرحله گیر کردم ینی هر چقد میزنم سوالارو باز میگه شما به تعداد 217 سوال پاسخ نداده اید از طرفی ام تا این مرحله رو رد نکنم نمیتونم گزارش 260 بگیرم
      اگه تجربه مشابهی داشتید یا بلدید کمکم کنید لطفن
      با تشکر از همگی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      سلام بر همگی
      دوستان سوالم چندان به موضوع استارتر ربطی نداره ولی بازم بی ربط نیست
      من برای ثبت نام اینترنتی به مشکل خوردم اینجوری ک تا مرحله پايش و سنجش توانمندي‌ها، مهارت‌ها و علائق دانشجويان رفتم ولی تو این مرحله گیر کردم ینی هر چقد میزنم سوالارو باز میگه شما به تعداد 217 سوال پاسخ نداده اید از طرفی ام تا این مرحله رو رد نکنم نمیتونم گزارش 260 بگیرم
      اگه تجربه مشابهی داشتید یا بلدید کمکم کنید لطفن
      با تشکر از همگی
      خخخخخخخخخخخخخخخ
      منم دقیقن همین مشکل رو صبح بهش رسیدم
      ولی بعدش دیدم فقط میخاد Browser ت رو عوض کنی که IE بهتره
      دقیقن هم IE نه اونی که مال ویندوز 10 هستش اون که توش Edge داره نه !

در ضمن من همشو با Firefox رفتم
      با بقیه هرچی تست زدم یا داغون بود یا خیلی کند پیش میرفت
      فقط اون بخشی که گفتم مجبور شدم با IE انجامش بدم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خخخخخخخخخخخخخخخ
      منم دقیقن همین مشکل رو صبح بهش رسیدم
      ولی بعدش دیدم فقط میخاد Browser ت رو عوض کنی که IE بهتره
      دقیقن هم IE نه اونی که مال ویندوز 10 هستش اون که توش Edge داره نه !

در ضمن من همشو با Firefox رفتم
      با بقیه هرچی تست زدم یا داغون بود یا خیلی کند پیش میرفت
      فقط اون بخشی که گفتم مجبور شدم با IE انجامش بدم
      داداش دمت گرم حل شد از صب دیگه داشت دیونم میکرد مرسی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان اگه کسی مهر ماه انصراف بده سال بعد کنکور بده و از نیم سال دوم دربیاد اونوقت چون مهر ماه انصراف داده به مشکل میخوره دیگه؟ میشه دیر انصراف داد یا محدودیت داره؟فقط واسه نیم سال دوم میپرسم که به مشکل نخوره

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirepesar نمایش پست ها
      ممنون میشم جواب بدین
      درود
      انصراف نده بزار سال بعد قبولیت در کنکور که قطعی شد بعد برو انصراف بده
      10 مهر بری انصراف بدی تا 10 مهر 98 مهلت داری ، اومدیم و شما نیمسال دوم (بهمن ماه) قبول شده بودی اون وقت این تایم 10 مهر 98 تا بهمن 98 که شما باید برید دانشگاه جدید ثبت نام کنید رو بخاطر اینکه وارد غیبت نشید باید دفترچه پست کنید و تشریف ببرید سربازی ، خیلی دقت کنید ، همونطوری که گفتم بهتره بزارید قبولیتون در کنکور 98 که قطعی شد بعد برید انصراف بدید
      بدرود

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دوستان اگه کسی مهر ماه انصراف بده سال بعد کنکور بده و از نیم سال دوم دربیاد اونوقت چون مهر ماه انصراف داده به مشکل میخوره دیگه؟ میشه دیر انصراف داد یا محدودیت داره؟فقط واسه نیم سال دوم میپرسم که به مشکل نخوره
      بالا توضیح دادم
      تو تاپیک خودت هم همینطور

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان منم احتمالا تا اخر مهر فقط تو پیام نور باشم بعدش معافیت کفالت میگیرم
      و سال دیگه میخوام وارد دانشگاه دولتی بشم دیگه هیچ مشکلی برای من پیش نمیاد که نه؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان عزیز قسمت برای مرخصی کی سامانه گلستان پیام نور باز می شود ؟امروز من ثبت نام حضوری انجام دادم و کارت دانشجویی گرفتم گفتن میتونی بری انتخاب واحد کنیا یا مرخصی بگیری ولی الان رفتم میبینم هیچی نیست کی باز میشه؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)