خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      منظور از طراحی تست این نیست که بشینین 1 ساعت مثل طراحان گاج و خیلی سبز تست طراحی کنین ! اینکار علاوه بر سوختن وقت باعث دلزدگی شما هم میشه !
      منظورش اینه که بتونین تو ذهن خودتون حالت های مختلفی که ممکنه ازون مطلب سوال بیاد رو بررسی کنید ...
      خب چطوری باید به این مهارت رسید؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      تو خوابگاه که بودم کتاب زیست رتبه ی دو دستم بود داشتم نگاه میکردم دیدم اومده کنار هر صفحه یک برگه ی سفید گذاشته که نکات رو واردش کنه
      پر از نکته بود که اصن سرت درد میگرفت سوال هم طرح میکرد.بعد اومدم با کتاب خودم مقایسه کنم دیدم من خیلی خیلی کتابم تمیزتره!!!
      دراصل این کارایی که میگن(همین نکته های فروان،تست طرح کردنو...)ماله کسیه که انقد خونده این زیستو دگ وقت اضاف اورده میره سراغ اینکارا!نه کسی که تازه میخواد زیستو برای سال بعد بخونه.
      طرح تست رو شما اینطور برداشت نکن که بیاید بشینید تست طرح کنیدو گزینه بچینید و... میتونید ذهنتون رو موقع خوندن بزارید جای طراح و وقتی که به یک کلمه برمیخورید با خودتون بگید"عه ممکنه طراح ازین کلمه به صورت... بیاره اینو" همون جا میاید این نکته رو بنویسید یا دور کلمه فقط خط بکشید!اینطوری منطقی تره تا بخواید بشید مولف!
      موفق باشید
      پس باید چیکار کنم بفهمن کجای های کتاب مهمن و چطور باید زیست خوند که تونست خوب زدش؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      پس باید چیکار کنم بفهمن کجای های کتاب مهمن و چطور باید زیست خوند که تونست خوب زدش؟؟
      داداش اپولو که نمی خوای هوا کنی وقتی تمام تست های یک منبع رو زدی مثلا الان پایانه تابستونه مطمئن اگه دانش اموز خوبی باشه یه بار مطالب دهم و یازدهم و خوندی و تست هاش رو زدنی خب الان بهترین موقعس می تونی بشینی خودت ایده پردازی کنی مثلا متن کتاب رو می خونی گفته حجم خونی که در هر انقباض بطنی از یک بطن خارج، و وارد سرخرگ میشود حجم ضربه ای نامیده می شود
      خب همینو فک می کنی اصن طراح کتاب چرا گفته از یک بطن هاااا پس منظورش کل خون خروجی از قلب نیست گفته وارد هر انقباض بطنی چه بطن چپ چه راست پس طراح میتونه بگه حجمی خونی که از بطن چپ خارج می شود بازم درسته می تونی ترکیبیش کنی مثلن به جای خون بگی نوعی بافت پیوندی
      درکل این کارا باعث میشه ذهنت خلاق بشه و فوق العاده رو یادگیری و بازدهیت تاثیر داره حالا تو هم اگه دهم و یازدهمی کامل خونددی قائدتا الان موقع جمع بندیته بیا واسه مرور واسه هم تست طرح کنیم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      برای همینه که تست میزنید!بعد از تسلط به این مهارت میرسید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا خصوصی رو چک کنید.ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن