خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 130
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      نمیدونم داشتیم یا نه
      یه سری تاپیک های دیگه هم هست نگاه کنین.
      http://forum.konkur.in/thread61851.html#post1335938

محض اطلاعتون 200 300 تا توی رنج رتبه زیر 2000.
      200-300 تا 2000 رو میکنه 1700
      فک کنم اطلاع داشته باشید که چقدرررر فرق داره اینا!
      کارنامه دوستم رو نگاه کنین. 7000 تا اختلاف تو رتبه کشوری!
      بله میدونم فرق داره ولی منظورم این بود که انقد رتبه ها پرت شده دیگه کسی واسش ۲۰۰ تا اهمیتی نداره.. سال ۹۵ م خیر فقط سهمیه بالای ۲۵ درصد داشتیم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان بله ظاهرا ایثارگرانم تو رتبه مناطق لحاظ شدن
      (پارسال رتبشون جدا بود ولی تو گزینش نهایی تو مناطقم سنجیده شدن)
      البته یه موضوع دیگم که هست اینه سطح کلی داوطلبا کمی بالاتره از پارسال
      مثلا من پارسال ترازم 10253 بود و کشوریم شد 2491
      اما امسال با تراز 10260 کشوری شد 2641
      ببینید تو کنکورای 95 و 96 رتبه های کشوری یکسان (تو سهمیه و بوم و جنسیت یکسان) رشته محلای یکسان قبول شدن (به جز لب مرزی ها)
      پس الان واسه اینکه ببینید کجا قبول میشید رتبه کشوریتونو با کشوری های 96 مقایسه کنید (تو منطقه و بوم و جنسیت یکسان)
      مثلا هم 95 هم 96 پسرای ناحیه دو و منطقه سه با کشوری حول و حوش 2500 پزشکی سنندج قبول شدن امسالم باید همینجوری باشه
      هرچن دقیق نیست ولی این فعلا بهترین تخمینیه که داریم.
      دیگم کاری با تخمینای 96 یا 95 قلمچی و گزینه دو و .... نداشته باشید.
      stay focused and never give up

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      من نفهمیدم بالاخره این خوبه یا بد؟منظورم اینه که تو انتخاب رشته تاثیر خوب داره؟ یعنی ممکنه شخصی که پارسال با رتبه 300 مثلا دانشگاه تهران رفته(با کشوری 2500) ممکنه امسال یکی با رتبه در منطقه بدتر(450) با همون کشوری در همون دانشگاه قبول بشه؟
      احتمال زیاد همینطوره فقط علاوه بر رتبه کشوری باید بومی بودن طرف رو هم بررسی کنید.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تراز علمی قبولی در پزشکی ایثاروشهید و..رابالا نبردند که هیچ رتبه مناطق را هم در حاله ای از ابهام بردند یکی نیست به مسئولان بگه کسی راضی به کاروایده ی شما نیست خیر نمی رسانید لااقل شر مرسانید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
      ببینید تو کنکورای 95 و 96 رتبه های کشوری یکسان (تو سهمیه و بوم و جنسیت یکسان) رشته محلای یکسان قبول شدن (به جز لب مرزی ها)
      پس الان واسه اینکه ببینید کجا قبول میشید رتبه کشوریتونو با کشوری های 96 مقایسه کنید (تو منطقه و بوم و جنسیت یکسان)
      مثلا هم 95 هم 96 پسرای ناحیه دو و منطقه سه با کشوری حول و حوش 2500 پزشکی سنندج قبول شدن امسالم باید همینجوری باشه
      خب دوست عزیز فقط بحث رتبه منطقه نیست،تو رتبه کشوری هم گپ بزرگی وجود داره،امسال خیلی سخت تر از پارسال بود،افزایش سطح دانش آموزا هم نمیتونه توجیه کنه موضوع رو

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزیز فقط بحث رتبه منطقه نیست،تو رتبه کشوری هم گپ بزرگی وجود داره،امسال خیلی سخت تر از پارسال بود،افزایش سطح دانش آموزا هم نمیتونه توجیه کنه موضوع رو

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امسال نسبت به پارسال ۵۰ هزارنفر بیشتر شدن افزایش تعداد توکنکور۹۴ نسبت به ۹۳ از۵۰ هزارتام حتی بیشتر بود سطح۹۴ هم بالاتر۹۳بودولی افت درصدا واقعاچشمگیربود امسالم دقیقا همینطور بود سطح امسال وپارسال قابل مقایسه نبود تعدادم زیادشده بوددرست رتبه هام که یه مقداریش بدشدنش به خاطرهمین اضافه شدن ایثارگرائه ولی وقتی درصدایی که زدنو مقایسه میکنی بارتبه کشوریاوترازای مشابه پارسال سرادم سوت میکشه...بالارفتن سطح داوطلباوغیروذلک هم درنظربگیری کلا یه گپ وحشتناکی هست نسبت به پارسالی که کنکورش یه شوخی بوددربرابرامسال.میدونم ترازدهی متفاوته ولی اینکه یه نفربامیانگین وزنی عمومی واختصاصی۶۳وخورده ای رتبه کشوریش۱۳۰۰ تاازیکی باعمومی۶۱وخورده ای واختصاصی۶۵وخورده ای بهترشده باشه قابل درک نیست برام.سال۹۵و۹۶تعدادباهم برابر بودن ولی۹۶بدترشدچون سطح کنکوراومدپایین ۹۴بهترشد بااینکه داوطلبارفتن بالاچون سطح کنکوررفت بالا یعنی همیشه سطح کنکورغلبه داشته...ولی امسال هم سطح رفته بالاهم تعداد رتبه هااینقدربدتر شدن واقعاخیلی عجیبه...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      امسال نسبت به پارسال ۵۰ هزارنفر بیشتر شدن افزایش تعداد توکنکور۹۴ نسبت به ۹۳ از۵۰ هزارتام حتی بیشتر بود سطح۹۴ هم بالاتر۹۳بودولی افت درصدا واقعاچشمگیربود امسالم دقیقا همینطور بود سطح امسال وپارسال قابل مقایسه نبود تعدادم زیادشده بوددرست رتبه هام که یه مقداریش بدشدنش به خاطرهمین اضافه شدن ایثارگرائه ولی وقتی درصدایی که زدنو مقایسه میکنی بارتبه کشوریاوترازای مشابه پارسال سرادم سوت میکشه...بالارفتن سطح داوطلباوغیروذلک هم درنظربگیری کلا یه گپ وحشتناکی هست نسبت به پارسالی که کنکورش یه شوخی بوددربرابرامسال.میدونم ترازدهی متفاوته ولی اینکه یه نفربامیانگین وزنی عمومی واختصاصی۶۳وخورده ای رتبه کشوریش۱۳۰۰ تاازیکی باعمومی۶۱وخورده ای واختصاصی۶۵وخورده ای بهترشده باشه قابل درک نیست برام.سال۹۵و۹۶تعدادباهم برابر بودن ولی۹۶بدترشدچون سطح کنکوراومدپایین ۹۴بهترشد بااینکه داوطلبارفتن بالاچون سطح کنکوررفت بالا یعنی همیشه سطح کنکورغلبه داشته...ولی امسال هم سطح رفته بالاهم تعداد رتبه هااینقدربدتر شدن واقعاخیلی عجیبه...
      دقیقاً،الان من کارنامه م رو گذاشتم تو یه مطلب دیگه،کم کمش باید زیر ۱۰۰۰ میومد اما شده ۲۰۰۰! مشاورم هم شوکه شده،میگفت نتایج شاید مثل ۹۵ بیان اما حالا میگه حق با منه و باید زیر ۱۰۰۰ میومدم ،میگه حتی ایثارگران و.‌‌ هم نمی تونه این گپ رو پر کنه،میگه اصلا معلوم نیست چی شده

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بعضی ها میگن بد شدن رتبه ها به خاطر ایثارگرانه
      ولی من خودم که سهمیه25 هستم رتبم تو تخمین
      گزینه دو نصف نشون میده
      رتبه کنکورم حدودا دوبرابر شده نسبت به تخمین رتبه
      به خوبی ات چنگ بزن

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      گزینه دو نصف نشون میده
      همه ميدونيم چه اتفاقي افتاده..

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      همه ميدونيم چه اتفاقي افتاده..
      چه اتفاقی افتاده
      به خوبی ات چنگ بزن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      الان دیگه چندان مهم نیست که دلایلش چیه (هرچن بالاخره دلیل اینکه با تراز مساوی با پارسال رتبه کشوری حدود 10% بدتر شده چیزی جز بالاتر رفتن سطح داوطلبا نیست. سنجش که نیومده شعبده بازی کنه یا چه میدونم رتبه من درآوردی تحویلمون بده)
      پست قبلیو برای این گذاشتم تا بدونیم برای حدس نتیجه نهایی (قبولی) بهتره چیا رو با هم مقایسه کنیم.
      stay focused and never give up

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      دقیقاً،الان من کارنامه م رو گذاشتم تو یه مطلب دیگه،کم کمش باید زیر ۱۰۰۰ میومد اما شده ۲۰۰۰! مشاورم هم شوکه شده،میگفت نتایج شاید مثل ۹۵ بیان اما حالا میگه حق با منه و باید زیر ۱۰۰۰ میومدم ،میگه حتی ایثارگران و.‌‌ هم نمی تونه این گپ رو پر کنه،میگه اصلا معلوم نیست چی شده
      چیزی به جزلورفتن سوالانمیتونه توجیهش کنهمن که خودن تارتبه مودیدم زنگ زدم مشاورم شوکه شد کامل چی بگم فقط ایناهرسال یه تز جدید میدن یه سال۵% سهمیه میدن سال بعدش میان کلا همه رومیارن تومناطق سال دیگه خدابه دادنظام قدیمابرسه چی کارمیخوان بکنن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

الان دیگه چندان مهم نیست که دلایلش چیه (هرچن بالاخره دلیل اینکه با تراز مساوی با پارسال رتبه کشوری حدود 10% بدتر شده چیزی جز بالاتر رفتن سطح داوطلبا نیست. سنجش که نیومده شعبده بازی کنه یا چه میدونم رتبه من درآوردی تحویلمون بده)
      پست قبلیو برای این گذاشتم تا بدونیم برای حدس نتیجه نهایی (قبولی) بهتره چیا رو با هم مقایسه کنیم.
      بالا گفتم،اینقد افزایش سطح؟! واقعا غیر منطقیه،کسی هم انتظار اینطور رتبه های مزخرفی رو نداشت،کنکور امسال خیلی سخت بود به گفته همه

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      گزینه دو نصف نشون میده
      بدشدنش که تقصیر ایثارگرائه اون چیزی که شما داری راجع بش صحبت میکنیدواسه همه اتفاق افتاده عدم تناسب درصدورتبه باتوجه به سختی کنکور

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)