خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

رفع ابهام در مورد رتبه ها....دوستان نگران نباشید رتبه هاتون با سهمیه اییها قاطیه....

دوستان عزیز ضمن پوزش برای اشتباه تحلیلی قبلی ، من الان یک کارنامه منطقه 1 و یک کارنامه سهمیه 5 درصد که اونم داوطلبش از منطقه 1 هست و بررسی کردم.
      تصاویرشم گذاشتم.
      همون طور که میبینین برای داوطلب 5 درصد ، زده رتبه داوطلب در منطقه (بین 102152 نفر) ،( یعنی رتبه این داوطلب سهمیه ای که خودش از منطقه 1 ، با احتساب خودش و طبعا همه 5 درصدیا و 25 درصدیایی که از منطقه 1 هستن+بچه های منطقه 1 بدون سهمیه)

برای اون دوستی هم که فقط سهمیه منطقه 1 داره و سهمیه دیگه ای نداره ، زده رتبه در سهمیه نهایی بین 102152 نفر.

میبنیم که هر دو نفر چه با سهمیه و چه بی سهمیه چون هر دو از منطقه یک هستن ، رتبشون بین 102152 نفر محاسبه شده. یعنی بچه های مناطق رتبه شون با رتبه سهمیه ایهای هم منطقشون در نظر گرفته شده. پس اگر بخوایم به روال سالهای قبل بررسی کنیم ، رتبه شما در منطقه ، از رتبه ای که الان سنجش بهتون داده خوشبختانه بهتره.
      در واقع سنجش اومده چیزی که سالای قبل مستتر بود (سالهای قبلم سهمیه ایها علاوه بر سهمیه خودشون تو سهمیه منطقشونم پذیرفته میشدن ولی سنجش تو کارنامه بیانش نمیکرد ) ولی امسال شفاف سازی کرده ولی خیلی بهتر بود از قبل میگفتن که بچه ها اینقدر از رتبشون شوکه نشن. پس خوشحال باشین رتبتون از چیزی که تو کارنامتون زده بهتره. حالا چقدر بهتره دیگه معلوم نیست.شاید 50 تا شاید 300 تا شاید 700 تا ...

1.jpg

2.png
      ویرایش توسط Janvaljan : 10 مرداد 1397 در ساعت 06:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینستا کنکوری چی میگه؟ میگه برای مقایسه رتبه سال ۹۵ رو ملاک قرار بدین . منظورش چیه؟ البته گفته توضیح بیشتر میده بعد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      اینستا کنکوری چی میگه؟ میگه برای مقایسه رتبه سال ۹۵ رو ملاک قرار بدین . منظورش چیه؟ البته گفته توضیح بیشتر میده بعد
      فک نکنم درست باشه..تخمین95. 1500 میداد من3500 شدم
      بین 3000 نفر ک نمشه 2000تاشون سهمیه ای باشنالبته منک از خدامه درست باشه با96م بگن راضیم من

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negar_a نمایش پست ها
      فک نکنم درست باشه..تخمین95. 1500 میداد من3500 شدم
      بین 3000 نفر ک نمشه 2000تاشون سهمیه ای باشنالبته منک از خدامه درست باشه با96م بگن راضیم من
      من اینطور برداشت کردم که مثلا رشته مد نظرمون تا اون رتبه ای که گرفته واسه سال ۹۵ رو ببینیم نه ۹۶ . بازم ببینیم چی میخواد بگه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان نمیشه اینطور در نظر بگیریم که سال های قبل هم اگر میگفت منطقه یک 100هزاره منظورش همراه با ایثارگرانه؟
      یعنی امسال دقیقا همونه فقط رتبه تو منطقه، برای ایثارگرا "نشون"داده شده...یعنی منظورم اینه تغییری نکرده فقط ظاهر بیشتر معلم شده؟؟؟
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها من اصلا با رتبه خودم کاری ندارم چون هیچی نخونده بودم و انتظاری نداشتم...ولی واقعا الان اعصابم بخاطر دوستام داغون شده.گناه دارن اونایی که زحمت کشیدن و تخمین بهشون یه رتبه خیلی بهتر میداده
      بیاین اعتراض کنیم حداقل.واسه چی سهمیه۵درصد و ۲۵ درصد علاوه بر سهمیه شون،سهمیه مناطقم داشتن؟؟؟؟؟
      نزارید زیاد بگذره و صداش در نیاد..گناه دارن اونایی که خوندن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      capture3.png
      این درصدای منه. سال 94 بین 800 تا 1000 میداده.
      الان داده 4000.
      اینم از شانس زندگی ماست.
      یه بار تقلب میشه انکار میکنن،
      یه بار سهمیه اعمال میکنن،
      امسال ظرفیت ها هم کمتر شده.
      فکر میکنم به جای اینکه برا سهمیه ای ها صندلی اضافه کنن از صندلی ما کم کردن.
      فقط دلم میخواد از این جهنم برم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بحث تراز چی
      درصدامون تراز نداده اصلا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بحث تراز چی
      درصدامون تراز نداده اصلا

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1378anis نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture3.PNG
مشاهده: 209
حجم: 76.0 کیلو بایت
      این درصدای منه. سال 94 بین 800 تا 1000 میداده.
      الان داده 4000.
      اینم از شانس زندگی ماست.
      یه بار تقلب میشه انکار میکنن،
      یه بار سهمیه اعمال میکنن،
      امسال ظرفیت ها هم کمتر شده.
      فکر میکنم به جای اینکه برا سهمیه ای ها صندلی اضافه کنن از صندلی ما کم کردن.
      فقط دلم میخواد از این جهنم برم.
      سلام
      اگر دقت کنین و سال به سال چک کنین رتبه هایی که با توجه به درصد هاتون میاد زیادتر میشه. تقریبا هر ساله بین 500 تا 1500 تا میاد روش
      هرسال داوطلب ها قویتر میشن و بسته به نوع سوالات و نحوه پاسخگویی تفاوت میکنه رتبه ها. با توجه به شرایط کنکور امسال هم طبیعی بود که داوطلب ها قوی تر باشن
      حالا مسایل دیگه ای هم اگر هست من اطلاع دقیق ندارم و مطالبی که دوستان بیان میکنن احتمالاته ولی خب سیر رتبه ها اکثرا هر سال بدتر شدن رتبه با همون درصد های پارساله
      موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من بهتون عرض کردم دیروز.
      رسما سنجش نمیدونم اینکارو چرا کرده! کاراش عجیبن
      بهرحال از ته دل امیدوارم تک تک بچه ها و خودم, این تحلیل به کمکمون بیاد و واقعا چیزی که میخواستیم رو بهش برسیم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      من بهتون عرض کردم دیروز.
      رسما سنجش نمیدونم اینکارو چرا کرده! کاراش عجیبن
      بهرحال از ته دل امیدوارم تک تک بچه ها و خودم, این تحلیل به کمکمون بیاد و واقعا چیزی که میخواستیم رو بهش برسیم.
      اول اینکه میخواسته سهمیه ایابدونن تومنطقه معادل چه رتبه این چون۵ هرچی قبول شدن پارسال بارتبه منطقه خودشون بودتقریبا منطقه ایاهم پارسال رتبه هاشون کمتر ازرتبه واقعیشون بودواسشون توقع ایجادنشه.پارسال هم ۵ایا هم مناطق ریختن جلو سنجش بعد نتیجه هانهایی امسال زودتر جلو این کاروگرفت

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من امروز پیش یکی از مشورا بودم که هم کارش درسته هم اینکه واقعا با سازمان سنجش در ارتباطه
      گفت اصلا نگران رتبه هاتون نباشین

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      دوستان من امروز پیش یکی از مشورا بودم که هم کارش درسته هم اینکه واقعا با سازمان سنجش در ارتباطه
      گفت اصلا نگران رتبه هاتون نباشین
      يعني چي؟
      راستي چند شدي شما
      بيا پي وي اگه ميتوني

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه چیزی میگم که حرف دل خیلیهاست...من دخترخاله ام دانشجوی داروسازی روزانه یه شهری بود. با خون دل قبول شده بود. میگفت تو خوابگاه بهترین اتاقهای تک نفره یا دو نفره رو داده بودن به سهمیه ای ها..میگفت اگه سر و صدا هم میکردن کسی حق نداشت اعتراض کنه...یه روز نمازخونه بودن که سهمیه ای های پزشک!!!! هم اونجا بودن...خیلیهاشون سال آخری بودن... که امام جماعت میپرسه مدتیه گلودرد و سرفه دارم چکار کنم هرکاری میکنم خوب نمیشه...دخترخاله ام قسم میخورد همه شون عین مجسمه نگاه کردن و در نهایت یکیشون گفته حاج آقا آب پرتقال بخور احتمالا سرماخوردی خودت رو ببند به ویتامین ث!!!!!! فکر کن این جواب یه دسته دانشجوی پزشکی مزین به سهمیه بوده...نه گفتن برو آزمایش بده..شاید ریه هات حساس شده..آلرژی داری لابد!!!! هیچیییییییی
      آخر و عاقبت با درصدهای نهایت 30 رفتن به دانشگاه همینه...فقط خدا خودش شاهده...این همه کنکوری مظلوم و بی دفاع در مقابل قانونهای ظالمانه آموزش کشور...اون دنیا از حقمون نمیگذریم..حالا تو برو خوش باش پزشک شدی...خبر داریم چه تسهیلات رایگانی هرماه و هر روز دارید!!!!! اگه پدر شما رفته جنگ 30 سال پیش ..بابای امثال من که یه کارگر ساده است هر روز تو جنگه...بابام وقتی میره سر کار آیت الکرسی میخونیم براش سالم برگرده..از بلندی نیفته..چشمش کور نشه..هزارجور بلای دیگه بالای ساختمون....ماها الانم تو جنگیم..اگه قراره برای اونایی که باباشون به هر علتی مرده یا مریضه سهمیه بدن..ماها جلوتریم از شماها که بیت المال سهم شماها شده..دانشگاه سهم شماها شده..استخدام سهم شماها شده..آسایش مالی سهم شماها شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)