خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 106
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کنکوری های نظام قدیم آیا کنکور 98 نظام قدیم شرکت می کنید یا نظام جدید

سلام دوستان
      نظام قدیمی هایی که میخوان کنکور 98 بدن کدوم کنکور شرکت میکنید
      اول خودم بگم قطعا نظام جدید
      دلایل خودم
      چون زیستشون خیلی آسونه و رون و فصل های کمتری داره و ژنتیک و آغازی و قارچ و ویروس و باکتری و خزه و سرخس و کاج پر پر شده و فصل های بدن اسنان بیشتر توضیح داده و بهتر شده و فهمش بهتره
      و مهمترین درس برای سال 98 بهتره برام
      فیزیکشون هم خیلی خوبه هم مطالبش خلاصه تر هم بهتر و هم چند تا فصل کمتر دارن
      ریاضی هم مثل اینکه کمتره
      سختی من به نظرم سر شیمی هست اونم فقط مطالب حفظی محاسبات همون نظام قدیمه ولی حفظیات واقعا باید خیلی چیزای جدید خوندو مطالب قبلی رو ریخت دور تقریبا
      دینی هم به نظر میاد تعداد درس هاشون خیلی کمتره و آیات کمتری مجبور باشم بررسی کنم
      عربی و ادبیات فک نمی کنم تغییر کنن ولی بررسی نکردم
      ادبیات مثل اینکه بهتر شده
      اگه اجازه بدن من نظام جدید کنکور میدم
      بقیه هم نظارتشون بدن فقط خواهشا نظام قدیمی هاpicture1.jpg
      ویرایش توسط Privileged : 23 تیر 1397 در ساعت 22:46

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دلایل خودم
      چون زیستشون خیلی آسونه و رون و فصل های کمتری داره و ژنتیک و آغازی و قارچ و ویروس و باکتری و خزه و سرخس و کاج پر پر شده و فصل های بدن اسنان بیشتر توضیح داده و بهتر شده و فهمش بهتره
      ریاضی هم مثل اینکه کمتره
      سختی من به نظرم سر شیمی هست اونم فقط مطالب حفظی محاسبات همون نظام قدیمه ولی حفظیات واقعا باید خیلی چیزای جدید خوندو مطالب قبلی رو ریخت دور تقریبا
      دینی هم به نظر میاد تعداد درس هاشون خیلی کمتره و آیات کمتری مجبور باشم بررسی کنم
      بقیه هم نظارتشون بدن فقط خواهشا نظام قدیمی ها
      سلام
      این حرفا از کجاست:/؟
      حالا ب بقیه ی حرفات شک دارم ولی تا جایی ک من دیدم ریاضی هندسه تحلیلی اضاف شده:/
      بهترین دبیر زیستی هم ک دیدم ک واقعا مسلط بود گفت من دیگه یازدهم درس ننیدم چون واقعا کتاب پرنکته و درست و حسابی ایه.
      هر چی ک باشه اصلا بگیم اسون ترم باشه(ک صد در صد نیست) برای شما جدیده فرم کتاب.و از نظام جدیدیا عقب تر میوفتید.
      کنکور ۹۸ نظام قدیم هم همین سبک کنکورای قبلیه اما نظام جدید مشخص نیست اصلا
      ریسک کحشتناک بزرگیه
      نظر من
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام
      این حرفا از کجاست:/؟
      حالا ب بقیه ی حرفات شک دارم ولی تا جایی ک من دیدم ریاضی هندسه تحلیلی اضاف شده:/
      بهترین دبیر زیستی هم ک دیدم ک واقعا مسلط بود گفت من دیگه یازدهم درس ننیدم چون واقعا کتاب پرنکته و درست و حسابی ایه.
      هر چی ک باشه اصلا بگیم اسون ترم باشه(ک صد در صد نیست) برای شما جدیده فرم کتاب.و از نظام جدیدیا عقب تر میوفتید.
      کنکور ۹۸ نظام قدیم هم همین سبک کنکورای قبلیه اما نظام جدید مشخص نیست اصلا
      ریسک کحشتناک بزرگیه
      نظر من
      متشکرم از نظرت ولی کاملا مخالفم
      زیست ژنتیک جمعیت که خیلی سخته من ندیدم ژنتیک مندلی فقط تعریف کرده/ شارش خیلی از چیزای سخت تیو بیشتر بدانید اورده/مهمترین فصل ها هم من ندیدم مثل آعازی و قارچ و ویروس و باکتری این سه فصل خیلی ترکیبی هستن و سخت و چرخه های کاج و خزه و سرخس کهب رای من خیلی سخته خوبختانه ندارن و بعد فصل های دیگه بیشتر توضیح داده و بهتره و از داروین و پیدایش هم حالم بهم میخورد همه حذف کرده انتخاب طبیعی و پویایی همه حذف شده
      ریاضی گفتی هندسه تحلیلی ندارن و هندسه فضایی هم حتی فک میکنم حذف شده و انتگرال هم ندیدم و مطمعنا حذف شده و کابرد مشتق به نظر راحتر گفته شده این فصل های سخت ریاضی
      فیزیک تا اونجایی که دیدم نور ندارن و شکست نور و دینایمک هم سطح شیبدار ندارن چقدر سخت بود برام
      دینی دوم اونها 12 درسه ولی ما 16 درس سوم اونها 12 درس ما 16 درس
      بقیه درس ها فکر میکنم بهتر شده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کی میره دوباره از اول منبع بخره ؟
      ولی اتفاقا من شنیدم که عمومی ها بیشترین تغییر را داشتن ! در کل بهترین کار برای همچین کاری اینه که بری پیش مشاور ولی یه نکته ای که هست اینه که این کار شاید مناسب کسانی باشه که سال های قبل فارغ شده باشند و الان بخوان دوباره شرکت کنن ! مگر نه برای کسی که قبلا خونده ، مرور و تکمیل خیلی بهتره و این که دیگه جمع بندی چی میخواید بزنید ؟ دور دنیا از کجا میخواید بیارید ؟ ( البته کتاب خوب هم برای نظام جدید چاپ میشه و از این بابت نگرانی نباید داشته باشن ) کلا همین قدیم که درش رشد کردیم شاید بهتر باشه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینم یادم رفت بگم تیو ریاضی این مقاطع مخروطی مضخرف رو ندیدم بیضی و هذلولی و دایره و اینها که این همه خوندم امسال حتی نشد یه سوال بزنم سر کنکور انقدر بدن اینها که خوشبختانه مثل اینکه ندارن
      بقیه دوستان هم نظراتشون بدن چون مهمه برام خیلی مخصوصا شیمی رو بگین چون فکر میکنم این درس فقط حفظیات رو باید عوض کنم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر خدا بهم لطفی کنه و قبول شدم که میرم... اما اگه موندم نظام قدیم امتحان میدم هرچند که بعضی کتابها آسونتر شده ولی چند سال با اونا سر و کله زدیم بهتره برامون .آرزوی بهترین ها برای همه بچه های گل انجمن

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیز من نظام حدید قابلیت طرح سوالای مفهومی بیشتری داره چون خیلی روی مفهموما تمرکز کرده ودست طراحابازتر

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      عزیز من نظام حدید قابلیت طرح سوالای مفهومی بیشتری داره چون خیلی روی مفهموما تمرکز کرده ودست طراحابازتر
      متشکرم ولی بازم مخالفم چرا؟
      چون وقتی تعداد فصل ها کمتره مخصوا زیست اسم اون همه باکتری و ویروس و قارچ و آغازی همه حذف شده یعنی خوش به حال من شده سوال ترکیبی خیلی کمتره میتونه بده طراح دست طراح واسه اون سوال های سخت بسته شده وقتی عمقی بفهمی بهتره تا سطحی بفهمی هیچی نفهمی درسته

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دلایل خودم
      ریاضی هم مثل اینکه کمتره
      بقیه هم نظارتشون بدن فقط خواهشا نظام قدیمی ها
      100% نظام قدیم
      چون چندین سال سر کلاساش رفتم و درساش رو همون سال خوندم و نمره گرفتم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مگه کتابهای دوازدهم اومده که میگی زیستش خیلی آسون شده ؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پس تقریبا مشخصه اکثرا نظام قدیم
      منم 100 درصد نظام جدید دلیل دیگم
      وقتی امسال نزدیک 80 هزار نفر برن دانشگاه تقریبا نزدیک 560 هزار نفری پشت کنکور نظام قدیم هستن و از این بین 90 درصد به نظر میاد نمیتونه خودش با نظام جدیدوفق بده رقابت بین نظان قدیمی ها بالاتر میشه و این به نفع که من برم نظام جدید
      و مهمتر کتاب دست نخورده که سوال تا حالا نداشته مشخصه مطالب مهمش چی هست و میشه حتی با کنکور های قبل هم تشخصی داد ولی کتاب های نظام قدیم از بس سوال داشته طراح مجبوره سوال رو بپیچونه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      "حدس میزنم" انتخابی نباشه.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      مگه کتابهای دوازدهم اومده که میگی زیستش خیلی آسون شده ؟
      بله برو پیش نویس تمام فصل های دوازدهم ببین اصلا حال کردم ژنتیک اصلا ندارن من ژنتیک برام غول بوده مولف دمش گرم همه رو خذفیده بعد چرخه های جنسی این قارچ و آغازی یه تریلی اسم آغازی و قارچ و همه ندارن انتخاب طبیعی و جمعیت حال به هم زن گیاهی کاج و اینها حذفیده شکر خدا عالیه این کتاب برا من

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      "حدس میزنم" انتخابی نباشه.
      انشالله که باشه ،نباشه که من اعتراض میکنم چون کتاب هاشون رو دوست دارم خیلی خوشم اومده از کتابهاشون مثل هلو میخورمشون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      بنظرم داری اشتباه میکنی و جوگیری

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن