خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنونم دوستای عزیز
      ویرایش توسط yasaman19 : 10 تیر 1397 در ساعت 15:29

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون دوستای عزیز
      ویرایش توسط yasaman19 : 10 تیر 1397 در ساعت 15:30

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته به اینم فکر کن
      معلمی و کار داری حقوق داری بیمه داری کارت فلان بسار داری سه ماه تعطیلی داری با بچه ها میخندی قرار نیست مریض ببینی خر چقدر خوش اخلاق باشی بقیه هم باحات حال میکنن
      سر صبحی نیمرو با معلما میزنی به بدن
      بعد از ظهر تاااااا شب وقت داری گیتار بزنی ساز بزنی دور بزنی تابستون میتونی دور بزنی
      اگه معلم خوبی باشه همه دنیا دوست دارن
      مثل عربی ناصح زاده که ما دورا دور دوسش داریم.
      .
      همش به بدی ها فکر نکن
      کنکور خیلی رو هواست زیاد قاعده خاصی نداره ولی خوب
      میتونی یه سال بمونی
      یه مشت کتاب تکراریه اگه اراده کنی پدرشونو در میاری چیزی ندارن که تو قراره فیزیو تراپ بشی کلی کتاب چند صد صفحه ای بخونی
      قرار پزشک بشی ازمون جامع بدی از اون همه کتاب و حداکثر تو دو مرتبه قبول بشی
      سختی های دانشگاه رشته های قوی چند صد برابر کنکوره
      کنکور چیز خاصی نداره دیگه خیلی تکراری شده قبولی توش سخت شده چون یه عده ادم چند ساله دارن تکرار میکنن و جا به ما تازه واردا نمیدن

باید محدودیت شرکت در کنکور میزاشتن
      یارو ده ساله پشت کنکوره اخه نامرد لکش کنار دیگه بسه کتابا رو دیگه دم میزاره میخوره

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman19 نمایش پست ها
      سلام
      کنکور اولم بود و هدفم در وهله اول فیزیو بعد سه تا رشته اصلی ، ولی درصدام به ترتیب دفترچه ۴۰ / ۷۷ / ۵۰ /۵۸ / زمین صفر / ۲۱ / ۲۲ / ۲۰ / ۱۸ میشن که با این اوصاف رتبم تو منطقه ۳ خیلی افتضاح میشه ( ده هزار ) و باید دور این رشته ها رو خط بکشم ، اینو هم بگم من تو آزمونای سه روز یکبار اختصاصیامو بین ۵۰-۶۰میزدم ولی تو کنکور ....
      دو تا از خواهرام معلمن و اصرار میکنن با توجه به اینکه ظرفیت فرهنگیان امسال بیشتر شده ، امسال فقط دبیری ها رو انتخاب رشته کنم و برم ولی با احترام به همه معلمای محترم من از شغلشون متنفرم و به رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و ... هم علاقه ندارم
      من امسال خیلی مریضی کشیدم و با احتساب چند روزی از خرداد سه چهار ماهی میشد که اصلا درس نخوندم .
      بنظر شما یکبار دیگه کنکور بدم تا دوباره شانسم رو امتحان کنم یا نه ؟
      اگر برای کنکور دوباره ندادن یک یا دو دلیل وجود داشته باشه ، برای دوباره دادنش هزار و یک دلیل وجود داره .
      درسته بدبین بودن خیلی بده ولی خوش بین بودن هم به همون نسبت بد و مضره ، حتی شاید بیشتر .
      بدون هیچ شکی پشت کنکور موندن شما به نفع شماست فقط به شرطی که به موفقیت ختم بشه .
      پشت کنکور موندن دل بسیار بزرگی میخواد . مثل لبه ی یه پرتگاه میمونه .
      ممکنه سختی هاش شما رو ناامید کنه و یا پیشرفت ها شما رو مغرور کنند .
      وقت بسیار زیاد نسبت به سال اول ، استفاده از تجربه ی سال گذشته ، شاید نگاه و حرف دیگران مخصوصا نزدیکان ، از دست دادن روحیه ، یا برعکس روحیه ی کاذب بسیار قوی ، استرس یکسال ریسک و هزار تا چیز دیگه که قابل گفتن نیست ، میتونه خوبی ها و بدی های پشت کنکور موندن باشه .

اگر به خودتون مطمئنید که برای شدنش قراره تلاش کنید و حتمن هم بهش میرسید ،
      هیچ شکی توی موندن پشت کنکور نکنید .

ده سال دیگه اصلا برای اینکه یکسال پشت کنکور موندید حسرتی نخواهید خورد اما قول میدم حسرت اینکه میتونستید بمونید و به خواسته تون برسید اما نموندید رو خواهید خورد .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پارسال 3تا از رفیقام رتبه هاشون بد شد بعد هی میگفتن ما مال موندن نیستیم و ...میخواستن برن دام پزشکی
      حتی رفتن مرخصی گرفتن
      امسال سه تاشون پزشکی میارن
      یک سال میارزه...اما بیشتر به نظرم نه...
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عزیزم هیچ کی آینده رو ندیده.به نظر نمیاد چندان مصر باشی برای سه رشته.چون اگه بودی پست نمیزدی.با این اوصاف نمونی بهتره.هر چند تصمیم آخر با خودته که ببینی ته دلت چی میگه.در هر حال برات آرزو می کنم خدا راهی رو به دلت بندازه که در آینده پشیمونی نیاره.

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فکر میکنی من چقدر مصرم برای هدفم؟ جوری میگی انگار همه چیزو میدونی .پس شمام اگه میخواستی موفق بشی پست نمیزاشتی .انشالله خدا کمکتون کنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها
      عزیزم هیچ کی آینده رو ندیده.به نظر نمیاد چندان مصر باشی برای سه رشته.چون اگه بودی پست نمیزدی.با این اوصاف نمونی بهتره.هر چند تصمیم آخر با خودته که ببینی ته دلت چی میگه.در هر حال برات آرزو می کنم خدا راهی رو به دلت بندازه که در آینده پشیمونی نیاره.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman19 نمایش پست ها
      سلام
      کنکور اولم بود و هدفم در وهله اول فیزیو بعد سه تا رشته اصلی ، ولی درصدام به ترتیب دفترچه ۴۰ / ۷۷ / ۵۰ /۵۸ / زمین صفر / ۲۱ / ۲۲ / ۲۰ / ۱۸ میشن که با این اوصاف رتبم تو منطقه ۳ خیلی افتضاح میشه ( ده هزار ) و باید دور این رشته ها رو خط بکشم ، اینو هم بگم من تو آزمونای سه روز یکبار اختصاصیامو بین ۵۰-۶۰میزدم ولی تو کنکور ....
      دو تا از خواهرام معلمن و اصرار میکنن با توجه به اینکه ظرفیت فرهنگیان امسال بیشتر شده ، امسال فقط دبیری ها رو انتخاب رشته کنم و برم ولی با احترام به همه معلمای محترم من از شغلشون متنفرم و به رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و ... هم علاقه ندارم
      من امسال خیلی مریضی کشیدم و با احتساب چند روزی از خرداد سه چهار ماهی میشد که اصلا درس نخوندم .
      بنظر شما یکبار دیگه کنکور بدم تا دوباره شانسم رو امتحان کنم یا نه ؟
      ببين فقط در صورتي كنكور بده كه ١٠٠٪‏ مصممي
      نياز به اراده و همت مضاعف هست
      اگه اماده زحمت كشيدن هستي شك نكن ارزش موندن هست
      در غير اين صورت موندن توصيه نميشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این درصدا که. اصلا دانشگاه فرهنگیان نمیاری.
      بمون پشت کنکور یک سال.

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tohid77 نمایش پست ها
      فکر میکنی من چقدر مصرم برای هدفم؟ جوری میگی انگار همه چیزو میدونی .پس شمام اگه میخواستی موفق بشی پست نمیزاشتی .انشالله خدا کمکتون کنه
      کلا بی خیال جواب دادن شدم.
      ویرایش توسط سارا خانمی : 22 تیر 1397 در ساعت 23:02

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا 10 هزار سخته بقیه راحته
      سینه کش راه رفتی نترس

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اینو خودت میتونی مشخص کنی....کسی نمیتونه بگه آره بمون
      ببین آدمش هستی که یه سال دیگه عمده ی زمانت رو صرف خوندن مطالب تکراری کنی یا نه

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به عنوان یه دوست به همه هم وطنام
      از جوونیتون استفاده کنید و لذت دنیا رو ببرید حالا چه بخواهید پزشکی بخونید چه پیراپزشکی چه معلمی
      اینو بدونید که بازنده زندگی کسی نیست که پزشکی قبول نمیشه یا حتی اصلا دانشگاه نمیره بازنده واقعی زندگی کسیه که متوجه نفس کشیدنش نیست نمیتونه دم عمیق داشته باشه بازنده زندگی کسیه که آدرنالینش سر استرس کنکور ترشح میشه نه سر هیجان ها و علاقمندی هاش بازنده واقعی زندگی کسیه که عشق رو تجربه نمی کنه بازنده واقعی زندگی کسیه که...

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به عنوان یه دوست به همه هم وطنام
      از جوونیتون استفاده کنید و لذت دنیا رو ببرید حالا چه بخواهید پزشکی بخونید چه پیراپزشکی چه معلمی
      اینو بدونید که بازنده زندگی کسی نیست که پزشکی قبول نمیشه یا حتی اصلا دانشگاه نمیره بازنده واقعی زندگی کسیه که متوجه نفس کشیدنش نیست نمیتونه دم عمیق داشته باشه بازنده زندگی کسیه که آدرنالینش سر استرس کنکور ترشح میشه نه سر هیجان ها و علاقمندی هاش بازنده واقعی زندگی کسیه که عشق رو تجربه نمی کنه بازنده واقعی زندگی کسیه که...

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا تنور داغه نونتون رو به کاری که واقعا دوست دارین بچسبونین نه چیزی کهازش متنفرین
      دو روز دیگه میبینین یه فارغ التحصیل هستین که از رشته ای که رفتین حالتون بهم میخوره
      دیدم ده ها نفر که از حتی پزشکی و .... انصراف دادن
      دیدم کسانی رو که از انسانی انصراف دادن و کنکور ریاضی دادن
      بحث اینه که ما دیر میفهمیم و وقتی هم که میفهمیم دیگه نای تلاش برای علاقه/ پول و یا هر چیزی که اسمشو میزارین نداریم
      نزارین از همین الان دهن مردم مسیر زندگیتون رو مشخص کنه
      نزارین این چند سالی که خدا بهمون عمر داده رو برامون جهنم کنن
      رتبت چند شد؟/سال دیگه نمیاری/ای بابا مگه چند سال دیگه میتونی کنکور بدی/ورزش اخر عاقبت نداره/امسال رتبت این شد سال دیگه 10 برایر میشی/1 سال زمان زیادیه
      این چرندیات با سر و صدا کردن موفقیت شما در کار مورد علاقتون از بین میرن
      ما چاره ای نداریم الا موفق شدن حالا یکی شرایطش بهتره یکی دیگه نه
      یکی پول داره کتاب بگیره اون یکی نه
      یکی با چهار تا دکمه کتاب و آزمونش رو راست و ریست میکنه یکی با چند ماه کارگری
      زندگی بی رحمه به کسی هم آوانس نمیده .ده سال دیگه خودت انتخاب میکنی که تو لباس پزشکی باشی کشاورزی کنی چوپان بشی نگهبان بشی ماشینت چی باشه زنت کی باشه حرمتت چقدر باشه
      کی جلو پات بلند کی بهت سلام بده خونت کجا باشه
      (بابات مامانت بهت افتخار کنن/ یه عده در به در دنبال شمارت بگردن که کارشون رو راه بندازی.....
      اینا چیز هاییه که ده سال دیگه باهاش روبرویی و همش به تک تک تصمیمات و تک تک کارهایی که میکنی مربوطه
      هیچ کس بدون زحمت به جایی نرسیده و اگر کسی به چیزی رسیده حتما بهاش رو پرداخته
      مهم امکانات آنچنانی و کتاب و پارتی و دهن مردم وبابام نمیزاره /انگیزه ندارم/نمیتونم/سخت میشه/تعداد زیاده نیست چند سال دیگه کسی ازت نمیپرسه چی داشتتی چی نداشتی فقط میگن الان چی هستی
      فقط اینکه زندگی چیزی نیست تکرار بشه و عمر امکان برگشتن نداره تمام تصمیمات ما آیندمون رو میسازه دستی دستی خرابش نکنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن