خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      سلام هزینه کلاس که خیلی بالاست
      کلاس چیه من از دی وی دی آموزشی استفاده کردم دینی کریمی شیمی بابایی ریاضی مویینی زو مقدم نیا زیست هم عمار لو تدریسشون عالیه از آفبا گرفتم جزوه هم همراش داره تماس بگیر یا برو رو سایتشون قیمت هاشونم خدایی خیلی منصفانه اس
      دبیرا همه ی هنرشون رو توی dvd ها ارائه نمیکنن .

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      فقط اینو میتونم بگم دزد کبیر : بابک سادات .. گول این اخلاقش رو نخورید
      اومد یه همایش 0 تا 50 گذاشت حدود 400 نفر توی کلاسش بودن یعنی ضرب 150000 هزار بشه میشه 50-60 میلیون
      اولش توی یه کلیپ 1 ساعتی گفت من کل ریاضی تجربی رو درس داد منم قبول دارم درس داد ولی چه درس دادنی !!!! با سرعت نور همش رو گفت که فک کنم خودشم نمیفهمید چی میگه
      بعدش 6 ساعت اومد یه همایش گذاشت تست حل کرد :/ یعنی دزدی به شیوه نوین و حلال اینه

تازه تازه اون تستای احتمالی که توی همایشش حل کرد 94 درصدشون توی کتابشم بود

ولی آریان حیدری اگه یه چیز میگه حتما یه چیز پشتش هست الکی حرف نمیزنه
      حیدری خیلی عفت کلام نداره فقط

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      من هنگ کردم! شما مگه طرفدار بابک سادات نبودی؟و ضد اریان حیدری که مسخره اش میکردی؟
      :/ زمان قاضی منصفی است ...
      فقط به شیاطینی که در لباس فرشته واستون حرف میزنن اعتماد نکنین !
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط اینو میتونم بگم دزد کبیر : بابک سادات .. گول این اخلاقش رو نخورید
      اومد یه همایش 0 تا 50 گذاشت حدود 400 نفر توی کلاسش بودن یعنی ضرب 150000 هزار بشه میشه 50-60 میلیون
      اولش توی یه کلیپ 1 ساعتی گفت من کل ریاضی تجربی رو درس داد منم قبول دارم درس داد ولی چه درس دادنی !!!! با سرعت نور همش رو گفت که فک کنم خودشم نمیفهمید چی میگه
      بعدش 6 ساعت اومد یه همایش گذاشت تست حل کرد :/ یعنی دزدی به شیوه نوین و حلال اینه

تازه تازه اون تستای احتمالی که توی همایشش حل کرد 94 درصدشون توی کتابشم بود

ولی آریان حیدری اگه یه چیز میگه حتما یه چیز پشتش هست الکی حرف نمیزنه
      حاجی من همینجا ازش تعریف کردم اول کلاسام ولی گفتم مثل همیشه معلمو باید بزاری اخرا نظر بدی نه اولش من به سطایه کلاس نکته و تستش رسیدم ول کردم نرفتم تو نکته و تست نه تونستم کامل درس بده نه تونست تست خاصی کار کنه جفتشو ناقص تستا هم خودش میگفت میرفت سرسری ماسمالی سرجمع ده تا تست گذاشت ما بزنیم من مشکله درسینداشتم حالت نورم میتونم بزنم ریاضی یه درصد متوسط واسه تققویت رفته بودم ولی به هیچ دردیم نخورد والا شاگردایه طول سالش خیلی میپرستنش بعد شاگردایه خوب هم زیاد دارم رفیققه خودم معلم طل سالش این بود ریاضی امسالو زدیکه هشتاد زد الانم داره پزشکی میخونه ولی نکته و تستش بدرد نمیخوره کتابشم خوبه از کتابش راضی بودم ولی بابایی هم نکته و تست رفتم اونو خواهرمم رفته بود راضی بود منم رفتم عالی واقعا حرف نداره سرکلاسش همون اول میگه این کلاسارو نیاید چون تنها درصورتی واستوند مفیده که اخر هرجلسه بگی 90درصد نکته هارو بلد بودما ولی خوب مرور شد واقعا هم همینه بنظرم واسه مرور خیلی خوب بود کاش بجا مدرسه طول سال دوتا درس کلاس میرفتم هم وقتم صرفه جویی میشد هم از معلمایه مدرسم بهتر میبودن

تو ریاضی بده مقدم نیا هم از رفیقام خیلی شنیدم ارین حیدری رو شاگرداش قبول دارن هیچکی ناراضی نیست منتها معلوم نیست واسشون تو کنکورم جوابه یا نه

بنظرم تو معلم ریاضیا سروش مویینی بهتره حداقلش مثله بعضی از این معلما حروم خور نیست

سر کلاس حضوریش بحث افتاد از بابایی کلی بد گفت اخر سر برگشت کفتت تو یه اموزشگاه این اقای فلان بهمان سر اینکهاززم خوشش نمیومد رو کلاسام از قصد فوق العاده مینداخت بعد به شاگردام میگت میتونید نیاید برید کلاس ریاضی اون یارو وقتتونو بسوزونید منم بحثم شد باهاش یه روز کلی فحشش دادم اونم هیچی نگفت نگاه کرد اخر گفت صداتو ضبط کردم ازم شکایت کرد انداختم بازداشتگاه هرچی حرف زدیم اومدن پادرمیونی قبول نکرد ببخشه مجبور شدم کلی ...مالیشو کنم اخر سر هم اون اموزشگاه بجایی که از اون به بعد از من حمیات کنه از اونم حمایت کرد
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش
      ویرایش توسط Bffensive : 28 خرداد 1398 در ساعت 23:49 دلیل: ادغام

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک

سلام بچه ها کسی استاد میرحسینی فیزیک رو میشناسه؟ تدریسش چطوره؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن