خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک مبتکران یا ...؟؟؟

سلام دوستان من سال دوم هستم واس فیزیک 2 مبتکران + تست الگو +جروه عالی از بهترین دبیر فیزیک اصفهان کافیه؟؟؟؟؟یا از منبع دیگه ای استفاده کنم؟؟؟؟؟خیلی دودلم لطفا کمک کنید...دلیلتون هم بگید......

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      فکر کنم بهترین ترکیب ممکن رو انتخاب کردید _____آموزش قوی مبتکران و تست قوی الگو ترکیب فوق العاده ای رو تشکیل میدهgood luck

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه تست تجربی فیزیک پایه خاکستری خوبه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر واسه آموزش هم از الگو استفاده کنی بهتره
      درسنامه های مبتکران به نظر من خوب نیست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      اگر واسه آموزش هم از الگو استفاده کنی بهتره
      درسنامه های مبتکران به نظر من خوب نیست
      می دونی چرا گفتم درسنامه مبتکران رو استفاده کنه چون ایشون سال دوم هستن و فعلا نیازشون به تشریحی خوندن بیشتره درضمن آقای محمود زاده هم مولف خود کتاب های درسی هستن و اینجوری روال کتاب درسی رو پی میگیرن در ضمن یادتون نره که آقای محمود زاده جز طراحان سوال های کنکور هستن پس اینجوری با تفکر یکی از طراحای سوالات کنکور هم آشنا میشن و هم با تست های الگو به آمادگی کامل میرسن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز درسنامه های مبتکران شما رو خسته میکنه و گاهی از اون درس زده میشید

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      می دونی چرا گفتم درسنامه مبتکران رو استفاده کنه چون ایشون سال دوم هستن و فعلا نیازشون به تشریحی خوندن بیشتره درضمن آقای محمود زاده هم مولف خود کتاب های درسی هستن و اینجوری روال کتاب درسی رو پی میگیرن در ضمن یادتون نره که آقای محمود زاده جز طراحان سوال های کنکور هستن پس اینجوری با تفکر یکی از طراحای سوالات کنکور هم آشنا میشن و هم با تست های الگو به آمادگی کامل میرسن

شما مطمئنی آقای محمود زاده از طراحای کنکورن؟؟؟!!!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
      دوست عزیز درسنامه های مبتکران شما رو خسته میکنه و گاهی از اون درس زده میشید

بله قبول دارم چون برعکس شیمی هاش از فضای طنز استفاده نمیکنه و یه روال خسته کننده ای رو داره ولی بازم میگم که برای تشریحی کار کردن خوبه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      شما مطمئنی آقای محمود زاده از طراحای کنکورن؟؟؟!!!

بله تو یکی از کلاس های همایش یه دبیر فیزیک مشهور که از تهران می یومد و کتاب فیزیکش هم خیلی مشهوره بهمون گفت که آقای محمودزاده جز یکی از طراحای سوال های کنکوره______________یکی از دپارتمان طراحا هستشا اینطور نیست که هر سوالی طرح کنه حتما تو کنکور میاد چون همونطور که میدونی اینا خودشون نمی دونن که آیا سوالی که طرح میکنن تو کنکور میاد یا نه؟؟؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
      سلام دوستان من سال دوم هستم واس فیزیک 2 مبتکران + تست الگو +جروه عالی از بهترین دبیر فیزیک اصفهان کافیه؟؟؟؟؟یا از منبع دیگه ای استفاده کنم؟؟؟؟؟خیلی دودلم لطفا کمک کنید...دلیلتون هم بگید......
      سلاام..بله به نظر منم که روش خوبی انتخاب کردین واسه خوندن! کتاب نشرالگو واسه اونایی که میخوان درصد خوبی رو تو کنکور بزنن عالیه..موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله تو یکی از کلاس های همایش یه دبیر فیزیک مشهور که از تهران می یومد و کتاب فیزیکش هم خیلی مشهوره بهمون گفت که آقای محمودزاده جز یکی از طراحای سوال های کنکوره______________یکی از دپارتمان طراحا هستشا اینطور نیست که هر سوالی طرح کنه حتما تو کنکور میاد چون همونطور که میدونی اینا خودشون نمی دونن که آیا سوالی که طرح میکنن تو کنکور میاد یا نه؟؟؟

محمود زاده طراح کنکوره؟؟؟؟؟؟؟؟
      هیچ یک از طراح ها نمیتونن تدریس کنن......سال 82 یا 83 تقلب شد نفر اول (آقای عیوضی ) معدلش 10 بود(کسی که خیلیا از اون به عنوان مثالی برای روحیه دادن به دیگران استفاده میکنن)

از سال بعدش ازمون خارج هم اضافه شد
      علاوه بر اون وزارت اطلاعات دست گذاشت رو کنکور.....احدی دیگه وجود نکرده از این کارا بکنه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      محمود زاده طراح کنکوره؟؟؟؟؟؟؟؟
      هیچ یک از طراح ها نمیتونن تدریس کنن......سال 82 یا 83 تقلب شد نفر اول (آقای عیوضی ) معدلش 10 بود(کسی که خیلیا از اون به عنوان مثالی برای روحیه دادن به دیگران استفاده میکنن)

از سال بعدش ازمون خارج هم اضافه شد
      علاوه بر اون وزارت اطلاعات دست گذاشت رو کنکور.....احدی دیگه وجود نکرده از این کارا بکنه
      دوست عزیز اینی که من گفتم نقل قول کردم از یکی از بهترین دبیرای تهران که اومده بودن اهواز و همایش گذاشته بودن و خودشون این رو بهمون گفتن ولا مریض نیستم که الکی یه چیز رو از خودم بگم_________در ضمن الان که تو اینترنت هم سرچ کردم آقای محمود زاده تو هیچ کدوم از آموزشگاه های کنکور تدریس نمیکنن حتی دبیر فیزیک خود آموزشگاه علمی مبتکران هم آقای باستی و دهقان هستن ___

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیگه چی میخوای دوست عزیز ترکیبت عالیه
      برو درسای دیگه رو هم قوی کن بجای اینکه همش به فیزیک اضافه کنی
      موفق باشی

مشاور انتخاب رشته می باشم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اینی که من گفتم نقل قول کردم از یکی از بهترین دبیرای تهران که اومده بودن اهواز و همایش گذاشته بودن و خودشون این رو بهمون گفتن ولا مریض نیستم که الکی یه چیز رو از خودم بگم_________در ضمن الان که تو اینترنت هم سرچ کردم آقای محمود زاده تو هیچ کدوم از آموزشگاه های کنکور تدریس نمیکنن حتی دبیر فیزیک خود آموزشگاه علمی مبتکران هم آقای باستی و دهقان هستن ___
      داداش من قصد جسارت نداشتم. ولی من تقریبا مطمئنم ایشون طراح نیست

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      ببین عزیز تو الان سال دومی باید مفاهیمو درست درک کنی تا سال کنکور سختی نکشی
      پیشنهاد من اینه که حداقل یک بار مبتکران و جزوه ای که گفتی داری رو بخون بعد از این که خلاصه برداری کردی
      برو سراغ الگو و هر بار که جزوه ی خلاصه رو دوره کردی یه سری از تستارو بزن و جزوه خلاصه رو تکمیل کن
      این راه 3 مزیت داره:
      هم مفاهیمو خوب یاد میگیری
      هم با تست اشنا میشی
      هم یه جزوه ی خلاصه و کامل داری که تا روز کنکور به دردت میخوره
      موفق باشی
      خدایا ،

اوناییکه شریک غمهاشون بودم ومونس تنهاییشون ،

شاهد بودی به وقت تنهاییم با من چه کردند...

لیک تو بزرگی،با آنان آن مکن...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)