خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اخه اینم شد سوال:/
      مشخصه که باید بمونه.تراز بالای ۶ نشون میده اگه بخونی میتونی برسی ب هدفت.
      کلا یک توصیه رو به زبان ساده بگم
      هیچوقت توی خماری نزارید خودتونو
      یعنی اینکه الان بری تربیت معلم تا اخر عمرت فکر این یک سال پشت کنکور موندنو میکنی.
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم با پایه ی خوبی که داری الان ساعت مطالعه تو بالا ببر اگه رتبت مد نظرت نبود بمون
      دوستم پارسال با ۴۶۰۰منطقه سه فیزیو سمنان قبول شد
      بخون هنوزم وقت هست

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با این چند روز میتونی فیزیو قبول شی تلاشتو کن اگه اگه ..... نشد سال بعد بمون من هم همین مشکل رو با خانواده داشتم همش میگفتن بزن دبیری برو دانشگاه اخرش من حرفممو به کرسی نشوندم بعد چند روز خودشون راضی شدن نگران این چیزا نباش خودت میخوای با این رشته زندگی کنی نه پدر مادرت
      موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      سعي كن امسال تموم تلاشتو بكني و قبلول بشي و ب سال بعد اصلن فكر نكن
      منم پارسال اين موقع ها همينو ميگفتم ك اره بابا من درسم خوبه باهوشم كلي وقت دارم سال ديگه مدرسه كه نميرم و اين حرفا
      اما نتيجه ش چي شد؟!
      گفتم مهر شروع ميكنم مهر شد ابان اذر دي عيد گذشت و من از ارديبهشت تازه رو روال افتادم
      مطمعن باش اين ي ماه بخوني كولاك ميكني
      باور كن اين حرفو بااطمينان بهت ميزنم اين ي ماه فوق العادهههه س
      من هفته ي اخر كنكور پارسال پشيمون شدم ك چرا گذاشتم برا سال بعد
      اما
      اگه ميخاي بموني برا سال بعد ب نظرم از شنبه ٩ تير شروع كن
      فاصله افتادن مساويه با نخوندن و پشت گوش انداختن
      و اينكه حتما مشاور خوووب بگير
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman19 نمایش پست ها
      سلام
      امسال اولین تجربه من از کنکوری بودن بود و متاسفانه طی این سال خیلی مریض شدم و کلی اتفاقات بد برام افتاد که باعث شدن از معدل ۲۰ سوم به ۱۶ برسم و از بهمن تا آخر فروردین هیچی نخوندم (البته فقط از بین اعضای خانوادم خواهرم اینو میدونه و به هیچکس نگفته). قبلش ترازم خوب بود در حد ۶۲۰۰ ولی افت کردم و رسیدم به ۵۴۰۰ ولی دوباره از اول اردیبهشت شروع کردم تا الان روزی ۴-۵ ساعت میخونم و میدونم باتوجه به پایه ای که دارم حتما تربیت معلم و پیراپزشکیا به جز بینایی سنجی و فیزیو رو میارم و خانوادم اصــراردارن حتما همین امسال برم تربیت معلم ولی من اصلا از معلمی خوشم نمیاد و عشقم از همون اول فیزیوتراپی )بوده و مطمئنم که اگه پشت بمونم سال دیگه با یه رتبه عالی این رشته رو میارم بخاطر همین میخوام این یه ماه رو خوب بخونم تا با یه رتبه قابل قبول پشت کنکور بمونم ولی خواهرم میگه شاید سال بعد اتفاقایی بیفته که همین تربیت معلم رو هم نیاری پس بخون همین امسال قال قضیه رو بکن . شما جای من بودین چکار میکردین؟؟
      پشت کنکور موندن ریسک داره! اگه میخای پشت کنکور بمونی باید این ریسک ها رو بپذیری. یه سریشون دست خودته یه سریشون دست خودت نیس. مثلا بیماری و ... دست خودت نیس. ولی یه سری مسائل که به قول خودت فقط خاهرت میدونه و والدینت نمیدونن و ... رو خودت باید کنترل کنی. یه سری چیزا رو بذاری کنار. فقط واسه یه سال. بعدش هر کاری خاستی بکن!
      پیراپزشکی بازم نسبتا خوبه ولی تربیت معلم نه! هیچ جوره خوب نیس. اگه امسال فقط تربیت معلم درمیای بمون سال بعد. حتی اگه سال بعدم همین تربیت معلم رو نتونستی دربیای نگران نباش چیز خاصی رو از دست ندادی ولی اگه همه چی رو تحت کنتترل خودت در بیاری از تفریحاتت بزنی و .... موفق میشی. به شرطی که موفقیت رو تو توان خودت ببینی.
      موفق باشی.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman19 نمایش پست ها
      سلام
      امسال اولین تجربه من از کنکوری بودن بود و متاسفانه طی این سال خیلی مریض شدم و کلی اتفاقات بد برام افتاد که باعث شدن از معدل ۲۰ سوم به ۱۶ برسم و از بهمن تا آخر فروردین هیچی نخوندم (البته فقط از بین اعضای خانوادم خواهرم اینو میدونه و به هیچکس نگفته). قبلش ترازم خوب بود در حد ۶۲۰۰ ولی افت کردم و رسیدم به ۵۴۰۰ ولی دوباره از اول اردیبهشت شروع کردم تا الان روزی ۴-۵ ساعت میخونم و میدونم باتوجه به پایه ای که دارم حتما تربیت معلم و پیراپزشکیا به جز بینایی سنجی و فیزیو رو میارم و خانوادم اصــراردارن حتما همین امسال برم تربیت معلم ولی من اصلا از معلمی خوشم نمیاد و عشقم از همون اول فیزیوتراپی )بوده و مطمئنم که اگه پشت بمونم سال دیگه با یه رتبه عالی این رشته رو میارم بخاطر همین میخوام این یه ماه رو خوب بخونم تا با یه رتبه قابل قبول پشت کنکور بمونم ولی خواهرم میگه شاید سال بعد اتفاقایی بیفته که همین تربیت معلم رو هم نیاری پس بخون همین امسال قال قضیه رو بکن . شما جای من بودین چکار میکردین؟؟
      سلام
      می دونی برای یک سال دیگه همین زندگی رو داشتن و زندگی کردن با همون کتاب های خیلی سخته. از طرفی رشته ای هم که دوست نداری اگر بخونی برات عذابه.
      خودت باید تصمیم بگیری نه هیچ کس دیگه.

من همین امسال هرچی بود می رفتم. چون اصلا تحمل دوباره خوندن رو ندارم. از طرفی در سال جدید سرکوفت های خانواده متاسفانه روحیه آدم رو له می کنه. نه من طاقت ندارم 1 سال دیگه صبر کنم.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خیلی متشکرم از همه دوستانی که لطف کردن پاسخ دادن

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین من پاسخ دوستان دیگر رو ندیدم ولی يه چيزي می خوام بهت بگم شاید دوستان دیگر هم گفته باشن ولی با توجه به تجربه ای که من داشتم افرادی مثل تو که پایه خوبی دارن اگر به اهداف برتر فکر می کنن باید به خاطر حتی یک سال هم پشت کنکور بمونن و درباره والدینت هم بگم که در اصل اون ها خواستن فقط کاری کنن که تو امسال تا آخرین لحظه درست رو بخونی وگرنه مسلما وقتی ببينن که تو می خواي سال ديگه هم بموني برای هدفت مسلما همراهیت می کنن پس اگر امسال به هدفت نرسیدی سال بعد حتما بمون و دوباره براش تلاش کن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمع کنید این بند و بساط علاقه رو

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چقدر تایپیک ها مسخره دارن میشن الان همه ی تایپیک ها میگن ما به این علاقه داشتیم رفتیم اون رشته حالا میخوایم بخونیم از اون بریم این!!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه علاقه نداشته باشی به رشتت به جای اینکه زندگی بکنی زندگی تورو...(عجب صبری طبیعت ساخته واسه ما)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن