خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اشتباه میکنید عزیز
      به عنوان مثال؛ محمد احمدی ، رتبه 1 کنکور 95 ، سال چهارم کارشناسی پیوسته از برق شریف انصراف داد و سال بعدش کنکور تجربی داد و الان داره دکتری پیوسته پزشکی میخونه
      اگر تووضیحات شما درست باشه الان ایشون نمی تونست مقطع دکتری پیوسته بخونه
      سجاد جان ، اون با اینی ک ما گفتیم فرق داره ، ما درمورد کنکور چهارم صحبت میکنیم ، ایشون کنکور دومش بوده ، بله توی کنکور دوم ، شما به واسطه ی تحصیل ، معاف از سربازی هستی ، ینی معافیت تحصیلی داری ، بعدش کنکور میدی ، تا قبل از 30 بهمن ماه انصراف میدی و بعدش هم توی رشته ی دوم هر مقطعی باشه تحصیل میکنی
      اما کنکور چهارم ، شما دیگه معافیت تحصیلی نداری کلا ، ینی اصلا دانشجو نیستی ، خود نظام وظیفه از زمان انصراف تا زمان معرفی و مشمولیت یک سال بهت زمان میده که پوتین بکنی پات یکم چیزی ک من گفتم با اون بنده خددا تفاوت داره
      بعدشم همه ی رشته ها ک نمیشه مستقیم دکترا خوند ک طرف حتما باید مقطع باالاتراز کارشناسی قبول بشه ، فقط دام و پزشکی و دارو و دندان هست ک مستقیم میشه دکترا خوند ، اونم فقط تو رشته تجربی هست ن ، شاید طرف ریاضی باشه
      واس همینه میگم اینی ک من گفتم یکم تفاوت داره با ایشون ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سجاد جان ، اون با اینی ک ما گفتیم فرق داره ، ما درمورد کنکور چهارم صحبت میکنیم ، ایشون کنکور دومش بوده ، بله توی کنکور دوم ، شما به واسطه ی تحصیل ، معاف از سربازی هستی ، ینی معافیت تحصیلی داری ، بعدش کنکور میدی ، تا قبل از 30 بهمن ماه انصراف میدی و بعدش هم توی رشته ی دوم هر مقطعی باشه تحصیل میکنی
      اما کنکور چهارم ، شما دیگه معافیت تحصیلی نداری کلا ، ینی اصلا دانشجو نیستی ، خود نظام وظیفه از زمان انصراف تا زمان معرفی و مشمولیت یک سال بهت زمان میده که پوتین بکنی پات یکم چیزی ک من گفتم با اون بنده خددا تفاوت داره
      بعدشم همه ی رشته ها ک نمیشه مستقیم دکترا خوند ک طرف حتما باید مقطع باالاتراز کارشناسی قبول بشه ، فقط دام و پزشکی و دارو و دندان هست ک مستقیم میشه دکترا خوند ، اونم فقط تو رشته تجربی هست ن ، شاید طرف ریاضی باشه
      تا جایی که من اطلاع دارم اینطوری نیست ، بزار برات مثال بزنم
      فرض کن کسی میخواد کنکور چهارم یا پنجم بده! ، الان هم پیام نور هستش مثلا و میخواد 98 کنکور بده برای بار چهارم یا پنجمش و از معافیت تحصیلی پیام نور هم استفاده میکنه
      کاری که میکنه اینه که قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی (با توجه به قوانین نظام وظیفه) میاد انصراف میده از پیام نور و خب یکسال مهلت داره برای تعیین تکلیف خودش یا ثبت نام دانشگاه یا پست دفترچه سربازی
      کنکور 98 شرکت میکنه رتبه خوبی هم میاره و پزشکی هم قبول میشه ، بدون هیچ مشکلی میتونه بره در مقطع دکتری عمومی ثبت نام کنه
      در رشته ریاضی هم باشه مشکلی پیش نمیاد و میتونه رشته های کارشناسی یا دکتری پیوسته رو انتخاب کنه و بره ثبت نام کنه بدون هیچ مشکلی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من برای کاردانی رو تو یه سایتی خوندم نوشته بود کسانی که کارشناسی هستند نمیتونن دیگه با معافیت کاردانی بخونن و باید یا مقطع فعلی باشه یا مقطع بالاتر باشه
      حالا اگر اینطوریه که شما میگی چه بهتر ، خیلیم عالی
      اشتباه متوجه شدی اون واسه کسی که کارشناسی گرفته باشه که دیگه عقبگرد نداره نه واسه کسی که انصراف میده

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      اشتباه متوجه شدی اون واسه کسی که کارشناسی گرفته باشه که دیگه عقبگرد نداره نه واسه کسی که انصراف میده
      والا تو سایتشون اینطوری نوشته بودن
      بله حق با شماست

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا جایی که من اطلاع دارم اینطوری نیست ، بزار برات مثال بزنم
      فرض کن کسی میخواد کنکور چهارم یا پنجم بده! ، الان هم پیام نور هستش مثلا و میخواد 98 کنکور بده برای بار چهارم یا پنجمش و از معافیت تحصیلی پیام نور هم استفاده میکنه
      کاری که میکنه اینه که قبل از اتمام سنوات مجاز تحصیلی (با توجه به قوانین نظام وظیفه) میاد انصراف میده از پیام نور و خب یکسال مهلت داره برای تعیین تکلیف خودش یا ثبت نام دانشگاه یا پست دفترچه سربازی
      کنکور 98 شرکت میکنه رتبه خوبی هم میاره و پزشکی هم قبول میشه ، بدون هیچ مشکلی میتونه بره در مقطع دکتری عمومی ثبت نام کنه
      کنکور پنجم وجود نداره سجاد جان ، طرف دیگه مشمول میشه
      ببین بذار اینطوری بگم
      کنکور اول
      دانش آموز هستی
      کنکور دوم
      یک سال معافیت تحصیلی داری
      کنکور سوم
      میری دانشگاه پیام نور یا ازاد یا غیرانتفاعی با سوابق تحصیلی یا با آزمون ثبت نام میکنی ، (2ترم مرخصی میگیری ، ینی انصراف نمیدی ، 2 ترم مرخصی میگیری) بعدش توی این 2 ترم درس میخوانی و اگر قبول شدی انصراف میدی و میری دانشگاه دوم درس میخوانی
      کنکور چهارم
      اگر شما انصراف بدی از دانشگاه ، یک سال فرصت مشمولیت داری ، ینی یک سال معافیت تحصیلی نداریا !!! شما یک سال فرصت داری تا خودت رو معرفی کنی برای سربازی!!!
      حالا اگر شما ، اول مهر ماه انصراف بدی ، تا اول مهرماه سال آینده فرصت معرفی شدن داری وگرنه غیبت میخوری ، در همین حین میتوانی داخل کنکور شرکت کنی ، اما در یک صورت میتوانی ادامه تحصیل بدی
      اینطوری: شما دانشجوی کارشناسی عمران بودی ، یک مهر انصراف دادی ، داخل کنکور سراسری شرکت میکنی ، در صورتی میتوانی ادامه تحصیل بدی که در یکی از رشته های کارشناسی و یا کاردانی قبول بشی ، اگر کنکور تجربی بخوای بدی (کنکور متفرقه ) در صورتی میتوانی ادامه تحصیل بدی که در یکی از رشته های کارشناسی یا کاردانی قبول بشی ، اگر پزشکی قبول بشی ، قبولیت به قول سازمان سنجش کن فه یکن ( نمیدونم درست نوشتم یانه خخخ) میشه!!
      حالا اگر دانشجوی دندان پزشکی بودی ، همون مراحلی ک گفتم انصراف بدی ، شما میتوانی پزشکی هم بخوانی ، چون مقطع اولیت دکترا بوده ...!
      حالا اگر پیدا کردم از توی سایت اینی ک گفتم رو حتما میفرستم ، متاسفانه الان باید برم
      اگر پیدا نکردم ، پیشاپیش معذرت میخوام بابت اطلاعات اشتباهم ، البته میدونم اشتباه نیست چون یادمه حتما خوندمش اینو جایی.
      |

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیر ناراحت نشی اما چرت وپرت میگی.
      اطلاعات نداری کسی به گمراهی ننداز
      دوستان سری به سایت نطام وطیف بزنن همه چی معلومه

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین بذار اینطوری بگم
      کنکور اول
      دانش آموز هستی
      کنکور دوم
      کنکور سوم
      میری دانشگاه پیام نور یا ازاد یا غیرانتفاعی با سوابق تحصیلی یا با آزمون ثبت نام میکنی ، (2ترم مرخصی میگیری ، ینی انصراف نمیدی ، 2 ترم مرخصی میگیری) بعدش توی این 2 ترم درس میخوانی و اگر قبول شدی انصراف میدی و میری دانشگاه دوم درس میخوانی
      کنکور چهارم
      اگر شما انصراف بدی از دانشگاه ، یک سال فرصت مشمولیت داری ، ینی یک سال معافیت تحصیلی نداریا !!! شما یک سال فرصت داری تا خودت رو معرفی کنی برای سربازی!!!
      حالا اگر شما ، اول مهر ماه انصراف بدی ، تا اول مهرماه سال آینده فرصت معرفی شدن داری وگرنه غیبت میخوری ، در همین حین میتوانی داخل کنکور شرکت کنی ، اما در یک صورت میتوانی ادامه تحصیل بدی
      اینطوری: شما دانشجوی کارشناسی عمران بودی ، یک مهر انصراف دادی ، داخل کنکور سراسری شرکت میکنی ، در صورتی میتوانی ادامه تحصیل بدی که در یکی از رشته های کارشناسی و یا کاردانی قبول بشی ، اگر کنکور تجربی بخوای بدی (کنکور متفرقه ) در صورتی میتوانی ادامه تحصیل بدی که در یکی از رشته های کارشناسی یا کاردانی قبول بشی ، اگر پزشکی قبول بشی ، قبولیت به قول سازمان سنجش کن فه یکن ( نمیدونم درست نوشتم یانه خخخ) میشه!!
      حالا اگر دانشجوی دندان پزشکی بودی ، همون مراحلی ک گفتم انصراف بدی ، شما میتوانی پزشکی هم بخوانی ، چون مقطع اولیت دکترا بوده ...!
      حالا اگر پیدا کردم از توی سایت اینی ک گفتم رو حتما میفرستم ، متاسفانه الان باید برم
      اگر پیدا نکردم ، پیشاپیش معذرت میخوام بابت اطلاعات اشتباهم ، البته میدونم اشتباه نیست چون یادمه حتما خوندمش اینو جایی.
      تاهفت تا کنکور میشه داد!!
      به شرطی که ازپیام نور اخراجت نکنن

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببین بذار اینطوری بگم
      کنکور اول
      دانش آموز هستی
      کنکور دوم
      کنکور سوم
      کنکور چهارم

اوکی اینطوری بگیم :

کنکور اول : دانش آموزش پیش دانشگاهی
      کنکور دوم : مهلت 1 سال تا 31 شهریور سال بعد از فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی
      کنکور سوم : ثبت نام پیام نور و دو ترم مرخصی تحصیلی (ترم 1 و 2 پیام نور)
      کنکور چهارم : دو ترم دیگه انتخاب واحد و عدم شرکت در کلاس و امتحانات (ترم 3 و 4 پیام نور)
      کنکور پنجم : دو ترم دیگه انتخاب واحد و عدم شرکت در کلاس و امتحانات (ترم 5 و 6 پیام نور)
      کنکور ششم : یک ترم انتخاب واحد (یعنی الان ترم 7 هستش) و اول اسفند ماه انصراف از دانشگاه چون باید قبل از اتمام 8 ترم سنوات مجاز تحصیلی باشه و فرصت تا 1 اسفند سال بعدش (فرصت یکساله پس از انصراف)
      +
      شما قشنگ میتونی حداقل 6 بار کنکور بدی

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تاهفت تا کنکور میشه داد!!
      به شرطی که ازپیام نور اخراجت نکنن
      پیام نور اخراجی نداره عزیز
      به قول شما تا 7 بار میشه کنکور

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اوکی اینطوری بگیم :

کنکور چهارم : دو ترم دیگه انتخاب واحد و عدم شرکت در کلاس و امتحانات (ترم 3 و 4 پیام نور)
      کنکور پنجم : دو ترم دیگه انتخاب واحد و عدم شرکت در کلاس و امتحانات (ترم 5 و 6 پیام نور)
      کنکور ششم : یک ترم انتخاب واحد (یعنی الان ترم 7 هستش) و اول اسفند ماه انصراف از دانشگاه چون باید قبل از اتمام 8 ترم سنوات مجاز تحصیلی باشه و فرصت تا 1 اسفند سال بعدش (فرصت یکساله پس از انصراف)
      +

دوست عزیز سنوات تحصیلی تاپایان ترم ۱۰ اونموقع میشه انصراف داد یعنی هشت بار

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سنوات تحصیلی تاپایان ترم ۱۰ اونموقع میشه انصراف داد یعنی هشت بار

گل بود به سبزه نیز آراسته شد
      خب چه بهتر ، نور علی نوره دیگه
      من حداقلش رو دارم میگم و حساب کردم و الا هفت هشت بار میشه کنکور داد
      البته اینم بگم
      چون پیام نور اخراجی نداره میشه همچنین حرکتایی رو پیاده کرد

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گل بود به سبزه نیز آراسته شد
      خب چه بهتر ، نور علی نوره دیگه
      من حداقلش رو دارم میگم و حساب کردم و الا هفت هشت بار میشه کنکور داد
      البته اینم بگم
      چون پیام نور اخراجی نداره میشه همچنین حرکتایی رو پیاده کرد
      دیگه کسی بهونه نیاره
      یعنی از کل دوره پزشکی بیشتر میشه کنکورداد
      شما دوست عزیز دانشجویی یا پشت کنکوری یافارع شدی
      ماشاله فعالیتی داشتی اینجا

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان سلام.خواهشا جواب بدید.من امسال پیامنور ثبت نام کردم برای کنکور سوم.دانشگاهم ثبت نام کردم حالا میخوام ترم اول ودوم مرخصی بگیرم.امروز رفتم کافی نت تو سایت گلستان قسمت درخواست ها برام درخواست مرخصی داد و توضیحشم همینطور الکی نوشت به دلیل مشکلات خانوادگی.اول این که این دلیل قانع کننده هست؟با درخواستم موافقت میشه؟بعد این که شهریه ثابت رو کی باید پرداخت کنم؟قبل از درخواست مرخصی باید پرداخت میکردم یا هروقت با درخواستم موافقت شد باید پرداخت کنم؟کلا خواهشا ی توضیحی بدین کسایی بلدن.ممنون

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اوکی اینطوری بگیم :

+

سلام مجدد
      خب اینجا من یه اشتباهی کردم ، البته اشتباه نه ، من دانشگاه پیام نور رو حساب نکردم ، دانشگاه پیام نور ، نیمه حضوری هست ، غیبت توش مهم نیست ، من دانشگاه های غیر پیام نور رو گفتم 4 بار ، چون دانشگاه های دیگه ، هر سه یا چهارجلسه غیبت از کلاس ، مساوی با حذف درس هست پس شما نمیتوانی انتخاب واحد کنی اما نری سر کلاس ها البته بعضی استفادای عمومی میشه ولی در کل قانون دانشگاه اونطوریه ، واس همین گفتم 2 ترم مرخصی بعدش انصراف چون اگر انصراف ندی مجبور به تحصیلی ، برای دانشگاه پیام نور شما درست میگید تا 6 بار و با فرصت مشولیتی که من گفتم 7 بار میشه البته به شرطی که کرشناسی پیوسته قبول شده باشه فرد ، اگر کاردانی بود کمتر
      من به غیرحضوری بودن (ینی نیمه حضوری بودن) دانشگاه پیام نور توجهی نکردم شمردم شد 4 تا خخخ
      به هر حال مرسی که اطلاعات من رو کامل کردین ، باعث شد به این نکته هم توجه کنم !!!
      ولی در کل اونی ک گفتم تو مقطع بالاتراز انصرافی نمیشه ، مربوط به همون آخره آخری هست خخخ ینی هفتم پیام نور ، چهارم دانشگاه های دیگه چون حضور و غیاب توی دانشگاه های دیگه مهمه و اینطوری نیس شما انتخاب واحد کنی بری به سلامت تا آخر ترم واس امتحانات ... البته اگر معدلت کم بیاد مشروط میشی ، حالا از اینا بگذریم .
      بیخیال مرسی
      |

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیر ناراحت نشی اما چرت وپرت میگی.
      اطلاعات نداری کسی به گمراهی ننداز
      دوستان سری به سایت نطام وطیف بزنن همه چی معلومه
      سعیدجان ، من به شما بی احترامی کردم؟
      من توهین کردم؟
      من گفتم حرف نزن؟چرت نگو؟ یا از این مدلا که حرف میزنی؟
      ما داریم با اقا سجاد صحبت میکنیم و به یک نتیجه هم رسیدیم ، لطفا اگر اعصاب ندارید جواب ندید خب ، حالا من جواب شمارو نمیدم نمیخوام خدایی نکرده ناراحتی پیش بیاد
      اینجا سایت کنکور هست ، هر کسی سوال میکنه ، کسان دیگه هم اگر اطلاعاتی دارن سعی میکنن کمکی کرده باشن ، حالا یکی اطلاعاتش کاملتره توی یک موضوع ولی توی موضوع دیگه ضعیفتره ، یکی یه جاییی رو ممکنه اشتباه بگه ، من توی متنمم گفتم اطلاعات دقیقی ندارم اگر اشتباهی هست ببخشید ، خودم جلوجلو گفتم ، نیازی به توهین شما نیست.
      موفق باشید
      |

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن