خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تحصیل در خارج از کشور

سلام دوستان
      کسی هستش که بعد از کنکور تو رشته مورد علاقش قبول نشده باشه و رفته باشه کشور دیگه ای برای ادامه تحصیل با مدرک دیپلم ایران؟
      هزینه هاش و مراحلش رو میخواستم بدونم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من باكو هستم ، آذربايجان
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      براي ثبت نام چيز خاصي نميخواد فقط بايد زودتر اقدام كني چون سريع پر ميشه ، معدل بالا توي أولويته ، آيلتس بالاي ٦ ميخواد . اگه هم خودت آذري باشي كه فبها ، زبان خودشون هم بلدي
      دو تا كورس داره پزشكي ، هم به زبان آذري هم به زبان انگليسي ، هر كدوم رو خواستي ميري
      يك سال اول حاضرليق ميخوني همون كالج يعني
      شهريه اش ٣ هزار دلاره ( البته سال اول هزينه هاي ديگه هم داره مثل بيمه ، پول ويزاي يك ساله ، هزينه واكسن ها و معاينات پزشكي ....)
      بعد از پايان دوره حاضرليق يه آزمون ميدي ، اگر قبول شدي وارد دوره پزشكي ميشي ، البته آزمونش هم چندان ساده نيست در حد كنكور خودمونه يعني خيلي ها ميفتن .
      دوره پزشكي هم ٦ ساله هر سال ٤ هزار دلار

اينم در نظر بگير كه تو ايران ارز ثبات نداره و اصلا به پول ايران حساب نكن هزينه ها ، چون من وقتي اومدم منات كه واحد پول اينجاست بود ٢٥٠٠ الان رسيد ٤٢٠٠ !!!
      يا مثلا دلار رسيد ٧٣٠٠
      از لحاظ زندگي ، كشور اروپايي هست ( اينو اكثرا نميدونن فكر ميكنن آسيايي هست ولي جزو اروپا محسوب ميشه )
      خيلي قشنگ و جذب كنندست
      اصلا دلگير نيست و حوصله ت سر نميره
      ارزون نيست متاسفانه !!!
      هم ميتوني خونه بگيري هم خوابگاه ، خوابگاهش براي دانشجو هاي بين المللي تك خوابه ست شهريه اش هم ٦٠٠ منات
      خونه هم ميتوني بگيري با دو سه نَفَر از همكلاسي هات .
      مرز زميني داره از آستارا و خيلي نزديكه ، حدودا ٥ ساعت با ماشين سواري البته دارن اتوبان ميسازن كه اون درست شه نزديكتر هم ميشه ، مجبور نيستي هميشه با هواپيما بري ، من چون خودم گيلاني هستم تا حالا هميشه از مرز زميني رفتم .
      عوارض خروج از كشور متاسفانه از ٢٥ هزار تومن !! يك شبه رسوندن به ٢٢٠ هزار تومن !!دفعه اول ، دفعات دوم و سوم بيشتر هم ميشه ١٠٠ تومن !
      مدركش مورد تاييد وزارت بهداشت ايران نيست ولي بقيه كشور ها حتي امريكا هم مشكلي نداره .
      ايران هم به اين معني نيست كه اصلا نميتوني مدركت رو معادلسازي كني ، ميتوني ولي يكم دردسرش بيشتر از كشوراي مورد تاييده و اينكه شنيدم اگه تخصص هم بخوني بعد برگردي ايران ديگه مدركت مورد تاييد ميشه .
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...
      ویرایش توسط مديسا : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 08:50

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من اطلاعی ندارم ولی ایشون
      http://forum.konkur.in/users/7383/
      اکراین پزشکی میخونن
      به انجمن اپلای ابرود هم سر بزن،اونجا کمکت می کنن
      ویرایش توسط pegαh : 24 اردیبهشت 1397 در ساعت 10:19

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      سلام من اطلاعی ندارم ولی ایشون
      http://forum.konkur.in/users/7383/
      اکراین پزشکی میخونن
      به انجمن اپلای ابرود هم سر بزن،اونجا کمکت می کنن

ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      براي ثبت نام چيز خاصي نميخواد فقط بايد زودتر اقدام كني چون سريع پر ميشه ، معدل بالا توي أولويته ، آيلتس بالاي ٦ ميخواد . اگه هم خودت آذري باشي كه فبها ، زبان خودشون هم بلدي
      دو تا كورس داره پزشكي ، هم به زبان آذري هم به زبان انگليسي ، هر كدوم رو خواستي ميري
      شهريه اش ٣ هزار دلاره ( البته سال اول هزينه هاي ديگه هم داره مثل بيمه ، پول ويزاي يك ساله ، هزينه واكسن ها و معاينات پزشكي ....)
      بعد از پايان دوره حاضرليق يه آزمون ميدي ، اگر قبول شدي وارد دوره پزشكي ميشي ، البته آزمونش هم چندان ساده نيست در حد كنكور خودمونه يعني خيلي ها ميفتن .

اينم در نظر بگير كه تو ايران ارز ثبات نداره و اصلا به پول ايران حساب نكن هزينه ها ، چون من وقتي اومدم منات كه واحد پول اينجاست بود ٢٥٠٠ الان رسيد ٤٢٠٠ !!!
      يا مثلا دلار رسيد ٧٣٠٠
      از لحاظ زندگي ، كشور اروپايي هست ( اينو اكثرا نميدونن فكر ميكنن آسيايي هست ولي جزو اروپا محسوب ميشه )
      خيلي قشنگ و جذب كنندست
      ارزون نيست متاسفانه !!!
      هم ميتوني خونه بگيري هم خوابگاه ، خوابگاهش براي دانشجو هاي بين المللي تك خوابه ست شهريه اش هم ٦٠٠ منات
      مرز زميني داره از آستارا و خيلي نزديكه ، حدودا ٥ ساعت با ماشين سواري البته دارن اتوبان ميسازن كه اون درست شه نزديكتر هم ميشه ، مجبور نيستي هميشه با هواپيما بري ، من چون خودم گيلاني هستم تا حالا هميشه از مرز زميني رفتم .
      عوارض خروج از كشور متاسفانه از ٢٥ هزار تومن !! يك شبه رسوندن به ٢٢٠ هزار تومن !!دفعه اول ، دفعات دوم و سوم بيشتر هم ميشه ١٠٠ تومن !
      مدركش مورد تاييد وزارت بهداشت ايران نيست ولي بقيه كشور ها حتي امريكا هم مشكلي نداره .
      ايران هم به اين معني نيست كه اصلا نميتوني مدركت رو معادلسازي كني ، ميتوني ولي يكم دردسرش بيشتر از كشوراي مورد تاييده و اينكه شنيدم اگه تخصص هم بخوني بعد برگردي ايران ديگه مدركت مورد تاييد ميشه .

خیلی ممنون از توضیحات خوبت...
      زبان آذربایجان با آذری که ترک ها حرف میزنن فک کنم متفاوته...اون زبانه این گویشه...اگر اینطور باشه که عالیه
      میشه بگید شما چرا آذربایجان رو انتخاب کردید؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من باكو هستم ، آذربايجان
      شما مگه تو تاپیک سهمیه نگفتید ک پارسال پزشکی قبول شدید؟
      سهمیه ۵ درصدی بودید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

يا مثلا دلار رسيد ٧٣٠٠
      خيلي قشنگ و جذب كنندست
      ارزون نيست متاسفانه !!!

هیچ وقت کیفیتش ک دانشگاه ایران نیستش..بایراخ میدانی.گنجیلیخ.نریمانو متروسو و........

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم ارمنستان هستم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن