خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      پاشو ی روز بیا اینجا
      ببرمت سر زمینام
      بیل بدم دستت

زمینو با بیلت شکاف بدی
      و من به بهونه آب اوردن برم
      و وقتی برگردم ببینم نیستی و رفتی خونت
      و نفس نفس کنان
      کتاب در دست گرفتی و دیوانه وار درس میخونی !
      جواد کشاورزی خیلی کار باحالیه کاش بودم هر روز میرفتیم سر زمین با همقدر همینم بدون که خیلیا ندارنش

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ALI. نمایش پست ها
      جواد کشاورزی خیلی کار باحالیه کاش بودم هر روز میرفتیم سر زمین با همقدر همینم بدون که خیلیا ندارنش
      ۱ - اول برنامت رو تا ده سال آینده حداقل بریز روی کاغذ . ببین چی میخوای کنی . اگه فکرای گنده داشته باشی بلاشک انگیزه خودش میاد . اینکه مشاورا میگن هدف تعیین کن منظورش نی بگو پزشکی حقوق مهندسی . معنیش اینه ببین چکاره ای و چکاره خواهی شد .

۲ - خوابتو تنظیم کن . کمال گرایی این روزای آخر بد خودشو نشون میده . بهونه دستت میده . پس زود بخواب و زود بلند شو .

۳ - ساعت مطالعه بگیر . اما درگیرش نشو . فقط اندازه بگیر . بهت اعتماد به نفس و انگیزه میده .

۴ - خرکی برنامه نریز .
      خب امروز میخوام کل زیست پیش و فیزیک ۱ و ریاضی ۲ و شیمی سال سوم رو بخونم . نه اینطوری نمشه
      استاندارد و خوب برنامه بریز که انشالله موفق باشی .

۵ - اینجارم ترک کن یا کم کن .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاش یکم بیشتر توضیح می دادی...

کلا واسه هیچکاری انگیزه نداری؟
      فقط واسه درس خوندن انگیزه نداری؟؟
      این موقع از سال واسه درس خوندن انگیزه نداری؟؟؟
      اتفاق خاصی افتاده که انگیزه ات رو کشته یا کلا از همون اول که واسه کنکور شروع کردی انگیزه نداشتی؟؟؟؟

واقعا متفاوتن با هم ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chocolate نمایش پست ها
      کاش یکم بیشتر توضیح می دادی...

کلا واسه هیچکاری انگیزه نداری؟
      فقط واسه درس خوندن انگیزه نداری؟؟
      این موقع از سال واسه درس خوندن انگیزه نداری؟؟؟
      اتفاق خاصی افتاده که انگیزه ات رو کشته یا کلا از همون اول که واسه کنکور شروع کردی انگیزه نداشتی؟؟؟؟

واقعا متفاوتن با هم ...

من از اول سال برا کنکور هیچ انگیزه ای نداشتم
      یعنی یه روز داشتم به ماه نداشتم
      میدونم خیلی عجیبه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه انگیزه برا درس خوندن نداری یعنی اینکه امید به قبول شدنتم نداری پس خود به خود ناخودآگاهت درس خوندنو کار عبثی میدونه
      برا همینه که نمیتونی بخونی
      اینایی که میبینی دارن بکوب میخونن الان سر شار از امیدن و همینه که براشون انگیزه میاره
      من کمکی نمیتونم بکنم فقط مشکلتو حدث زدم حالا دقیق نمیدونم واقن اینطوری یا نه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      من از اول سال برا کنکور هیچ انگیزه ای نداشتم
      یعنی یه روز داشتم به ماه نداشتم
      میدونم خیلی عجیبه
      نه اصلا عجیب نیست...
      حتی هستن کسایی که واسه شروع بمب انگیزن! ولی وقتی تو یه بازه زمانی هی شکست میخورن دیگه نمیتونن به افکار منفیشون غلبه کنن...

درس خوندن واقعا دل خوش میخواد=))

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chocolate نمایش پست ها
      نه اصلا عجیب نیست...
      حتی هستن کسایی که واسه شروع بمب انگیزن! ولی وقتی تو یه بازه زمانی هی شکست میخورن دیگه نمیتونن به افکار منفیشون غلبه کنن...

درس خوندن واقعا دل خوش میخواد=))

تن سالم و دل خوش

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من خودم با اینکه انقدر انرژیکم که از دیوار راست بالا میرم ولی حسو حال منم بالا پایین میشه،و این کاملا طبیعیه،درس خوندن کلا ذاتش کسالت باره الان بگن بشین سریال ببین یه هفته شبانه روز بدون نهار شام و خواب میشینیم ده فصلشو میبینیم
      این روانشناسی که میگه همیشه باید امیدوار باشی همیشه باید شاد باشی و کلا به چیزای خوب فک کنی خوشبین باشی و غیره به نظر من چرته محضه،تخم این چرندیاتو کاشتن تو ذهن مردم که بدتر وقتی میبینی هیچ جوره حس و حال نداری و خوشبین نیستی میگی مشکل از منه لابد من فلانم و بهمانم بقیه شاد انرژیکن،ادم خودشو که میکوبه بدتر میشه وضعش ،یه چیز خیلی مهم اینه که قبول کن که قرار نیست به به و چه چه کنان بخونی و و همیشه رو مود خوب باشی و بترکونی هر روزو،وقتی قبول کردی دیگه میدونی با چی طرفی حالا وقت برنامه ریزیه انگار داری برنامه میریزی که یه کار خیلی نچسب و مضخرفو انجام بدی ولی خب ذات اون کار مهم نیست مهم اینه که انجامش بدی حالا هر طور شده،کسی که مثلا میره تو معدن کار میکنه به نظرت لذت میبره از جون کندن زیر زمین؟خب نه مجبوره چون باید پول دربیاره زندگیش بگذره،یا یه کارمند به نظرت دوس نداره سر صبح بگیره بخوابه یا شبا کلا تا صبح پارتی کنه و عشق و حال؟ولی خب مجبوره زودتر بخوابه و حتی کم خوابیده باشه با اکراهم شده پامیشه میره سرکارش،حالا بیا بهش بگو تو باید با خوشحالی بیدار بشی امیدوار باشی[emoji52]خب فحشت میده دیگه[emoji23]اینجوری دیگه،
      یه قضیه هم اینکه آقا جان کی دوس داره موقعی که مریض شده یه مشت قرصو دارو بخوره و با پای خودش بره آمپول بزنه خب خله مگه اینهمه زجر بده به بدنش ،ولی خب مجبوره برا خوب شدن این کارارو بکنه و دردو رنجو تحمل کنه تا حالش خوب شه،کنکورو درسم اینه ،هیشکی دوس نداره خودشو حبس کنه و تا صبح از خواب شیرینش بزنه و با گردن خشک و کمر داغون و چشای چپ شده زل بزنه به درسو کتاب،ولی خب این تاوانو میده برا روزای بهتر آیندش حالا آینده دورم نگیم همین دوماه دیگه وقتی با دل خوش از جلسه اومد بیرون دیگه هر ثانیه براش خوشیو لذته ولی اونی که این تاوانو نمیده بعد کنکورم هیچ خوشی ای براش دلچسب نیست ،مثل مریضی که هیچ تلاشی برا سلامتیش نکرده و باید یه مدت طولانی حسو حال بد رو داشته باشه
      خلاصه تصمیم با خودته[emoji1320]

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Have more than you show
      speak less than you know

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا هدفی واسه خوندنت نداشته باشی انگیزه ای هم نداری
      هرکی واسه یه هدفی درس میخونه......هدفتو پیدا کن انگیزه خودش میاد
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      تا هدفی واسه خوندنت نداشته باشی انگیزه ای هم نداری
      هرکی واسه یه هدفی درس میخونه......هدفتو پیدا کن انگیزه خودش میاد
      عاشقتم که

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن