خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمکم کنید ,کنکور بدم یا نه 35 سالمه

سلام به همه بچه درس خونا و نخونا
      بچه ها من تو این سن از بیهودگی و نداشتن مدرک تحصیلی مناسب برای کار کردن و ... خیلی تحت فشارم ,وقتی می بینم که بقیه تو سن پایین تکلیفشونو تو زندگی مشخص میکنن و من جا موندم از خودمو زندگی خسته میشم ,خلاصه این که خیلی نا امیدم .میخواستم راهنماییم کنید من کنکور بدم یا نه ؟
      البته من قبلا دانشگاه علمی کاربردی درس خوندم و مدرک کاردانی دارم ,اما به نظر من مثل این میمونه که پراید و بذاری کنار بنز .هرجا میرم همه تو سن من یا دارن دکترا میگیرن یا گرفتن که من اصلا خجالت میکشم چیزی بگم .انگلیسیم خوبه و دارم ایتالیایی میخونم اما هیچی مدرک دانشگاهی نمیشه .بچه ها درسته که منم مثل هر آدم دیگری از موقعیت اجتماعی خوب استقبال میکنم اما یه طرف قضیه هم اینه که از سر سیری و بیکاری نیست که دارم اینکارو میکنم .من باید شغل بهتری داشته باشم .
      راستی من متاهلم اما میتونم یه جوری وقت بذارم و درس بخونم .هزینه کلاس کنکور خیلی بالاست و برام راحت نیست بپردازم .به خاطر درمیون گذاشتن مشکلم با شما و کمک گرفتن از شما اینجا عضو شدم .نمیدونم از کجا شروع کنم ,حتی نمیدونم چه رشته ای بخونم ,خودم به فلسفه و علوم اجتماعی و نمایشنامه نویسی و نمایش و این جور رشته ها علاقه دارم
      ضریب هوشیم نمیدونم چقدره ,اما خوب نوجوونم که دیگه نیستم . لطفا هر چی به ذهنتون میرسه که کمکم میکنه بگین ,حتی اگه فکر میکنین برام دیره ... دلیلشم بگین لطفا
      بچه ها عمرتونو هدر ندید و به کم قانع نشین که به سن من رسیدیدن پشیمون میشین
      از ته دلم برای همه شما آرزوی اول سلامتی و بعد موفقیت و دارم
      پیشاپیش هم از همگی تشکر میکنم
      ویرایش توسط laleh : 27 مرداد 1392 در ساعت 17:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت دیر نیست...برات آرزوی موفقیت میکنم!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا بهم بگید منه صفر کیلومتر از کجای داستان شروع کنم ,میدونین شما همه تو جریان و حال و هوای مدرسه و درسین اما من خیلی فاصله گرفتم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پیشنهادم اینه که کنکور ۹۳ علوم انسانی شرکت کنی ولی همه چی به علاقت بستگی داره و پشتکارت...رشته حقوق با توجه به اطلاعاتی که دادی رشته مناسبیه.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابای گاج علوم انسانی خیلی عالین.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نظر من: کتابای سال سوم انسانیو گیر بیارین.شروع کنید به مطالعه.یکم دستتون بیاد درسا.بعد در همین بین با یه مشاور متخصص مشورت کنید.آخه درسای انسانی با رشته تجربی و ریاضی متفاوته و شکل خاص خودشو داره.(البته اینا همه بشرطیه که قصدتتون شرکت تو کنکور انسانی باشه)
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh نمایش پست ها
      سلام به همه بچه درس خونا و نخونا
      بچه ها من تو این سن از بیهودگی و نداشتن مدرک تحصیلی مناسب برای کار کردن و ... خیلی تحت فشارم ,وقتی می بینم که بقیه تو سن پایین تکلیفشونو تو زندگی مشخص میکنن و من جا موندم از خودمو زندگی خسته میشم ,خلاصه این که خیلی نا امیدم .میخواستم راهنماییم کنید من کنکور بدم یا نه ؟
      البته من قبلا دانشگاه علمی کاربردی درس خوندم و مدرک کاردانی دارم ,اما به نظر من مثل این میمونه که پراید و بذاری کنار بنز .هرجا میرم همه تو سن من یا دارن دکترا میگیرن یا گرفتن که من اصلا خجالت میکشم چیزی بگم .انگلیسیم خوبه و دارم ایتالیایی میخونم اما هیچی مدرک دانشگاهی نمیشه .بچه ها درسته که منم مثل هر آدم دیگری از موقعیت اجتماعی خوب استقبال میکنم اما یه طرف قضیه هم اینه که از سر سیری و بیکاری نیست که دارم اینکارو میکنم .من باید شغل بهتری داشته باشم .
      راستی من متاهلم اما میتونم یه جوری وقت بذارم و درس بخونم .هزینه کلاس کنکور خیلی بالاست و برام راحت نیست بپردازم .به خاطر درمیون گذاشتن مشکلم با شما و کمک گرفتن از شما اینجا عضو شدم .نمیدونم از کجا شروع کنم ,حتی نمیدونم چه رشته ای بخونم ,خودم به فلسفه و علوم اجتماعی و نمایشنامه نویسی و نمایش و این جور رشته ها علاقه دارم
      ضریب هوشیم نمیدونم چقدره ,اما خوب نوجوونم که دیگه نیستم . لطفا هر چی به ذهنتون میرسه که کمکم میکنه بگین ,حتی اگه فکر میکنین برام دیره ... دلیلشم بگین لطفا
      بچه ها عمرتونو هدر ندید و به کم قانع نشین که به سن من رسیدیدن پشیمون میشین
      از ته دلم برای همه شما آرزوی اول سلامتی و بعد موفقیت و دارم
      پیشاپیش هم از همگی تشکر میکنم

سلام.
      خوش اومدین.
      با کمال میل آماده ی کمک هستم.

شاد باشین
      و خیلی امیدوار.

همه لطف خداست.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر بچه ها ممنون
      میدونین من دبیرستان تجربی خوندم و هیچ ایده خاصی راجع به درسای انسانی ندارم .حتما باید به قول شما درسای انسانی رو یه مروری بکنم علی الخصوص سال سوم .
      حالا یه چیزی مشاور خوب از کجا میتونم پیدا کنم ؟
      چطور برنامه ریزی درسی کنم ؟
      و یه سواله یه کم متفاوت ...
      درسته که تحصیلاته آکادمیک یه چیز دیگه ست اما مثلا کلاسای خصوصی تو زمینه های مختلف هم هست مثلا فیلمنامه نویسی ,چقدر متخصص میدن بیرون ؟
      میدونین میخوام دیگه وقتم و تلف نکنم ,کاری کنم که واقعا به دردم بخوره .همش فکر میکنم دانشگاه جای امثال من با این شرایط نیست ... میدونین یه جرقه هایی تو ذهنم زده شده که میخوام آسون ازش رد نشم .باید پی دغدغه ذهنیمو بگیرم
      از همگی ممنونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای مهدی نظری از حمایت و توجه شما تشکر میکنم .
      نظر شما چیه راجع به سوالاتی که دارم ...
      این درسته که قبولی تو کنکور انسانی خیلی سخت تره به دلیل متقاضی بالا ؟
      شما چی پیشنهاد میکنین ؟
      شاید خنده دار باشه ولی من حتی نمیدونم چی میخوام بخونم ,بخونم یا نخونم ؟
      میدونین دیگه میخوام این پوسته رو بشکونم و عمرمو به بطالت نگذرونم

راستی من عاشق مطالعه هستم و کتاب .خوندن آثار و زندگینامه بزرگان تاثیر گذاشته روی ذهن و فکرم و تو وجودم این ناآرومی و جنگ درونی با باورهای سابق و امیال و وسوسه های جدیدم ایجاد کرده .

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh نمایش پست ها
      آقای مهدی نظری از حمایت و توجه شما تشکر میکنم .
      نظر شما چیه راجع به سوالاتی که دارم ...
      این درسته که قبولی تو کنکور انسانی خیلی سخت تره به دلیل متقاضی بالا ؟
      شما چی پیشنهاد میکنین ؟
      شاید خنده دار باشه ولی من حتی نمیدونم چی میخوام بخونم ,بخونم یا نخونم ؟
      میدونین دیگه میخوام این پوسته رو بشکونم و عمرمو به بطالت نگذرونم

راستی من عاشق مطالعه هستم و کتاب .خوندن آثار و زندگینامه بزرگان تاثیر گذاشته روی ذهن و فکرم و تو وجودم این ناآرومی و جنگ درونی با باورهای سابق و امیال و وسوسه های جدیدم ایجاد کرده .
      سلام ِ دوباره.
      اولین قدم صحبت با یه مشاور خوبه.
      باعث میشه همین اول ِ کار، درک درستی از خودتون، خواسته هاتون و تواناییاتون داشته باشین.
      اولین قدم اینه که من بدونم کی یم؟چی میخوام؟ الان کجا وایسادم؟ و میخوام به کجا برسم؟
      این که «چطور» باید برسم مرحله ی بعدیشه.
      اول، تعیین تکلیف.
      یه مشاور خوب.
      اگه دسرسی ندارین
      یه همکار خوب معرفی میکنم.
      البته که رایگان.
      پاداش تلاشتون برای یه شروع دوباره.

موفق باشین لطفا!

همه لطف خداست.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم آقای نظری
      حق با شماست , دوستان امروز چند تا مشاور پیشنهاد دادن ,تا بحال پیش هیچ مشاوری نرفتم یعنی هیچ اقدامی نکردم .از شما خواهش میکنم مشاوری که میشناسید و لطفا معرفی کنید. هر چه سریعتر باید قدم اول و بردارم تا سریع تو جریان بیفتم و وقت بدبینی و تردید به خودم ندم و ممنونم از تشویق و دلگرمی که میدین .
      البته اگر مشاوری باشن که گره کور ذهنی منو باز کنن من مشکلی با هزینه ندارم
      بهر صورت از پاداش مهربانانه و دلسوزانه شما تشکر میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام......اقا مهدی این چه سوالیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خب معلومه که باید کنکور بدین..البته بستگی به هدفتون داره...اگه جدی باشه هرگز از ما سوال نمیکنید که...
      بنظرم کنکور بدین بهتره....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خانوم لاله منم نزدیک 30 ام.یه بار یه رشته مسخره خوندم.اون موقع فقط عشق دانشگاه سراسری بودم.الان بعد 5 6 سال از تموم شدن دانشگام احساس پوچی میکنم.منم متاهلم و خونه دار .میدونم بیشتر از بقیه باید تلاش کنیم.اما واقعا مصمم هستم.منم رشتم تجربیه
      یه پیشنهاد از طرف من که یکم باتجربه شدم.
      رشته ای بخونین به درد بخور.که سریع هم وارد بازار کار شین.
      منم اینجا از نظرای بچه ها استفاده میکنم و درس خوندنو با کتابای زیست شروع کردم.از بچه ها بخاین کمک درسی پیشنهاد بدن بهتون
      منم هرکمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا ممنون زر ریز خانم عزیز ( امیدوارم اسمتونو درست نوشته باشم )
      عزیزم من خیلی تمایل ندارم تو رشته های تجربی ادامه بدم ,بیشتر گرایش به علوم انسانی دارم .صحبتاتون به دردم میخوره و حتما همین کارو میکنم .رشته ای میخونم که وقتم تلف نشه
      خیلی گلی عزیزم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت واسه درس خوندن دیر نیست
      منم دانشجو کاردانیم ولی میخوام مهندسیمو پیوسته بخونم و انشاا... تا دکترا برم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن