خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 76
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      خب بالاخره دوست ما هم این جوری بود دلیلی هم به دروغ گفتن ندارم که بگم شما سهمیه داری به من ضرر رسوندی و... بالاخره یه سهمیه ای هست استفاده اش می کنین منم بودم استفاده می کردم ولی میگم شرایط دوستم این طوری بود. اگه لازم باشه دقیقا مدارک و کدوم دانشگاه قبول شده و انصراف از دانشگاه و پذیرش دانشکاه کازان روسیه رو براتون میزارم
      یکی از همشریهامون هم هست که اونم رتبه ی 13 منطقه 3 رو آورد و باباش سهمیه 25 درصد داشت وقتی این اتفاقی که براش افتاده رو شنید کلا سهمیه رو بیخیال شد مثل خر خوند تا خودش یه چیزی قبول شه
      من نمیگم سهمیه چیز بدیه اتفاقا بابای من 36 ماه رفته جبهه کلا حس بویایی اینا نداره و یه چند تا هم ترکش اینا داره ولی وقتی بهش میگم برو کارت ایثار اینا بگیر میگه اگه عرضه داشتی باشه خودت قبول میشی وگرنه میای پیش خودم کار می کنی من قصدم توهین به شما و یا هیچ کس دیگه ای نیست ولی واقعیت همینطوره یکم تحقیق کنین می بینین
      اینم کارنامه ی یکی از ایثارگران کنکور 96 : به دور از حاشیه خودتون قضاوت کنید که آیا این طرف میتونه درسای دانشگاهش رو پاس کنه یا نه وقتی جمع اختصاصی هاش به زور به 60 درصد میرسه
      فایل پیوست 78852
      به هر حال امیدوارم موفق باشین
      در مورد کشورهای اروپایی هم استدلالتون غلطه متاسفانه تو ایران دقیقا ورود به دانشگاه عین قیفی هست که سرباریکش اوله راهته بعدا سر گشادش اونوره که به راحتی با 10-12 میتونی درسا رو پاس کنی در حقیقت با این سهمیه میان هر دو طرف قیف رو گشاد می کنن
      ولی تو کشورهای اروپایی طرف گشاد قیف موقع ورود به دانشگاهه و طرف باریکش هنگام خروج از دانشگاه یعنی همه میتونن وارد دانشگاه بشن حتی اونی که خنگه و هر رشته ای که میخوان رو بخونن ولی مهم اینه که بتونی از اون سر قیف بیای بیرون بنابراین مقایسه سهمیه ای های اون طرف با این طرف عین مقایسه ی پراید با بوگاتیه
      متاسفم که تو کشوری زندگی می کنم که یه نفر با همچین درصدایی داره پزشکی می خونه اما هزاران جوان لایق تر از اون... .

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب بالاخره دوست ما هم این جوری بود دلیلی هم به دروغ گفتن ندارم که بگم شما سهمیه داری به من ضرر رسوندی و... بالاخره یه سهمیه ای هست استفاده اش می کنین منم بودم استفاده می کردم ولی میگم شرایط دوستم این طوری بود. اگه لازم باشه دقیقا مدارک و کدوم دانشگاه قبول شده و انصراف از دانشگاه و پذیرش دانشکاه کازان روسیه رو براتون میزارم
      یکی از همشریهامون هم هست که اونم رتبه ی 13 منطقه 3 رو آورد و باباش سهمیه 25 درصد داشت وقتی این اتفاقی که براش افتاده رو شنید کلا سهمیه رو بیخیال شد مثل خر خوند تا خودش یه چیزی قبول شه
      من نمیگم سهمیه چیز بدیه اتفاقا بابای من 36 ماه رفته جبهه کلا حس بویایی اینا نداره و یه چند تا هم ترکش اینا داره ولی وقتی بهش میگم برو کارت ایثار اینا بگیر میگه اگه عرضه داشتی باشه خودت قبول میشی وگرنه میای پیش خودم کار می کنی من قصدم توهین به شما و یا هیچ کس دیگه ای نیست ولی واقعیت همینطوره یکم تحقیق کنین می بینین
      اینم کارنامه ی یکی از ایثارگران کنکور 96 : به دور از حاشیه خودتون قضاوت کنید که آیا این طرف میتونه درسای دانشگاهش رو پاس کنه یا نه وقتی جمع اختصاصی هاش به زور به 60 درصد میرسه
      فایل پیوست 78852
      به هر حال امیدوارم موفق باشین
      در مورد کشورهای اروپایی هم استدلالتون غلطه متاسفانه تو ایران دقیقا ورود به دانشگاه عین قیفی هست که سرباریکش اوله راهته بعدا سر گشادش اونوره که به راحتی با 10-12 میتونی درسا رو پاس کنی در حقیقت با این سهمیه میان هر دو طرف قیف رو گشاد می کنن
      ولی تو کشورهای اروپایی طرف گشاد قیف موقع ورود به دانشگاهه و طرف باریکش هنگام خروج از دانشگاه یعنی همه میتونن وارد دانشگاه بشن حتی اونی که خنگه و هر رشته ای که میخوان رو بخونن ولی مهم اینه که بتونی از اون سر قیف بیای بیرون بنابراین مقایسه سهمیه ای های اون طرف با این طرف عین مقایسه ی پراید با بوگاتیه
      فکر کنم یه ماه بیشتر نخونده .......
      واسه چی خودشو اذیت کنه ......

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

فکر کنم یه ماه بیشتر نخونده .......
      واسه چی خودشو اذیت کنه ......
      بله دیگه خوبیه سهمیه داشتن هم همینه یه سال تفریحتو میکنی گردشتو میری و مسافرتتو میری بعدا یکی دو ماه مونده به کنکور میای میشینی روزی 3-4 ساعت میخونی بعدا میری پزشکی متاسفانه سیاست های جمهوری اسلامی غلط و در بعضی اوقات ابهام برانگیزه واقعا نمی دونم هدفشون از این کارا چیه فردا پس فردا مثلا این طرف میخواد دکتر شه خ
      دایش اگه بفهمین این دکتره سهمیه ای بوده میرین برای معالجه پیشش؟؟؟ من حتی اگه تنها دکتر روی زمینم باشه نمیرم چون میدونم با رفتنم بیشتر منو به سوی مرگ میبره تا زندگی

4. Top | #64
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله دیگه خوبیه سهمیه داشتن هم همینه یه سال تفریحتو میکنی گردشتو میری و مسافرتتو میری بعدا یکی دو ماه مونده به کنکور میای میشینی روزی 3-4 ساعت میخونی بعدا میری پزشکی متاسفانه سیاست های جمهوری اسلامی غلط و در بعضی اوقات ابهام برانگیزه واقعا نمی دونم هدفشون از این کارا چیه فردا پس فردا مثلا این طرف میخواد دکتر شه خ
      دایش اگه بفهمین این دکتره سهمیه ای بوده میرین برای معالجه پیشش؟؟؟ من حتی اگه تنها دکتر روی زمینم باشه نمیرم چون میدونم با رفتنم بیشتر منو به سوی مرگ میبره تا زندگی
      طبق اون کارنامه کذایی تنها حُسن اون دکتر آینده اینه که حداقل زبانش خوبه میتونه چارتا نسخه بپیچه.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      استفاده میکنم تا یکی مثل تو بسوزه....حالا برو یه آب قند بخور تا فشارت نیوفتاده...دلم برات میسوزه خیلی گناه داری ...چون کاملا مشخصه محیط خانوادت طوری بوده که عقده ای شدی...ببین چندباره محلت نمیزارم چون حقیری ولی میای عقده هاتو خالی میکنی....میدونم البته بخاطره اینکه سال دیگه باز باید بشینی پشت کنکور از الان داری میری به پیشوازش...واسه همین اشکااال نداره ادامه بده ..من خیلی خوشحال میشم میبینم اینطوری حرص میخوری قشنگ انگیزه میگیرم..موقعی که بابای تو داشته منچ بازی میکرده بابای من غیرت داشت 8 سال از عمرشو گذاشت تو اسارت... تا یه بدبختی مثل تو الان اینجا آرامش داشته باشه...مامانش از غصه دق کرد موقعی که برگشت از اسارت مامان بزرگم زنده نبود هم غم ۸ سال اسارت هم غم بی مادری رو تحمل کرد...پس بهتره دهنتو ببندی ...حالا هم زیر این پست هرچی میخوای بگو خوشحال میشم سهمی در خالی کردن عقده هات داشته باشم...از غیرت بابات ناراحتی میای اینجا خالیش میکنی...آب پرتقال یادت نره

شیما جان یه سوال..شما واقعا سهمیه ی 25درصدی داری؟
      البته فقط به یک دلیل اینو میپرسم اونم اینکه قبول شدن با این سهمیه خیلی راحته چون توی تخمین رتبه با رتبه های خیلی بالا مثلا 80هزار پزشکی دانشگاه خوب قبول شده بودن..
      بعد انگار فک کنم شما گفتی دو سه ساله پشت کنکوری..خواستم ببینم چطور با این سهمیه موندید پشت کنکور؟دانشگاه خاصی مدنظرتونه؟
      پ.ن:هیچگونه قصد توهینی ندارماا فقط سوال پیش اومد برام
      پ.ن:درضمن اون حرف اصلا درست نیستا دختر خوب..مثلا منی که بابام موقع جنگ 5سالش بود گناهم چیه؟؟و اینکه من میگم حقشونه هر امکاناتی براشون فراهم کنن تا بتونن راحت درس بخونن اما اینکه توی رتبه و نتیجه دست ببرن واقعا درست نیست..اونی ک الان یتیمه ونمیتونه حتی یه کتاب بخره باید چیکار کنه اخه؟اونم پدر نداره تازه شما که خداروشکر سایه پدرتون بالای سرتونه .. دوست خود من سهمیه داره پدرش سالم سالمه خیلیم وضع مالیشون عالیه..همه امکاناتی هم در اختیارشه..
      بنظرتون انصافه؟بهرحال چیزیه که توی جامعه هست و شماهم حق دارید استفاده کنید اما این طلبکار بودن اصلا درست نیست
      موفق باشی
      ویرایش توسط Sh_1998 : 23 فروردین 1397 در ساعت 16:32

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس خواهشن کسایی که که باسهمیه قبول میشن پایین مطب بنویسن که با چه سهمیه بوده خیال مردم راحت باشه....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 23 فروردین 1397 در ساعت 20:06

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه تغذیه درست بشه برای مطالعه مشکلی پیش نمیاد کار شدنی ای هست

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پس خواهشن کسایی که که باسهمیه قبول میشن پایین مطب بنویسن که با سهمیه بوده خیال مردم راحت باشه....
      داداش ازت خوشم میاد میدونی باخلق خداچجوری تاکنی افرین برتو

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من توی جستجو هایی که توی نت داشتم, به خوراکی ای به اسم "سویق" برخوردم که گویا توی طب سنتی و اسلامی و احادیث و... گفته شده که خیلی به درد ماه رمضون و حفظ انرژی میخوره. یه ترکیب از آرد گندم و این جور چیزاست که البته باید به عنوان "وعده اصلی" سحری خورده شه.

افرادی هم بودن که گفته بودن استفاده کردن و خوب بوده, اما خودم تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم واقعا اثر میکنه یا نه. امسال میخوام تستش کنم. شما هم اگه دوست دارین طریقه درست کردنشو سرچ کنین و امتحان کنین و نتیجه شو به ما هم بگین.

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kounkory75 نمایش پست ها
      داداش ازت خوشم میاد میدونی باخلق خداچجوری تاکنی افرین برتو

11. Top | #71
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا چرا بحث الکی میکنید خودتون با خدای خودتون یجوری ردیف کنین دیگه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهشا عزیزان واسه خدام ناز نکنین یابگیریدیان ذهن مردمم قاطی حواشی ذهنیت بد نکنید خداوند خودش علموحکمت داره خیلیم منطقیه استارترمحترم معنی این تاپیک شما ینی داری ب زور روزه میگیری ن بخاطررضای خدا ماه رمضانومطالعه دیگه چه صیغیه

13. Top | #73
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونید چیه من دیگه حرفی ندارم
      حرفم هم پس میگیرم...
      دوستان هرچی دوست داشتن بهم گفتن...
      مظلوم نمایی هم خز شد

14. Top | #74
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      استفاده میکنم تا یکی مثل تو بسوزه....حالا برو یه آب قند بخور تا فشارت نیوفتاده...دلم برات میسوزه خیلی گناه داری ...چون کاملا مشخصه محیط خانوادت طوری بوده که عقده ای شدی...ببین چندباره محلت نمیزارم چون حقیری ولی میای عقده هاتو خالی میکنی....میدونم البته بخاطره اینکه سال دیگه باز باید بشینی پشت کنکور از الان داری میری به پیشوازش...واسه همین اشکااال نداره ادامه بده ..من خیلی خوشحال میشم میبینم اینطوری حرص میخوری قشنگ انگیزه میگیرم..موقعی که بابای تو داشته منچ بازی میکرده بابای من غیرت داشت 8 سال از عمرشو گذاشت تو اسارت... تا یه بدبختی مثل تو الان اینجا آرامش داشته باشه...مامانش از غصه دق کرد موقعی که برگشت از اسارت مامان بزرگم زنده نبود هم غم ۸ سال اسارت هم غم بی مادری رو تحمل کرد...پس بهتره دهنتو ببندی ...حالا هم زیر این پست هرچی میخوای بگو خوشحال میشم سهمی در خالی کردن عقده هات داشته باشم...از غیرت بابات ناراحتی میای اینجا خالیش میکنی...آب پرتقال یادت نره

تو این دنیا بتازون
      دنیای دیگه ای هم هست
      نه ظلم باقی میمونه
      نه با نون تو خون ملت زدن پیشرفت کردن

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      مظلوم نمایی هم خز شد

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن