خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه نظر بدین من اوضاعم چطوره تشکر

اقا سلام وقتتون متعالی من اینو بنویسم برم کتاب بخونم
      من سال اول روزی 5 دقیقه درس خوندم
      سال دوم 7 دقیقه
      سال سوم 15 دقیقه
      ولی انسال از مهر ماه روزی 7 ساعت خوندم تست زدم کتاب گرفتم اصلا من زیر رو شدم دیوونه شدم همه اقوام منو صدا میکنن دندان پزشک
      الان عمومی درصد 50 تا 70 دارم
      زیست تا 50
      شینی شاید 30
      ریاضی تعطیلم و فیزیک باطل
      امید داشته باشم به رتبه عالی یا موندن سال دیگه؟

اخ یکی نبود بزنه تو سرم بگه محمد! یکم بخون اخه نامرد 😂😂😂

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شتابی ک تو گرفتی لامبورگینی المنتو میگرفت موتور میسوزوند
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه ریاضی و فیزیک خط ویژه بکیر با 10 سال کانون واسه شیمی خط ویژه دو جلدشو بگیر زیستم فقط دوره کن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیخوام کسی رو ناامید کنم و اصلا تو روحیه ام نیست
      ولی عمومیات خوبه سعی کن در حد همون 70 نگهداری(یعنی کار کنی)
      اختصاصی زیست رو بیار تا 70
      شیمی 50
      ریاضی فیزیک مباحث اسون(مخصوصا ریاضی معادلات درجه 2 ماتریس انتگرال حدومشتق نه کاربردش فیزیک اینه ها و عدسی و پیش2 و کارو انرژی+بارالکتریکی و فصل 4 و 3 فیزیک 3) رو بخون راه میفتی
      در 30 40 بیار بالا
      قصدم کمک بود
      نمیترسم از اینکه تو مسیرم چندین بار شکست بخورم
      ترسم از اینه که بخوام بدون رویاهام به زندگی ادامه بدم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      اقا سلام وقتتون متعالی من اینو بنویسم برم کتاب بخونممن سال اول روزی 5 دقیقه درس خوندمسال دوم 7 دقیقهسال سوم 15 دقیقهولی انسال از مهر ماه روزی 7 ساعت خوندم تست زدم کتاب گرفتم اصلا من زیر رو شدم دیوونه شدم همه اقوام منو صدا میکنن دندان پزشکالان عمومی درصد 50 تا 70 دارمزیست تا 50شینی شاید 30ریاضی تعطیلم و فیزیک باطل امید داشته باشم به رتبه عالی یا موندن سال دیگه؟اخ یکی نبود بزنه تو سرم بگه محمد! یکم بخون اخه نامرد 😂😂😂
      شما میشه بگین زبان وعربیتونو چه شکلی میخونید که همچین درصد رو میتونید بیارین ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      اقا سلام وقتتون متعالی من اینو بنویسم برم کتاب بخونم
      من سال اول روزی 5 دقیقه درس خوندم
      سال دوم 7 دقیقه
      سال سوم 15 دقیقه
      ولی انسال از مهر ماه روزی 7 ساعت خوندم تست زدم کتاب گرفتم اصلا من زیر رو شدم دیوونه شدم همه اقوام منو صدا میکنن دندان پزشک
      الان عمومی درصد 50 تا 70 دارم
      زیست تا 50
      شینی شاید 30
      ریاضی تعطیلم و فیزیک باطل
      امید داشته باشم به رتبه عالی یا موندن سال دیگه؟

اخ یکی نبود بزنه تو سرم بگه محمد! یکم بخون اخه نامرد
      اگر هدفتون موفقیت در کنکور امساله ، باید بگم با وجود ضعفی که در ریاضی و فیزیک و کمابیش شیمی دارید ، دندان پزشکی؟ احتمالش وجود داره ولی نه قاطعانه!

زمان رو از دست ندید ، چند مبحث ساده درصد ساز + حداقل 1-2 مبحث دیگه از ریاضی و فیزیک رو حتما بخونید ! و ساده نگذرید . ( به این فکر نکنید که زیست و عمومیتون خوبه ، به این نکته توجه کنید که میانگین تخصصیاتون خوب نیست و روی اونا تاثیر خواهد گذاشت!)
      عمومیا رو هم بیشتر کار کنید( متاسفانه ما وقتی میدونیم توی درس یا دروسی خیلی قوی هستیم دیگه چندان تلاشی برای قوی تر شدن نمی کنیم)
      و ؛ زیست رو بهتر، مفهومی تر و گسترده تر بخونید و درصدتون رو بالاتر ببرید .

موفق باشید

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با عرض سلام.دوست عزیز اوضاعت در کل خوبه اما نه نسبت به رشته ای که میخوای.برای دندان ریاضی و فیزیک رو حداقل باید ۵۰ بزنی،پس سعی کن تو این مدت باقی مانده ریاضی و فیزیک مباحث اسون رو بخونی.شیمی هم مهمه تا میتونی تست بزن.
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول از هر چیز تبریک میگم بابت پیشرفت خوبتون و دوم برای( من اینو بنویسم برم کتاب بخونم)من مشاور هستم حتی از نحوه حرف زدن و طرز فکر کردن ادم ها میشه پیش بینی کرد که آینده ش چی میشه
      به نظر من اصلا به سال آینده فکر نکنید ریاضی و فیزیک اگه اصولی بخونید می تونید نتیجه خوبی بگیرید دوتا درسی هم هست که به هم مرتبط هستند یعنی اگه شما ریاضی تون خوب باشه به درد فیزیک تون هم می خوره
      و نباید فراموش کنید که در کنکور واریانس محاسبه و مبنا رتبه شما هست و حیف که رتبه خوبتون خراب بشه
      من از داوطلبان مصمم و جدی خوشم می یاد خوشحال میشم بتونم کمکتون بکنم
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پیشرفتت فوق العاده بودههههههههه
      توی وقت باقیمانده نقاط قوتت رو تثبیت کن
      ریاضی و فیزیک هم تست کنکورای سال قبل استفاده کن
      در ضمن اصلا و ابدا الان به فکر سال بعد نباااااش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      عربی که گیر کردم رو 30 تا 40
      منتها 3 ماه تابستون speaking و listening کار کردم صحبت کردنم بردم بالا کلی داستان خوندم مستقیم بالای 1500 لغت تسلط کامل
      توصیه من اینه برای زبان لغات رو بالا ببرید بعد صحبت کردنم باد بگبربن بعد داستان و کلوز تست
      امسال بمونم پشت کنکور در حد ایلتس میشینم میخونم هر چند کنکور حال به حالیه یهو حالتو میگیره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      عربی که گیر کردم رو 30 تا 40
      منتها 3 ماه تابستون speaking و listening کار کردم صحبت کردنم بردم بالا کلی داستان خوندم مستقیم بالای 1500 لغت تسلط کامل
      توصیه من اینه برای زبان لغات رو بالا ببرید بعد صحبت کردنم باد بگبربن بعد داستان و کلوز تست
      امسال بمونم پشت کنکور در حد ایلتس میشینم میخونم هر چند کنکور حال به حالیه یهو حالتو میگیره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان تشکر امید دادین یه گل پژمرده چطور زنده کنی واقعا ممنون
      به امید بهترین برای همه شما انشاالله موفق بشین سربلند باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن