خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 74
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      پس چطوری برنامه بریزم براش

البته به این ترتیب برنامه نریختم از اول
      مثلا ژنتیک آخر همس
      برنامه تونو حجمی زمانی بچینین و کامل از اول بخونین ؛ میگین یه دور خوندین زیستو بعدش مروره ؟ باور میکنین من دیگه از دستم رفته چندبار کتابو تموم کردم؟ ولی جرات ندارم بگم دیگه نمیخونمش یا درسنامه نمیخونم ! شما از اول ، فصل ۱ سال دوم ، کتاب درسی رو مو به مو دقیق دقیق میخونین بعد درسنامه رو از روی خیلی سبز یا هر کتاب درسنامه ی دیگه ای که دارین ( الگو ناقصه ، همایش بهتره ) بخونین بعد تست های الگو رو بزنین ، چون وقت کمه و کار زیاده برای فصل هایی که بالای ۱۵۰ تست دارن جوری تست بزنین که همون جمعش ۱۵۰ بشه ؛ مثلا فصل ۱ پیش ۳۰۰ تا تست داره شما یکی در میون بزن که بشه ۱۵۰ تا ؛ بعد برو فصل بعدی رو همینطوری بخون ؛ جمعه ها هم بذار برای گیاهی و ژنتیک ، البته اول گیاهی چون سال سوم رو نخوندین

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      یه توصیه و به عنوان تجربه:
      برنامه ای که ریختی هیچ وقت به کسی نگو هر جور هس همونو اجرا کن چون هر نفر یه چیز میگه و در نهایت سردرگم میشی.
      و اما نظر خودم: خیلی با جزئیاته به نظرم کلی باشه بهتره.
      در اخر : هر جور خودت دوست داری همون طور بخون.
      این برنامه درست نیست دوست عزیز ؛ از قدیم گفتن دوست میگه گفتم دشمن میگه میخواستم بگم ؛ من وظیفه ام این بود که بهشون بگم راهشون اشتباهه دیگه بقیه اش دست خودشونه

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      برنامه تونو حجمی زمانی بچینین و کامل از اول بخونین ؛ میگین یه دور خوندین زیستو بعدش مروره ؟ باور میکنین من دیگه از دستم رفته چندبار کتابو تموم کردم؟ ولی جرات ندارم بگم دیگه نمیخونمش یا درسنامه نمیخونم ! شما از اول ، فصل ۱ سال دوم ، کتاب درسی رو مو به مو دقیق دقیق میخونین بعد درسنامه رو از روی خیلی سبز یا هر کتاب درسنامه ی دیگه ای که دارین ( الگو ناقصه ، همایش بهتره ) بخونین بعد تست های الگو رو بزنین ، چون وقت کمه و کار زیاده برای فصل هایی که بالای ۱۵۰ تست دارن جوری تست بزنین که همون جمعش ۱۵۰ بشه ؛ مثلا فصل ۱ پیش ۳۰۰ تا تست داره شما یکی در میون بزن که بشه ۱۵۰ تا ؛ بعد برو فصل بعدی رو همینطوری بخون ؛ جمعه ها هم بذار برای گیاهی و ژنتیک ، البته اول گیاهی چون سال سوم رو نخوندین
      همایشو گذاشته بودم بعد اتمام بخونم پس از همین اول بخونمش؟
      آیکیو میزنم
      درسنامه دوساله که نمیخونم

ممنون ازت

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      یه توصیه و به عنوان تجربه:
      برنامه ای که ریختی هیچ وقت به کسی نگو هر جور هس همونو اجرا کن چون هر نفر یه چیز میگه و در نهایت سردرگم میشی.
      و اما نظر خودم: خیلی با جزئیاته به نظرم کلی باشه بهتره.
      در اخر : هر جور خودت دوست داری همون طور بخون.
      ممنون
      وقت کمه
      گفتم شاید ایراد بداره بهتره الان بدونم نه بعدا که وقت تموم شده

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      11 نفرو هیچ پیام وکمکی در یک ربع اخیر

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات به نظرم موضوعی بخون نه درس به درس
      از چه کتابی تست میزنی؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من ادبیات رو موضوعی بخون نه درس به درس چون درس به درس خوندن مال سال اول دبیرستانی هاست...مبحثی کردن عالیه
      در مورد زیست هم اینجوری برنامه ریختن اشتباه که مثلن بگی فصل فلان تو نیم ساعت یا فلانی تو دو ساعت...
      به نظر من از اول و دقیق بشین بخون و هر فصل که میری برای فصل های قبل حتمن تست حل کن که قبلیا فراموش نشن...نظر دوستمون @ رو میپسندم ساده ترین و بهترین روش همینه فک کنم...البته من خودم گیاهی رو سه روز تو هفته میخونم

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بودجه بندی کنکور رو بردار و مباحث رو به ترتیب اهمیت و تست خیز بودنشون اولویت بندی کن بعد شروع کن به خوندن البته پیش نیاز هم رعایت بشه. فقط یه بازه ای رو مشخص کن برا خوندن کلش .تست ها هم دور اول مضربی زده شه. باقیش برا مرور مطالب.
      زندگی مثل یه پیانو میمونه........
      هم روزای سفید داره هم سیاه
      ولی .....
      وقتی باهم باشن
      میشه یه موسیقیه خوب شنید
      ویرایش توسط کنکوری97 : 30 بهمن 1396 در ساعت 22:41

9. Top | #54
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم اگه دینی واستون سخت نیست یک روز درمیان 1 درس دینی +تست بزارید اینجوری در اسفند 16 درس دینی دوم در فروردین 16 درس دینی سوم و در اردیبهشت 10 درس دینی پیش رو میخونین...هم اینکه واسه دینی انقد به خودتون فشار نمیارید هم اینکه میتونید بجای 2 درس دینی از اختصاصی بیشتر بخونید البته این نظر منه چون منم تازه شروع کردم ولی بنظرم اومد استرس اینکه دینی اردیبهشت تموم شه خیلی کمتره تا درسای اختصاصی ...چون دینی راه و روشش مشخصه..ولی اختصاصیا خیلی باید تست بیشتری کار کرد.....واسه زیستم هر فصل اگه 4 روز واسش بزارید ولی با کیفیت و حسابی بخونیدش خیالتون راحت تره تا تند تند و عجله ای بخونید بعد در اخر حس کنید هیچی بلد نیستید و صرفا فقط تموم کردید....من از دونفر که خودشون بلد بودن پرسیدم گفتم از الان میخوام زیست و شروع کنم گفتن واسه هر فصل زیست 4 روز بزاری خوبه
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه نکته دیگه هم به نظرم اومد بگم حالا شاید یه سریا قبول نداشته باشن ولی به نظرم کی تموم کردن مهم نیست خوب تموم کردن مهمه...تو حتمن حتمن تاکیدت رو نذار که تا اول خرداد همشون تموم بشه حالا اگه یکی دوهفته هم اینطرف اونطرف بشه مشکل نی ارزشش رو داره..به نظرم من واسه جمع بندی نهایی که همون حل ازمونای جامع یا کنکورای قبله دوسه هفته کافیه

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      ادبیات به نظرم موضوعی بخون نه درس به درس
      از چه کتابی تست میزنی؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
      یه دور کتابارو بخونم که با متن و مفاهیم کلمات آشنا بشم بعد از فروردین فقط موضوعی
      کل نشرالگو ها بجز زبان فارسی
      و نشرالگو جامع

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      بنظرم اگه دینی واستون سخت نیست یک روز درمیان 1 درس دینی +تست بزارید اینجوری در اسفند 16 درس دینی دوم در فروردین 16 درس دینی سوم و در اردیبهشت 10 درس دینی پیش رو میخونین...هم اینکه واسه دینی انقد به خودتون فشار نمیارید هم اینکه میتونید بجای 2 درس دینی از اختصاصی بیشتر بخونید البته این نظر منه چون منم تازه شروع کردم ولی بنظرم اومد استرس اینکه دینی اردیبهشت تموم شه خیلی کمتره تا درسای اختصاصی ...چون دینی راه و روشش مشخصه..ولی اختصاصیا خیلی باید تست بیشتری کار کرد.....واسه زیستم هر فصل اگه 4 روز واسش بزارید ولی با کیفیت و حسابی بخونیدش خیالتون راحت تره تا تند تند و عجله ای بخونید بعد در اخر حس کنید هیچی بلد نیستید و صرفا فقط تموم کردید....من از دونفر که خودشون بلد بودن پرسیدم گفتم از الان میخوام زیست و شروع کنم گفتن واسه هر فصل زیست 4 روز بزاری خوبه
      ممنون
      آره بهتره دینی کم کنم بذارم فیزیک زود تموم کنم

ممنون

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      همایشو گذاشته بودم بعد اتمام بخونم پس از همین اول بخونمش؟
      آیکیو میزنم
      درسنامه دوساله که نمیخونم

ممنون ازت
      اول از همه چیز کتاب درسی ، بعد درسنامه بعد تست ؛ والا از من میشنوین آیکیو رو بذارین کنار و الگو کار کنین ، آیکیو تست هاش چالشی تره و وقت زیادتر میگیره

14. Top | #59
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      هیچکسی نمیتونه برای یه نفر دیگه زمان تعیین کنه که مثلا 4 روزه میشه یه فصل رو بست ؛ به خیلی چیزا بستگی داره ، مثلا شما قلب میخونین ، برنامه تون اینکه 4 روزه تموم کنین هر روز 3 ساعت ؛ روز اول رو میذارین برای کتاب و درسنامه ؛ ولی وقتی شروع میکنین به خوندن اول بسم الله آناتومی کرم خاکی و خرچنگ دراز و ملخ هست ؛ هر کدوم از این عکس ها کلی نکته ی ترکیبی دارن کلی سوالای جور واجور دارن که باید برید بگردین جواباشو پیدا کنین ؛ تو خود آیکیو یه جا گفته قلب لوله ای سمت سر هست یه جا گفته نه سمت دمه !!!! حالا شما میای وقت میذاری تا مطمئن شی قلبه سمت دم هست یا سر ؛ یا چندتا قلب لوله ای داره ، این قلب ها اتصال دارن باهم یا نه ؛ فاصله شون از سطح تنفسی چقدره ، خونش چرا تیره است ، مسیر گردش خون چطوریه و ....................... بحر طویلی میشه برای خودش ؛ به نظرتون اینطوری میشه 4 روزه تمومش کرد ؟ مطمئنا نه ؛ تا وقتی که خودتون شروع نکردین نخوندین و زمانتون دستتون نیومده نمیشه درباره اش تصمیم بگیرین ، منه حامد میگم 3 روزه هم میشه یه فصل رو بست ولی فقط این حرف درباره ی من صدق میکنه ؛ نه شما ؛ شاید شما 1 روزه تموم کردی با کیفیت بهتر از من ؛ برنامه ریزی خوبه ولی باید در طول عمل درباره اش تصمیم گرفته بشه ؛ من الان دستم اومده که من تو 3 ساعت 80 تست آیکیو میزنم با +- 5 تست ؛ این با تجربه توی مطالعه تون به دست میاد نه با حرف دیگران

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      هیچکسی نمیتونه برای یه نفر دیگه زمان تعیین کنه که مثلا 4 روزه میشه یه فصل رو بست ؛ به خیلی چیزا بستگی داره ، مثلا شما قلب میخونین ، برنامه تون اینکه 4 روزه تموم کنین هر روز 3 ساعت ؛ روز اول رو میذارین برای کتاب و درسنامه ؛ ولی وقتی شروع میکنین به خوندن اول بسم الله آناتومی کرم خاکی و خرچنگ دراز و ملخ هست ؛ هر کدوم از این عکس ها کلی نکته ی ترکیبی دارن کلی سوالای جور واجور دارن که باید برید بگردین جواباشو پیدا کنین ؛ تو خود آیکیو یه جا گفته قلب لوله ای سمت سر هست یه جا گفته نه سمت دمه !!!! حالا شما میای وقت میذاری تا مطمئن شی قلبه سمت دم هست یا سر ؛ یا چندتا قلب لوله ای داره ، این قلب ها اتصال دارن باهم یا نه ؛ فاصله شون از سطح تنفسی چقدره ، خونش چرا تیره است ، مسیر گردش خون چطوریه و ....................... بحر طویلی میشه برای خودش ؛ به نظرتون اینطوری میشه 4 روزه تمومش کرد ؟ مطمئنا نه ؛ تا وقتی که خودتون شروع نکردین نخوندین و زمانتون دستتون نیومده نمیشه درباره اش تصمیم بگیرین ، منه حامد میگم 3 روزه هم میشه یه فصل رو بست ولی فقط این حرف درباره ی من صدق میکنه ؛ نه شما ؛ شاید شما 1 روزه تموم کردی با کیفیت بهتر از من ؛ برنامه ریزی خوبه ولی باید در طول عمل درباره اش تصمیم گرفته بشه ؛ من الان دستم اومده که من تو 3 ساعت 80 تست آیکیو میزنم با +- 5 تست ؛ این با تجربه توی مطالعه تون به دست میاد نه با حرف دیگران
      خب اونطور که میگی من یا هرکسی دیگه تو این مدت نهایت زیست رو ۳۰ میزنه

بیا این تاپیک
      http://forum.konkur.in/thread58723.html

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن