خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 78
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      کسی اینجا چیزی از "دیوی" نمیدونه؟؟؟
      اره
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستان این سهمیه کنکور کاملا حق اون هاست و از هر نظر صحیحه. بدون اون ها ماهم الآن نمی تونستیم درس بخونیم. پس چه اشکالی داره یه سهمیه از قبولی دانشگاه رو سهلا در اختیارشون قرار بدن. اون حق ندارن به دلیل مشکلات زیادی که تحمل میکنن با سهمیه ازشون قدردانی بشه؟ اصلا ارزش جامعه پزشکی ما با وجود همچین افرادی بالا میره. اونی که میشینه خونه درس میخونه و تست میزنه باید دانشگاه قبول شه؟ یا اونی که پدرش حافظ جان و مال ما شده؟ مسلما کسی که نشسته و درس میخونه به اندازه سهمیه دار ها شایسته قبولی دانشگاه و پزشک شدن نیست.

امضا: دیوی!
      شمایی که کلاه قرمزیو با تکرارش دیدی حداقل منظور پیاممو متوجه میشی دیگه؟! دوستان نگرفتن!

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شمایی که کلاه قرمزیو با تکرارش دیدی حداقل منظور پیاممو متوجه میشی دیگه؟! دوستان نگرفتن!
      حتی اگه دیوی رو هم نمیشناختن باید میفهمیدن منظورت چپکیه

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گرفته بودم داداش گلم
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها
      گرفته بودم داداش گلم
      شما که چیزی نگفتی عزیز. اونایی که نفهمیدنو میگم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انتظار داری بشنیم کلاه قرمزی نگاه کنیم
      نقل رو پاک کردم.

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      یه دوستی گفت اینجا انجمن تحصیل کرده هاست و اینجور تفکراتی ( تفکر من ) نباید توش باشه
      تفکر من چیه ؟ من مخالف سهمیه ام ولی تفکرم اینه که نباید به کسی که سهمیه داره بگیم وحشی ، از کجا معلوم کی روی سردر دانشگاه تهران نوشته؟ همونجور که سند و مدرک دادم اولین بار کسای دیگه این کارو کردن ، کسی که تهمت میزنه باید توی این انجمن راحت باشه تفکرش و تفکر بنده نه
      من یه مختصری از قانون کشور رو خوندم ، شرح وظایف رهبری و دولت و مجلس و... میدونم ، با سهمیه مخالفید باید مجلسی که تصویب کرده لغوش کنه ، هیج جای قانون اختیار لغو اینجور مصوبه ای به رهبری داده نشده ، همون ظهر هم توی چت باکس واسه رفقا اینو گفتم توی آرشیو چت باکس هم موجوده
      کسی فکر میکنه راهش فحش دادن به رهبری و نظام و منه ، بشینه تا جونش در بیاد فحش بده مشکلی نیست
      حل شد ما هم خوشحال میشیم
      فقط دم از تحمل نظر مخالف نزنید وقتی میاید میگید اینی که اندیشه و فکر منه نباید وجود داشته باشه تو این انجمن
      نقل قول هم در صورتی بگیرید که در برابر حرفای من دلیل مستند و منطقی داشته باشید نه چرت و پرت های ذهنی که رهبر همه کارست و توی زیرزمین خونش کلیکسیون انواع عصا و سپاه از راه دریای ایذه ، ایذه رو از شورشیون پس گرفت
      شما گرفتی از کامنت هر کاربر یه تیکش رو درآوردی و وصل کردی به پست من و در جوابش هم چیزایی گفتی که خودمم متوجه نمیشم چه ربطی داشت ( مثل خط اخر و اون وسط ) ! ببین وقتی تو به بعضی چیزا اعتراض کنی به خط قرمز نظام اعتراض کردی ! خط قرمز (ها ) نظام رو هیچکس نمیتونه واسش کاری کنی ! مجلس کیلو چند ؟ اونم مجلس نیست شلغمستانه ! اصولا ضررش از منفعتش بیشتره ... درش تخته شه ملت راحت ترن !
      در مورد وظایف رهبر هم که من اصلا دربارش حرف نزدم و نگفتم رهبر ! گفتم رؤسا ! در ضمن به نظرت کجای این مملکت کسی تو محدوده ی وظایفش عمل میکنه ؟! اصلا کی میدونه وظیفش چیه؟ بیخیال باو

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه دوستی گفت اینجا انجمن تحصیل کرده هاست و اینجور تفکراتی ( تفکر من ) نباید توش باشه
      تفکر من چیه ؟ من مخالف سهمیه ام ولی تفکرم اینه که نباید به کسی که سهمیه داره بگیم وحشی ، از کجا معلوم کی روی سردر دانشگاه تهران نوشته؟ همونجور که سند و مدرک دادم اولین بار کسای دیگه این کارو کردن ، کسی که تهمت میزنه باید توی این انجمن راحت باشه تفکرش و تفکر بنده نه
      من یه مختصری از قانون کشور رو خوندم ، شرح وظایف رهبری و دولت و مجلس و... میدونم ، با سهمیه مخالفید باید مجلسی که تصویب کرده لغوش کنه ، هیج جای قانون اختیار لغو اینجور مصوبه ای به رهبری داده نشده ، همون ظهر هم توی چت باکس واسه رفقا اینو گفتم توی آرشیو چت باکس هم موجوده
      کسی فکر میکنه راهش فحش دادن به رهبری و نظام و منه ، بشینه تا جونش در بیاد فحش بده مشکلی نیست
      حل شد ما هم خوشحال میشیم
      فقط دم از تحمل نظر مخالف نزنید وقتی میاید میگید اینی که اندیشه و فکر منه نباید وجود داشته باشه تو این انجمن
      نقل قول هم در صورتی بگیرید که در برابر حرفای من دلیل مستند و منطقی داشته باشید نه چرت و پرت های ذهنی که رهبر همه کارست و توی زیرزمین خونش کلیکسیون انواع عصا و سپاه از راه دریای ایذه ، ایذه رو از شورشیون پس گرفت
      بسیجی جان سهمیه ای کدوم مجلس لغو کنه؟
      مجلسی که کسایی انتخاب میشن که از زیر شورای نگهبان منصوب رهبری رد میشن!
      جنتی منصوب کیه؟
      بسیجی جان با سهمیت حال کن ولی فردا روزی ک اینا افتادن تک تکتون از دانشگاه ها و مطبا و بیمارستانا با ابرو ریزی و خفت ب پایین میکشیم
      توقع ندارم شما سهمیه دارا که با زیست صفر پزشکی میخونید از نظام مقدس دفاع نکنید
      img_20180206_103203.jpg

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesty نمایش پست ها
      شما گرفتی از کامنت هر کاربر یه تیکش رو درآوردی و وصل کردی به پست من و در جوابش هم چیزایی گفتی که خودمم متوجه نمیشم چه ربطی داشت ( مثل خط اخر و اون وسط ) ! ببین وقتی تو به بعضی چیزا اعتراض کنی به خط قرمز نظام اعتراض کردی ! خط قرمز (ها ) نظام رو هیچکس نمیتونه واسش کاری کنی ! مجلس کیلو چند ؟ اونم مجلس نیست شلغمستانه ! اصولا ضررش از منفعتش بیشتره ... درش تخته شه ملت راحت ترن !
      در مورد وظایف رهبر هم که من اصلا دربارش حرف نزدم و نگفتم رهبر ! گفتم رؤسا ! در ضمن به نظرت کجای این مملکت کسی تو محدوده ی وظایفش عمل میکنه ؟! اصلا کی میدونه وظیفش چیه؟ بیخیال باو
      دوست عزیز خودت خسته نکن شما انتظار داری کسی که شرفش ب سهمیه فروخته و با زیست صفر پزشکی میخونه ازین سیستم دفاع نکنه؟
      بعد میان میگن ماسهمیه ای نیستیم ولی سهمیه بر حق چرا؟چون مجلس تایید کرده خخخ کدوم مجلس؟همون ک ماه داماد جنتی۹۳ساله تاییدشون میکنه
      فایل پیوست 78162

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا نباید خودمونو خسته کنیم . اما هیچوقت از پایین اوردن شان رتبه ی سهمیه دارا دریغ نکنید . تنها کاری که ازمون بر میاد

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها
      ببین این درسته که راس همشون رهبریه، ولی برو ببین دست رهبری چقدر بازه، چقدر قدرت عمل داره، چه کار می تونه بکنه و باید بکنه؟؟؟؟؟
      http://www.yjc.ir/fa/news/6158241/رو...ور-فیلم
      بله رهبری دعای خیر نمودن که فرزند مدافع حرم با درصد صفر پزشکی قبول شن و دعاشون مستجاب شد

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      http://www.yjc.ir/fa/news/6158241/رو...ور-فیلم
      بله رهبری دعای خیر نمودن که فرزند مدافع حرم با درصد صفر پزشکی قبول شن و دعاشون مستجاب شد
      =)))))))))))))))))))

13. Top | #58
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 78146
      عملکرد کامل نظام مقدس در این کارنامه مشخص
      لیاقت مسولان و رهبران کشور نیز همانند این کارنامه است
      دمش گرم زیستو صفر زده

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بسیجی جان سهمیه ای کدوم مجلس لغو کنه؟
      مجلسی که کسایی انتخاب میشن که از زیر شورای نگهبان منصوب رهبری رد میشن!
      جنتی منصوب کیه؟
      بسیجی جان با سهمیت حال کن ولی فردا روزی ک اینا افتادن تک تکتون از دانشگاه ها و مطبا و بیمارستانا با ابرو ریزی و خفت ب پایین میکشیم
      توقع ندارم شما سهمیه دارا که با زیست صفر پزشکی میخونید از نظام مقدس دفاع نکنید
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180206_103203.jpg
مشاهده: 85
حجم: 60.4 کیلو بایت
      اولا مثل اینکه شما کوری ندیدی من نوشتم با سهمیه مخالفم فقط عقل دارم راه رو توی اعتراض منطقی میبینم نه فحش دادن به این و اون مثل شما، دوما من اگه سهمیه داشتم پشت کنکوری نمیشدم ، سوما پایین آوردن ما؟ باشه حتما با قیامی که به خاطر سرمای هوا به تاریخ دیگه موکول میشه
      d3tv_dvdlhd4xcailzhi.jpg_large.jpg

شما ها در حد جوک هستید عزیزم نه برانداز و این حرفا
      راستی اون به اون بزرگتراتون که میخواستن غلط بزرگتر از توانشون بکنن و میگفتن این نظام 22 بهمن رو نمیبینه بگو تا 22 بهمن 5 روز مونده ، هنوزم هیچ غلطی نتونستید بکنید ، بعدشم نخواهید تونست
      ویرایش توسط AmirMansour : 17 بهمن 1396 در ساعت 20:10

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اولا مثل اینکه شما کوری ندیدی من نوشتم با سهمیه مخالفم فقط عقل دارم راه رو توی اعتراض منطقی میبینم نه فحش دادن به این و اون مثل شما، دوما من اگه سهمیه داشتم پشت کنکوری نمیشدم ، سوما پایین آوردن ما؟ باشه حتما با قیامی که به خاطر سرمای هوا به تاریخ دیگه موکول میشه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: d3tv_dvdlhd4xcailzhi.jpg_large.jpg
مشاهده: 68
حجم: 35.1 کیلو بایت

شما ها در حد جوک هستید عزیزم نه برانداز و این حرفا
      راستی اون به اون بزرگتراتون که میخواستن غلط بزرگتر از توانشون بکنن و میگفتن این نظام 22 بهمن رو نمیبینه بگو تا 22 بهمن 5 روز مونده ، هنوزم هیچ غلطی نتونستید بکنید ، بعدشم نخواهید تونست
      دوست عزیز اعتقادات شما و بقیه به خودتون مربوطه و لازم نیست بیاین باورهاتون رو به بقیه تحمیل کنین در ضمن یه جمله ی معروف هست که حتما شنیدین
      حکومت با کفر باقی می ماند ولی با ظلم نه

قصد تخریب هیچ کس رو ندارم ولی واقعا اگه الان نظرسنجی بذاریم 90 درصد مردم کشور خواهان تغییر اساسی در نظام یا براندازی اونن اون 10 درصد بقیه هم جیره خور هستن. مطمئنا بعد از هر انقلاب 10-20 سال طول میکشه تا اون کشور به وضع سابق برگرده انشالله رئیس روسای ما یکم دیدشون باز بشه و به این مردم بدبخت کمک کنن وگرنه واسه من و شما چه فرقی داره که نظام دست این طرف باشه یا اون طرف ما به هر حال باید درسمون رو بخونیم اصلا بیان مشر*وب رو آزاد کنن کاباره بزارن دیسکو بزارن حجاب آزاد بشه و ... به هر حال واسه قشر درس خونا و کارگرا و شغل آزادا هیچ تفاوتی نداره بهتره با این حرفا و تخریب همدیگه واگذارشون کنیم به خدا...
      پيامبر صلى ‏الله ‏عليه‏ و ‏آله :بِالْعَدْلِ قامَتِ السَّماواتُ وَ الاَْرْضُ ؛

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن