ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    0
    mhdhr1374
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن

رشته روانشناسی یا تجربی؟؟؟

سلام دوستان. من یه مشکلی دارم اونم اینه که بین رشته ی انسانی و رشته ی تجربی(پزشکی!) موندم
    برای رشته ی پزشکی استعدادش رو دارم ولی علاقه تقریبا اصلا ندارم! اما به شدت به رشته ی روانشناسی علاقه دارم. ولی مسئله ای که هست اینه که من از بازار کار رشته ی روانشناسی میترسم .استعدادم تو این رشته خییییلیییی خوبه ولی خیلیا میگن رشته های انسانی شکست خورده ان.اکثرا از ترس تجربی و ریاضی میرن این رشته و بازار کار ندارن و میگن باید بری تجربی. از طرف دیگه شنیدم که خیلیا وارد رشته ی پزشکی شدن و حتی سالای آخر انضراف دادن و رفتن دنبال علاقشون.نظر شما چیه؟ میتونم تو رشته ی روانشناسی موفق بشم؟؟؟؟ اگه بخام به درآمد خوب و بالایی برسم میتونم از این رشته برسم؟؟؟اگه آره چجوری؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین.(لطفا با دلیل و منطق و مثال و آمار نظر بدین!). ممنونم
    218
    Eng-o
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    مقطع تحصیلی : کارشناسی
    من اشتباه متوجه شدم یا شما دارین روانشناسی رو زیر گروه رشته انسانی به حساب میارین؟!
    0
    mhdhr1374
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    خیر زیر گروه رشته ی انسانی به حساب نمیارم اما اگه بخام برم روانشناسی از رشته ی انسانی با توجه به دروسش خیلی راحت تر میتونم واردش شم تا دروس سخت تجربی. قطعا رتبم بهتر میشه
    218
    Eng-o
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    بهتره اول یه مشخصاتی از وضعیت خودتون و تو چه مقطع تحصیلی هستین و .... رو قرار بدین. تا طرف مقابل بدون چطور باید راهنماییتون کنه.
    703
    Pasteur
    کاربر نیمه فعال
    در انتظار تایید ایمیل
    رشته تحصیلی : تجربی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdhr1374 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مشکلی دارم اونم اینه که بین رشته ی انسانی و رشته ی تجربی(پزشکی!) موندم
    برای رشته ی پزشکی استعدادش رو دارم ولی علاقه تقریبا اصلا ندارم! اما به شدت به رشته ی روانشناسی علاقه دارم. ولی مسئله ای که هست اینه که من از بازار کار رشته ی روانشناسی میترسم .استعدادم تو این رشته خییییلیییی خوبه ولی خیلیا میگن رشته های انسانی شکست خورده ان.اکثرا از ترس تجربی و ریاضی میرن این رشته و بازار کار ندارن و میگن باید بری تجربی. از طرف دیگه شنیدم که خیلیا وارد رشته ی پزشکی شدن و حتی سالای آخر انضراف دادن و رفتن دنبال علاقشون.نظر شما چیه؟ میتونم تو رشته ی روانشناسی موفق بشم؟؟؟؟ اگه بخام به درآمد خوب و بالایی برسم میتونم از این رشته برسم؟؟؟اگه آره چجوری؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین.(لطفا با دلیل و منطق و مثال و آمار نظر بدین!). ممنونم
    درباره اینکه این رشته خوبه ، بده یا خاکستریه خب نظری ندارم
    ولی اگه من بودم و روانشناسی رو دوس داشتم به طور قطع تجربی رو انتخاب میکردم ، روانشناسی تو تجربی یه رشته نسبتا معمولی حساب میشه ورتبه کمتری نسبت به مثلا پرستاری همون شهر ودانشگاه میخواد ...
    در حالی که بچه های انسانی دومین یا سومین رشته تاپشون هست و خیلی خواهان داره و واقعا اگه دانشگاه تاپ بخوای باید رتبه خیلی خوبی داشته باشی تو انسانی ..
    حالا ممکنه برات سوال بشه که رقابت تو تجربی بیشتر و تعداد کنکوریا قوی تو تجربی خیلی بشترن طبیعتا ، ولی از انصاف نگذریم مثلا دانشگاه اصفهان امسال ینی 96 ، از منطقه یک تجربی با رتبه 4100 قبول شده ، انسانی با 450 ! و من به عنوان یک تجربی فک نمی کنم که آوردن 4000 تجربی سخت تر از 450 انسانی باشه : ))
    بهترین قبولی های گروه انسانی در رشته روان‌شناسي
    در کل نظر من اینه اگه قبلا تجربی بودی تجربی رو بده و اکه انسانی ، کنکور انسانی . @Skinner نظر شما چیه ؟ ( ناظر روانشناسی)
    4,287
    Skinner
    ناظر بخش انسانی و روانشناسی
    کاربر باسابقه
    ناظر بخش
    Khoshhalam
    رشته تحصیلی : روانشناسی
    نام دانشگاه : تبریز
    نوع دانشگاه : سراسری روزانه
    سلام...شما نهم هستید؟

دوما چیه روانشناسی شمارو علاقمند کرده؟بیشتر توضیح بدید

0
    mhdhr1374
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها

درباره اینکه این رشته خوبه ، بده یا خاکستریه خب نظری ندارم
    ولی اگه من بودم و روانشناسی رو دوس داشتم به طور قطع تجربی رو انتخاب میکردم ، روانشناسی تو تجربی یه رشته نسبتا معمولی حساب میشه ورتبه کمتری نسبت به مثلا پرستاری همون شهر ودانشگاه میخواد ...
    در حالی که بچه های انسانی دومین یا سومین رشته تاپشون هست و خیلی خواهان داره و واقعا اگه دانشگاه تاپ بخوای باید رتبه خیلی خوبی داشته باشی تو انسانی ..
    حالا ممکنه برات سوال بشه که رقابت تو تجربی بیشتر و تعداد کنکوریا قوی تو تجربی خیلی بشترن طبیعتا ، ولی از انصاف نگذریم مثلا دانشگاه اصفهان امسال ینی 96 ، از منطقه یک تجربی با رتبه 4100 قبول شده ، انسانی با 450 ! و من به عنوان یک تجربی فک نمی کنم که آوردن 4000 تجربی سخت تر از 450 انسانی باشه : ))
    بهترین قبولی های گروه انسانی در رشته روان‌شناسي
    در کل نظر من اینه اگه قبلا تجربی بودی تجربی رو بده و اکه انسانی ، کنکور انسانی . @Skinner نظر شما چیه ؟ ( ناظر روانشناسی)
    شما درست میفرمایید دوست عزیز. درسته من رشتم تجربی بوده و دیپلمم تجربیه اما دروس رشته ی انسانی برام ساده تره و من با دو ماه خوندن فقط تونستم رتبه ی 500 بیارم در رشته ی انسانی در حالی که رتبم در تجربی 6000 شد . در هر حال الان مشکل بنده چجوری قبول شدنش نیست. مشکل من بازار کار رشته ی روانشناسیه. آیا به همون سختیه که میگن؟؟؟ و تو این رشته نمیتونم به جایی برسم؟
    0
    mhdhr1374
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام...شما نهم هستید؟

دوما چیه روانشناسی شمارو علاقمند کرده؟بیشتر توضیح بدید
    خیر من پشت کنکوری هستم .
    من واقعا روانشناسی رو خیلی دوست دارم. حتی کتاب های کنکوری و دانشگاهیش رو که دستم میگیرم واقعا با ذوق و علاقه میخونم تا تهش. و خب حس میکنم استعداد و شم روانشناسی رو هم دارم. کتابفروشی هم که میرم همیشه کتاب های مربوط به روانشناسی من رو جذب میکنه
    4,287
    Skinner
    ناظر بخش انسانی و روانشناسی
    کاربر باسابقه
    ناظر بخش
    Khoshhalam
    نام دانشگاه : تبریز
    خیر من پشت کنکوری هستم .
    من واقعا روانشناسی رو خیلی دوست دارم. حتی کتاب های کنکوری و دانشگاهیش رو که دستم میگیرم واقعا با ذوق و علاقه میخونم تا تهش. و خب حس میکنم استعداد و شم روانشناسی رو هم دارم. کتابفروشی هم که میرم همیشه کتاب های مربوط به روانشناسی من رو جذب میکنه
    سلام اوکی....ببینید الان وضعیت رشته ها جالب نیست..باید یا خدای رشته و حوزه تخضضت باشی زبون داشته باشی زرنگ باشی اجتماعی باشی تا موفق بشی و این خیلی سخته وگرنه بیکار این رشته مثل خیلی رشته ها زیاد داره..چون فارغ التحصیل زیاده و مسائل دیگه

122
    echo
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Mamoli
    استان : تهران
    شهر : تهران
    اگه واقعا علاقه داری برو روانشناسی , ولی اگه بازار کارشو میخوای بدونی , نمیخوام نا امیدت کنم اما روانشناسی برای کار پیدا کردن اولا باید تا دکترا بری تا بتونی کار خوب پیدا کنی بعدم اینکه تا دکترا رفتنش سخته و اکثرا ول میکنن....باید روحیه قوی ای داشته باشی چون یجاهایی واقعا با خودت درگیر میشی !
    در کل هیچ تضمینی واسه آیندت نیست که حتما یه کار با حقوق بالا گیرت بیاد باید خیلی تلاش کنی.ببین اولویت خودت چیه...تضمین شغلی یا علاقه؟
    اگه حس میکنی وسطش ممکنه خسته شی و بخوای ولش کنی و لیسانس بگیری دیگه بیخیال بشی اصلا سمتش نرو !
    ولی قطعا با علاقه و پشتکار زیاد به جاهای خیلی خوبی میرسی.
    ویرایش توسط echo : 1396/11/10 در ساعت 13:17
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)