خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 276
    1. Top | #151
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نتیجه چند ماه تلاش هیچی یعنی؟ احتمال تغییر هست؟ تو دفترچه نوشتن؟؟ پرستاری چطور؟؟

2. Top | #152
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ناامید نباشید.به احتمال خیلی زیاد بند واو باطل میشه.شما بخونید.

3. Top | #153
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفانه تو دفترچه شماره 1 ثبت نام کنکور 97 دقیقا قید شده ؛ اینکه تغییر بدن یا نه رو نمیدونم ولی بعید میدونم برای امسال بخوان تغییرش بدن اگر هم تغییری باشه برای کنکور 98 میتونن اعمال کنن ؛ برای پرستاری هم باید شهریه پرداخت کنین البته برای ازاد فک نکنم شهریه زیادی باش ولی خوب خوب تحقیق کن در مورد رشته پرستاری با توجه به سنت ؛ اینکه تا چه سنی جذب و استخدامی داره ؛ تا اونجایی که من میدونم برای لیسانس تا 30 و برای کسایی هم که فوق دارن تا 35 محدودیت سنی توی استخدامیاس ولی میگن تو مراکز ازاد بحث سن نیست ؛ ولی خوب چون داری عمرتو میذاری خوب تحقیق کن دوست عزیز

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشاالله که حذف بشه و حق دوستانی که تا امروز زحمت کشیدن ضایع نشه

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir2328 نمایش پست ها
      متاسفانه تو دفترچه شماره 1 ثبت نام کنکور 97 دقیقا قید شده ؛ اینکه تغییر بدن یا نه رو نمیدونم ولی بعید میدونم برای امسال بخوان تغییرش بدن اگر هم تغییری باشه برای کنکور 98 میتونن اعمال کنن ؛ برای پرستاری هم باید شهریه پرداخت کنین البته برای ازاد فک نکنم شهریه زیادی باش ولی خوب خوب تحقیق کن در مورد رشته پرستاری با توجه به سنت ؛ اینکه تا چه سنی جذب و استخدامی داره ؛ تا اونجایی که من میدونم برای لیسانس تا 30 و برای کسایی هم که فوق دارن تا 35 محدودیت سنی توی استخدامیاس ولی میگن تو مراکز ازاد بحث سن نیست ؛ ولی خوب چون داری عمرتو میذاری خوب تحقیق کن دوست عزیز
      در مورد شهریه رشته پرستاری چه جوری انقدر مطمعن حرف میزنید؟من از خود سنجش پرسیدم یکی گفت نه احتمالا فقط خود رشته های پزشکی شهریه داره.و چون قانون جدید هست هنوز خودشون هم نمیدونن.در مورد استخدام هم کارشناسی تا سن 35 سال برای بیمارستان های دولتی هست.برای بیمارستان های خصوصی هم محدودیت سنی وجود نداره.اما بازم میگم احتمال ابطال بند واو زیاد هست.

6. Top | #156
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم برای کسی که لیسانسشو مقطع روزانه خونده و بخواد دوباره کنکور تجربی بده فقط در صورتی که رشته های پزشکی عمومی - دندون و دارو(دارو رو شک دارم) رو بتونه روزانه قبول شه میتونه بدن پرداخت شهریه اون مقطع رو ادامه بده اما اگر غیر از این 3تا رشته رو روزانه قبول بشه چون یکبار از سهمیه روزانه تو مقطع لیسانس استفاده کرده برای همین باید شهریه پرداخت کنه
      راجبه سن پرستاری که عرض کردین باید بگم که من منظورم استخدامی بیمارستانای دولتی بوده و اینکه محدودیت سنی دارن شکی ندارم و این رو هم مطمئنم که برای مقطع لیسانس تا 30 و برای ارشد تا 35 محدودیت سنی وجود داره کما اینکه توی بیمارستانای خصوصی شرط سنی مهم نیست

7. Top | #157
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم برای کسی که لیسانسشو مقطع روزانه خونده و بخواد دوباره کنکور تجربی بده فقط در صورتی که رشته های پزشکی عمومی - دندون و دارو(دارو رو شک دارم) رو بتونه روزانه قبول شه میتونه بدن پرداخت شهریه اون مقطع رو ادامه بده اما اگر غیر از این 3تا رشته رو روزانه قبول بشه چون یکبار از سهمیه روزانه تو مقطع لیسانس استفاده کرده برای همین باید شهریه پرداخت کنه
      راجبه سن پرستاری که عرض کردین باید بگم که من منظورم استخدامی بیمارستانای دولتی بوده و اینکه محدودیت سنی دارن شکی ندارم و این رو هم مطمئنم که برای مقطع لیسانس تا 30 و برای ارشد تا 35 محدودیت سنی وجود داره کما اینکه توی بیمارستانای خصوصی شرط سنی مهم نیست
      photo_2017-09-23_00-43-35.jpg
      خوب بود قبل از اینکه انصراف بدید کمی مطالعه میکردید در مورد شرایط.

8. Top | #158
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا برعکس دارید میگید.photo_2018-02-10_11-13-13.jpg
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست cyftnmyuu.2.jpg  

9. Top | #159
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم من برای اینکه پزشکی شرکت کنم از رشته قبلیم انصراف دادم پرستاری هدفم نبوده اما برای پرستاری چون یه زمانی بحث خروج از کشور بود خیلی تحقیق کرده بودم اگه امکان داره ادرس صفحه ی درج این مطلب رو برام بفرستین

10. Top | #160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من غیر این نگفتم!!
      منم گفتم دوستانی که کارشناسی ارشد دارن توی این 3تا رشته اگر هم روزانه قبول بشن باید شهریه پرداخت کنن
      الان اینی که شما فرستادین هم همینو میگه ؛ غیر از اینه؟

11. Top | #161
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اینجا خودتون بخونید چی گفتید.
      "فقط در صورتی که رشته های پزشکی عمومی - دندون و دارو(دارو رو شک دارم) رو بتونه روزانه قبول شه میتونه بدن پرداخت شهریه اون مقطع رو ادامه بده اما اگر غیر از این 3تا رشته رو روزانه قبول بشه چون یکبار از سهمیه روزانه تو مقطع لیسانس استفاده کرده برای همین باید شهریه پرداخت کنه"

12. Top | #162
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا66 نمایش پست ها
      شما اینجا خودتون بخونید چی گفتید.
      "فقط در صورتی که رشته های پزشکی عمومی - دندون و دارو(دارو رو شک دارم) رو بتونه روزانه قبول شه میتونه بدن پرداخت شهریه اون مقطع رو ادامه بده اما اگر غیر از این 3تا رشته رو روزانه قبول بشه چون یکبار از سهمیه روزانه تو مقطع لیسانس استفاده کرده برای همین باید شهریه پرداخت کنه"
      تا اونجا که میدونم هرکسی فقط یبار حق تحصیل رایگان داره. بار دوم اگر هم روزانه قبول بشه باید شهریه پرداخت کنه ولی رشته های پزشکی دارو دندان اگه ارشد داشته باشی حتی رتبه 1 هم باشی نمیتونی از دانشگاه علوم پزشکی قبول بشی و باید یا بری پردیس یا ازاد. و الان دقیقا مشکل اینکه حتی بخوای شهریه پرداخت کنی بازم قبول نمیکنن میگن برو پردیس یا ازاد که این ظلمه مثلا یه رتبه برتر که ارشد داره رو بفرستی پردیس

13. Top | #163
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم عزیز من چیزی که گفتم درست هست ببینید اینجا مقطع کارشناسی ارشد رو ذکر کرده که همه اینو میدونن چون توی دفترچه هم ذکر شده بود
      من گفتم اگر دوستانی که مقطع لیسانشون روزانه باشه و اگه بخوان دوباره توی کنکور تجربی شرکت کنن و اگه این 3تا رشته رو روزانه قبول بشن شامل پرداخت شهریه نمیشن اما همین دوستانی که لیسانسشون روزانه بوده غیر از این 3تا رشته رو قبول شن باید شهریه پرداخت کنن چون در هر مقطع یکبار میتونی رایگان تحصیل کنی
      اگه دوستانی که لیسانسشون روزانه نیست در صورت قبولی نیازی نیس که شهریه پرداخت کنن
      برای مقطع ارشد اما چه روزانه خونده باشی و چه ازاد حتما باید برای قبولی توی اون 3تا رشته شهریه بدی اونم شهریه پردیس که سالانه 18 تا 20 تومنه

14. Top | #164
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم عزیز من چیزی که گفتم درست هست ببینید اینجا مقطع کارشناسی ارشد رو ذکر کرده که همه اینو میدونن چون توی دفترچه هم ذکر شده بود
      من گفتم اگر دوستانی که مقطع لیسانشون روزانه باشه و اگه بخوان دوباره توی کنکور تجربی شرکت کنن و اگه این 3تا رشته رو روزانه قبول بشن شامل پرداخت شهریه نمیشن اما همین دوستانی که لیسانسشون روزانه بوده غیر از این 3تا رشته رو قبول شن باید شهریه پرداخت کنن چون در هر مقطع یکبار میتونی رایگان تحصیل کنی
      اگه دوستانی که لیسانسشون روزانه نیست در صورت قبولی نیازی نیس که شهریه پرداخت کنن
      برای مقطع ارشد اما چه روزانه خونده باشی و چه ازاد حتما باید برای قبولی توی اون 3تا رشته شهریه بدی اونم شهریه پردیس که سالانه 18 تا 20 تومنه
      کسانی که کارشناسی ارشد دارن رشته پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی قبول بشن باید شهریه بدن و فقط در دانشگاه های پردیس میتونن بخونن.
      اما برای رشته های غیر از پزشکی مثل پرستاری که شما گفتید حتما باید شهریه پرداخت بشه.اینجا میبینید که رشته ها رو نام برده و پرستاری جزو اینا نیست.پس نمیتونید قطعا براش حکم صادر کنید همونطور که خود کارمندان سنجش هم من زنگ زدم گفتن ما رشته پرستاری رو نمیدونیم اما احتمالا شهریه نخواد چون اینجا ازشون اسم نبردن.
      در مورد لیسانس هم محدودیتی در رشته پزشکی و غیر پزشکی وجود نداره.اسم و قانونش این هست که هر کسی یک بار یک مقطع رو میتونه رایگان بخونه.اما در عمل کسانی مثل خانوم بهتاش و (که ایشون لیسانس حقوق از دانشگاه سراسری داشتن و دوباره پزشکی رو در دانشگاه سراسری رایگان خوندن)... ثابت کردن که میشه یک لیسانس داشت و دوباره یه لیسانس دیگه دانشگاه روزانه گرفت.کلا فکر کنم این قانون هر کسی یک بار یک مقطع سراسری رو در سالی که خانوم بهتاش شکایتشون نتیجه داد رو حذف کردن کلا.
      ویرایش توسط سمیرا66 : 27 بهمن 1396 در ساعت 20:49

15. Top | #165
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در صورتی ملزم به پرداخت شهریه میشید ( در رشته ای غیر از پزشکی - دندون - دارو ) که لیسانستونو از دانشگاه روزانه گرفته باشین
      اگه لیسانستون از دانشگاه روزانه نیست پس شهریه پرداخت نمیکنی
      افرادی که لیسانس روزانه دارن فقط در صورت قبولی تو رشته های روزانه پزشکی - دندون - دارو از پرداخت شهریه منع میشن اما غیر از اینا باید شهریه بدن
      دقت کنین که من گفتم لیسانس روزانه

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن