خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      من اصلا کاری به اینکه صداش ساختگیه یا مال خودشه ندارم

اما به نظرم کنسرت گذاشتن احترام به طرفداراشونه
      میگه برای دل خودش آهنگ میخونه. قبول دارم که من به عنوان طرفدارش دلم میخواد کنسرتش برم ، کاش هرچند مدت یبار حداقل یه کنسرت بزاره.

2. Top | #17
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rashidi نمایش پست ها
      شما فکر کن که صداش دستگاهه
      حدود ده تا مجری داخل تلویزیون گفتن که برای ما خونده و صداش همونه که میشنوید
      همین چند وقت پیش هم فرزاد فرزین که تا حالا با محسن چند تا آهنگ خونده گفت صداش کاملا واقعی هست و خیلی خوب میخونه
      چند وقت پیش با سینا سرلک به مشکل خورد و دعواشون شد اگر صداش دستگاه بود به نظر شما سینا سرلک اعلام نمیکرد؟
      کوشان حداد بهروز صفاریان شهاب اکبری اینا بهترین تنظیم کننده های ایرانن به نظرت میان برای صدایی که واقعی نیست تنظیم کنن و خودشونو زیر سوال ببرن؟
      حالا کاری هم به اون چهار تا اجرای زنده ای که تا حالا پخش کرده ندارم
      یه کنسرت ۲۰ دقیقه ای بذاره قبوله
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      من بعنوان مخاطب عام چاوشی قبول دارم
      ولی بعنوان کسی که یه ذره حالیش میشه از موسیقی میگم که تو قرن ۲۱ یکی از پارامترهای یک خواننده حرفه ای اجرای زنده ژوست و کوک و بی نقصه!
      شهرام آذر گفت چاوشی از کامپیوتر کمک میگیره ولی چاوشی هیچ جواب قانع کننده ای جز یه کلیپ یه دقیقه ای نامعتبر نداد!
      من منکر اینکه صداش توی اهنگا صد در صد واقعی نیست نیستم ، بقول شما خیلی کم پیدا میشه همچین حالتی اما مطمنا اینجوریم نیست که کاملا ساختگی باشه و نتونه اجرای زنده کنه.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      میگه برای دل خودش آهنگ میخونه. قبول دارم که من به عنوان طرفدارش دلم میخواد کنسرتش برم ، کاش هرچند مدت یبار حداقل یه کنسرت بزاره.
      برای دل خودش؟؟
      یعنی خواننده حرفه ای نیست؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دل خودش؟؟
      یعنی خواننده حرفه ای نیست؟
      خواننده حرفه ای یعنی کسی که حتما کنسرت و تور برگزار کنه ؟! یعنی الان سلناگومزم خواننده حرفه ای محسوب میشه؟! یا مثلا نیک جوناس؟

ببخشید مثال خارجی میزنم من واقعا میگم که خواننده های جدید ایرانیو اصلا نمیشناسم فقط چاووشی و دو سه تا دیگه.

6. Top | #21
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من منکر اینکه صداش توی اهنگا صد در صد واقعی نیست نیستم ، بقول شما خیلی کم پیدا میشه همچین حالتی اما مطمنا اینجوریم نیست که کاملا ساختگی باشه و نتونه اجرای زنده کنه.
      منم نمی‌گم کاملا ساختگیه
      و اینو باید دونست که توانایی اجرای زنده فقط صدا نیست!
      به خیلی چیزهای دیگه بستگی داره
      مشکل اینه که استاندارد جهانی انتظار داریم...

7. Top | #22
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خواننده حرفه ای یعنی کسی که حتما کنسرت و تور برگزار کنه ؟! یعنی الان سلناگومزم خواننده حرفه ای محسوب میشه؟! یا مثلا نیک جوناس؟

ببخشید مثال خارجی میزنم من واقعا میگم که خواننده های جدید ایرانیو اصلا نمیشناسم فقط چاووشی و دو سه تا دیگه.
      آخه تعریف جهانی خواننده حرفه ای اینه که علاوه بر دل خودش برای وضع جامعه و طرفداران و غیر طرفدارانش هم بخونه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم نمی‌گم کاملا ساختگیه
      و اینو باید دونست که توانایی اجرای زنده فقط صدا نیست!
      به خیلی چیزهای دیگه بستگی داره
      مشکل اینه که استاندارد جهانی انتظار داریم...
      به هرحال فعلا که کنسرت نداره و اجرای زنده نکرده ولی کسیم نتونسته ثابت کنه اون نمیتونه بخونه و اجرای زندش ضعیفه. صرفا چون کنسرت نمیزاره همچین حرفی میزنن دربارش نه دلیل عینی و واقعی یا یه مدرک.
      هرچند همین استدلال کشکی هم با ویدیو های کوتاه جواب داده در همون حد استدلال ها

9. Top | #24
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      به هرحال فعلا که کنسرت نداره و اجرای زنده نکرده ولی کسیم نتونسته ثابت کنه اون نمیتونه بخونه و اجرای زندش ضعیفه. صرفا چون کنسرت نمیزاره همچین حرفی میزنن دربارش نه دلیل عینی و واقعی یا یه مدرک.
      هرچند همین استدلال کشکی هم با ویدیو های کوتاه جواب داده در همون حد استدلال ها
      طبیعتاً مدعی باید خودش ثابت کنه!
      مدعی اینجا جناب چاوشیه که بدون اجرای خارج از استودیو ادعای صدای شش دانگ داره!
      وگرنه اگه تعصب بذاریم کنار و بگیم خواننده ای اجرای زنده نمیزاره اولین چیزی که به ذهن ادم میاد ناتوانی اون خوانندست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه کنسرت ۲۰ دقیقه ای بذاره قبوله
      من این همه واسه شم دلیل میارم شما باز حرف خودتونو میزنید
      کنسرت گذاشتن یا نذاشتن محسن مربوط به عقیده خودشه و دلایل زیادی براش اورده مثلا یکیش اینه که سالن خوب نداریم که صدا برداری خوب توش انجام بشه
      یا اینکه شما یه نگاه به کارنامه خواننده های ایرانی بنداز همشون بعد از کنسرت گذاشتن خیلی کم کار میشن و کیفیت کاراشون میاد پایین چون تمام وقتشون صرف کنسرت گذاشتن میشه
      محسن میگه ترجیح میدم فعلا روی کارم تمرکز کنم وقتی به جایی رسیدم که هیچ ایده جدیدی نداشتم اون موقع کنسرت میذارم
      شما هم برو آهنگ زخم زبون ورژن لایو ش رو گوش کن شاید نظرت عوض بشه

11. Top | #26
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من این همه واسه شم دلیل میارم شما باز حرف خودتونو میزنید
      کنسرت گذاشتن یا نذاشتن محسن مربوط به عقیده خودشه و دلایل زیادی براش اورده مثلا یکیش اینه که سالن خوب نداریم که صدا برداری خوب توش انجام بشه
      یا اینکه شما یه نگاه به کارنامه خواننده های ایرانی بنداز همشون بعد از کنسرت گذاشتن خیلی کم کار میشن و کیفیت کاراشون میاد پایین چون تمام وقتشون صرف کنسرت گذاشتن میشه
      محسن میگه ترجیح میدم فعلا روی کارم تمرکز کنم وقتی به جایی رسیدم که هیچ ایده جدیدی نداشتم اون موقع کنسرت میذارم
      شما هم برو آهنگ زخم زبون ورژن لایو ش رو گوش کن شاید نظرت عوض بشه
      همایون شجریان تو تابستون ۵۰ شب پشت سر هم زنده خوند!
      الان کیفیتش اومده پایین؟!
      بحث من اینه که هر خواننده ای که ادعای تراز اول بودن داشته حداقل یک اجرای زنده داره تو کارنامش که ببینیم چند مرده حلاج ه!!
      اعتبار فایل های ویدیویی مورد شکه!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همایون شجریان تو تابستون ۵۰ شب پشت سر هم زنده خوند!
      الان کیفیتش اومده پایین؟!
      بحث من اینه که هر خواننده ای که ادعای تراز اول بودن داشته حداقل یک اجرای زنده داره تو کارنامش که ببینیم چند مرده حلاج ه!!
      اعتبار فایل های ویدیویی مورد شکه!
      باشه شما درست میگی چون صداشو با کامپیوتر و تجهیزات قدرتمند درست میکنه حتی اون موقع که برای سنتوری زیر پتو آهنگو ضبط کرده و کیبرد قرضی کاراشو انجام داد
      شما درست میگی چون الان ۲۰ تا محسن چاوشی توی بازار موسیقی ایران داریم
      شما اگر واقعا اهل موسیقی بودی به جای گیر دادن به یک موضوع کلیشه ای که هزار بار در موردش بحث شده از شعر و تنظیم و ملودی و گیتار فوق العاده عادل روحنواز تعریف میکردی
      ویرایش توسط ali_rashidi : 22 دی 1396 در ساعت 15:02

13. Top | #28
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      باشه شما درست میگی چون صداشو با کامپیوتر و تجهیزات قدرتمند درست میکنه حتی اون موقع که برای سنتوری زیر پتو آهنگو ضبط کرده و کیبرد قرضی کاراشو انجام داد
      شما درست میگی چون الان ۲۰ تا محسن چاوشی توی بازار موسیقی ایران داریم
      شما اگر واقعا اهل موسیقی بودی به جای گیر دادن به یک موضوع کلیشه ای که هزار بار در موردش بحث شده از شعر و تنظیم و ملودی و گیتار فوق العاده عادل روحنواز تعریف میکردی
      باشه تو خوبی
      مقصر منم که تو ایران خراب شده انتظار استاندارد جهانی دارم
      بی خیال کسی که میخواست بفهمه فهمید

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طبیعتاً مدعی باید خودش ثابت کنه!
      مدعی اینجا جناب چاوشیه که بدون اجرای خارج از استودیو ادعای صدای شش دانگ داره!
      وگرنه اگه تعصب بذاریم کنار و بگیم خواننده ای اجرای زنده نمیزاره اولین چیزی که به ذهن ادم میاد ناتوانی اون خوانندست
      شما جایی دیدید که آقای چاوشی ادعای صدای خوب یا به قول شما شش دانگ داشته باشه؟
      متاسفانه فقط بدون منبع حرف میزنید

15. Top | #30
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      رسانه نوا - سام بورنگ: مجتبی کبیری از خواننده‌های مطرح نسل اول موسیقی پاپ، چندی پیش با مصاحبه در یک رسانه‌ی اینترنتی به انتقاد از محسن چاوشی پرداخت که صحبت‌های او در ادامه با واکنش هواداران این خواننده همراه شد.

آن‌ها با درج نظرات تند در صفحه‌ی اینستاگرام وی به حمایت از خواننده‌ی محبوب خود پرداختند.
      محسن چاوشی اما در طول این مدت و طبق عادت همیشگی‌، سکوت کرده و هیچ واکنشی از خود نشان نداده است.
      اما باز هم در ادامه، مجتبی کبیری با انتشار متنی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، این بار هواداران محسن چاوشی را مخاطب خود قرار داد؛ وی در این متن با کنایه به عدم برگزاری کنسرت توسط محسن چاوشی، صدای غیر طبیعی این خواننده را دلیل اصلی آن عنوان کرد.
      کبیری در اینستاگرام خود این چنین نوشته است:
      "لطفا توهین نکنیم!!!
      کاش این فرهنگ جا بیفته که اگر طرفدار هرکسی هستیم و اون شخص مورد نقد قرار گرفت یا حقایقی در موردش عنوان شد به شخص نقد کننده توهین نکنیم و سعی کنیم جواب منطقی بدیم نه ناسزا.
      در راستای همین فرهنگ نقد پذیری به دلیل توهین های بسیار زیاد به صراحت اسم می برم و سوالی مطرح میکنم، دوستان طرفدار آقای محسن چاوشی واقعا کدام منطق قبول می کند که کورکورانه طرفدار کسی باشید که صدای واقعیش رو نشنیدید؟ چنین اتفاقی فقط در جهان سوم قابل توجیهه، اگر کنسرت نمی گذارن و بهانه ی استاندارد نبودن سالن ها رو میارن مثل خواننده های دیگه به صورت سلفی با یک گوشی تلفن همراه یک قطعه رو کااامل اجرا کنن (به صورت تصویری چون فایل صوتی هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه و فرقی با موزیک معمولی نداره) به احترام طرفدارانشون که به عشق ایشون به من بی احترامی کردن!!!
      دوستان لطفا برای خودتون ارزش قائل باشید
      ایشون هیچ وقت نه به خاطر حرف من که به احترام شما هم چنین کاری نخواهد کرد، چون واقعی نیستن!
      به هر حال امیدوارم روزی تکنولوژی اونقدر پیشرفت داشته باشه که شاهد کنسرت ایشون هم باشیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن