خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکم پستو تغییر دادم برا همین دوباره ببین.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      @نیگا، اول کار هیچ موقع به خودت فشار نیار
      من با ۴-۵ ساعت شروع کردم و الان حداقل ۹ ساعت دارم میخونم و احساس کمبود وقت می‌کنم ولی کم کم میخوام زیادش کنم تا ۱۱ یا نهایتا ۱۲ ساعت که خب دشواره
      شمام همین کارو بکن
      ۷ ساعت خیلیم خوبه برای اول کار شاید زیاد هم باشه
      برای اینکه مطمئن شی به این روند عادت میکنی، یک برنامه Habit Tracker یا پیگیر عادت که یکی از برنامه های خوب اندروید Habits یا Loop Habit tracker هست توی پلی استور اندروید هست سرچ کنی. بعد تیک اون کاری که میکنیو بزن هر روز اگه انجام میدی تا بهت درصد استقامت عادتتو بگه. قبلش یک عادت ایجاد کن توی برنامه مثه "۷ ساعت درس خوندن روزانه"
      شما مثلا تلاش کن روزی نیم ساعت، ۱ ساعت یا هفته ای میانگین ساعتتو ببر بالا.
      قدم به قدم
      یکی از پیش نیاز ها اینه که علاقه‌ به درس داشته باشی و الا اگه مثلن خوشت نیاد از درس حوصله‌شو مطمئنتا نداری
      پیشنهاد میکنم موقع درس خوندن حتما با خودت بگی مثلا چقد این جالب بود فلان بود
      ازین جور چیزا که علاقتو به درس بیشتر کنه
      حتما هم مفهومی درس هارو بخون و یاد بگیر
      نه حفظی.
      من همون كار تيك زدن و تو يه دفتر مخصوص انجام ميدم ،اونم فكر خوبيه
      به نظر منم عادت كردن ركن اساسي تو همه كارها يه جايي خوندم تنها راه رسيدن به موققيت تعهد داشتنه،و اينكه به عهد ات وفادار بموني، و لازمه اش تغيير دادن عادت هايت،و لازمه اونم نظمه!
      مرسي كه يادم انداختي اين مطلبو!مرسي كه اميد ميدي و نا اميد ام نكردي!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داشتم شيمي ميخوندم پاشدم برم دسشويي يه خبر خوندم كه گفتن بهمن ماه يه ستاره ميخوره به زمين و نابودش ميكنه!حالا تكليفمون چي ميشه؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nediw نمایش پست ها
      داشتم شيمي ميخوندم پاشدم برم دسشويي يه خبر خوندم كه گفتن بهمن ماه يه ستاره ميخوره به زمين و نابودش ميكنه!حالا تكليفمون چي ميشه؟
      باید دعا کنیم زنده بمونیم وگرنه...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن