خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      منبعتو به منم معرفی میکنی ؟
      از سنجش پرسیدم
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      راستش من فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیوفته.

مهم ترین دلیلش هم اینه که خیلی دارن روی معدل دوازدهم زوم میکنن. قراره نهایی بشه و تاثیرش بدن.
      اگه بنا بر این باشه که 2 کنکور برگذار شه احتمالا هرکس باید نظام خودشو کنکور بده.
      ممکنه حتی سهمیه بندی بشه. و نظام جدیدا سهمیه هاشون فرق داشته باشه...

البته خب این فقط نظر منه. شاید اشتباه میکنم.
      سال ۸۱ تا ۸۴ هم دومدل سوال بود نه دوتا سهمیه جدا که بگیم دوتا رتبه یک دوتا رتبه دو ...بوده
      بعد اصلا یکم فک کنین چجوری میخوان سهمیه بندی کنن بین دوگروه فقط که تعداد شرکت کنندگان دو گروه نیست که سعمیه مناطق جانباز رزمنده مناطق محروم و....هستش اینارو الان قراره چجور تنظیم کنن؟اصن بین رتبه فرضا ۵۰ دو گروه کدوم اونم از کدوم منطقه قراره بره مثلا شهید بهشتی؟؟؟نمیشه اینجوری
      پس احتمال خیلی قوی دومدل سوال ولی دوگروه جدا حساب نمیشن هرکی درصداش بالاتر باشه میره دانشگاه بهتر

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر دومدل سوال فقط باشه که دیگه فرقی نداره کدوم ما میخوایم بدیم درصد مهمه بعدم بلاخره این کنکور نظام قدیم تموم میشه ولی باز خیلیا از نظام قدیم هسن که میخوان کنکور بدن و باید جدید رو بدن پس اینا قراره چیکار کنن؟
      اینکه نزارن ما جدید رو بدیم راه حل نیست حقیقتا و خدا کنه مثل ۸۱ حق انتخاب داشته باشم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      سال ۸۱ تا ۸۴ هم دومدل سوال بود نه دوتا سهمیه جدا که بگیم دوتا رتبه یک دوتا رتبه دو ...بوده
      بعد اصلا یکم فک کنین چجوری میخوان سهمیه بندی کنن بین دوگروه فقط که تعداد شرکت کنندگان دو گروه نیست که سعمیه مناطق جانباز رزمنده مناطق محروم و....هستش اینارو الان قراره چجور تنظیم کنن؟اصن بین رتبه فرضا ۵۰ دو گروه کدوم اونم از کدوم منطقه قراره بره مثلا شهید بهشتی؟؟؟نمیشه اینجوری
      پس احتمال خیلی قوی دومدل سوال ولی دوگروه جدا حساب نمیشن هرکی درصداش بالاتر باشه میره دانشگاه بهتر

اگر دومدل سوال فقط باشه که دیگه فرقی نداره کدوم ما میخوایم بدیم درصد مهمه بعدم بلاخره این کنکور نظام قدیم تموم میشه ولی باز خیلیا از نظام قدیم هسن که میخوان کنکور بدن و باید جدید رو بدن پس اینا قراره چیکار کنن؟
      اینکه نزارن ما جدید رو بدیم راه حل نیست حقیقتا و خدا کنه مثل ۸۱ حق انتخاب داشته باشم
      بله شما درست میفرمایید : )

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهتره تا وقتی سازمان سنجش چیزی نگفته همچین تاپیکایی نزنیم، نظرات متفاوت ندیم و روح و روان هم دیگه رو به هم نزنیم، هر کدوم از این کامنتای متفاوت یه دنیا استرسه برا کسی که درگیر کنکوره...
      پ ن: کلا بهتره انجمن نیایم (که متاسفانه میایم )

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای خدا
      نمیدونم بعد خدمت بشینم واس کنکور بخونم یا نه !

سردر گمی خیلی بد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      سلام اول از همه بگم که از الان به فکر پشت کنکور بودن کار خوبی نیس اما:
      متن پیام صوتی دکتر سبطی درباره کنکور ۹۷ و ۹۸ و آخرین خبرها درباره نتایج تلاش‌های ایشون برای اقناع مسئولان برای برگزاری دو کنکور جداگانه به منظور رعایت عدالت آموزشی:
      .
      "به دلیل اعتراض هایی که به نتیجه کنکور سال ۹۶ شده بود، مکاتباتی با مسئولان محترم سازمان سنجش و ریاست محترم کمیسیون آموزش مجلس و سایر فعالان آموزشی داشتم، که در تمامی آنها با تاکید بسیار یادآور شدم که با این روند، در کنکور سال ۹۸ علاوه بر افزایش چشم گیر اعتراضات داوطلبان، با مشکلات عمیقتری روبه رو خواهیم شد، زیرا با توجه به تغییرات چشم گیر کتابهای درسی، اگر داوطلب کنکور ۹۷، برای قبول شدن در رشته و دانشگاه مورد نظرش بخواهد یک یا دوسال پشت کنکور بماند، عملا با سوالات و مطالب جدید در کنکور سال ۹۸ و ۹۹، روبه رو خواهد شد و این بی عدالتی آشکاری است که وجدان عمومی جامعه آن را برنمی تابد حتی اگر قانون درمورد آن خاموش باشد.
      خوشبختانه این پیش آگهی ها و همچنین درایتی که مسئولان گرامی سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش دارند، باعث شد که سازمان سنجش به صورت غیر رسمی بپذیرد، کنکور سال ۹۸ را به صورت دو کنکور مستقل برای داوطلبان نظام فعلی و نظام جدید برگزار کند؛ در یک زمان اما با دو سری سوال متفاوت. و باتوجه به مصاحبه ی اخیر جناب آقای دکتر محمدیان معاونت محترم پژوهش وزارت آموزش و پرورش در صدا و سیما، و اطلاعات به دست آمده، دیگر جای نگرانی زیادی برای داوطلبان عزیز کنکور ۹۷ وجود ندارد؛ چرا که امید است برای یک یا دوسال و شاید سه سال، دو کنکور مستقل داشته باشیم. این خبر هنوز رسمی نیست اما به احتمال بالای ۸۰%، بدون نیاز به ایجاد کمپینی نظیر آنچه درمورد تاثیر ناروای معدل در کنکور ۹۵ شکل دادیم و نتیجه اش را تا کنکور ۹۷ هم شاهدیم، فقط با پیگیری های ما و دیگر معلمان دلسوز و مسئول کشور، در سال ۹۸ دو کنکور مستقل برگزار شود.

به امید یزدان دادگر
      همیشه همراهتان بودیم و خواهیم بود
      مدیر مسئول نشر دریافت
      هامون سبطی"
      چ ربطی داره "(با توجه به اعتراض داوطلبین به کنکور 96 )

چون فاتحه خوندن تو پذیرش و حق من و دوستمو و خیلیای دیگه رو ضایع کردن ما باید بریم بهشون التماس کنیم که کنکور 98 نظام قدیم برگزار کنن ؟؟؟

حرفهای ما هم ک به هیچ جا نرسیده و نمیرسه ...

فقط ی جا خوندم(اگه حدیث تحریف نشده باشه)
      هر کس خبر مرگ عبدالله(شاه سعودی) رو بیاره منم مژده ظهور رو بهش میدم /عبدالله 2 سال پیش مرد / امیدوارم زودتر بیاد حق ما(و خیلی های دیگه که ربطی هم به کنکور ندارن) رو از بعضی نامردا بگیره ...
      I will live in my dream soon

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      خیلی کَنه هستش سبطی !
      راه ارتباطی با این هامون پیدا کنین
      ک برای سهمیه 5% ها شیرش کنیم بفرستیمش جلو بلکه یک فرجی شد : ))
      كانال تلگرام دكتر سبطي
      @adabiatsebti
      توي اين كانالام سوالاي ادبيات جواب ميدن خيلي خوبه
      https://t.me/drsebti
      ویرایش توسط BEGIN : 16 آذر 1396 در ساعت 14:40

9. Top | #24
      zhe
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم دیر تر میگفتن بهتر بود
      یه سریا الان شل میشن.از جمله خودم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      دلم میخاد بدونم دانشجوها هم میگن اگه از الان شروع کنم میتونم بپاسم؟؟
      بچه ها اگه از الآن برای پیام نور بخونم میتونم پاس کنم؟!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      بچه ها اگه از الآن برای پیام نور بخونم میتونم پاس کنم؟!
      توکل کن
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خدایی یکی بیاد نظر قطعی بگه اخر قضیه این کنکور 98 چی شد و کسی که میخواد بخونه برا کنکور بعد باید چیکار کنه یا باز فقط حدث و گمان هست.

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستان خدایی یکی بیاد نظر قطعی بگه اخر قضیه این کنکور 98 چی شد و کسی که میخواد بخونه برا کنکور بعد باید چیکار کنه یا باز فقط حدث و گمان هست.
      وقتی هنوز هیچ جا هیچ خبر رسمی ای اعلام نکردن بقیه از کجا باید بفهمیم ما هم مثل شما! فقط هر روز یه چیزی میشنویم

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      وقتی هنوز هیچ جا هیچ خبر رسمی ای اعلام نکردن بقیه از کجا باید بفهمیم ما هم مثل شما! فقط هر روز یه چیزی میشنویم

دقیقا هرکی میاد از خودش یه چیزی در میاره یجورایی شده این مضوع کلک بالا بردن افزایش عضو گیری کانال های تلگرامی اینا و.قتی میگی منبع خبرتون کجاس غیبشون میزنه... به نظرتون حالا کی تکلسف مشخص میشه تاریخ دقیقی نگفتن؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دقیقا هرکی میاد از خودش یه چیزی در میاره یجورایی شده این مضوع کلک بالا بردن افزایش عضو گیری کانال های تلگرامی اینا و.قتی میگی منبع خبرتون کجاس غیبشون میزنه... به نظرتون حالا کی تکلسف مشخص میشه تاریخ دقیقی نگفتن؟
      من دیروز از هامون سبطی این سوالو پرسیدم با یه لحنی جواب داد واقعا دلگرم شدم
      من متاسفانه امسال محرومم و چاره ای ندارم جز اینکه 98 کنکور بدم

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)