خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8500 نمایش پست ها
      پارسا دوباره بگو باسهخیلی باحاله
      من که ادبیاتو تو آزمونای کانون زیر 80نمیزنم و کلا دروس تخصصیم بالای۷۰درصده و منبعم اصلا ندارم فقط و فقط کتاب درسی
      به نظرم ادبیات یه درسیه که باید علاوه بر اینکه تو کتاب مطالعش میکنی تو زندگیتم بکار ببری....یعنی سعی کنی اون قواعدو که تو کتاب هست به صورت مکالمه با رفیق و خانواده و این و آن به کار ببندیش
      من با همین راه تا حدودی موفق بودم...
      چرا همه به باسه گفتن من گیر میدن؟ جدی اینقدر ضایعس؟داداش من فکر نکنم بتونم بدون کتاب تست بخونمش البته کسایی هم میشناسم که بدون کتاب میخونن و نتیجه گرفتن یه نمونش رفیق خودم تو مدرسه منتها من یکی نوچ

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      الان من کتابه نشرالگو قرابتشو بگیرم مشکلی باسم پیش نمیاد اخه ما دوره جدیدا بیتامون فرق میکنه
      به هیچ وجه این کارو نکنید. از کتاب های نظام جدید استفاده کنید, نه از کتاب های کنکوری نظام قدیم.
      آرایه ها رو متمرکز بخونید. یعنی اول یک آرایه رو کامل یاد بگیرید و تست های زیادی ازش بزنید بعدش برید سراغ آرایه ی بعدی. در نهایت تست های ترکیبی بزنید.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا همه به باسه گفتن من گیر میدن؟ جدی اینقدر ضایعس؟داداش من فکر نکنم بتونم بدون کتاب تست بخونمش البته کسایی هم میشناسم که بدون کتاب میخونن و نتیجه گرفتن یه نمونش رفیق خودم تو مدرسه منتها من یکی نوچ
      ضایع نیس خیلی باحاله
      ولی خوب اینم حرفیه هرکی روش خاص خودشو داره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter نمایش پست ها

به هیچ وجه این کارو نکنید. از کتاب های نظام جدید استفاده کنید, نه از کتاب های کنکوری نظام قدیم.
      آرایه ها رو متمرکز بخونید. یعنی اول یک آرایه رو کامل یاد بگیرید و تست های زیادی ازش بزنید بعدش برید سراغ آرایه ی بعدی. در نهایت تست های ترکیبی بزنید.
      اخه وقتی میپرسم از چهارما میگن قرابت که اصلا بیت ما و شما نداره مهم درک ادبیته مگرنه به ماهم اون بیتایه کتابو نمیدن فقط خارج از کتابه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه وقتی میپرسم از چهارما میگن قرابت که اصلا بیت ما و شما نداره مهم درک ادبیته مگرنه به ماهم اون بیتایه کتابو نمیدن فقط خارج از کتابه

برادر پارسا این از بیچارگی ما نظام جدیداس نمیدونیم با ساز کدوم یکیا برقصیم همینطوری کورمال کورمال داریم میریم جلو .......هرچی پیش آید خوش آید نمیدونیم چی میشه که ...سعی کن زیاد به حرف چهارما گوش ندی چون اونا با توجه به شرایط خودشون راهنماییت میکنن آموزگاران بهترین گزینه برای مشاوره هستندی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من زبان فارسی و قرابت خوبه لغت املا زیاد غلط میاد با ارایه
      لقه هم دارم
      با تست حل میشه چون تست نمیزنم هرچند ارایه تست میزنم
      از حفظ کردن بیزارم
      در کل دوستان راه حلی برای سریعتر شدن هست چون عمومی واقعا کند هستم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8500 نمایش پست ها
      برادر پارسا این از بیچارگی ما نظام جدیداس نمیدونیم با ساز کدوم یکیا برقصیم همینطوری کورمال کورمال داریم میریم جلو .......هرچی پیش آید خوش آید نمیدونیم چی میشه که ...سعی کن زیاد به حرف چهارما گوش ندی چون اونا با توجه به شرایط خودشون راهنماییت میکنن آموزگاران بهترین گزینه برای مشاوره هستندی
      من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم.........تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
      هر چی میدونستم درسته گفتم. موفق باشید.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خود کتاب درسی رو نمیخونم گاج سبز رو میخونم که خوندنش هم طول میکشه و اینم بگم که تست آرایه و قرابت جدا میزنم
      اینجوری هم نیست که فقط کتاب درسی
      زبان فارسی رو هم شروع نکردم هنوز
      ولی خب منظور کلی من این بود که واسه ی ادبیات تسلط 100% روی کتاب درسی باعث پیشرفت درصد میشه

9. Top | #24
      zhe
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سوم یا پایین تر هستین چون بیش از یه سال وقت دارید من پیشنهاد میکنم کتاب قرابت معنایی دکتر هامون سبطی رو بگیرید و این کتاب رو به مرور و تفریح وار بخونید،زمانی که من گرفتم جلدش آبی بود چاپ جدید رو نمیدونم
      توش پر از ابیاتی که موضوعی دسته بندی شدن،و کامل همه چیز توضیح داده شده،و اتفاقا لذت بخش هم هس،اگه واقعا و به مرور بخونید معجزه میکنیه،علاوه بر اون هوش ادبی شما رو هم افزایش میده و کم کم راه میفتین،البته من نمیدونم کتابای چاپ جدید چقد ابیاتش فرق کرده،میتونید یه کتاب نظام قدیم رو مقایسه کنید با کتاب خودتون.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhe نمایش پست ها
      اگه سوم یا پایین تر هستین چون بیش از یه سال وقت دارید من پیشنهاد میکنم کتاب قرابت معنایی دکتر هامون سبطی رو بگیرید و این کتاب رو به مرور و تفریح وار بخونید،زمانی که من گرفتم جلدش آبی بود چاپ جدید رو نمیدونم
      توش پر از ابیاتی که موضوعی دسته بندی شدن،و کامل همه چیز توضیح داده شده،و اتفاقا لذت بخش هم هس،اگه واقعا و به مرور بخونید معجزه میکنیه،علاوه بر اون هوش ادبی شما رو هم افزایش میده و کم کم راه میفتین،البته من نمیدونم کتابای چاپ جدید چقد ابیاتش فرق کرده،میتونید یه کتاب نظام قدیم رو مقایسه کنید با کتاب خودتون.
      فعلا قرابتو فقط در حد کتاب نشرالگو درس به درس یازدهمش میخونم خوشبختانه از پارسال قرابت نکته قوتم بود این کتابو دارم ولی اصلا وقتشو نمیکنم اینقدر که برنامم فشردس اگه بخوام اونو بخونم دیگه باس ادبیات درس به درسو بخیالشم کلا این خراب میکنه برناممو

11. Top | #26
      zhe
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فعلا قرابتو فقط در حد کتاب نشرالگو درس به درس یازدهمش میخونم خوشبختانه از پارسال قرابت نکته قوتم بود این کتابو دارم ولی اصلا وقتشو نمیکنم اینقدر که برنامم فشردس اگه بخوام اونو بخونم دیگه باس ادبیات درس به درسو بخیالشم کلا این خراب میکنه برناممو
      خب اگه با همون نشر الگو جواب میده که هیچی.
      کلا گفتم بصورت تفریح وار بخونید خوبه،مثلا شب قبل خواب یا موقع بیکاری و..

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من یازدهمم کتاب خیلی سبزو گرفتم ولی احساس میکنم حداقل ارایه قرابتش به کارم نمیاد هرچقدر هم از تستاش حل کنم بازم سرازمون نمیتونم
      یکی از پرمایه ترین کتابا تو بحث قرابت همین خیلی سبز! هستش .... به خصوص در استفاده از تجربه خاص «عباس براری» ..... ::
      ..............
      اساسن .... آرایه و قرابت .... بیشتر حالت تمرینی داره .. یه حداقل آموزش داره ... بقیش تمرین و تجربه است ::: انواع مختلف تست واسشون بزن ... کم کم حساب کار دستت میاد ::
      ...........
      واسه آرایه ... در ابتدا 17 آرایه رو ...... به شکل مجزا .... خـــوب بشناس ..... بعدش تو حل تستای ترکیبی تحلیل گر خوبی باش ... ببین کدوم آرایه هارو بهتر و کدوم هارو کمتر مهارت داری ...... :: واسه هرکی میتونه متفاوت باشه :: من خودم هنوز رو تشبیه استعاره مجاز کنایه قوی نیستم .... !
      ........
      یه چی دیگه در کلیت ادبیات هستش ... و اونم وقتی که همه مباحثو خونده باشی و تموم کرده باشی بهتر متوجه میشی ..... ::: اونم این که ... تمام مباحثش به نوعی کم و بیش تو فهم بهتر، همو پوشش میدن :: یعنی بعدن که تو لغت و آرایه قوی تر شدی درک یه سری بیت ها که قبلن کار واست ملموس تر میشه ::: و این همونه که گفته میشه «کل از مجموع اجزاء بزرگتره !»

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لغت و تاریخ ادبیات و املا خرخونیه ، فقط باید بخونی تا کلا یادت باشه
      قرابت و آرایه هم تمرین زیاد
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      واقعا طراح ادبیات دیگه داره شورشو درمیاره اصلا نمیشه بالا زد رتبه ها درصد ادبیاتشون خیلی پایینه!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن