خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خخخخ امان از ما ایرانیا
      همه بفکر خودشونن چه سهمیه دارا چه بدون سهمیه ها...
      یکنفر نشد بیاد حرف حق بزنه که نه بنفع سهمیه دارا بشه نه بنفع بدون سهمیه ها

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      منطقه 1 مظلوم ترین منطقه در بین کلیه مناطق است
      ولی خب شما چارتا دبیر خوب
      مدرسه خوب
      کلاسای خوب
      همه چی در دسترس
      منی ک تو یه منطقه دور افتادم چی؟
      اینجا اصلا تا سال پیش نمیدونن کنکور چیه
      معلما داغون ن کلاس
      میخواستم غیر حضوری بخوونم واسه همین مدرسه راهی نیست حتی مدرسه غیر انتفاعیم نداریم و یا بزرگسال چون پایه ضعیف درسا مونده مدرسه هم هیچ کمکی نمیکنه ینی هیچ کمکی
      یه مغازه کتابفروشی نیست
      معلم زیستمون راهنمایی معلم علوم بوده سال اول دبیرستان فیزیک الان زیست یه کلمه ژنتیک بلد نیست سوال قلمچی میبرم بلد نیست
      معلم دینی (البته ربطی نداره به معلم) معلم ریاضیمون چون ساعتش کم بوده و چارتا کلاس صالحین بوده دینی درس میده تست دینی از نزدیک اصن ندیده
      خود ریاضی میاد تست حل میکنه تو گزینه ها نیست

تنها آزمونی ک اینجا هست قلمچی اونم 15 کیلومتر دورتر
      الان من تو این خراب شده با اونی ک تو تهرانه باید یکی باشم ؟؟
      هر چند بودن ک موفق شدن از تو همین منطقه 3 ولی کلی گفتم

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      ولی خب شما چارتا دبیر خوب
      مدرسه خوب
      کلاسای خوب
      همه چی در دسترس
      منی ک تو یه منطقه دور افتادم چی؟
      اینجا اصلا تا سال پیش نمیدونن کنکور چیه
      معلما داغون ن کلاس
      میخواستم غیر حضوری بخوونم واسه همین مدرسه راهی نیست حتی مدرسه غیر انتفاعیم نداریم و یا بزرگسال چون پایه ضعیف درسا مونده مدرسه هم هیچ کمکی نمیکنه ینی هیچ کمکی
      یه مغازه کتابفروشی نیست
      معلم زیستمون راهنمایی معلم علوم بوده سال اول دبیرستان فیزیک الان زیست یه کلمه ژنتیک بلد نیست سوال قلمچی میبرم بلد نیست
      معلم دینی (البته ربطی نداره به معلم) معلم ریاضیمون چون ساعتش کم بوده و چارتا کلاس صالحین بوده دینی درس میده تست دینی از نزدیک اصن ندیده
      خود ریاضی میاد تست حل میکنه تو گزینه ها نیست

تنها آزمونی ک اینجا هست قلمچی اونم 15 کیلومتر دورتر
      الان من تو این خراب شده با اونی ک تو تهرانه باید یکی باشم ؟؟
      هر چند بودن ک موفق شدن از تو همین منطقه 3 ولی کلی گفتم
      مگه شما در چه شهری زندگی میکنید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      مگه شما در چه شهری زندگی میکنید
      به غیر اعضای شهر خودمون کسی اینجارو نمیشناسه
      البته خیلی وقت نیست شهر شده منظورم اینه وسطای 80 اینا بوده
      وسط کویر اصفهان حوالی نائین به اسم فرخی

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      به غیر اعضای شهر خودمون کسی اینجارو نمیشناسه
      البته خیلی وقت نیست شهر شده منظورم اینه وسطای 80 اینا بوده
      وسط کویر اصفهان حوالی نائین به اسم فرخی
      یه عمر میگفتم بدشانس میخوای، من.
      بابا بدشانس میخوای، تو از نظر شهر اصلا شانس نیووردی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجاس که هرکی به فکر خودشه شما مثلا الان نگران سواد تو دانشگاه هستی چه طور اون موقع که ۵درصد می دادن سهمیه می دادن حق خودتون می دونستید به عالم ادم مخصوصا جانبازا ۲۵ به بالا فش می دادید که چرا به ما مثل اونا سهمیه ندادید حالا دیدید مفت مفت نمی تونید پزشکی برید می خواید یه عده دیگرو با خودتون بکشید که هیچ سودی براشون نداره . چرا توقع دارید یه فرزند جانباز۵۰ یا شهید یا ۳۰ با کسی که شیش ماه جبهه رفته یکی بشه ؟؟ اگه می خواستن این کارو بکنن پارسال که اعتراضا زیاد بود می کردن ولی انصاف بعضی مواقع خوبه ادم داشته باشه

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      اینجاس که هرکی به فکر خودشه شما مثلا الان نگران سواد تو دانشگاه هستی چه طور اون موقع که ۵درصد می دادن سهمیه می دادن حق خودتون می دونستید به عالم ادم مخصوصا جانبازا ۲۵ به بالا فش می دادید که چرا به ما مثل اونا سهمیه ندادید حالا دیدید مفت مفت نمی تونید پزشکی برید می خواید یه عده دیگرو با خودتون بکشید که هیچ سودی براشون نداره . چرا توقع دارید یه فرزند جانباز۵۰ یا شهید یا ۳۰ با کسی که شیش ماه جبهه رفته یکی بشه ؟؟ اگه می خواستن این کارو بکنن پارسال که اعتراضا زیاد بود می کردن ولی انصاف بعضی مواقع خوبه ادم داشته باشه
      من کار به این نامه و امضا و اینا ندارم ولی اگه این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگذار شه احتمال داره یکی از این دو اتفاق بیفته 1.ادغام فرزندان جانبازان تاکید میکنم فقط فرزندان جانبازان یعنی زیر 25% برن تو بالا 25% که 5% بمون واسه فرزندان رزمنده 2.همین کاری که استارتر میگه یعنی 70% تراز آخرین نفرو زیاد کنن
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      در مورد رزمندگان حرف شما درسته اما اینکه فرزند جانباز 25 درصد با تراز 7000 سه رشته رو قبول بشه و فرزند جانباز 20 درصد با تراز 9500 مردود بشه یکم جالب نیس پس یا باید سهمیه وجود نداشته باشه یا ادغام بشه(که سهمیه وجود نداشته باشه بهتره)

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      در مورد رزمندگان حرف شما درسته اما اینکه فرزند جانباز 25 درصد با تراز 7000 سه رشته رو قبول بشه و فرزند جانباز 20 درصد با تراز 9500 مردود بشه یکم جالب نیس پس یا باید سهمیه وجود نداشته باشه یا ادغام بشه(که سهمیه وجود نداشته باشه بهتره)
      حذف که نمیشه ممکنه فرزندان جانبازو یکی کنن
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما دلیلی داره که مرز ۲۵ با زیر ۲۵ گزاشتن زوری که نیس دایی من جانباز ۲۵ هس یه چشم نداره تازه ترکشم خورده جانباز ۲۰ درصد می شناسم از من ۲۰ ساله سالم تره این جلسه اصلا چی هس ۴ ماهه هی می گن ولی هبچ خبری نیس احتمال ۸۰ درصد هیچ اتفاقی تو سهمیه نمیو فته اگه هم چیزی بشه شاهد با فرزند جانباز ۲۵ بالاساکت نمی شینن نفوذ اونا هم خیلی بیشتره طرف اوناهستن بیشتر اتفاقی که پارسال افتاد و طرف بالا۲۵ گرفتن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حتما دلیلی داره که مرز ۲۵ با زیر ۲۵ گزاشتن زوری که نیس دایی من جانباز ۲۵ هس یه چشم نداره تازه ترکشم خورده جانباز ۲۰ درصد می شناسم از من ۲۰ ساله سالم تره این جلسه اصلا چی هس ۴ ماهه هی می گن ولی هبچ خبری نیس احتمال ۸۰ درصد هیچ اتفاقی تو سهمیه نمیو فته اگه هم چیزی بشه شاهد با فرزند جانباز ۲۵ بالاساکت نمی شینن نفوذ اونا هم خیلی بیشتره طرف اوناهستن بیشتر اتفاقی که پارسال افتاد و طرف بالا۲۵ گرفتن
      معلومه که اتفاقی نمیفته چون نفوذ نخبگان 25 درصدی بیشتره و خود 25 درصدیا این تفکیک رو انجام دادن که جانبازای 20 درصد ازشون جدا باشن
      درضمن 20 با 25 جراحتشون خیلی تفاوت نداره
      فقط تفاوتشون توو نفوذشونه
      اگ قرار از عدالت حرف بزنیم جانباز 25 درصد هم نباید با 70 درصد توو ی گروه باشن
      این بحثا ب جایی نمیرسه و تا همیشه نخبگان 25 درصدی با رتبه های نجومی پزشک متخصص خواهند شد

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلومه که اتفاقی نمیفته چون نفوذ نخبگان 25 درصدی بیشتره و خود 25 درصدیا این تفکیک رو انجام دادن که جانبازای 20 درصد ازشون جدا باشن
      درضمن 20 با 25 جراحتشون خیلی تفاوت نداره
      فقط تفاوتشون توو نفوذشونه
      اگ قرار از عدالت حرف بزنیم جانباز 25 درصد هم نباید با 70 درصد توو ی گروه باشن
      این بحثا ب جایی نمیرسه و تا همیشه نخبگان 25 درصدی با رتبه های نجومی پزشک متخصص خواهند شد
      جراحت ۲۵ با ۲۰ اتفاقا زمین تا اسمونه دوست عزیز کسایی که ۲۵ به بالامی گیرن نقص عضو دارن یا موجی اعصابی حاد هستن

13. Top | #43
      zhe
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بجای این بحثا و کارا بشینید بخونید
      اونی که واقعا تلاششو کنه نتیجشو میگیره دنبال سهمیه این و اونم نیس.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث همه ما اینه ک سهمیه ها از ریشه بین برن !! بعد طرف اومده ی طرح پیشنهاد داد بچه های 5 درصدی سود کنن !

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezabr1999 نمایش پست ها
      به نظر من موضوع سهمیه خیلی از افراد نالایق رو وارد رشته های تاپ میکنه. من خودم سهمیه 5 درصد دارم ولی موافق سهمیه نیستم. میدونید چی میگم؟
      من میگم کسی که به فرض پدرش در جبهه شهید شده به جای سهمیه باید سعی بشه جای فقدان پدر رو براش پر کنن: مثلا ازمون ثبت نامش کنن منابع براش بگیرن
      با سرویس ببرنش سر جلسه و بیارنش و حتی بیشتر از اینا. این دیگه میتونیم بگیم خودش خونده قبول شده. نه اینکه هیچ نخونه الکی ببرنشون دانشگاه .
      آقا ایول گل گفتی...هیچ حرفی تو این مورد نمیمونه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)