خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران کدام دانشگاه را می پسند

رأی دهندگان
    256. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دانشگاه علوم پزشکی شیراز

127 49.61%
    • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

26 10.16%
    • دانشگاه علوم پزشکی مشهد

56 21.88%
    • دانشگاه علوم پزشکی تبریز

47 18.36%
    صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 98
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad17 نمایش پست ها
      چرا بیشتر رای ها مال دانشگاه شیرازه؟!
      چون پزشکی شیراز قویه سطح علمیش بالاس بعداز تهران و بهشتیه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا .. این دانشکده داروسازیه دانشگاه تهرانه .. من هردفه رد میشم فکرم مشغول میشه

خدایی کسی میدونه این دره چیه ؟!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من که سه راس زیتون می بینم
      فک کنم اون اولیه هم توته یا نارنج

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      از کجا فمیدین آلبالوـه ؟؟ خوش به حالت این چیزارو میدونی من فرق آلبالوو با شمشادو نمیدونم
      خوب توئم از درختش آبلالو بچيني بخوري اين خاطره خوب به همراه شکل درختش يادت ميمونه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اون دره هم احتمالا اونورش آزمایشگاه شیمی هست و این در یجورایی همون Emergency Exit خودمونه به محض اینکه اتفاق خاصی تو ازمایشگاه افتاد شما در رو وا میکنی و خودتو میندازی پایین و الفرار

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      اون دره هم احتمالا اونورش آزمایشگاه شیمی هست و این در یجورایی همون Emergency Exit خودمونه به محض اینکه اتفاق خاصی تو ازمایشگاه افتاد شما در رو وا میکنی و خودتو میندازی پایین و الفرار

خو اونتو بمونی که سنگین تری.. فاصلش زیاده ... نمیفهمم چرا رو هواس ))

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالله 95 قبولم اونجا هیچی مثه پزشکی دانشگاه تهران نیس

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      ایشالله 95 قبولم اونجا هیچی مثه پزشکی دانشگاه تهران نیس
      ایشالله قبولید.
      شما هم شنیدید که سهمیه ای که سال 92و93 واسه مناطق محروم داده بودن در پزشکی تهران و باعث شده بود آخرین قبولی منطقه 1 در این رشته بشه 45 رو برداشتن واسه کنکور 94؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اصلا چیزی در مورد سهمیه و این چیزا نمیدونم ، اینا بعد از اومدن رتبه بهش فکر میکنم

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من که برای قبولی باید رتبه زیر 5 منطقه 3 بیارم، چون منطقه 3 هستم، تقریبا اگه من بتونم قبول بشم یعنی معجزه کردم.

تابستون پارسال رفته بودیم تهران خونه یکی از فامیلا، یه سر هم من و بابام رفتیم دانشگاه تهرانو ببینیم، اولش دربان گیر داده بود که باید کارت دانشجویی بدین تا بتونید برید داخل دانشگاه، بعد وقتی فهمید ترک هستیم (چون خودش هم ترک بود) یه تعصبی قائل شد برای ما و گذاشت بریم تو، ولی انصافا خرابه هست این دانشگاه تهران، البته منظورم ساختمانشه، و الا از لحاظ علمی فوق العاده هست، ولی ساختمانش خیلی وضعش خراب بود، من همش میترسیدم که الان خراب میشه رو سرمون، تازه، رفتیم مثلا دانشکده پزشکی رو ببینیم، من تو رویاهام فکر میکردم که مثلا الان باید دانشکده پزشکی اونقدر بزرگ باشه که توش گم بشیم، ولی وقتی رفتیم دانشکده پزشکی، ساختمون 2 طبقه بود که گفتن طبقه دوم مال دانشکده بیوشیمی هست، فقط طبقه اول مال پزشکیه، جالب ترش اینجاست که کلا 3 تا کلاس داشت دانشکدش، خیلی تعجب کردم واقعا، اونم چه کلاسایی، خرابه، حالا نمیدونم نظر بقیه کسانی دانشگاه تهران رو از نزدیک دیدن چیه در موردش، ولی با اون چیزی که من تو ذهنم ازش ساخته بودم، خیلی خیلی فرق میکرد، ولی بزرگ ترین آرزوی من در حال حاضر، قبول شدن تو پزشکی دانشگاه تهران هست، انشاالله که به دعای شما دوستان بتونم امسال قبول بشم.

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      من که برای قبولی باید رتبه زیر 5 منطقه 3 بیارم، چون منطقه 3 هستم، تقریبا اگه من بتونم قبول بشم یعنی معجزه کردم.
      نه اینطوریا هم نیست! بستگی به بوم داره..اگه شما طبق سایت کانون میگید که آخرین نفر 6 بوده واسه اینکه اونی که رتبش 6 بوده از بم بوده.من آدمی رو میشناسم در امسال که با 98 منطقه 3 وارد پزشکی دانشگاه تهران یا حتی با 1000 منطقه 3 وارد داروی تهران شده.بستگی به شهرتون داره

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تابستون پارسال رفته بودیم تهران خونه یکی از فامیلا، یه سر هم من و بابام رفتیم دانشگاه تهرانو ببینیم، اولش دربان گیر داده بود که باید کارت دانشجویی بدین تا بتونید برید داخل دانشگاه، بعد وقتی فهمید ترک هستیم (چون خودش هم ترک بود) یه تعصبی قائل شد برای ما و گذاشت بریم تو، ولی انصافا خرابه هست این دانشگاه تهران، البته منظورم ساختمانشه، و الا از لحاظ علمی فوق العاده هست، ولی ساختمانش خیلی وضعش خراب بود، من همش میترسیدم که الان خراب میشه رو سرمون، تازه، رفتیم مثلا دانشکده پزشکی رو ببینیم، من تو رویاهام فکر میکردم که مثلا الان باید دانشکده پزشکی اونقدر بزرگ باشه که توش گم بشیم، ولی وقتی رفتیم دانشکده پزشکی، ساختمون 2 طبقه بود که گفتن طبقه دوم مال دانشکده بیوشیمی هست، فقط طبقه اول مال پزشکیه، جالب ترش اینجاست که کلا 3 تا کلاس داشت دانشکدش، خیلی تعجب کردم واقعا، اونم چه کلاسایی، خرابه، حالا نمیدونم نظر بقیه کسانی دانشگاه تهران رو از نزدیک دیدن چیه در موردش، ولی با اون چیزی که من تو ذهنم ازش ساخته بودم، خیلی خیلی فرق میکرد، ولی بزرگ ترین آرزوی من در حال حاضر، قبول شدن تو پزشکی دانشگاه تهران هست، انشاالله که به دعای شما دوستان بتونم امسال قبول بشم.
      بله واقعاً اینجا ایران هست و اروپا که نیست!
      دانشگاه شریف هم اکثر دانشکده هاش همینجوری هستن.
      ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه کشوری زیر 100 قبوله دیگه

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

ولی خب امکاناتش خیلی خوبه برخلاف ساختمون و اونا...یه دانشگاه روو آدمای توش میسازن...ایشالله شما هم قبولی

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      رتبه کشوری زیر 100 قبوله دیگه
      دانشگاه تهران یه دانشگاه خاصه چون در سال 92 و 93 حدود شصت درصدش واسه مناطق محروم بوده به خاطر همین اصلا قابل پیش بینی نیست

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)