خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی در مورد مهندس پزشکی وبازار کارش اطلاع داره؟

در امد مهندسی پزشکی چجوریاست اگه خودمون سرمایه داشته باشیم برای شروع کار

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      احتمالا نمیتونی دستگاه بسازی پس مثل خیلیا به واردات روی میاری و چند نفرم استخدام می کنی ترجیحا مهندس پزشکی که برات بازاریابی کنن!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      احتمالا نمیتونی دستگاه بسازی پس مثل خیلیا به واردات روی میاری و چند نفرم استخدام می کنی ترجیحا مهندس پزشکی که برات بازاریابی کنن!
      درامدش چطوریاست؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      درامدش چطوریاست؟
      از سالی 10 میلیون بگیر بیا بالا تا حتی میلیارد
      استخدام دولتی که تعطیله هیچی در نهایت یا باید برا خودت کار کنی یا برا کسی.
      فقط درآمدش زمانی خوبه که وارد کننده باشی مثلا استاد دانشگاه هست وضع مالی اوکیه که بخاطر وارداتشه نه صرفا عضو هیئت علمی بودن.
      ولی در حالت عادی درآمدش نهایتا 5 در ماهه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط درآمدش زمانی خوبه که وارد کننده باشی مثلا استاد دانشگاه هست وضع مالی اوکیه که بخاطر وارداتشه نه صرفا عضو هیئت علمی بودن.
      برای خودم بخوام کار کنم ۵۰۰ تا کافیه یا پول زیادی برای واردات میخواد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      برای خودم بخوام کار کنم ۵۰۰ تا کافیه یا پول زیادی برای واردات میخواد
      اگه میتونی بیا این آیدی @eb100

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز با این استدلال شما اصلا نیازی به تحصیلات آکادمیک نیست چون فقط سرمایه کلان و لینک های قوی در زمینه تجارت و صادرات و واردات لازمه.
      از نظر من با توجه به تجربه ای که در زمینه رشته های ریاضی و فنی و تجربی دارم اگه کسی واقعا واقعا علاقه به رشته هایی مثل مهندسی پزشکی و هوافضا داره بره به سمت این رشته ها چون اگه به امید کسب درآمدهای آنچنانی میخواد بره پشیمون میشه به خصوص رشته هایی مثل همین مهندسی پزشکی و هوافضا اگه دنبال کسب درآمدها خوب در رشته های ریاضی و فنی هستید برید سراغ مهندسی کامپیوتر و فقط هم به آموخته های دانشگاه اکتفا نکنید چون اونچه مورد نیاز در بازار کار و صنعت هست رو یادتون نمیدن خودتون بار علمیتون رو ببرید بالا به خصوص در زمینه هایی مثل طراحی وب شبکه و برنامه نویسی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      دوست عزیز با این استدلال شما اصلا نیازی به تحصیلات آکادمیک نیست چون فقط سرمایه کلان و لینک های قوی در زمینه تجارت و صادرات و واردات لازمه.
      از نظر من با توجه به تجربه ای که در زمینه رشته های ریاضی و فنی و تجربی دارم اگه کسی واقعا واقعا علاقه به رشته هایی مثل مهندسی پزشکی و هوافضا داره بره به سمت این رشته ها چون اگه به امید کسب درآمدهای آنچنانی میخواد بره پشیمون میشه به خصوص رشته هایی مثل همین مهندسی پزشکی و هوافضا اگه دنبال کسب درآمدها خوب در رشته های ریاضی و فنی هستید برید سراغ مهندسی کامپیوتر و فقط هم به آموخته های دانشگاه اکتفا نکنید چون اونچه مورد نیاز در بازار کار و صنعت هست رو یادتون نمیدن خودتون بار علمیتون رو ببرید بالا به خصوص در زمینه هایی مثل طراحی وب شبکه و برنامه نویسی
      دقیقا باید برن سمت تجارت و ... اصلا صرف درس بار مالی نداره.
      حالا طرف علاقه داره سرمایه هم داره میتونه سرمایه گذاری تو حوزه ی مربوط کنه.
      اصولا به دو دلیل کسی درس میخونه یا سرمایه نداره یا علاقه داره وگرنه توجیه نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن