خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 67
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برا شیمی 3چه منبعی خوبه؟

خواهش میکنم جواب بدین...

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      سلام آقا
      من یه مشکلی دارم من تو شیمی خوبم و اگه زمان نباشه می تونم 70 یا 80 درصد بزنم
      اما اگه زمان باشه این درصد به 30 میرسه خیلی کندم توشیمی مخصوصا مسایل
      به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟
      سلام من ۷۰ نزدم ولی ۱ درصد کمترش. این کار رو کنی به نظرم نتیجه میگیری هفته اول کتاب رو میخونی زیر نکات مهمش خط میکشی برا سوم و پیش برا دوم درسنامه الگو کافیه کتاب نمیخواد حالا میای هربار مثلا میخوای ۳۰ تست بزنی درسنامه اون قسمت رو از رو کتاب کمک درسیت بخون بعد حلشون کن غلطات رو نشان دار کن هر گزینه ای حتی یه ذره دامدار باشه یه تو یه دفتر یادداشتش کن فبل ازمون بخونش نشان دار ها رو فرداش یا حد اکثر دو روز بعدش حل کن چن روز مونده به ازمون تموم شدن یه مرور رو کتاب کن اونجاهایی خط کشیدی یه مرور خیلی سریع رو درس نامه بعد برو سراغ ازمون سعی کن همه موج ازمونا رو بزنی. جنبه اموزشی بالایی دارن مخصوصا گزینه دامداراشون یادداشت می کنی ولی برا وقت کمتر کمکت میکنن برا وقت فار مفیده اما جنبه اموزشیشون کمتره لازم نیست همه فار رو حل کنی چن تا بزن سریع شی یا اصلا میتونی از اینترنتم سوال داونلود کنی غیر از اینا شیمی باید کمی از وقت ریاَضی فیزیک بهش بدی

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه لحظه صحبتارو خوندم رفتم ببینم موج ازمون شیمی چیهدوتا کتاب روهم 76تومندرصد بالای شیمی برا خودتون

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها تورو خدا کمکم کنین نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم شیمیم صفره بخدا .دوم سوم و پیش مبتکران دارم دومش خوب بود ولی از وقتی ورداشتم سوم میخونم از مبتکران حالم بهم میخوره از شیمی چقد حجمش زیاده دیونم کرده انقد مطلب زیاد گفته دگه اصل مطلب اینکه درس راحب چیه ادم یادش میره به نظرتون تو زمان باقی مونده با چه کتابی بخونم مبتکران اصلا نمیرسونم .بخدا اون روزی که قراره مبتکرانو بزارم جلوم بخونم از زندگی سیر میشم و بدترین روز زندگیم میشه.۱مدت واس زیست اونطوری شده بودم تا اینکه باش کنار اومدم قلقش دستم اومد.ولنی شیمی نه هر تاپیک شیمی این سوالمو مینویسم شاید راهنمایی بگیرم

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      سلام بچه ها تورو خدا کمکم کنین نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم شیمیم صفره بخدا .دوم سوم و پیش مبتکران دارم دومش خوب بود ولی از وقتی ورداشتم سوم میخونم از مبتکران حالم بهم میخوره از شیمی چقد حجمش زیاده دیونم کرده انقد مطلب زیاد گفته دگه اصل مطلب اینکه درس راحب چیه ادم یادش میره به نظرتون تو زمان باقی مونده با چه کتابی بخونم مبتکران اصلا نمیرسونم .بخدا اون روزی که قراره مبتکرانو بزارم جلوم بخونم از زندگی سیر میشم و بدترین روز زندگیم میشه.۱مدت واس زیست اونطوری شده بودم تا اینکه باش کنار اومدم قلقش دستم اومد.ولنی شیمی نه هر تاپیک شیمی این سوالمو مینویسم شاید راهنمایی بگیرم
      فیل شیمی رو بگیر خب
      به نظرم چون بیانش خوبه بخاطر حجم کمش به مشکل برنمیخوری
      ولی بخورشا

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها اینطورای که من فهمیدم گویا موج ازمون خیلی تو کنکور جواب داده من دو جلدشو دارم اما متاسفانه چون باید از پایه کار میکردم گفتم میذارم بعد عید میزنمش قبلش مبتکرانو میزنم تا امروز دومو خوندم با پیش 1 با استوکیومتری و ترمو اما هنوز واسه سوم خیلی تست نزدم اگ یه برنامه فشرده بریزم تا اخر فروردین از رو مبتکران همشو بخونم و از اردیبهشت تا نیمه خرداد موج ازمونو شروع کنم باز فصل به فصل بخونم و ازمونای فصلیشو بزنم یعنی روزی 2 تا ازمون بزنم و از نیمه خرداد به بعد روزی یه ازمون جامع بزنم بنظرتون وقت میشه ؟ چون من تا حالا کار نکردم نمیدونم تو یه روز تایم 2 ساعته میشه دوتا ازمونشو زد یا نه؟ از نیمه خرداد که 3 روز یبار کنکورارو میزنیم میشه ازمونای جامع موج هم زد؟ بنظرتون اینکار کنم نتیجه میگیرم؟کاش تو طول سال کار کرده بودمش

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      سلام بچه ها اینطورای که من فهمیدم گویا موج ازمون خیلی تو کنکور جواب داده من دو جلدشو دارم اما متاسفانه چون باید از پایه کار میکردم گفتم میذارم بعد عید میزنمش قبلش مبتکرانو میزنم تا امروز دومو خوندم با پیش 1 با استوکیومتری و ترمو اما هنوز واسه سوم خیلی تست نزدم اگ یه برنامه فشرده بریزم تا اخر فروردین از رو مبتکران همشو بخونم و از اردیبهشت تا نیمه خرداد موج ازمونو شروع کنم باز فصل به فصل بخونم و ازمونای فصلیشو بزنم یعنی روزی 2 تا ازمون بزنم و از نیمه خرداد به بعد روزی یه ازمون جامع بزنم بنظرتون وقت میشه ؟ چون من تا حالا کار نکردم نمیدونم تو یه روز تایم 2 ساعته میشه دوتا ازمونشو زد یا نه؟ از نیمه خرداد که 3 روز یبار کنکورارو میزنیم میشه ازمونای جامع موج هم زد؟ بنظرتون اینکار کنم نتیجه میگیرم؟کاش تو طول سال کار کرده بودمش
      کتاب پیشش نوشته که دو آزمون اولش رو حالت آموزشی بزنیم.. ( که تایمش خب معلوم نیس چقدر شه)
      ولی آزمون های بعدشو بهتره تو تایم بزنیم. که با تحلیل آزمون هر کدوم یک ساعتو نیم بشه عالیه...
      با حوصله کار کنید همون مبتکران هم عالیه. میتونید یه فصل رو تستای مبتکران رو نزنید مستقیم بیایید رو موج آزمون , خودتون ببینید چه جوریه...

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها به نظر شما برای درصد بالای شیمی فیل شیمی+تست تکمیلی رو بزنم یا فیل شیمی+واجب! میخوام شروع کنم شیمی رو یا هر منبع دیگه چون فیل شیمی تست هاش کمه!

9. Top | #54
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hnie نمایش پست ها
      بچه ها به نظر شما برای درصد بالای شیمی فیل شیمی+تست تکمیلی رو بزنم یا فیل شیمی+واجب! میخوام شروع کنم شیمی رو یا هر منبع دیگه چون فیل شیمی تست هاش کمه!
      به نظر من خط ویژه بهتره هم تستاش برا بعد 90 تا 96 رو آورده + درسنامه کامل

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      به نظر من خط ویژه بهتره هم تستاش برا بعد 90 تا 96 رو آورده + درسنامه کامل
      تستاش کم نیست؟ برای تست زیاد چی بزنم؟

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیفت به جون موج آزمون الگو

12. Top | #57
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      البته خیلی کم نیست ولی برا بیشتر شدن تست از ایکیو که مولفش همون برا خط ویژه هست خوبه . یا موج آزمون که آقای جعفری عالی تالیف کرده و دو تاش خوبه

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      فیل شیمی رو بگیر خب
      به نظرم چون بیانش خوبه بخاطر حجم کمش به مشکل برنمیخوری
      ولی بخورشا
      ۱شخصی گفت خط ویژه بخون بعد تست از رو ای کیو بزن این ترکیبم خوبه؟؟؟گفتش موج ازمون برات سنگین میشه همون ای کیو خوبه من اطلاعی از کتابا ندارم کدومش سخته کدومش راهت فقط من میتونم بگم پایم ضعیفه تو شیمی منظورم تو مسایلشه هیچی بلد نیسم ۱دورم شیمی رو تموم نکددم

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      ۱شخصی گفت خط ویژه بخون بعد تست از رو ای کیو بزن این ترکیبم خوبه؟؟؟گفتش موج ازمون برات سنگین میشه همون ای کیو خوبه من اطلاعی از کتابا ندارم کدومش سخته کدومش راهت فقط من میتونم بگم پایم ضعیفه تو شیمی منظورم تو مسایلشه هیچی بلد نیسم ۱دورم شیمی رو تموم نکددم
      ایکیو برات خوب نیست چون کند پیش میری باهاش یه خورده جونداره
      اما ترکیب فیل +موج ازمون خیلی مناسبته
      با موج پیشرفت زیادی میکنی
      نه موج ازمون بعد موج ازمون

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      ایکیو برات خوب نیست چون کند پیش میری باهاش یه خورده جونداره
      اما ترکیب فیل +موج ازمون خیلی مناسبته
      با موج پیشرفت زیادی میکنی
      نه موج ازمون بعد موج ازمون
      اوکی مرسی.راسی بزا اینم از شما بپرسم شما دی وی دی رو مناسب میدونین؟؟من ۱میلیون اول سال پول دادم قول تبلیغ ونوس رو خوردم بعد ۱سری دی وی دی عربی ازاده و چرتو پرت برام فرستادن بعدش فهمیدم اشتباه کردم گزاشتم کنار هی گفت ۳میلونه دگه بفرس من نفزستادم گفتم منابعتون رو نمیخوان.اون وقت دوباره مشاور زنگ زده ۱میلونو ۴۰۰ بده مهارت های تست زنی برات بفرستم کلی دی ی دی .طریقه تست زنی بت یاد میده.میگه حیفه زحمانت هدر میره .الکیه دگه اینا مگه نه؟؟؟واس مشاره بم زنگ نمیزنه ولی واس تیغ زدن دیدم زنگ زده

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)