خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 74 از 74 نخستنخست ... 647374
    نمایش نتایج: از 1,096 به 1,103 از 1103
    1. Top | #1096
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال درسته که اگر رادیولوژی و علوم آزمایشگاهی رو بخونیم حتی اگه تا دکترا هم پیش بریم نمیشه آزمایشگاه باز کرد یا مطب زد
      و باز زیر دست کسی میشی که پزشکی این رشته ها رو خونده ؟
      چون میخوام ببینم اگه درسته نزنم این رشته ها رو ....

ممنون میششم هرکی کدهای شبانه رو داره بذارهه
      ویرایش توسط E!n4Z : 24 مرداد 1392 در ساعت 12:41

2. Top | #1097
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط OmiD نمایش پست ها
      مثلن اینجوری میزنم : 1. صنایع روزانه فردوسی 2. عمران شبانه فردوسی 3. کامپیوتر شبانه سبزوار 4. مکانیک غیر انتفاعی سجاد 5. عمران غیر انتفاعی خیام ... روزانه و شبانه فردوسی قبول نمیشم و از کامپیوتر شبانه سبزوار تا اولویت 5 قبول میشم ، ولی موقعیتم ایجاب میکنه که نرم شهرستان و برم غیرانتفاعی . حالا تکلیف چیه ؟
      موقعیتتون رو همین الان (قبل از نتخاب رشته) بسنجید و بعد انتخاب کنید خب! موقع اعلام نتایج یک رشته به عنوان قبولی به شماارائه میشه...
      (فقط در صورتی که اگر داوطلبی رشته های نیمه متمرکز رو انتخاب کرده باشه..یک رشته متمرکز قبول میشه و یک رشته نیمه متمرکز که یکیشو بره)
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

3. Top | #1098
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E!n4Z نمایش پست ها
      یه سوال درسته که اگر رادیولوژی و علوم آزمایشگاهی رو بخونیم حتی اگه تا دکترا هم پیش بریم نمیشه آزمایشگاه باز کرد یا مطب زد
      و باز زیر دست کسی میشی که پزشکی این رشته ها رو خونده ؟
      چون میخوام ببینم اگه درسته نزنم این رشته ها رو ....

ممنون میششم هرکی کدهای شبانه رو داره بذارهه
      اگه علوم ازمایشگاهی روادامه بدید میتونید آزمایشگاه بزنید.

4. Top | #1099
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون مطمئنید پس ؟من بزنم علوم آزمایشگاهی رو ؟
      آخه من با یک مشاور که مشورت کردم گفت باید پزشکی بخونی از اون طریق دکترای پاتولوژی رو بگیری تا بتونی آزمایشگاه بزنی وگرنه از طریق علوم آزمایشگاهی حتی اگه تا دکترا هم بری نمیتونی..
      حتی میگفتن پرستاری از علوم آزمایشگاهی خیلی بهتره ....

5. Top | #1100
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه من با یک مشاور که مشورت کردم گفت باید پزشکی بخونی از اون طریق دکترای پاتولوژی رو بگیری تا بتونی آزمایشگاه بزنی وگرنه از طریق علوم آزمایشگاهی حتی اگه تا دکترا هم بری نمیتونی..
      لطفا پستتونو تکرار نکنید واسه مطمئن شدن میتونی بری پیش مشاور
      اینجام بچه ها تا جایی که بتونن راهنماییت میکنن)

6. Top | #1101
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بله مطمئنم چون سراغ دارم کسی روکه تا دکترا خونده الانم آزمایشگاه زده.....علوم آزمایشگاهی بهتره بنظرمن

7. Top | #1102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بين رياضيات و كاربرد ها و it كدوم رو براي آزاد بزنم؟ من خودم شنيدم كه ميگن رياضي كاربردي بهتره ، حالا نميدونم، ممنون ميشم يكي از دوستان يك راهنمايي بكنه

8. Top | #1103
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان با توجه به پایان رسیدن مهلت انتخاب رشته ی سراسری تایپیک بسته شد

اگر واسه آزاد سوالی داشتید بفرمایید اینجا:

http://forum.konkur.in/thread5452.html

صفحه 74 از 74 نخستنخست ... 647374

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، فوری، فیزیوتراپی، فیزیک، قلمچی، كنكور، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مکانیک، مشهد، مشورت، مشکل، مشاوره، معدل، معرفی رشته های دانشگاهی، نکات کنکوری، نرم افزار، نظام وظیفه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکوری، کانون، کارنامه ها، گوگل، گزینه 2، گزینه دو، پرند، پزشکی، پشت کنکوری، آزمایشی، انتقال، انتخاب رشته، انتخاب رشته مجازی، انتخاب رشته سراسری، انصراف، ادغام، اساتید، اعتراض، اعداد، بین الملل پزشکی، تجربی، تخمین رتبه، تغییر رشته، حقوق، خیلی مهم، دوره، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، داروسازي، دختر، درس، دعا، روانشناسی، ریاضی، راهنمایی، رایگان، رشته تجربی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، ساحل، سراسری، شیمی، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن