خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من الگو رو خوندم خیلی خوب بود
      ابی قلمم یکی از تراز بالا ها می گف خیلی خوبه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
      آره، تعداد تست‌های الگو زیاده. البته تعداد تست‌های iq هم نسبت به الگو کم‌تره ولی اونم خیلی از گاج نقره‌ای کم‌تر نیست. (گاج نقره‌ای: حدود 5500 - آی کیو: حدود 4800)
      البته از نظر زمانی بخوایم حساب کنیم، خوندن این کتابا خیلی بیشتر از گاج نقره‌ای طول میکشه.(یه نگاه سطحی به این کتابا بندازین و سوالات رو با هم مقایسه کنین متوجه میشین)
      مرسی عزیز😊

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      من الگو رو خوندم خیلی خوب بود
      ابی قلمم یکی از تراز بالا ها می گف خیلی خوبه
      وای آبی قلم که خدایی افتضاحه من اولین کتابی که کار کردم اون بود تقریبا یک دور کاملم خوندمش و هیچی از زیست نفهمیدم: ایراداش 1.تناقض خیلی زیاد تو ساختار کتاب چون هر قسمتش توسط یک مولف جداگونه نوشته شده که همشونم غیر از علی کرامت ناشناسن 2.پاسخ های تشریحی واقعا بد(اصلا سوالایی که بلد نیستی رو برات جا نمیندازه) 3.طبقه بندی داغون سوالا... ی مصاحبه هم از سارا همتی دیدم خیلی خنده دار بود طرف از روزنامه نگارای خود کانون بود داشت باهاش مصاحبه میکرد هی میخواست از زبون اون بکشه بیرون که آبی کانون خوبه سارا همتی هم هی جواب سربالا میداد! دیگه وقتی رتبه یک کنکور حاضر نیست حتی واسه یک دقیقه ازین کتاب تعریف کنه دیگ شما فکرشو بکن چه کتابیه!!! درباره نشر الگو تعریف شما از خوب چیه؟ ینی جوری بود که سوالات کنکور رو بعدش بتونید به راحتی حل کنید؟
      ویرایش توسط .khosro. : 21 تیر 1396 در ساعت 17:49

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      وای آبی قلم که خدایی افتضاحه من اولین کتابی که کار کردم اون بود تقریبا یک دور کاملم خوندمش و هیچی از زیست نفهمیدم: ایراداش 1.تناقض خیلی زیاد تو ساختار کتاب چون هر قسمتش توسط یک مولف جداگونه نوشته شده که همشونم غیر از علی کرامت ناشناسن 2.پاسخ های تشریحی واقعا بد(اصلا سوالایی که بلد نیستی رو برات جا نمیندازه) 3.طبقه بندی داغون سوالا... ی مصاحبه هم از سارا همتی دیدم خیلی خنده دار بود طرف از روزنامه نگارای خود کانون بود داشت باهاش مصاحبه میکرد هی میخواست از زبون اون بکشه بیرون که آبی کانون خوبه سارا همتی هم هی جواب سربالا میداد! دیگه وقتی رتبه یک کنکور حاضر نیست حتی واسه یک دقیقه ازین کتاب تعریف کنه دیگ شما فکرشو بکن چه کتابیه!!! درباره نشر الگو تعریف شما از خوب چیه؟ ینی جوری بود که سوالات کنکور رو بعدش بتونید به راحتی حل کنید؟
      من خودم نخوندم ابیو
      اینو اقای عرفان بهروز یکی از بچه های همین جا که تراز قلمش 8000 به بالا میاد می گف
      می گف فقط ابی خوندم
      بله تقریبا خوبو جامعو من تو ازمونا بالای 60 میزدم
      کنکورمو هم مباحثی که خونده بودمو تونستم از پسشون بر بیام
      البته من پیشنهاد میدم اگه از الان می خونین این جوری بخونین/ الگو+ نکات ازمونا + اگر وقت کردین از یه دوره ای به بعد هم ای کیو کار کنین
      من متاسفانه وقت نکردم ای کیو رو بخونم
      من خیلی سبز رو هم خوندم به نظرم الگو بهتر از خیلی سبزه ولی ای کیو رو نخوندم نظری ندارم
      ویرایش توسط LI20 : 21 تیر 1396 در ساعت 17:56

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آی کیو که درسنامه نداره و ساختارش مثل گاج نقره ای هست چجوری میگید ژنتیک درس داده������
      برای ژنتیک درسنامة کامل قرار دادیم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      برای ژنتیک درسنامة کامل قرار دادیم
      آقای دکتر زارع واقعا ازتون ممنونم که شخصا به سوالات بچه ها رسیدگی میکنید

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الگو برا ی زیست دوم خیلیییی خوبه و سولای ترکیبی خوبی داره..ولی الگو برای سوم خوب نیست خیلی اسونه..برای سوم خیلی سبز خوبه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      مخالفم! زیست 1 الگو خیلی آسون هست و اگه یکی دو فصلش رو بخونید با دید طراح (ها) توی 6 فصل دیگه آشنا می شید. زیست 2 بهترین کتاب مجموعه زیست الگو هست. موج آزمون که آزمون هاش انسجام کنکور رو نداره و برخلاف ادعای مولف تست های تکراری داره. پیش هم که تست های ضعیفی داره. کلن الگو تست هاش از نظر محتوا خیلی شبیه کنکور نیستن ولی برای آموزش خوبن.
      من برای سال دوم چاپ دو سال پیشش رو دارم و خیلی خوب بود شاید تغییر کرده جدیدش..ولی برای سوم احساس میکنم خیلی ساده شده بود...

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی کلا من خیلی سبز رو خیلی بیشتر دوس داشتم برای پایه...ولی نشرالگو اطمینان نداشتم بهش و همشو کامل نزدم ولی برا سوم که از نظرم خیلی ساده بود حل کنید متوجه میشید..

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، کتاب ترکیبی برای زیست بدون غلط علمی وجود داره ؟؟
      نکات رو خوب ترکیب کرده باشه، ساختارش هم منظم باشه !
      همچین کتابی وجود داره ؟؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      همچین کتابی وجود داره ؟؟
      كتاب بدون غلط علمي نداريم
      حالا فرقي نميكنه زيست باشه يا چيز ديگه اي
      ولي توي زيست نظرم اينه كه به شرطي ميتوني موفق باشي كه خودت اشتباهات منبع كمك درسي تو بفهمي و بادليل درستش كني
      الان كتاباي خوب زيست همشون از چاپ اولشون كلي گذشته و خيلي اشتباهات كمي دارن
      رو اين چيزا وسواس نشيد
      خودتون نكته بين شيد و غلط هاي كتاب رو تصحيح كنيد

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      كتاب بدون غلط علمي نداريم
      حالا فرقي نميكنه زيست باشه يا چيز ديگه اي
      ولي توي زيست نظرم اينه كه به شرطي ميتوني موفق باشي كه خودت اشتباهات منبع كمك درسي تو بفهمي و بادليل درستش كني
      الان كتاباي خوب زيست همشون از چاپ اولشون كلي گذشته و خيلي اشتباهات كمي دارن
      رو اين چيزا وسواس نشيد
      خودتون نكته بين شيد و غلط هاي كتاب رو تصحيح كنيد
      آخه این طوری نمیشه !! مثلا من چند تا فصل فاگوزیست رو خوندم؛ اونقدر اشتباه داشت که خسته شدم از خوندنش !!
      توضیحاتش مخالف کتاب درسی بود !! ویراستار برای همین هست که کتاب رو تصحیح کنه !! من بخوام تصحیح کنم سال تموم شده کنکورم گذشته !!
      دیگه میترسم سمت درسنامه های دیگه برم !

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه این طوری نمیشه !! مثلا من چند تا فصل فاگوزیست رو خوندم؛ اونقدر اشتباه داشت که خسته شدم از خوندنش !!
      توضیحاتش مخالف کتاب درسی بود !! ویراستار برای همین هست که کتاب رو تصحیح کنه !! من بخوام تصحیح کنم سال تموم شده کنکورم گذشته !!
      دیگه میترسم سمت درسنامه های دیگه برم !
      به قول اشكان هاشمي گل بي عيب خداست
      حالا يه كتاب كمتر يه كتاب بيشتر، غلط داره
      البته شما دنبال منبع خوبي هم نرفتيد
      به نظرم واسه درسنامه، خودِ كتاب درسي و همايش هاي دريافت رو مد نظر داشته باشيد براي تست هم iq رو كار كنيد

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همچین کتابی وجود داره ؟؟
      اره.جزوه دکتر عمارلوالبته اگه نمیتونین تهیه کنین همون کتاب نشر دریافتشو بگیرید
      خیلی میتونه به کسایی که معلم ندارن یا معلمشون خوب نیست کمک کنه یا زیست بلد نیستن

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همچین کتابی وجود داره ؟؟
      منم با عمارلو موافقم خیلی کامل گفته..البته بعضی از فصلا پیشش خوب نیست..

ویرایش توسط Shokoofeh : 14 مرداد 1396 در ساعت 03:01

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن