خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میزان شباهت از نظر شما؟؟ارزش شرکت دارن؟

رأی دهندگان
    77. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • به طور کلی فقط اختصاصیاش شباهت زیادی داشت و ارزش شرکت دارن

10 12.99%
    • به طور کلی فقط عمومی هاش شباهت زیادی داشت و ارزش زیادی واسه شرکت کردن ندارن

5 6.49%
    • هم اختصاصی و هم عمومی شباهت زیادی داشت و ارزش شرکت کردن داره

29 37.66%
    • زیاد شباهت نداشت و ارزش شرکت کردن و حل کردن ندارن

33 42.86%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شباهت سوالات ازمون های سنجش با کنکور۹۶+نظرسنحی

به نظر من واسه تجربی تا حدود زیادی خصوصا زیست و فیزیک شباهت داشت وصد البته ریاضی
      نظرشما چبه؟تو کدوم درسا شباهت داشت؟؟
      ود اخر به نظرتون ارزش داره شرکت تو جامع های سنحش؟
      (برای ۹۷ای ها)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به نظر من فيزيك شبيه نبود
      ولي زيست و رياضي خيلي به نظرم شبيه سنجش بود نه كه خود سوالا باشه ولي شبيه بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      زیست و ریاضی دقیقا حس ازمون سنجش رو داشتم دقیقققا
      عیننا فک کنم همونطور بود شیمیم نسبتا
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که احساس کردم سر سنجش نشستم !

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم سنجش خیلی احمقانه بود.تو طول سال بخاطر ریاضی سنجش کل اعتماد بنفسم از دست رفت و فکر کردم انقد سخته و نخوندم اما سر کنکور 43 زدم و خیلی سوختم که انقد اسونه کنکور و من نخوندم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      بنظرم سنجش خیلی احمقانه بود.تو طول سال بخاطر ریاضی سنجش کل اعتماد بنفسم از دست رفت و فکر کردم انقد سخته و نخوندم اما سر کنکور 43 زدم و خیلی سوختم که انقد اسونه کنکور و من نخوندم
      سلام
      آزمون طول سال سنجش رو میرفتین شما ؟
      نظرتون چیه ؟
      اگه بخواین مجدد انتتخاب کنین بین موسسات کدوم رو میرین ؟ ممنون میشم دلیلتون هم بگین.
    7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط movaghat2 نمایش پست ها
      زیستش شبیه سنجش بود. چرت و مسخره. من نمیدونم اینا تعریفشون از مفهومی چیه که تو تحلیلا میگن! باو سوال از لوب مغز و کنیس لوپوس و زمان خشکسالی بزرگ که مفهومی نیست. اون 94 بود که میشد گفت واقن جدا میکرد خوبو از خوبتر.
      بقیه درسا زیاد شباهت نداشت بنظرم.
      دوست عزیز،،،با توجه به اینکه ترازات خیلی عالیه یه چند تا سوال داشتم ازت البته برای یکی از اشنایان چون راهنمایی ازم خواسته گفتم از کسی که از من خیلی قوی تر باشه
      بپرسم..
      برای زیست درسنامه میخوندی طی سال؟یا فقط کتاب؟
      کتاب شبیه ساز قلم چیو استفاده کردی؟
      برای جمع بندی علاوع بر کنکورای گذشته و جامع کانون و سنجش ازمون دیگه ای هم از خودت گرفتی؟؟مثلا گزینه دو؟؟
      میدونم اسپمه شرمنده
      تشکر....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من درسنامه نمیخوندم ولی خب معلم های خوبی داشتم شاید برا همین نیازی نداشتم بهش. ولی اگه هر درسنامه ای خواست بخونه نباید جای کتابو بگیره. بهتره فقط وقتی قسمتیو از کتاب خوند و متوجه نشد از درسنامه استفاده کنه اونم یکی که خلاصه باشه نه مثل فاگوزیست که حجمش زیاده. کتاب و کتاب و کتاب ...
      شبیه ساز قلمچی ریاضی و فیزیک سه سالشو زدم و خوب بودن. شیمیش رو زیاد توصیه نمیکنم بنظرم زیاد اشتباه داشت. زیست هم که هیچی مثل کنکور نمیشه. اونقدرا که روش مانور میدن ارزش نداره چون مولفاش زیاد خوب نیستن.
      من ازمون 8 اردیبهشت گاج رو هم آزمونی گرفتم از خودم. جامع قلمچی و سنجش از بقیه بهترن گاج و گزینه زیاد خوب نیستن.حتی 8 اردیبهشت که اون همه تبلیغشو کردن زیست و شیمیش شبیه کنکور نبود.
      واسه سه روز یک بار سنجشای پارسالم زدی؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من درسنامه نمیخوندم ولی خب معلم های خوبی داشتم شاید برا همین نیازی نداشتم بهش. ولی اگه هر درسنامه ای خواست بخونه نباید جای کتابو بگیره. بهتره فقط وقتی قسمتیو از کتاب خوند و متوجه نشد از درسنامه استفاده کنه اونم یکی که خلاصه باشه نه مثل فاگوزیست که حجمش زیاده. کتاب و کتاب و کتاب ...
      شبیه ساز قلمچی ریاضی و فیزیک سه سالشو زدم و خوب بودن. شیمیش رو زیاد توصیه نمیکنم بنظرم زیاد اشتباه داشت. زیست هم که هیچی مثل کنکور نمیشه. اونقدرا که روش مانور میدن ارزش نداره چون مولفاش زیاد خوب نیستن.
      من ازمون 8 اردیبهشت گاج رو هم آزمونی گرفتم از خودم. جامع قلمچی و سنجش از بقیه بهترن گاج و گزینه زیاد خوب نیستن.حتی 8 اردیبهشت که اون همه تبلیغشو کردن زیست و شیمیش شبیه کنکور نبود.
      روشت برای مرور چیه؟بازیابی؟ میشه توضیحش بدی کامل؟ وابنکه به نظرت ماز ارزش شرکت کردن داره با اینکه اقای زارع رفتن؟
      خیلی ممنون که جواب دادی
      طرف کلی دعای خیرتو کرد

10. Top | #10
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      تو رشته ریاضی که بنظرم تقریبا شباهتی نبود!

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام
      آزمون طول سال سنجش رو میرفتین شما ؟
      نظرتون چیه ؟
      اگه بخواین مجدد انتتخاب کنین بین موسسات کدوم رو میرین ؟ ممنون میشم دلیلتون هم بگین.
      سلام.بله من هم سنجش رفتم هم قلم چی و هم ایه های تمدن یه مدتی...راستش سنجش واقعا یه ایرادای بزرگی داره تو یه درسایی خیلی خیلی فراتر از کنکور میده جوریکه حتی المپیاد هم اونطور نیس و یه درسایی اونقد اسون که حتی کنکورم اونقد اسون نیس همه اینا تو روند مطالعه ادم و حتی از لحاظ روانی بنظرم تاثیر داره از طرف دیگه بخاطر همین چیزا و حتی لو رفتن سوالا مخصوصا این اخر من با درصدای خیلی خوب رتبم افتضاح میشد و خیلی عجیب بود .من اگر یک سال دیگه میخواستم بمونم قطعا هیچ ازمونی نمیرفتم و همش کنکورارو از اول از خودم ازمون میگرفتم و حتی اگر میخواستم برم فقط و فقط میرفتم برای اینکه ببینم حدودا سوالا چه مدلیه ولی هیچوقت هدفمو بر ازمون نمیزاشتم و اصلا به رتبش توجه نمیکردم اینو جدی میگم. بین سنجش و قلم چی واقعا هیچکدوم خوب نیستن ولی شاید میرفتم سنجش ولی باز هم میگم فقط برای اینکه چیزایی که یاد گرفتمو سر ازمون مرور کنم و تو جو ازمون قرار بگیرم نه هیچ چیز دیگه ای.چون اصلا ارزش علمی نداره و چه بسا ادمو از مسیر اصلی دور میکنه..موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از فروردین سنجش بودم و بسیار شبیه کنکور بود مثلا سوال کاربرد مثلثات در محاسبه مساحت مثلث در آخرین آزمونش بود و..... تنها ایرادش 3 هفته یکبار بودنش بود.راجع به آزمونهای در طول سال پارسال اطلاعی ندارم.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 18 تیر 1396 در ساعت 23:32

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از لحاظ چرت بودن جفتشون عین همن...
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      لطفا این نظر سنجی رو ادامه بدید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      فقط زیست و شیمی و تا حدودی ریاضی از اختصاصی ها و دینی و زبان از عمومی ها شبیه همن
      ولی در کل فقط 4 (یا 5 )آزمون آخرش خوبه بقیش چندان مطلوب نیست
      در کل بنظرم قلمچی بری سوالای گزینه 2 و گاج رو از سایت کنکور بگیری حل کنی بهتره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن