خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میزان شباهت از نظر شما؟؟ارزش شرکت دارن؟

رأی دهندگان
    77. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • به طور کلی فقط اختصاصیاش شباهت زیادی داشت و ارزش شرکت دارن

10 12.99%
    • به طور کلی فقط عمومی هاش شباهت زیادی داشت و ارزش زیادی واسه شرکت کردن ندارن

5 6.49%
    • هم اختصاصی و هم عمومی شباهت زیادی داشت و ارزش شرکت کردن داره

29 37.66%
    • زیاد شباهت نداشت و ارزش شرکت کردن و حل کردن ندارن

33 42.86%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فکر میکنم تا حدودی شبیه بود نه درحدی که عینش باشه اما تو همون مایه ها بود.درهرصورت بنظر من که دوتا از معروف ترین موسسات رو شرکت کردم سنجش بهتر بوده.ازمونا که خیلی فرقی نداره در موسسات مختلف اما توصیه میکنم کلاساشونو نرید چون به تنها چیزی که فکر میکنن پوله. هیچ کلاسی مثل کلاسای مدرسه دلسوزانه نیست و قدرشو نمیدونیم(بخصوص خود من)
      خدایـــآ تو نگهـــــدارم باشـ.....

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      سلام.بله من هم سنجش رفتم هم قلم چی و هم ایه های تمدن یه مدتی...راستش سنجش واقعا یه ایرادای بزرگی داره تو یه درسایی خیلی خیلی فراتر از کنکور میده جوریکه حتی المپیاد هم اونطور نیس و یه درسایی اونقد اسون که حتی کنکورم اونقد اسون نیس همه اینا تو روند مطالعه ادم و حتی از لحاظ روانی بنظرم تاثیر داره از طرف دیگه بخاطر همین چیزا و حتی لو رفتن سوالا مخصوصا این اخر من با درصدای خیلی خوب رتبم افتضاح میشد و خیلی عجیب بود .من اگر یک سال دیگه میخواستم بمونم قطعا هیچ ازمونی نمیرفتم و همش کنکورارو از اول از خودم ازمون میگرفتم و حتی اگر میخواستم برم فقط و فقط میرفتم برای اینکه ببینم حدودا سوالا چه مدلیه ولی هیچوقت هدفمو بر ازمون نمیزاشتم و اصلا به رتبش توجه نمیکردم اینو جدی میگم. بین سنجش و قلم چی واقعا هیچکدوم خوب نیستن ولی شاید میرفتم سنجش ولی باز هم میگم فقط برای اینکه چیزایی که یاد گرفتمو سر ازمون مرور کنم و تو جو ازمون قرار بگیرم نه هیچ چیز دیگه ای.چون اصلا ارزش علمی نداره و چه بسا ادمو از مسیر اصلی دور میکنه..موفق باشید
      به شدت باهات موافقم. سنجش دقیقا این ایرادارو داره اما از بقیه باز بهتره .منم همین اشتباهم کردم و کلا دیدگاهم نسبت به درسا اون شدت سختی یا اسونی بود که سنجش میذاشت. بنظرم هیچکدومو شرکت نکنید به نفعتونه.
      خدایـــآ تو نگهـــــدارم باشـ.....

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط متین77 نمایش پست ها
      به شدت باهات موافقم. سنجش دقیقا این ایرادارو داره اما از بقیه باز بهتره .منم همین اشتباهم کردم و کلا دیدگاهم نسبت به درسا اون شدت سختی یا اسونی بود که سنجش میذاشت. بنظرم هیچکدومو شرکت نکنید به نفعتونه.
      ن خیلی اشتباهشما باید مدیریت زمان یاد بگیرید سرجلسه وحتما باید ازمون بدید اینایی گه میگم تکراریه هرکسیم خودش خوب میدونه ولیوالا تو جو رقابت فشار خانواده نباشی نمی خونی این یه واقعیته کنکور یه امتحانی نیست که بگی دوساعت امروز میخونم فردا امتحانمه کنکور1 ساله معلومه ادم خسته میشه تنبلی میکنه مرور کنه ولی وقای ازمون بدی واسه اینکه ترازت پایین نیاد مجبوری

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سنجش اصلا خوب نبود برای ریاضی ها. . کنکور خیلی خیلی اسون تره. ولی میتونید فقط برای زمان بندی از جامع سنجش استفاده کنید از فروردین. کلا آزمون آزمایشی 3 _ 4 تا برید کافیه. بیشتر درس و تست

Sent from my C6603 using Tapatalk

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قرابتاش سخت شد یه ازمون کنکورم سخت شد و فیزیکش یادمه یه ازمون ایده جدید زیاد توش بود کنکورم اونطوری بود ولی اونطوری بخوام بگم نه شبیه نیستن خیلی. برای ازمون ازمایشی خوبه کلا. بعد عید تقلبم میشه توش و خیلی مسائل دیگه کلا به نظرم به دید یه ازمون ازمایشی مث قلمچی بهش نگاه کنیدش صرفا شبیه کنکور نمیشه.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام
      آزمون طول سال سنجش رو میرفتین شما ؟
      نظرتون چیه ؟
      اگه بخواین مجدد انتتخاب کنین بین موسسات کدوم رو میرین ؟ ممنون میشم دلیلتون هم بگین.
      سلام. منم جواب میدم این سوال رو اگه اشکالی نداشته باشه.
      من در طول سال گاج میرفتم و اگر مجدد هم انتخاب کنم باز هم گاج میرم یا گزینه دو. جامعه آماری پایینه داره ولی من از آزمون هاش راضی بودم اغلب شبیه کنکور یا سوالات خود کنکور بود.بعدا که کنکور ها رو کار کردم متوجه شدم...سه نفر از رتبه های زیر 10 انسانی امسال هم گاج بودن...البته من رشته م انسانیه توی درسی مثل فلسفه منطق سطح سوالاتش پایین بود ولی به غیر از اون از بقیه درسا راضی بودم.
      اما در مورد سنجش به نظرم فقط سه تا آزمون آخر خوبه. توی شهر ما آزمون های در طول سال فقط 1 نفر یا 2 نفر سنجش میداد تو کل شهر!! البته از کسی شنیدم اینو.
      ولی سه آزمون آخرش خوبه.

نمیتونم بگم اصلا شبیه نبود ولی استاندارد هم نبود. دینیش واقعاااااااا پایین تر از سطح کنکور بود من سنجش 26 خرداد دینی رو 91 زدم با وجود نخونده بودن بعضی درسا. فوق العاده دینیش راحت بود ولی مثلا ریاضیش برای من خیلی دشوار بود.من ریاضی کنکورم رو 75 زدم ولی سنجش رو فکر میکنم 20 درصد. آزمون هاش بالا پایین زیاد داره در کل ولی رتبه رو فوووووق العاده نزدیک نشون میده.من بعد از کنکور از پسر عموم که کنکوری 95 بودن پرسیدم که نتیجه ت چقدر به سنجش نزدیک بود ایشون گفتن فقط 10 تا فرق داشت. اولش باورم نشد گفتم محااااااااله انقدر نزدیک باشه.رتبه ی خودم که اومد با نتیجه سنجشم 9 تا فرق داشت فقط. من سنجش 58 شده بودم کنکور 67 شدم! به نظرم توی رشته های انسانی و ریاضی که تعدا کمتره نتیجه ی خیلی خیلی نزدیکی داره (البته فقط آزمون آخرش)
      ویرایش توسط sara523 : 19 مرداد 1396 در ساعت 04:44

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدارو شکر همه ازمونای سنجش رو دارم
      امسال هم هدفمندتر ازمونش رو میدم
      واقعا سنجش از همه لحاظ از بقیه بهتره و شبیه تر
      اینقدر معروف شد و ترکوند ک ازموناش قیمتش بالا رفته

درکل اگه چک بشه و تحلیل واقعا کمک میکنه..من عربی رو نصفه نیمه تحلیل میکردم تو ازمون بعدیش انگار کلید کلمات تو سرم بود..کاش واسه بقیه هم اینکارو میکردم...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی خداییش شیمی سنجش افراط میکنه . حداقل تو مطالب حفظی ! محاسباتی ها باز بهتره
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ازمون اخر سنجش رتبه ام شد 4300 بعد تو کنکور 4100 یعنی دویست تا اختلاف کلا ازمونای جامعش رتبه رو فوقالعاده نزدیک به کنکور نشون میده

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      من ازمون اخر سنجش رتبه ام شد 4300 بعد تو کنکور 4100 یعنی دویست تا اختلاف کلا ازمونای جامعش رتبه رو فوقالعاده نزدیک به کنکور نشون میده
      از مدرسه ما رتبه 24 و یکی دیگه هم بود زیر 100 کشور رو تو سنجش اوردن ولی کنکور یکی 8000 منطقه دو اون یکی 500 منطقه دو

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      از مدرسه ما رتبه 24 و یکی دیگه هم بود زیر 100 کشور رو تو سنجش اوردن ولی کنکور یکی 8000 منطقه دو اون یکی 500 منطقه دو
      محاله
      البته دو احتمال وجود داره؛
      1- تقلب 2- استرس و ترس یا به وجود اومدن یه مشکل و بیماری سر جلسه کنکور

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید کسی سوالا آزمون سنجش امروز را نداره؟ اگه دارین بفرستید ممنون

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیزی ک هست هیچ کدوم از ازمونای ازمایشی شبیه کنکور نیس
      مثلا همین قلم چی 18 تا ازمون میگیره نزدیک 4500 تا سوال میشه دیگ ..نزدیک کنکور میشه جار میزنن ک اقا سوال فلان در ازمون فلان ما شبیه کنکور بوده ..خب برادر من دیگ هر چی ک تو کتاب بوده پدرشو دراوردی دیگ قطعا خارج از اینا نمیان ..سنجشم همینطوره قضیش

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من ازمونای ازمایشی فارغ از اینکه اسمش چی باشه ؛ مفیده ؛ و اگه با برنامه هاشون جلو برید یه نظم خاصی تو روند خوندنتون صورت میگیره و این خیلی کمک کنندس

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر منم هم سوالاش شبیه بود تقریبا,خیلی بیشتر از قلمچی
      هم من خودم رتبه های 2-3 تا سنجش آخرم خیلییی شبیه رتبه کنکورم بود شاید کلا 200-300 تا اختلاف بود .
      it always seems
      impossible
      until
      its done

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن