خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها من مي خواستم كتاب پرسشهاي 4 گزينه اي خيلي سبز رو بخرم آخه تست لازم دارم خودم جزوه دارم.اما ميگه نخريد كه داريم جديدش ميكنيم اونم توپپپپ.اما مي ترسم اذيت كنه مثل هميشه و آبان وارد بازار كنه هر چند اولش گفت 15 مهر حالا ميگه تا آخر مهر دعا كنيد بياد!!براي تست يكي از بچه ها الگو رو معرفي كرد حالا شما چه نظري داريد؟راستي همايش عربي دريافت كسي داشته؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      بچه ها من مي خواستم كتاب پرسشهاي 4 گزينه اي خيلي سبز رو بخرم آخه تست لازم دارم خودم جزوه دارم.اما ميگه نخريد كه داريم جديدش ميكنيم اونم توپپپپ.اما مي ترسم اذيت كنه مثل هميشه و آبان وارد بازار كنه هر چند اولش گفت 15 مهر حالا ميگه تا آخر مهر دعا كنيد بياد!!براي تست يكي از بچه ها الگو رو معرفي كرد حالا شما چه نظري داريد؟راستي همايش عربي دريافت كسي داشته؟

هر2تا کتاب تست های فوق العاده استانداردی دارن هم الگو هم قهوه ایه خیلی سبز هرکدومو بگیرید از نظر تستی نیازتون رو بر طرف میکنه

همایش عربی هم مولف بزرگی داره ولی فعلا برای بد یا خوب بودن و یا کلا نظر دادن در موردش زوده چون 10 روز هم نیست که منتشز شده!!!
      موفق باشی!!

فعلن ...!!!

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه یکی از دوستان جمع بندی کنه؟؟؟؟مهر شد هاااااا!!!یا نظرسنجی کنید بعد دیگه تاپیک رو ببندید!ممنون.
      من فکر کنم گاج عربی کامل بخرم!(به طرف بگم: گاج عربی کامل فیلی؟؟؟؟ نخنده بهم ؟ )

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لقمه مهرماه رو بخونین تست های سراسری رو بزنین! نتیجه رو ببینن!

وقتی یه مطلب بیش از اندازه شاخ و برگ بدن بی فایده میشه!

در عین کوچیکی لقمه مهرماه هیچی رو فرو نزاشته. نکات زهر دارش که واقعا سر جلسه مث یه پارچ اب بهتون اعتماد به نفس میده. هر درس رو میخونین حداقل 10تا بزنین راه میافتین.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من الان میخوام یه کتاب عربی بگیرم بین دو مورد هم دودلم
      1-عربی جامع گاج
      2-عربی جامع خیلی سبز (جدیده)
      عربیم هم بد نیست از دوستانی که که میدوننن میخوام که نظرشون رو بگن من یه قسمتی از عربی خیلی سبز رو دیدم بنظرم خیلی خوب بود کلا مولفش (خانم موسوی )بنظرم کتابای خیلی خوبی مینویسه عربیه 3 اش که بینظیره
      کسی میدونه کدوم بهتره البته من ایاد فیلی رو هم دارم که بنظرم اصلا کتاب جالبی نیست

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کتاب لقمه عربی هم نسبت به قیمتش عالیه
      من امروز خریدمش و خیلی خوبه قواعد سال اول تا سوم داخلش هستش و فن ترجمه و...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      کتاب لقمه عربی هم نسبت به قیمتش عالیه
      من امروز خریدمش و خیلی خوبه قواعد سال اول تا سوم داخلش هستش و فن ترجمه و...
      ممنون از شما
      قیمت که بنظر من کلا فاکتور بیهو ده ای هست (اصلا یه فاکتور نیست )
      ولی من وقت زیادی دارم و میخوام عربی رو خوب بخوانم و یه تابستون و یه سال چهرم هم هنوز وقت دارم
      بازم ممنون واسه نظرتون

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مبتكران ايادفيلي به زبان ساده رو فول بخون،بعد فول تستاي الكو و بررسي موشكافانه جملات و متون كتاب درسي،مطمين باش ١٠٠ نزدي،من خودمو تو رود نيل غرق ميكنم!!!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      مبتكران ايادفيلي به زبان ساده رو فول بخون،بعد فول تستاي الكو و بررسي موشكافانه جملات و متون كتاب درسي،مطمين باش ١٠٠ نزدي،من خودمو تو رود نيل غرق ميكنم!!!
      ممنون ولی بنظرم فوت و فن دیگه یه خورده قدیمیه من مهر این کتابو خریدم بعد که یه نگاهی بش انداختم از اون موقع تا حالا دیگه حتی یه بار هم بش نگاه نکردم

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      ممنون ولی بنظرم فوت و فن دیگه یه خورده قدیمیه من مهر این کتابو خریدم بعد که یه نگاهی بش انداختم از اون موقع تا حالا دیگه حتی یه بار هم بش نگاه نکردم
      قديمي يا جديد بودن ملاك نيست،بهترين بودن ملاكه من فوت وفن رو استفاده كردم ولي تستاش استانداد كنكور نيست و كلا يه مقدارم روند مفهوميش رفته به كنار،بازم ميكم ،من هم خيلي سبز جامع هم فوت وفن و هم مبتكران و كاجو هم عربي كاملشو و جامع تحليل كردم.بهترين تركيب درحال حاضر:
      فول اياد فيلي-> فول تحليل جملات و سطور كتاب درسي->تست زني نشرالكو
      كه بنظرم بهترين كتاب تست موجود هستش نشرالكو.
      من فقط با همينا درصد خودمو تو ٢ماه از ٣٠به ٩٠ رسوندم تو ازمون ،كتاب همايش دريافتم براي جمع بندي خيلي محشره و بهت اون رو هم بيشنهاد ميكنم.
      بازهم تصميم نهايي رو خودت بايد بكيري ولي من از تركيبي كه بهت كفتم كاملا مطمينم كه بهترين هستش.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عاقا من رشتم انسانیه
      سال دومم
      عربیم هم ضعیفه
      یه کتاب کمکی عربی (گفتم که انسانیم پس عربی ما با ریاضی و تجربی میفرقه ) خوب(خیلی خیلی خوب ) معرفی کنین در حد کنکور (البته خیلی سختم نباشه ها )
      جواب و توضیح و اموزش و تست همه رو با هم داشته باشه

کمکم کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــد

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      تستای الگو چجوری طبقه بندی شدن ؟

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina102 نمایش پست ها
      تستای الگو چجوری طبقه بندی شدن ؟
      الكو تستاش درس به درس و كاملا منطبق بر روند كتاب درسي هستش و تماما در هر درس ترجمه،تعريب،درك مطلب،قواعد و لغات رو بوشش ميده،من كه واقعااا با قاطعيت تمام ميكم كه كامل ترين منبع تستي استاندارد و منطبق بر كنكور موجود هستش و در باسخ هاي تشريحي هم بسيار مفيد و كامل تست رو تشريح كرده،بهترين بانك تست عربي ميدونمش و اصلا كلمه اي ايستكاه و اموزش نداره و فقط خالص تست هستش،براي ازمون ها بخصوص قلمجي بهترينه.كلا روندش خيلي منظم تر از فوت وفن و عربي جامع و عربي كامل كاج هستش.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کدام کتاب عربی ؟

درود دوستان من عربیم فوق العاده ضعیفه ( - میزنم )
      کدوم یکی از این 3تا منبع

1.خیلی سبز جامع
      2.گاج جامع
      3. مبتکران ایاد فیلی

:yahoo (4):

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی کامل گاج واقعا خیلی عالیه
      اما اگه عربیت ضعیفه مبتکران تالیف ایاد فیلی میتونه انتخاب بهتری برات باشه
      ....

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن