خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی!

رأی دهندگان
    49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت بودن بیش از حد سوالات

8 16.33%
    • زمان کم پاسخگویی در کنکور

33 67.35%
    • جدید بودن سوالات سر جلسه

12 24.49%
    • پخش شدن تمرکز افراد بین دروس مختلف در طول سال

11 22.45%
    • سایر موارد

3 6.12%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 85
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      خیلی خوبه ولی وحشتناک سخت
      خیلی سخت نیستا من همشو زدم ولی قبلش باید مبتکران رو فاگوسیتوز/اندوسیتوز/پینوسیتوز کرده باشید

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

گذشت اون زمانی که خیلیا عربی رو جدی نمیگرفتند
      والا من درصد های ازمون ریاضی تو کانون رو میبینم طرف با 60 درصد تراز بالای 6500 میگیره . خودمم تو گاج با 65 درصد ترازش شد 6600 . بر این اساس گفتم و کارنامه های ریاضصی کنکور 95 . تجربی شاید یکم وصع فرق داره
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب شیمی درس سختیه.
      یاسین هم گفت میزارنش اخر، سخته.
      خیلی از بچه ها هم از پایه شیمی 2 مشکل دارن(من جمله خودم!) طراحا هم باهوشن دیگه میرن حالت ترکیبی و اینا میدن که ملت نتونن حل کنن.
      حفظیاتش هم که لامصب...!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 27 اسفند 1395 در ساعت 20:30

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه ولی وحشتناک سخت
      kojash sakhte pas hatman ye negahi be kheyli sabz azmonesh bendaz

khob nazare man ine

man be shakhse sale dovomam kheyli khobe ama soalaye emsal age deghat konin omadan dovomaro aksaran shomareshi gozashtan

dovoman to tajrobi kheyli az masael tarkibi omade ke waghan vaght gire

tanha rahe hal baraye inke masael ro hal koni bayad ye ketabi bashe ke mese konkor shimisho tarkibi bede

ke be nazaram iq khobe

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      والا من درصد های ازمون ریاضی تو کانون رو میبینم طرف با 60 درصد تراز بالای 6500 میگیره . خودمم تو گاج با 65 درصد ترازش شد 6600 . بر این اساس گفتم و کارنامه های ریاضصی کنکور 95 . تجربی شاید یکم وصع فرق داره
      اره بچه های ریاضی عربی و شیمیشون داغونه

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      اره بچه های ریاضی عربی و شیمیشون داغونه
      حاضرم قسم بخورم من رشته ریاضی بودم همه عربی هاشون و درساشون عالی بود
      شرکت کننده ریاضی هم میشد 800 هزار
      کلا خار دار بودن رو مد کردم
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      حاضرم قسم بخورم من رشته ریاضی بودم همه عربی هاشون و درساشون عالی بود
      شرکت کننده ریاضی هم میشد 800 هزار
      کلا خار دار بودن رو مد کردم
      ناموسا مال ما هم خار داره که این رفسنجانی اومد دانشگاه ازاد راه انداخت الان همه مهندس میشدن [emoji52]
      اصلا کلاس کارو اورد پایین [emoji55][emoji23]

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من الان درسارو کامل نخوندم که بخوام نظر بدم ولی وقتی حرفاتونو که میگین بابایی با مصلایی به کمک هم تو 50 دیقه زدن، اونم با ماشین حساب و ... رو خوندم کنجکاو شدم برم ببینم رتبه های برتر کنکور 95 تو درسای اختصاصی چه درصدایی رو کسب کردن، دوستان این کارنامه ی آقای سهیل محمدی رتبه ی 3 کشور هست:
      ادبيات فارسي
      94.7
      عربي 89.4
      معارف 94.7
      زبان 94.7
      زمين شناسي 73.4
      رياضيات 87.8
      زيست شناسي 81.7
      فيزيك 87.8
      شيمي 96.2
      همون طور که می بینین نه وقت زمین شناسی رو برا سایر درسا گذاشته و ظاهرا وقت هم کم نیاورده و سوالای دروس اختصاصی رو کامل بررسی کرده و هر چی بلد بوده زده و به نظر من اگه تکنیکی به خرج داده این بوده که تو هر درس 2-3 تا سوالو که وقت بیش تر از معمول می گیرن رو تونسته شناسایی کنه و بدون این که برا پیداکردن جوابشون تلاشی کنه رها کرده، فک کنم ایراد ما الان اینه که خیلی کمال گرا شدیم، به کم تر از 100 راضی نمی شیم و اینو فراموش کردیم که "کمال گرایی بمبیه که موفقیتو منفجر می کنه" همون طور که می بینین رتبه ی 3 کشور هیچ درسی رو 100 نزده پس انقد به خودتون استرس وارد نکنین، 100 نزنین هم اتفاق خیلی خاصی نمیفته

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 27 اسفند 1395 در ساعت 23:01

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      طبق آمار سنجش
      از بین 460 هزار نفر شرکت کننده تجربی فقط4 هزارنفر شیمی رو بالا 50 زدن یعنی کمتر از 1 درصد .
      حالا من گفتم بالا 50 .... اگه بالا 60 درصد هارو بخوایم میشه حدود 2000 نفر.

ویرایش توسط Arya3f : 27 اسفند 1395 در ساعت 23:08

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      خدا وکیلی چجوری عربی رو شصت میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد میگی هنوز شزوع نکردم به خوندنش؟؟؟؟؟؟؟اون وحیدم دقیقا همینطوری بود زبانش قوی بود میگفت اصن نخوندم آخزش نودو دو درصد زبان زد عربیشم شصت هفتاد بود...میگم خیلی سبیه هستینآقا یه داروی شفا بخش برای عربی برا من تجویز کنین...زود تند سریعاین علی نژاد دی وی دی هاش چطوره؟؟؟یکی میگفت با دیدن دی وی دی هاش الان تست ها رو چشمی میزنه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر خودم که سر جلسه بودم چون قبلش با دروسی مثل زیست فیزیک ریاضی کلنجار رفتیم ذهن خستس
      دوم اینکه مسائل واقعا وقت گیر شده
      سوم سوالات شمارشی شدید شک دارن
      چهارم سخت بودن سوالات حتی تو مباحث اسون که روحیه رو خراب میکنه

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      من الان درسارو کامل نخوندم که بخوام نظر بدم ولی وقتی حرفاتونو که میگین بابایی با مصلایی به کمک هم تو 50 دیقه زدن، اونم با ماشین حساب و ... رو خوندم کنجکاو شدم برم ببینم رتبه های برتر کنکور 95 تو درسای اختصاصی چه درصدایی رو کسب کردن، دوستان این کارنامه ی آقای سهیل محمدی رتبه ی 3 کشور هست:
      ادبيات فارسي
      94.7
      عربي 89.4
      معارف 94.7
      زبان 94.7
      زمين شناسي 73.4
      رياضيات 87.8
      زيست شناسي 81.7
      فيزيك 87.8
      شيمي 96.2
      همون طور که می بینین نه وقت زمین شناسی رو برا سایر درسا گذاشته و ظاهرا وقت هم کم نیاورده و سوالای دروس اختصاصی رو کامل بررسی کرده و هر چی بلد بوده زده و به نظر من اگه تکنیکی به خرج داده این بوده که تو هر درس 2-3 تا سوالو که وقت بیش تر از معمول می گیرن رو تونسته شناسایی کنه و بدون این که برا پیداکردن جوابشون تلاشی کنه رها کرده، فک کنم ایراد ما الان اینه که خیلی کمال گرا شدیم، به کم تر از 100 راضی نمی شیم و اینو فراموش کردیم که "کمال گرایی بمبیه که موفقیتو منفجر می کنه" همون طور که می بینین رتبه ی 3 کشور هیچ درسی رو 100 نزده پس انقد به خودتون استرس وارد نکنین، 100 نزنین هم اتفاق خیلی خاصی نمیفته
      من نگفتم با کمک هم ۵۰ زدن.گفتم ایشون گفته من و بابایی با ماشین حساب تو ۵۰دقه حل کردیم.حالا دانش اموز در ۳۵ دقیقه میتونه به راحتی۵۰ برسه.
      اینی که شما میبینید خیلی خیلی سریع تر از معلم حل میکنه و ایشون برای یک دانش اموز خوب گفتن نه نابغه.در ضمن اونایی که زمین میزنن من ازشون پرسیدم گفتن ما فوقش ۱۰ دقه واسه زمین وقت بزاریم.هرچند رتبه تک رقمی دوسال قبل گفت من واسه زمین ۷ دقیقه وقت گذاشتم در اخرم ۴ دقیقه وقت اضاف اووردم برگشتم بهش.هشتادو خورده ای زده بود
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      من نگفتم با کمک هم ۵۰ زدن.گفتم ایشون گفته من و بابایی با ماشین حساب تو ۵۰دقه حل کردیم.حالا دانش اموز در ۳۵ دقیقه میتونه به راحتی۵۰ برسه.
      اینی که شما میبینید خیلی خیلی سریع تر از معلم حل میکنه و ایشون برای یک دانش اموز خوب گفتن نه نابغه.در ضمن اونایی که زمین میزنن من ازشون پرسیدم گفتن ما فوقش ۱۰ دقه واسه زمین وقت بزاریم.هرچند رتبه تک رقمی دوسال قبل گفت من واسه زمین ۷ دقیقه وقت گذاشتم در اخرم ۴ دقیقه وقت اضاف اووردم برگشتم بهش.هشتادو خورده ای زده بود
      age manzoret sara hast ke zamino 100 zade

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرمن غیر از اینا هم یه چیز دیگه هس..
      طرز تفکر بچه ها نسبت به این درس وهم روش خوندنش(تاجایی که دیدم 60 درصدشون فکرمیکنن درست میخونن درحالی که اشتباس )
      ربطی به تست زیاد نداره که بعضیا میگن اگه تستای بیشتری بزنیم خوب میشه..شاید یه کم..چون از نزدیک دیدم یکی ازدوستام که درسش خوبه..شیمی رو30درصد میزنه...این درحالیه که موج..خیلی سبز و مبتکران رو کار میکنه کلاسم میره...
      وجدیدن دیدم طراحا روی چیزای مانور میدن که بچه ها فکر میکننن چیز مهمی نیس..
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا وکیلی چجوری عربی رو شصت میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد میگی هنوز شزوع نکردم به خوندنش؟؟؟؟؟؟؟اون وحیدم دقیقا همینطوری بود زبانش قوی بود میگفت اصن نخوندم آخزش نودو دو درصد زبان زد عربیشم شصت هفتاد بود...میگم خیلی سبیه هستینآقا یه داروی شفا بخش برای عربی برا من تجویز کنین...زود تند سریعاین علی نژاد دی وی دی هاش چطوره؟؟؟یکی میگفت با دیدن دی وی دی هاش الان تست ها رو چشمی میزنه
      مطمئن ترین منبع اونیه که امتحانشو پس داده و خیلیا باهاش به درصد بالاتر از 90 رسیدن، خیلی سبز...

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن