خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دی وی دی شیمی بین سه موسسه موندم

سلام برا شیمی بین سه موسسه موندم چی بگیرم من دینی حرف اخرو داشتم عالی بود حالا شیمی به نظر شما بین شیمی صالحی راد پرواز کنکوریها و شیروانی حرف اخر و جمع بندی راه اندیشه کدومو تهیه کنم راهنمایی کنید اگه شیمی پایه ضعیفی نداشتم اصلا سراغ دی وی دی نمیرفتم با جوابتون کمک زیادی بهم میکنید چون شنبه میخوام دی وی دی شیمی رو تهیه کنم .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حرف اخرو نگیر اگ پایت ضعیفه
      بنظرم سینتیک یا تعادل آقاجانی آلا رو ببین خوشت میاد من کلاس شیمی هم میرم چیزی فراتر از جرفای آقاجانی نمیزنن تو کلاسا و سی دی ها

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوبه دوستان دیگه هم اگه نظری دارند بنویسند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصن رو دست شیروانی مگه هس؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط شیمی صالحی راد وابوالقاسمی و جمع بندی شیمی راه اندیشه خوبه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صالحی راد خوبه ولی بخش های حفظی رو نمیگه اقاجانی خوبه مفتیه ولی حرف اخر خیلی گرونه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مور شیمی صالحی راد شنیدم بخش حفظی رو تو یه فایل صوتی گفته کسی بخش استو کیومتری صالحی راد رو دیده ازش راضی بوده؟ راس میگی حرف اخر هم خیلی گرونه تازه باید برا نصب دی وی دی از هفت خان رستم بگذری رمز میخواد.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      در مور شیمی صالحی راد شنیدم بخش حفظی رو تو یه فایل صوتی گفته کسی بخش استو کیومتری صالحی راد رو دیده ازش راضی بوده؟ راس میگی حرف اخر هم خیلی گرونه تازه باید برا نصب دی وی دی از هفت خان رستم بگذری رمز میخواد.
      مشکل اصلیش اینه فقط روی یه سیستم نصب میشه اینجوری ارزش نداره چون نمیشه شریکی نمیشه خرید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      من کلاس صالحی راد می رم و دی وی دی هاشم دارم واقعا عالیه

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      من کلاس صالحی راد می رم و دی وی دی هاشم دارم واقعا عالیه
      چیزایی که تو کلاس میگه تو دی وی دی هم میگه؟؟؟یا تو دی وی دی همه چیو نمیگه؟؟؟چون من دی وی دیشو دارم ولی میترسم ناقص باشه.ناقص تدریس کنه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ناقص درس نمیده فقط تو کلاس تست بیشتر حل میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

چیزایی که تو کلاس میگه تو دی وی دی هم میگه؟؟؟یا تو دی وی دی همه چیو نمیگه؟؟؟چون من دی وی دیشو دارم ولی میترسم ناقص باشه.ناقص تدریس کنه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrz_k نمایش پست ها
      حرف اخرو نگیر اگ پایت ضعیفه
      بنظرم سینتیک یا تعادل آقاجانی آلا رو ببین خوشت میاد من کلاس شیمی هم میرم چیزی فراتر از جرفای آقاجانی نمیزنن تو کلاسا و سی دی ها
      شیمی صفر تا صد اقا جانی همش خوبه.البته دکتر شیروانی هم خوبه منتهی فرقش با اقاجانی در هزینه اش هست.
      آقاجانی هم از لحاظ سرعت خوبه هم اینکه انگار شما یه کتاب خوب رو دارین مطالعه میکنین.
      دستش درد نکنه.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوبه دمتون گرم خوب راهنمایی کردید😎

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام. شیمی صالحی راد واسه کسی که پایه اش قوی نباشه خوبه. سال دوم رو عالی درس داده و میتونی با نگاه کردنش بیشتر سوالا رو جواب بدی. پیش یک هم من داشتم اگه سطحت پایینه به دردت میخوره اما اگه سطح خوبی داری تو شیمی، دی وی دی افبا رو بگیر. شیروانی هم به نظرم خوب نیس

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه واقعا پایت ضعیفه شیروانی خیلی خوبه ..... مفهومی تدریس میکنه ....... مثلا تدریسش توی اعداد کوانتومی واقعا بدردم خورد. البته من هنوز کامل ندیدم پک شو ولی همون تدریس بخش اول شیمی 2 خوب بود برام .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن