خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lonelyboy نمایش پست ها
      انی هدیناکم سبیل/اما شاکرا اما کفوراپ.ن۱:عزیزی داداش
      پ.ن۲:سر فرصت مناسب جواب می دم.با موبایل اومد،حال ندارم الان.خخخ....زیادم مهم نیس البته
      پ.ن۳:فک کنم شما فایلای صوتی رضا امیر رو هم قبلا توصیه می کردی ولی...(صرفا شوخی)
      نه اون فرق میکرد داداش اینو لمس کردم از نزدیک به همین خاطر انقدر ازش دفاع میکنم.
      ان شاء الله که همه نتیجه بگیرن از تلاششون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      به نظر کتاب خوبی میاد در هرحال نمیشه تمام سوالات رو با تکیه بر روش های کتاب درسی و عادی حل کرد چون وقت اجازه نمیده(نه این که نشه با این روش معمولی حل کرد)....به نظرم اگر کسی تو یه مبحث ضعیفه خیلی اول درسنامه های این کتابو بخونه و بعد شروع به خوندن درسنامه گاج نقره ای کنه و بعدشم تست های گاج(خصوصا یک قدم تا صد)...در صورتی هم که ضعیف نیستید مستقیما با گاج میشه کارکرد و نتیجه گرفت...موفق باشید
      حتی همه رتبه های برتر هم نمیتونن فیزیک رو 100 بزنن ! بنظرتون همچین افرادی مشکل علمی دارند یا کمبود وقت ؟!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الکی گندش کردن
      خیلی زیاد الکی !
      نوسانش مسخره بود ، گاج بهتر بود
      گرما و فشارش هم ساده ترین نکات حفظی دریغ کرده از اوردنشون
      زورش کردن که مثلا نگه انگار: ))
      من ک خودم 4-5باری میشه فصل نوسان کامل خوندم و تستاشو زدم تو این 2-3سال
      ولی یک نفر ک سال اولشه ، مطمئننا تو نوسان ب مشکل میخوره
      الان دایره مثلثاتی و اندازای بعد بر حسب تغییر فاز چرا مثلا خواسته ذکر نکنه؟ واقعا مبحث حفظی بدردنخوری هست؟
      این اقا الکی گندش کردن
      ابی 10سال کانون ترجیح میدم ب کتابش
      نزدیک 120تومن خرج کتاباش امسال کردم و به شدت پشیمونم
      تنها استفادم ازش همینکه تستای سالای اخیر بدون تیپ بندی
      میزنم وگرنه جزء مسخره ترین کتابای حال حاضر
      مفهومی درس دادن با اینکه درسنامه هاشو شل بگیره و تو حل یک تست بیاد از یک فرمول استفاده کنه تو حل یکی نکنه فرق داره !
      ویرایش توسط Egotist : 02 دی 1395 در ساعت 00:02

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      الکی گندش کردن
      خیلی زیاد الکی !
      نوسانش مسخره بود ، گاج بهتر بود
      گرما و فشارش هم ساده ترین نکات حفظی دریغ کرده از اوردنشون
      زورش کردن که مثلا نگه انگار: ))
      تنها استفادم ازش همینکه تستای سالای اخیر بدون تیپ بندی
      میزنم وگرنه جزء مسخره ترین کتابای حال حاضر
      مفهومی درس دادن با اینکه درسنامه هاشو شل بگیره و تو حل یک تست بیاد از یک فرمول استفاده کنه تو حل یکی نکنه فرق داره !
      میشه بگید دقیقا کجای نوسانش مشکل داشت ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      میشه بگید دقیقا کجای نوسانش مشکل داشت ؟
      پست ویرایش کردم
      یکجوری ریپلای میکنین انگار میخاین مچ گیری کنین: ))))
      خلاصه کردن درسنامه ها ، اسمش مفهومی درس دادن نیست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تنها کتاب کنکوری که نگهش داشتم و تو کتابخونمه.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر بعضی دوستان جالبه من تو فیزیک کتابای زیادی خوندم به نظرم تنها کتابی که ارزش چند بار خوندن داره مبتکرانه نه فرمول اضافه نه مطلب اضافه خیلی روون و واضح توضیح داده
      من خودم طوری هستم که اگه مطالب ناقص باشن یا خوب توضیح داده نشوند ذهنم درگیر میشه مثلا نوسان رو از گاج میخوندم خیلی چیز ها برام مبهم بود ولی نوسان رو امسال از مبتکران خوندم خیلی عالی توضیح داده حالا هر کسی نظری داره ولی نظر من برا آموزش مبتکرانه برا تکمیلی هم الگو والسلام

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من کتاب فرید شهریاریو اصلا ندیدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم
      اما فیزیک نشر الگو رو دیدم البته چاپ سال قبلش
      هرکی میخواد بگه مفهومی ترین کتاب کنکور مبتکرانه کاش یه نگاه به سه بعدی های نشر الگو می انداخت بعد نظرشو میگفت
      معلمم ما فوق لیسانس فیزیک اتمی از دانشگاه تهران بود اونم وقتی که هیچ کدوم از از هم کلاسا و من نبودیم و ایشونم خیلی مفهومی تدریس میکرد وخیلی هم با سواد بود
      ولی تن صداش یه جوری بود که قبلش باید 2لیتیر قهوه میخوردی وگرنه میخوابیدی سرکلاسش(تن صداش خواب آور بود)
      این بود که من نصف تدریسشو یاد نمیگرفتم چون خوش خوابم و کلاسای ایشون اول صبح بود
      تنها چیزی که من همتای تدریس ایشون دیدم کتابای رضا خالو بود منو از این عقب بودن ایشون خلاص کرد لامصب دیگه از اون مفهومی تر نمیشه اگه کتابیم خیلی باشه دیگه میشه خود الگو
      درسته کتابای الگو سطح بالاست ولی درسنامه های این کتاب رو نخوندن
      من فیزیک نشر الگو جدیدشو ندیدم البته

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مطمئنا بهترین کتاب حال حاضر فیزیک بازاره

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خداییش عالیه. اگه کسی خوب بخونه درصد بالایی میزنه. فیزیکو باید با عشقو حوصله خوند باید مطالبشو تحلیل کنی تا برا همیشه یاد بگیری

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشون دبیر بنده هستن.با چیزایی که من ازش دیدم به شدت مخالف راه حل های تستیه که برای شرایط خاص استفاده میشه و همیشه سر کلاس این موضوع رو مطرح میکنه که اگر این فرمول تستی رو جایی دیدید بدونید که راه خوبی نیست بعدش یه مثال نغز برای اون فرمول تستی میارن..خلاصه کردن درسنامرو هم نمیدونم چجوری گفید..خودتونم میدونید که کتاب حجیمی مبتکران پس نگید خلاصه گویی کردن

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_es نمایش پست ها
      ایشون دبیر بنده هستن.با چیزایی که من ازش دیدم به شدت مخالف راه حل های تستیه که برای شرایط خاص استفاده میشه و همیشه سر کلاس این موضوع رو مطرح میکنه که اگر این فرمول تستی رو جایی دیدید بدونید که راه خوبی نیست بعدش یه مثال نغز برای اون فرمول تستی میارن..خلاصه کردن درسنامرو هم نمیدونم چجوری گفید..خودتونم میدونید که کتاب حجیمی مبتکران پس نگید خلاصه گویی کردن
      منم هر معلمی بدرد بخوری دیدم راه تستی رو رد کرده ، البته همشون درس میدن ولی 90 درصد وقتو میزارن رو حل تشریحی
      معلم های بدرد نخورمونم (مثل حسابان امسال)هر چی فرمول و راه مزخرف رو ریاضیات وجود داره رو به آدم میگن که مثلا بگن خیلی حالیشونه ....

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بخاطر همین تعریف تمجیدا همه کتاباشو گرفتم همه جای کتاباش میگه من مفهومی هستم نکته نمیگم زمین و زمان رو به سخره میگیره ولی متاسفانه مثلا در فصل نور خیلی خوشمزه اومده لابه لای تستا یه فرمولا و نکته هایی گفته ک من تو هیچ کتابی ندیدم(مثلا فرمول f=aaً رو خداوکیلی کی استفاده میکنه) تو حرکت شناسی جواب بضی تستا رو از یه صفحه بیشتر نوشته تمام تستای حرکتو زدم حتی یه موردم نشده به پاسخنامه رجوع کنم جوابامون یکی باشه .. باور کنید مثلا قسمت نور و حرکت شناسی همش یه فرمول دارن من حرکتو از کازرانیان دیدم فوق آلعاده بود نور رو هم از سادات دیدم اونهم بی نظیر بود

14. Top | #29
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط garavand نمایش پست ها
      منم بخاطر همین تعریف تمجیدا همه کتاباشو گرفتم همه جای کتاباش میگه من مفهومی هستم نکته نمیگم زمین و زمان رو به سخره میگیره ولی متاسفانه مثلا در فصل نور خیلی خوشمزه اومده لابه لای تستا یه فرمولا و نکته هایی گفته ک من تو هیچ کتابی ندیدم(مثلا فرمول f=aaً رو خداوکیلی کی استفاده میکنه) تو حرکت شناسی جواب بضی تستا رو از یه صفحه بیشتر نوشته تمام تستای حرکتو زدم حتی یه موردم نشده به پاسخنامه رجوع کنم جوابامون یکی باشه .. باور کنید مثلا قسمت نور و حرکت شناسی همش یه فرمول دارن من حرکتو از کازرانیان دیدم فوق آلعاده بود نور رو هم از سادات دیدم اونهم بی نظیر بود
      دوست عزیز فرمول 'f=aa خیلی معروفه و تو همه کتابا یه بخشی رو بهش اختصاص دادن!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره معروفه ولی ب درد کنکور نمیخوره واسه شما المپیادی ها کاربرد داره(مثل این میمونه مثلا در درس ریاضی بگیم یه رادیان تقریبا 57 درجه س بعد بیام بگیم فلان زاویه سینوسش میشه انقد)کنکور مثل یه سفر هستش شما باید بارتون سبک باشه قدرت حفظیاتی تون رو بزارید واسه زیست و شیمی،سرجلسه کنکور با اون همه استرس باید بری aً رو پیدا کنی بزاری فرمول شاید درست از آب دربیاد.طراحا بارها نشون دادن از ضعفای کتابای مطرح کنکوراستفاده میکنن و تله میزارن ..تجربه شخصی من ک تمام سوالای این دو مبحثوزدم(هم از راه اصلی هم از فرمول های متفرقه) اینه ک تستای نور و حرکت با یه تصویرسازی ساده حل میشن
      ویرایش توسط garavand : 21 مرداد 1396 در ساعت 22:40

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن