خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها

دوست عزیز اینکه شما خودکار هندی یا شیر دستشویی خارجی میخرید چرا میگید وارد میشه ؟! واردات هست ولی نمونه ایرانی هم تو بازار هست
      مثلا برای همین خودکار که گفتی خودکار کیان هست که صد درصد ایرانیه ، قیمتشم با بقیه خودکار یکیه
      حالا شما هندی میخری به بقیه چه خب ایرانی بخر

اینم عکسش
      فایل پیوست 64236
      اریا جان این حرفتو میذارم پای سنت
      ولی
      سال دیگه ایشالا قراره بری دانشگاه هیچ وقت تو یه جمع کیفیت محصولات ایران رو با کشور دیگه مقایسه نکن
      ممکنه مورد تمسخر قرار بگیری
      کافیه یه سر به فروشگاه های اینترنتی کشور های اروپایی یا حتی ژاپن و چین و آمریکا بزنی
      از ابزار آلات بگیر تا خودرو و لبنیات بدون پالم و کالباس بدون گربه و مولتی ویتامین غیر سمی ....
      من که حاضر نیسم به بهونه حمایت از تولید ملی!! آ شغال بخر یه سری تولید کننده بی وجدان بشم
      انور قضیه هم اینه که برند خوب هم داریم ولی بسیار انگشت شمار !
      تاپیک ب کجا که نرفت

پ.ن:خودکار ایرانی هم فقط استایلیش البته ایرانی نبس فقط شرکت وارد کنندش فک کنم تبریزه یا یزد(پارس مداد)

پ ن2:جوهر و نوک همه خودکارهای ایرانی، وارد می شود، اما باز بهتر از این است که تولید شده وارد شود چرا قسمت «کار کارگر» در ایران انجام می شود که اشتغال آفرین است. در ضمن، اگر خودکارهای ایرانی بازار بزرگ داشته باشند شاید تولید قسمتهای دیگر هم بصرفد و کم کم آنها را نیز شروع کنند.(http://danesh-bidar.com/new.aspx?id=12187)
      ویرایش توسط magicboy : 14 آذر 1395 در ساعت 21:39

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حدس می زدم این حرفو بزنی
      اولا من بابت تمسخر بقیه فقط به بیشعوری بقیه پی میبرم ، حالا مثلا طرف برای من دانشجو باشه و خودش رو روشنفکر بدونه ، شما هزار تومان خرج کن این خودکار رو بخر اگه از بقیه بهتر نبود ، من خودم انواع خودکار کانکو و سلارو و بیک و استالیش و هزار برند دیگه داشتم ، همشون جوهر پس میدادن ولی این خودکار نه
      کل شیرآلات خونه ما ایرانیه، هم قشنگه هم سه ساله این خونه رو ساختیم هیچ مشکلی نداشته
      آره ماشین داخلی با کیفیت نداریم چون کارخونه هاش دست سودجو هاست ولی این در مورد همه اجناس نیست ،
      بخاری ، یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز ، لامپ ها ، مانیتور کامیپوترم ، ظرف ها ، سینک ظرفشویی ، آبگرمکن و ... همه توی خونه ما ایرانی هستن و هیچ کدوم زیر پنج سال سن ندارن و هیچ کدوم هم مشکلی ندارن، حالا من موندم دقیقا اینا باید چیکار کنن که شما فکر کنی از جنس خارجی کم نمیارن !!!
      من به استفاده از جنس وطنم افتخار میکنم ، حالا گیریم یه سری بخوان مسخره کنن ، می دونی جواب من چیه ؟!
      به درک ! @magicboy
      Sent from my CHM-U01 using Tapatalk
      ویرایش توسط AmirMansour : 14 آذر 1395 در ساعت 21:44

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتی اگه همه اجناس اولیه اش از خارج بیاد ( که این طور نیست) باز هم به اشتغال زایی برای هموطنم می ارزه

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دوست عزیز اینکه شما خودکار هندی یا شیر دستشویی خارجی میخرید چرا میگید وارد میشه ؟! واردات هست ولی نمونه ایرانی هم تو بازار هست
      مثلا برای همین خودکار که گفتی خودکار کیان هست که صد درصد ایرانیه ، قیمتشم با بقیه خودکار یکیه
      حالا شما هندی میخری به بقیه چه خب ایرانی بخر

اینم عکسش
      فایل پیوست 64236
      خودکارخوبی بودتاآخرمصرفش کردم

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تنهاراه حل مشکلا جدایی دین ازسیاسته

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      تنهاراه حل مشکلا جدایی دین ازسیاسته
      امر دیگه ؟!!!

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

امر دیگه ؟!!!

مث یه آرزوبودجدی نگیر

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      مث یه آرزوبودجدی نگیر
      البته الان که فکر میکنم تا حد زیادی با حرفت موافقم
      اگه قراره سیاست مدار های ما این سیاست ها شون رو به اسم سیاست های اسلامی انجام بدن و اسلام رو بدنام کنن همون بهتر که به اسم جدایی دین از سیاست کارشون رو انجام بدن تا دین لطمه بیشتر ازین نخوره
      اگه قراره بانکداری به این شیوه توی کشور ما ادامه پیدا کنه پس لااقل اون پسوند اسلامی رو بردارن تا به اسم اسلام مال مردم رو بالا نکشن و اسلام رو بد نام نکنن

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

اگه قراره سیاست مدار های ما این سیاست ها شون رو به اسم سیاست های اسلامی انجام بدن و اسلام رو بدنام کنن همون بهتر که به اسم جدایی دین از سیاست کارشون رو انجام بدن تا دین لطمه بیشتر ازین نخوره
      اگه قراره بانکداری به این شیوه توی کشور ما ادامه پیدا کنه پس لااقل اون پسوند اسلامی رو بردارن تا به اسم اسلام مال مردم رو بالا نکشن و اسلام رو بد نام نکنن

دقیقامیخواستم همیچین چیزایی بنویسم حوصلم نشد

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شما هم که داری حرف فائزه هاشمی رو میزنی ! مشکل رو باید حل کرد نه پاک !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

شما هم که داری حرف فائزه هاشمی رو میزنی ! مشکل رو باید حل کرد نه پاک !
      عزیز دلم فکر کردی که حل این مشکل به ضرر چه کسانی هستش ؟! اونا هیچ وقت نمیذارن این مشکل حل بشه ، ببخشید تعداد زیادی از مراجع دارن میگن سیستم کار بانک های ما مشکل داره، سود بانکی مصداق رباست ، چه کسی داره اهمیت میده ؟! اصا خبرش توی رسانه ها منتشر میشه؟! چپی و راستی این همه روزنامه دارن کدومشون فتوا های مراجع رو منتشر کردن در این مورد؟!
      سیاست اسلامی یعنی مدرس ، یعنی امام خمینی ، یعنی سخنان رهبری ، کدوم سیاست مدار ما داره به این حرف ها عمل میکنه ؟! چون سود توی طبعیت از جناح شونه نه تبعیت از رهبری
      همون اصول گراها هم که اینقدر اصلاح طلب ها رو میکوبه توی دولت روحانی که چرا تو برجام به صحبت های رهبر گوش نکردن وقتی احمدی نژاد دستور رهبر رو پشت گوش انداخت و خونه نشین شد همه خفه خون گرفته بودن
      وقتی دارن به اسم اسلام چه اصول گرا و چه اصلاح طلب اسلام رو لگد کوب میکنن پس بهتر که اسم اسلام رو از رو خودشون وردارن
      حل این مشکلات اینه که کسانی بیان روی کار که سیاست شون اسلام باشه ، چند نفر داریم توی کشور که این طور باشن؟!
      انگشت شمار!!!

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

عزیز دلم فکر کردی که حل این مشکل به ضرر چه کسانی هستش ؟! اونا هیچ وقت نمیذارن این مشکل حل بشه ، ببخشید تعداد زیادی از مراجع دارن میگن سیستم کار بانک های ما مشکل داره، سود بانکی مصداق رباست ، چه کسی داره اهمیت میده ؟! اصا خبرش توی رسانه ها منتشر میشه؟! چپی و راستی این همه روزنامه دارن کدومشون فتوا های مراجع رو منتشر کردن در این مورد؟!
      سیاست اسلامی یعنی مدرس ، یعنی امام خمینی ، یعنی سخنان رهبری ، کدوم سیاست مدار ما داره به این حرف ها عمل میکنه ؟! چون سود توی طبعیت از جناح شونه نه تبعیت از رهبری
      همون اصول گراها هم که اینقدر اصلاح طلب ها رو میکوبه توی دولت روحانی که چرا تو برجام به صحبت های رهبر گوش نکردن وقتی احمدی نژاد دستور رهبر رو پشت گوش انداخت و خونه نشین شد همه خفه خون گرفته بودن
      وقتی دارن به اسم اسلام چه اصول گرا و چه اصلاح طلب اسلام رو لگد کوب میکنن پس بهتر که اسم اسلام رو از رو خودشون وردارن
      حل این مشکلات اینه که کسانی بیان روی کار که سیاست شون اسلام باشه ، چند نفر داریم توی کشور که این طور باشن؟!
      انگشت شمار!!!

دیروز خودم همینا رو گفتم عزیز! http://forum.konkur.in/thread48787-3.html#post1033500
      پستای صفحه قبل رو بخونید !

اگه اسم اسلام از روی ایران برداشته بشه اونوقت کدوم کشور ها اسلامی باشن خوبه؟ ترکیه ؟ عربستان ؟ داعش ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

دیروز خودم همینا رو گفتم عزیز! http://forum.konkur.in/thread48787-3.html#post1033500
      پستای صفحه قبل رو بخونید !

اگه اسم اسلام از روی ایران برداشته بشه اونوقت کدوم کشور ها اسلامی باشن خوبه؟ ترکیه ؟ عربستان ؟ داعش ؟
      من نگفتم جمهوری اسلامی رو وردارن اسلامیش رو
      گفتم اینا به اسم اسلام کار نکنن ،
      یکی پرسیده بود از دولت مردان انتظار دارید چه کار کنند
      جواب داده بود والا همین که هیچ کاری نکنن برای ما کافیه
      حالا ما هم نمیخوایم اینا به اسم اسلام برای ما کار کنن ، من و تو میفهمیم اینا اسلامی توشون نیست ، صد نفر دیگه میذارنش به پای اسلام! بعد اسلام میشه بد ، اگه قراره ما هم اسلام رو بد ارائه بدیم خب پس چه فرقی با داعش ؟!!!

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...A9%D8%A7%D8%B1

شما برای حرفتون سندی دارید که ایران جوهر وساچمه میسازه؟
      میتونه بسازه ها ... قرار نیست بسازه
      فکرشو بکن...ساچمه ی خودکار !
      در ضمن خبرگذاری هم تسنیمه که ازش متنفرم چه تو بخش ورزشی چه سیاسی
      ولی نقل از کیه؟نائب رئیس اتحادیه نوشت افزار تهران

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...A9%D8%A7%D8%B1

شما برای حرفتون سندی دارید که ایران جوهر وساچمه میسازه؟
      میتونه بسازه ها ... قرار نیست بسازه
      فکرشو بکن...ساچمه ی خودکار !
      در ضمن خبرگذاری هم تسنیمه که ازش متنفرم چه تو بخش ورزشی چه سیاسی
      ولی نقل از کیه؟نائب رئیس اتحادیه نوشت افزار تهران

چرا قرار نیست بسازه ؟! خط تولید کیان جدیدا راه افتاده ( بعد از خروج بیک از ایران ، قدیم تر بیک تو ایران تولیدی داشت ، بعد برجام رفتن کشورشون و گفتن تولید میکنیم میفرستیم براتون ، شرکت صفا هم خط تولید رو ازشون خرید ) و خط تولید شرکت صفا بعد از این خبر راه افتاده (تا جایی که من می دونم) البته امکان داره به علت اینکه سود یه عده توی وارداته کالاست اینا نتونسته باشن خط تولید راه بندازن ولی همونطور که گفتم حداقلش پولش به جیب کارگر ایرانی میره ، نه هندی و تایوانی !!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن